forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog extra 145 - Reinkarnacija

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 29/04/2022 : 22:34:44
Samurajski mač nekako iskače...



Scenarij: Ruju
Crtež: Roi

Nova cijena: 25 kn (5,90KM, 3,50 €)

Već dostupno na shop.strip-agent.hr

Početkom svibnja i na ostalim prodajnim mjestima.
18   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
dariohead Posted - 21/05/2022 : 22:06:08
Samo zbog Roia bi pročitao svakog Dylana. Baš je majstor i meni omiljeni crtač.

Inače, epizoda je tak tak, dosta isfurani scenarij i odmah sam pogodio tko je kriv (nije Zlatko detektiv). Ali zbog Roia i to sve nije loše. :)
WOLF-HUNTER Posted - 10/05/2022 : 22:08:01
quote:
Originally posted by Ted Miller

ON TOPIC :

meni je Rui ako ne najbolji, onda top 3 crtača za Dylan Doga.
To je ta atmosfera koja me vrača na moj prvi DD broj - Arakne, mračno, stravično, misteriozno.



Slazem se
Roi je meni vazda bio fantastican sa svojim duboko mracnim crtezom. Vrhunski atmosferican.
Ted Miller Posted - 10/05/2022 : 21:39:03
ON TOPIC :

meni je Roi ako ne najbolji, onda top 3 crtača za Dylan Doga.
To je ta atmosfera koja me vrača na moj prvi DD broj - Arakne, mračno, stravično, misteriozno.
teller Posted - 01/05/2022 : 05:28:44
quote:
Originally posted by InvisibleMan

Svađalice.

Kakve veze ima imam li uopće ijedan post na forumu? Dolazim tu da se informiram, što nije zabranjeno. Kao što ne bi trebao biti problem što sam napisao da je ispod svake najave novog izdanja hrpa loših komentara.

Možda sam u krivu, ali čudno mi je da se npr. na svakoj objavi vezanoj uz neko izdanje Zagora pojavljuju uvijek isti ljudi koji Zagora ne vole i po tisućiti puta pišu da ga ne vole, da čemu to izdanje, da neće kupiti, da je preskupo. K'o babe narikače. Logično bi bilo, ako neki strip toliko ne voliš, da teme vezane uz njega uopće ne pratiš.


InvisibleMan Posted - 01/05/2022 : 00:24:45
Frizerski salon uzjebandus. 😆😆😆

Bez brige, neću vas više nepotrebno uznemiravati. 😘
ivanl Posted - 01/05/2022 : 00:08:48
quote:
Originally posted by InvisibleMan

Svađalice.

Kakve veze ima imam li uopće ijedan post na forumu? Dolazim tu da se informiram, što nije zabranjeno. Kao što ne bi trebao biti problem što sam napisao da je ispod svake najave novog izdanja hrpa loših komentara.

Možda sam u krivu, ali čudno mi je da se npr. na svakoj objavi vezanoj uz neko izdanje Zagora pojavljuju uvijek isti ljudi koji Zagora ne vole i po tisućiti puta pišu da ga ne vole, da čemu to izdanje, da neće kupiti, da je preskupo. K'o babe narikače. Logično bi bilo, ako neki strip toliko ne voliš, da teme vezane uz njega uopće ne pratiš.



Sve si tocno dijagnosticirao, zapazio i opisao!
Tocno i istinito!
Jebe te samo, pay pall...
WOLF-HUNTER Posted - 30/04/2022 : 19:33:18
Sest maraka??? Uf, hajde razumijem radi poskupljenja koja jednkstavno tjeraju izdavace da pucaju cijene svojih izdanja, ali da nema krize poskupljenja, onda sigurno ne bi imalo ovu vrijednost.

A prica ko prica sasvim solidna. Kolor kod Ludensa mi se daleko vise dopada.
jaki Posted - 30/04/2022 : 15:57:00
A di je gušt u tome?
Neka piše svako(i kupuje)što želi.
supermark Posted - 30/04/2022 : 15:56:23
Daleko je to od svadanja.
Poanta je bila da predbacujes drugima nedostatak kvalitetne rasprave (analize, recenzije, sl.), a u istom si košu

Netko će napisati "Super, kupujem", drugi ce napisati "Skupo, preskačem", a treći "Loš crtež"
Sve to ide u isti koš (ne)kvalitete
InvisibleMan Posted - 30/04/2022 : 15:35:44
Svađalice.

