forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - Mračne noći: Metal smrti

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Melusine Posted - 07/12/2021 : 15:01:10
ČITALI STE BETMENA KOJI SE SMEJE? ČITALI STE MRAČNE NOĆI: METAL? ONDA NAPROSTO MORATE DA PROČITATE I OVAJ TOM, JER ON ZAOKRUŽUJE PRIČU O TOM NEOBIČNOM, ZASTRAŠUJUĆE NASMEJANOM BETMENU, A PRITOM JE JOŠ NAPETIJI, FANTASTIČNIJI I LUĐI OD PRETHODNIKA!

„MRAČNE NOĆI: METAL SMRTI“ na LETEĆEM STARTU po ceni od 1.340 dinara!



Format 15,8 x 24 cm
Povez Tvrd
Broj strana 224
Štampa Kolor
Serijal DC GOLD HOT!
Junak Betmen

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_BetmenDeathMetal.%20prelistavanje%20F.pdf

POSLEDNJA SVIRKA U DC UNIVERZUMU!

Kada celu planetu proguta Mračni multiverzum, Liga pravde će se naći na milost i nemilost Betmena Koji se Smeje. I dok se ljudski rod zlopati ne bi li preživeo u tom izopačenom, neprepoznatljivom paklenom krajoliku, Betmen, Supermen i Čudesna Žena bivaju razdvojeni u borbi za opstanak.

Sada će heroji morati da pođu u rat širom svog novog demonskog doma i suoče se s celokupnom svojom istorijom ne bi li jednom zasvagda zaustavili Betmena Koji se Smeje! I zato sad sviraju sve stare hitove i na binu izvode kultne bivše članove benda na ovoj oproštajnoj turneji DC-jevog univerzuma!

„Metal smrti“ ne samo da donosi finale priče o Mračnom multiverzumu, već okončava i kompletne DC-jeve kontinuitete New 52 i DC preporod (započet Flashpoint-om).

„MRAČNE NOĆI: METAL SMRTI“ na Letećem je startu u striparnicama „Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu i TC „Kalča“ u Nišu, striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i na našem sajtu, po ceni od 1.340 dinara, od srede, 8. decembra, do nedelje, 12. decembra 2021. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 1.500 dinara, a u ostalim knjižarama 1.999 dinara.
16   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
anto Posted - 07/02/2022 : 23:36:56
quote:
Originally posted by alexts

A lepo bi bilo imati ga i u zasebnom izdanju ČK.

Predlažem MAX mini seriju, koja može da pomiri ukuse starijih i novijih čitalaca.



potpis za ovo;a i Džona bi mogao da osvane čim se kompletira Y.
kad bi se desilo to,za Čija i Heksa,stvarno bi postao ozbiljan čaknjofil!!
going going Posted - 07/02/2022 : 03:37:08
Hvala!
alexts Posted - 06/02/2022 : 20:23:56
A lepo bi bilo imati ga i u zasebnom izdanju ČK.

Predlažem MAX mini seriju, koja može da pomiri ukuse starijih i novijih čitalaca.
Rogan Posted - 06/02/2022 : 19:00:02
Imaš Šang Čija bar na 10ak ili više strana i u Ostrvu paukova 1 i 2, gde obučava Spajdermena i pomaže novoj Madam Mreži:

https://imgur.com/a/gPZplKo
alexts Posted - 06/02/2022 : 14:57:05
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by alexts

Ja videh da se Jonah Hex pojavljuje u stripu, onda ću morati da uzmem, kad nema njegovih stripova. Kao kad se Šang Či pojavio u DW Osvetnicima. Daj šta daš.



U kojim DW Osvetnicima se pojavljuje Šang Či ?



Iskonski strah - knjiga treća. Samo dva kadra, na početku.
going going Posted - 05/02/2022 : 16:19:58
quote:
Originally posted by alexts

Ja videh da se Jonah Hex pojavljuje u stripu, onda ću morati da uzmem, kad nema njegovih stripova. Kao kad se Šang Či pojavio u DW Osvetnicima. Daj šta daš.



U kojim DW Osvetnicima se pojavljuje Šang Či ?
anto Posted - 02/02/2022 : 08:06:17
quote:
Originally posted by alexts

Ja videh da se Jonah Hex pojavljuje u stripu, onda ću morati da uzmem, kad nema njegovih stripova. Kao kad se Šang Či pojavio u DW Osvetnicima. Daj šta daš.


alexts Posted - 01/02/2022 : 23:26:16
Ja videh da se Jonah Hex pojavljuje u stripu, onda ću morati da uzmem, kad nema njegovih stripova. Kao kad se Šang Či pojavio u DW Osvetnicima. Daj šta daš.
john connor Posted - 01/02/2022 : 22:05:06
quote:
Originally posted by Pajtos


Naklon do poda prevodiocu koji je sve ovo trebalo da prevede i prilagodi....


