forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer 47 - Sotonski barun

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 05/01/2022 : 19:40:13
Kuku lele, baš je strašna naslovna!



Već dostupn na shop.strip-agent.hr

Uskoro i na ostalim prodajnim mjestima.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ReemCP Posted - 14/01/2022 : 13:58:22
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by panzer

Curunir, a ne Curnir.





Ajoj, ne možeš vjerovati što sam pogriješio! Nije namjerno!

ReemCP, ispravljaj!


Ispravio

A sad, je li namjerno ili ne, ne bih ulazio u to, iako moguće je u jednu ruku da je namjerno, čisto da testiraš hoće li netko pročitati recenziju i ukazati na pogrešku Ali, zanimljivo kako se taj mozak igra s nama, ja sam recenziju pročitao najmanje 3x i svaki put sam u tom dijelu pročitao "Curunir", nevjerojatno.
Ted Miller Posted - 14/01/2022 : 13:51:49
quote:
Originally posted by delboj

ZS 712 bi trebalo da bude u broju 26 Miki i banda od sto dolara.

A Ludens nije kompletirao sve jer nisu objavili tri španske epizode.



e hvala :) e jebemu, sad sam dobio volju da kompletiram i tog novog Mikija, heh... samo da izmislim pare :D
delboj Posted - 14/01/2022 : 13:48:30
ZS 712 bi trebalo da bude u broju 26 Miki i banda od sto dolara.

A Ludens nije kompletirao sve jer nisu objavili tri španske epizode.
Ted Miller Posted - 14/01/2022 : 13:02:47
ovo o čemu sam pričao je ipak broj 50 "Miki i misterij visokog logora", ganuo me baš razgovor na posljednoj stranici nakon sukoba rendžera i indijanskih pobunjenika između Mikija i Pae Sha, velikog poglavice indijanaca - "Nikad više krv neće poteći između bijelaca i crvenokožaca".

Jako dobra epizoda po meni, i kao takva pogotovo zbog ove zadnje stranice, mogla bi biti savršen kraj regularnog Miki izdanja, možda i je, ako se ne varam Ludens je kompletirao sve o Mikiju sa 53/54 broja ?
Možda su ostali nakon toga neki extra, specijal brojevi, prosjetlite me znalci.

Ostalo što sam čitao je broj 44 Miki i izgubljeni totem i imam stari broj Zlatne Serije 712 - sedmorica otpadnika (45 dinara, hehe :D) , koji bi to bio broj u ovom najnovijem Ludensovom izdanju ?
Ivan Liverpool Posted - 14/01/2022 : 10:55:36
Pa sto se tice ovih skroz prvih epizoda bilo kojeg od ovih starijih serijala (Mali Rendzer, Tex, Zagor, Mark, Blek, Miki,..) meni su nekako najsimpaticnije bas ove od Malog Rendzera. Iako bas volim citati i stare Texove

@Ted ne znam sto si od Mikija sve citao, ali preporucujem ti ove starije EsseGesseove epizode. Pogotovo period Ludens 12 - Ludens 16. U tom periodu ide povratak Magic Facea (Cudesno Lice), general Calavera i Macak. Po mom misljenju Mikijev prime
Ted Miller Posted - 14/01/2022 : 10:45:35
e e , slazem se sa svime ali ja uzivam u Tex klasiku, damn G.Bonelli nije prezao ni stajao, akcija na akciju :D bas mi je fenomenalam kontrast starijeg Texa i sad ovog novog koji ima vjerojatno najkvalitetnije priče od svih Bonelli stripova, ugl Tex mi je broj jedan trenutno, na drugom mjestu Ken Parker, onda Mali Renđer pa zagor, dylan dog.

nadalje usporedba sa Mikijem, Miki mi ima bolji crtež bit ću iskren, i neke epizode su doista zanimljive iako sam samo pročitao tri mikijeve priče svega.
Ali uff, Mikijevi suputnici su mi koma, ajde još doktor Salasso, al ovaj Smuk, čista pijandura, još mi sad pao u očima u broju 51 gdje je bezveze pucao u leđa indijancu dok su se povlačili (pogodio ga, ovaj pao) i oni se nisu okrenuli osvetiti.
Ne znam, dosta su rasistički autori gledali na indijance prije, iako ima scena gdje se prijateljuje sa njima, uvijek su oni nekako "ispod", manje vrijedni.
teller Posted - 14/01/2022 : 10:37:54
slažem se sa oba predhodna forumaša..
Dobar je Teller, možemo samo govoriti o dobrom, boljem i najboljem periodu..
Pogotovo kad se uzme kad je strip nastao, normalno da je početni period naivniji kao i sve tamo 50-tih.
Ali iskreno, prvi Teller mi je bolji od prvog Texa..
Ima tu smiješnih gegova iz utvrde rendžera, ima dosta akcije dok se Texov početak svodi na duge dijaloge i pucnjavu i ubijanje na sve strane...
Nije ni čudno da je Tex Willer trebao biti Tex Killer!
Ivan Liverpool Posted - 14/01/2022 : 10:23:23
quote:
Originally posted by Ted Miller

ma dobar je Teller meni cijelo vrijeme :P



Meni isto. Uopce me ne smetaju one pocetne tzv naivne price. Cak neke od njih, poput npr "Ugriza zmije" su mi i najdraze u cijelom serijalu.
Ted Miller Posted - 14/01/2022 : 10:15:32
ma dobar je Teller meni cijelo vrijeme :P
teller Posted - 14/01/2022 : 09:58:49
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by teller

Znam priču napamet iz Dnevnika.. jedna najboljih iz ovog pocetnog perioda..


