forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Velike Bonelli priče 1: Zagor - Komančeri

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 29/04/2022 : 22:48:09
Ponositi hod!



Scenarij: Mauro Boselli
Crtež: Stefano Andreucci

Brojevi originala 362., 363. i 364.

Slobodna 26., 27. i 28.

Već dostupno na shop.strip-agent.hr

U striparnicama i knjižarama početkom svibnja.

Na kioscima...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
murdo Posted - 11/06/2022 : 22:13:22
quote:
Originally posted by Deers

VBP 1 Zagor: Komančeri

Ah, kakva je ovo Avantura sa velikim A. Sve ono najbolje što nam Boselli može dati sadrži ova priča. Zanimljiva i bogata scenografija, sijaset likova čije se sudbine isprepliću, dinamična radnja, zapravo, dinamične radnje bez zastajanja za glupavo prepričavanje. Likovi, koliko malo stranica da im je dano, nisu površno opisani nego svaki ima neki karakter, svaki je pamtljiv. Kad se na sve to doda jedan Andreucci dobivamo priču koju se ne zaboravlja. Na ovo ponovno čitanje primijetio sam na u svojim prvim danima Andreucci nije bio otesan do kraja. Često i figure kako i lica variraju, ali (! ) talent je neupitan. Ne pomaže i to što su mu Zagorvu glavu četo prepravljali. Zanimljivo je vidjeti kao se njegov crtež razvio kroz godine, kao i kod recimo mlađeg mu Rubinija dok je jedan Verni u najbolju ruku isti.

Da, priča je u suštini klišej (zapravo više njih zajedno) i dosta romantizirana verzija divljeg zapada (puno više od nastavaka) ali to je tako dobro sve uklopljeno da ti uopće ne smeta.



Meni je priča premalo izmjenjena od tih "klišeja" da bi mi bila zanimljiva...

[url=https://postimages.org/][/url]
[url=https://postimages.org/][/url]




emirem Posted - 11/06/2022 : 20:21:59
Trazeci ime moguceg glumca za Texa, naletio u opusu istog ovu kratku seriju. Ne vjerujem da sam je gledao, ali sad planiram.
Vezano je za ovaj topik i temu stripa o Komancima.

https://en.wikipedia.org/wiki/Comanche_Moon_%28miniseries%29?wprov=sfla1
brni Posted - 10/06/2022 : 04:32:27
Odlicna prica i crtez, inace nisam neki fan Zagora i procita sam samo par Nolittinih prica, ali ovo je bas bilo pravo osvjezenje, ocekujem nastavak na istoj razini, nakon toga ide Tex i to mi je bila kad sam cita mozda i najbolja Texova prica, a i dan danas u samom vrhu, Tigrove sam cita nedavno i puno mi je bolje od nastavka, Mystere obe su mi super..za sada edicija za cistu desetku..
D.J. Posted - 10/06/2022 : 00:56:46
quote:
Originally posted by velka031

Boselli je ovdje rasturio, nema se što prigovoriti, ostaje samo žal što su danas rijetke ovakve priče.


Da, i Boselli i Andreucci rasturil! Nadam se da ćemo još ovakvih bisera na Zagoru imati. No ne rađaju se Nolitte i Boselliji svaki dan…🤷‍♂️
shalilo6 Posted - 09/06/2022 : 17:19:17
Kupio, pročitao, požalio nisam
velka031 Posted - 09/06/2022 : 07:50:31
Boselli je ovdje rasturio, nema se što prigovoriti, ostaje samo žal što su danas rijetke ovakve priče.
Deers Posted - 08/06/2022 : 20:58:25
VBP 1 Zagor: Komančeri

Ah, kakva je ovo Avantura sa velikim A. Sve ono najbolje što nam Boselli može dati sadrži ova priča. Zanimljiva i bogata scenografija, sijaset likova čije se sudbine isprepliću, dinamična radnja, zapravo, dinamične radnje bez zastajanja za glupavo prepričavanje. Likovi, koliko malo stranica da im je dano, nisu površno opisani nego svaki ima neki karakter, svaki je pamtljiv. Kad se na sve to doda jedan Andreucci dobivamo priču koju se ne zaboravlja. Na ovo ponovno čitanje primijetio sam na u svojim prvim danima Andreucci nije bio otesan do kraja. Često i figure kako i lica variraju, ali (! ) talent je neupitan. Ne pomaže i to što su mu Zagorvu glavu četo prepravljali. Zanimljivo je vidjeti kao se njegov crtež razvio kroz godine, kao i kod recimo mlađeg mu Rubinija dok je jedan Verni u najbolju ruku isti.

Da, priča je u suštini klišej (zapravo više njih zajedno) i dosta romantizirana verzija divljeg zapada (puno više od nastavaka) ali to je tako dobro sve uklopljeno da ti uopće ne smeta.
brni Posted - 05/06/2022 : 23:41:48
Jedino bi imalo smisla da su stavili obe price pa odabrali jednu od tih naslovnica, ovako mi nema logike..ali isto ce se uzet..
velka031 Posted - 05/06/2022 : 23:29:11
quote:
Originally posted by teller

Sta fali drugoj
Prva je pozerska a druga akcijska..