Kakve veze ima imam li uopće ijedan post na forumu? Dolazim tu da se informiram, što nije zabranjeno. Kao što ne bi trebao biti problem što sam napisao da je ispod svake najave novog izdanja hrpa loših komentara.

Možda sam u krivu, ali čudno mi je da se npr. na svakoj objavi vezanoj uz neko izdanje Zagora pojavljuju uvijek isti ljudi koji Zagora ne vole i po tisućiti puta pišu da ga ne vole, da čemu to izdanje, da neće kupiti, da je preskupo. K'o babe narikače. Logično bi bilo, ako neki strip toliko ne voliš, da teme vezane uz njega uopće ne pratiš.
supermark Posted - 30/04/2022 : 14:53:13
Reče član koji nema niti jedan konstruktivan post na forumu...
Nema problema, povedi raspravu pa će se i drugi uključiti
InvisibleMan Posted - 30/04/2022 : 13:41:25
Nove cijene su, zaboga, svuda. Novine su poskupjele, tjednici, mjesečnici. Recimo, National Geographic je otišao na 45 (!) kn. Toalet papir jebeni košta oko 35 kn.

Tko ne želi više kupovati, OK, ali već pomalo ide na živac da svaki puta kad se objavi vijest o novom izdanju DD, Zagora itd., kad uđeš u temu, komentari su samo nabrajanja i drobljenja k'o da se na forumu okupljaju stare babe. Ništa ne valja, nije dobar prijevod, na naslovnici fali jedna crtica, zašto opet Zagor. Nevjerojatno.
mpavin Posted - 30/04/2022 : 11:26:48
A oće li biti ok kad povise na 30 kn za godinu dana?
Što me uopće ne bi začudilo...
Sarghan Posted - 30/04/2022 : 11:24:59
quote:
Originally posted by Space Marine

Samo se nadam da će čitatelji Dylana biti nagrađeni mjesečnim ritmom.



Na našu žalost, Dylan kod nas već ima mjesečni ritam, samo raspodjeljen preko dvije edicije (6 redovni + 6 extra). Iz perspektive hrvatskih čitatelja, u obje edicije se objavljuju do sada neobjavljene priče. Druga je stvar što su te priče već objavljene kod VČ-a, no to nema gotovo nikakvog utjecaja na hrvatske čitatelje (onima koji kupuju na kioscima).

Osobno bih volio da ukinu extra ediciju kad dođu do #300 (ovim tempom, 2028.) i da redovna od #400 krene mjesečnim ritmom, no to je opet diskutabilno jer u trenutku kada Ludens dođe do #400 (isto 2028.), talijani bi trebali biti nekoliko brojeva iza #500. Samim time, ne bi me začudilo da tada opet skoče sa redovnom serijom na #500, a sa extra na #400, što će opet dovesti do trenutne situacije.

Da bi se nekako smanjio taj zaostatak, trebala bi i extra i redovni biti na minimalno brojeva 8 godišnje i tek tada bi mogli razmišljati o kombinacijama ukidanja extra i ubrzanju redovne, no za to trenutno očigledno (na žalost) ne postoje uvjeti.
Space Marine Posted - 30/04/2022 : 10:47:01
Nova cijena je sasvim ok i jako je podržavam jer ona znači ostanak naših omiljenih junaka na kioscima.

Samo se nadam da će čitatelji Dylana biti nagrađeni mjesečnim ritmom.
delboj Posted - 30/04/2022 : 10:10:36
Imam ovo u originalu, nekad davno sam čitao, nema mnogo teksta, brzo se pročita. Loša priča, sve se svelo na pokušaj scenariste da prirkije pravi trag do stvarnog ubice, ali to nije nekako smisleno izvedeno.
kiky Posted - 30/04/2022 : 10:00:50
25 kuna? ahahahaha!!!

ma ajd bok... nema šanse da kupim.

beži!
teller Posted - 29/04/2022 : 22:47:32
neka je i nova cijena, samo da nam stripovi izlaze....
Roi-ja volim!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000