Pa do kada traje taj početni period pobogu?????
Često se čuje kako je kod Tellera početni period loš, naivan, ovakav, onakav.... Kod Van Gogha smo na broju 140 pa smo još u početnom periodu ili 😂😂😂😂


da, u pravu si..možda sem se nesretno izrazio..
meni je taj naivniji početni poriod završen negdje kod TAJANSTVENOG ZAMKA ili DONUHANOVIH NASLJEDNIKA,, to je tamo negdje ko Alan Ford, kod broja 75..Alan tada pada, a Teller se diže..
Ovo sada je več dobar Teller, ali onaj pravi je drugi dio serijala...Bar meni..
Preporuka i za sve neodlućne, ovo je več itekako čitljivo i zabavno..a ova prića pogotovo.
sumohrvat Posted - 14/01/2022 : 09:16:40
quote:
Originally posted by teller

Znam priču napamet iz Dnevnika.. jedna najboljih iz ovog pocetnog perioda..


Pa do kada traje taj početni period pobogu?????
Često se čuje kako je kod Tellera početni period loš, naivan, ovakav, onakav.... Kod Van Gogha smo na broju 140 pa smo još u početnom periodu ili 😂😂😂😂
Spock Posted - 14/01/2022 : 07:45:39
quote:
Originally posted by panzer

Curunir, a ne Curnir.





Ajoj, ne možeš vjerovati što sam pogriješio! Nije namjerno!

ReemCP, ispravljaj!
ReemCP Posted - 10/01/2022 : 12:20:43
Ako primjeti koju gramatičku grešku, bilo bi dobro da nam ovdje ukaže pa da se to promijeni. Svakako volimo poslušati savjet kako bi nešto trebalo pisati ili kako ne bi trebalo pisati, što je pravilno i kako bi zapravo to nešto trebalo izgledati u duhu jezika :)
Spock Posted - 10/01/2022 : 12:14:03
quote:
Originally posted by ReemCP

Nadam se da će Curunir pročitati recenziju, mislim da sam negdje u tekstu primjetio da ga Spock spominje ;)



Morao sam ga spomenuti! Nadam se i njegovom komentaru, kao i da će prilikom čitanja zažmiriti na moje nezgrapne rečenice i vjerojatne gramatičke greške.
ReemCP Posted - 10/01/2022 : 11:53:44
Nadam se da će Curunir pročitati recenziju, mislim da sam negdje u tekstu primjetio da ga Spock spominje ;)
teller Posted - 10/01/2022 : 08:43:56
Znam priču napamet iz Dnevnika.. jedna najboljih iz ovog pocetnog perioda..
ReemCP Posted - 10/01/2022 : 00:21:40
Sotonski barun
Mali Rendžer
KT SR 92-94 | 202 str.

by Spock

Na inzistiranje šašavog fotografa i novinara Knikkerbokkera, Kit sudjeluje u traženju dokaza protiv sotonskog baruna Ericha von Falkenhursta, koji je otkrio način za vječni život, samo što taj njegov hobi zahtjeva ljudske žrtve.

delboj Posted - 07/01/2022 : 15:31:59
Da, dotle. VG je taman tu napravio preskok.
Salkan Posted - 07/01/2022 : 15:16:42
Jel ovo "Obračun u vodenici" u LMS? Dotle su već došli?
teller Posted - 07/01/2022 : 10:25:00
Vrhunsko...
Ajmo sad skratit čekanje novog broja na 6 tjedno.
Hercule Poirot Posted - 07/01/2022 : 09:29:31
Odlično.
gogs.321 Posted - 07/01/2022 : 07:27:09
Na kioscima.
Anto_123 Posted - 06/01/2022 : 22:02:21
Pronašao na kontakti a ovi od VG-a su mi posebno dragi, valjda zbog naslovnica
Anto_123 Posted - 06/01/2022 : 21:55:52
Hvala svima za info, naručeno jedino evo gledam na računu a nigdje ne vidim u kojoj banci im je račun a tete u banci uvijek traže i to na uplatnici.
ZoranC Posted - 06/01/2022 : 19:05:05
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by ZoranC

I ja trazim Best of 16, Zlato Apasa. Ima neko za prodati?

@RAKOSI4
Ti si negdje pomenuo popunjavanje preskocenog od VanGogha. Imas neki info kad ce to? Ne mislim na datum izlaska nego redoslijed. Ide opet nesto novo ili se puni ta rupetina?



Sljedeća tura ide od LMS Čovek s plaštom/Obračun u vodenici,prava su plaćena i sve je spremno ali Vangogh ne želi kalkulirati s datumom,pa da nas posli razočara ali bez brige sve ide dalje.Krajem zime nazovem Vangogha pa javim nove informacije


Aha, hvala. Tempo je kakav je. Kupuje se.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000