Ništa, osim što to nije taj strip
Spock Posted - 05/06/2022 : 12:29:35
To nije nikakva greška, već logičan i hotimičan čin. Normalno da se bezvezni "nazovi nastavak" ne misli ubrajati u najbolje Bonelli priče, pa je razumljivo da su izabrali efektniju i bolju naslovnicu, koja uz to odgovara priči.
Hercule Poirot Posted - 05/06/2022 : 10:10:08
Da, baš greška SBE. No, možda je zbog toga i očito da ne planiraju objaviti Povratak, iako se s njihovom drljavošću nikad ne zna.
logo111 Posted - 05/06/2022 : 09:38:32
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by zlatan bihac

Baš glupo što su stavili naslovnicu iz ovog drugog stripa..



Da, stvarno bezveze.



Postavljena naslovnica je totalno promašena i nema veze sa objavljenim stripom. Neshvatljiva pogreška. Odmah na početku veliki minus za ovu ediciju koja je dobro zamišljena.
teller Posted - 05/06/2022 : 09:33:29
Sta fali drugoj
Prva je pozerska a druga akcijska..
velka031 Posted - 05/06/2022 : 09:19:09
quote:
Originally posted by zlatan bihac

Baš glupo što su stavili naslovnicu iz ovog drugog stripa..



Da, stvarno bezveze.
zlatan bihac Posted - 04/06/2022 : 20:47:42
Baš glupo što su stavili naslovnicu iz ovog drugog stripa..
zac Posted - 04/06/2022 : 18:41:41
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Deers

To što kaže zac, ovo su Leteći tigrovi samo je naslovnica od Povratka.



aha? Ok onda!

Ostaje misterij zašto su Italijani stavili krivu naslovnicu!???





Ne znam ni Ja zasto su stavili ovu naslovnicu ali ova od letecih tigrova definitivno bolja 😅


ali mi je drago da idu najprije Tigrovi pa možda če jednom kasnije i povratak tigrova!!! Pošto nisam čitao ni jednu drago mi je da ide ovako da ne trebam kupovati skupi Libellus izdanje ili tražiti LMS nastavke uz to vjerovatno kod LMS ima nekoliko izbačenih stranica kao uvijek

1Euro Posted - 04/06/2022 : 17:55:11
quote:
Originally posted by Deers

To što kaže zac, ovo su Leteći tigrovi samo je naslovnica od Povratka.



aha? Ok onda!

Ostaje misterij zašto su Italijani stavili krivu naslovnicu!???






ali mi je drago da idu najprije Tigrovi pa možda če jednom kasnije i povratak tigrova!!! Pošto nisam čitao ni jednu drago mi je da ide ovako da ne trebam kupovati skupi Libellus izdanje ili tražiti LMS nastavke uz to vjerovatno kod LMS ima nekoliko izbačenih stranica kao uvijek
Hercule Poirot Posted - 04/06/2022 : 17:46:54
Dobar je 1Euro, drugačiji!
jaki Posted - 04/06/2022 : 17:23:02
1Euro je nazbunjeniji forumaš🙂
Deers Posted - 04/06/2022 : 15:57:54
To što kaže zac, ovo su Leteći tigrovi samo je naslovnica od Povratka.
zac Posted - 04/06/2022 : 14:28:36
quote:
Originally posted by 1Euro

zašto nisu krenuli sa LETEČIM TIGROVIMA najprije?

Ovo je povratak Letečih Tigrova....recimo ja nisam čitao ni Leteče Tigrove pa če mi biti glupo čitati POVRATAK, kada nisam ni one čitao.....za vas koji ste čitali obe dvije priče, koja je bolja (Leteči Tigrovi ili Povratak Letečih Tigrova)?
Ako su bolji Leteči Tigrovi, zašto su onda krenuli sa Povratkom koji je možda lošiji od Letečih Tigrova, jer ovdje bi trebale iči sve najbolje priče od Bonellija, pa ispada kao da je Povratak Letečih tigrova bolja priča od Letečih tigrova.....



Pa ovo je prva prica o letecim tigrovima .
1Euro Posted - 04/06/2022 : 14:26:08
zašto nisu krenuli sa LETEČIM TIGROVIMA najprije?

Ovo je povratak Letečih Tigrova....recimo ja nisam čitao ni Leteče Tigrove pa če mi biti glupo čitati POVRATAK, kada nisam ni one čitao.....za vas koji ste čitali obe dvije priče, koja je bolja (Leteči Tigrovi ili Povratak Letečih Tigrova)?
Ako su bolji Leteči Tigrovi, zašto su onda krenuli sa Povratkom koji je možda lošiji od Letečih Tigrova, jer ovdje bi trebale iči sve najbolje priče od Bonellija, pa ispada kao da je Povratak Letečih tigrova bolja priča od Letečih tigrova.....
emirem Posted - 04/06/2022 : 12:46:05
9,90€ naspram 49,90kn dobro je!
Hercule Poirot Posted - 04/06/2022 : 12:12:59
Svaka čast @zac!
zac Posted - 04/06/2022 : 12:10:53
[url=https://postimg.cc/k2J98KB7][/url]

Stigao broj 4 u italiju.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000