forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 GOLCONDA / MAGIČNI VETAR #7 (epizode 19-21)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Golconda Posted - 14/01/2022 : 14:52:54
GOLCONDA / MAGIČNI VETAR #7 (epizode 19-21)



Dragi prijatelji,
Predugo očekivana knjiga, moramo priznati, i mi smo očekivali da će ranije izaći, ali to je što je, srećom, dočekasmo…

A u njoj tri sjajne epizode koje na Manfredijevu priču crtački potpisuju sve sami majstori: Frizenda/Roi/Ortiz: šta čovek više može da traži?

Sada kada je „rupa“ spojena, može konačno da počne i da se čita taj Magični, te stoga očekujemo i vaše komentare (više nemate izgovora…).
Od narednog broja, trebalo bi da se objavljivanje ustali na knjigu mesečno (počev od januarske, knjige broj 14).

Posupljenje papira nastavlja da uzima danak, tako da će ova knjiga koštati:

puna cena: 1.400 dinara / promo cena prvih mesec dana (zaključno sa 31. januarom) 1.200 dinara.
5   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
going going Posted - 15/01/2022 : 17:27:17
quote:
Originally posted by Golconda



Sada kada je „rupa“ spojena, može konačno da počne i da se čita taj Magični, te stoga očekujemo i vaše komentare (više nemate izgovora…).
Od narednog broja, trebalo bi da se objavljivanje ustali na knjigu mesečno (počev od januarske, knjige broj 14).





Bravo! Nabavljena knjiga u Darkvudu jos pre praznika i cita se Magicni svaki dan. Prekopiracu osvrte i u vase pojedinacne topike. Video sam da se tu vodila malo diskusija dok je Magicni Vetar topiku Bonelli pdfu dosta umrtvljen.
Inace bravo na spajanju i cestitam! Stvarno odlican tempo ima Magicni za sada! A ako bude ovako kako kazete da ce jednom mesecno izlaziti po jedna knjiga to znaci da cemo do kraja ove 2022.godine vec biti na knjizi #25 sto je vise od pola serijala! Ako bude stvarno takav tempo to ce biti vrhunski! Sto bi znacilo da do kraja 2024.godine Boze zdravlje imamo ceo osnovni serijal od 140ak epizoda kompletiran! Nadam se da cete izgurati to tako! Mada bih ja bio zadovoljan i sa 8 do 10 knjiga godisnje ali svakako ako mozete 12 godisnje aposlutno sam za to!
SPQRoma Posted - 15/01/2022 : 16:41:23
Jeste, ali rekoše da su bili zauzeti oko Sajma i praznika, pa tek sad ide objava.
shalilo6 Posted - 15/01/2022 : 15:29:06
quote:
Originally posted by doktor78

Ja sam razumio da se ovo već moglo naći na Bg sajmu u decembru?

već desetak dana je na web shopu SNK
doktor78 Posted - 15/01/2022 : 11:35:47
Ja sam razumio da se ovo već moglo naći na Bg sajmu u decembru?
velka031 Posted - 14/01/2022 : 21:45:26
Bravo!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000