Prevodilac je svoju muku naplatio, a ti si svoju nazalost platio dobro...
anto Posted - 01/02/2022 : 21:05:36
quote:
Originally posted by Pajtos

Tu više nema uživanja u stripu samo ona tvrdolavost da se isti pročita po svaku cenu :D


izgleda to je za sve nas karakteristično.
mene u zadnje vreme spašava što je premnooogo nepročitanih stripova,pa kad vidim da negde baš ide preteško,i odustanem na vreme.
Pajtos Posted - 01/02/2022 : 20:37:27
Dobro je, znači nisam jedini.
Kod ovih Metala sam imao isti problem kao i kod Smakova, probijanje kroz strip kao kroz snežne nanose. Tu više nema uživanja u stripu samo ona tvrdolavost da se isti pročita po svaku cenu :D
Kod ovog Metala smrti mi je (najsvežiji je, sinoć sam ga uz blagu glavobolju prikončio) baš zasmetala ta Snajderova potreba da uradi nešto "od epskog još epskije". Sudbina čitavog niza univerzuma konstantno zavisi od Polova moći, Alfredofih kutija, antena, Mebijusove stolice, nezamislivih moći koje i negativci i pozitivci dobijaju, gube, nadogradjuju, ovo-ono...
Sve je toliko pod kompresijom da u jednom (tj. na svakoj drugoj stranici) hvataš sebe kako ne možeš više da ispratiš ko je i kako je dobio novi buster moći, novo saznanje/istinu o nečemu, novu ideju o tome kako da preduhitri protivnika koji je do pre dve stranice bio neuništiv...
Do kraja stripa svi su pod najjačim busterima moći (nikad ne skapiram odakle im sad to kad ceo strip kukaju kako je "sad gotovo, sad je kraj"...) !
U ovom Metalu [SPOJLER ALERT] Čudesna žena je na kraju bila sva od zlata, Betmen koji se smeje je upio sve moguće energije i postao Vitez mrkle noći, boginja Perpetua, Šake.... uhvatiš sebe kako lopataš informacije i pokušavaš da nadješ smisao u svemu tome :D
Naklon do poda prevodiocu koji je sve ovo trebalo da prevede i prilagodi....
Red Marquis Posted - 01/02/2022 : 17:16:16
Ovo i onaj drugi Metal među najgorim Betmenima uopšte. Natrpano svega i svačega. Da je ovaj strip hrana, dobio bi dijareju.
anto Posted - 01/02/2022 : 16:48:01
quote:
Originally posted by Pajtos

Jel čitao ko Metal?
Rado bih razmenio koju sa nekim ko je čitao.
Da vidim da li problem u meni ili je i drugima ovo teško svarljivo :D
Ovo je strip sa toliko gusto natrpanim čudesima da se, i uz par levela koncentracije, teško prati radnja.


ja sam stigao do 5.stranice (čini mi se),pri čemu sam jedno tri puta zaspao,a nakon tih pet stranica sam se osećao kao da sam iskopao rov 5x5 i dubine 2 metra.

nisam čak,čini mi se,nigde ni napisao da sam uopšte krenuo sa čitanjem,toliko sam hteo da što pre zaboravim na to govno od stripa.
a ti me sad ko na kurac podseti.
Pajtos Posted - 01/02/2022 : 15:48:24
Taj drugar mora da je ljubitelj Zagora u početnoj fazi i Breda Berona u svim fazama? To može samo Anto da bude :D
Šalim se.
Evo, ovo je jedna od baš novijih epizoda. I, po meni, loša. Snajder je ovde baš, da prostite, mudroser.
Betmen koji se smeje mi je bio solidan ali ova dva Metala (bez obzira što je sve povezano) su prenatrpana koječime dozlaboga.
alexts Posted - 01/02/2022 : 15:38:34
quote:
Originally posted by Pajtos

Jel čitao ko Metal?
Rado bih razmenio koju sa nekim ko je čitao.
Da vidim da li problem u meni ili je i drugima ovo teško svarljivo :D
Ovo je strip sa toliko gusto natrpanim čudesima da se, i uz par levela koncentracije, teško prati radnja.



Znam samo, da mi je drugar (kome se jako svideo A Death in the Family), rekao da je teško pratio radnju.
Pajtos Posted - 01/02/2022 : 15:34:57
Jel čitao ko Metal?
Rado bih razmenio koju sa nekim ko je čitao.
Da vidim da li problem u meni ili je i drugima ovo teško svarljivo :D
Ovo je strip sa toliko gusto natrpanim čudesima da se, i uz par levela koncentracije, teško prati radnja.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000