forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 COMICATOR 22.-24.04.2022.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
globinjo Posted - 13/02/2022 : 09:00:42
Prvi put u Splitu
Nadamo se ne i zadnji
Prve godine je tema Zagor

Dragi gosti su:Joevito Nuccio,Walter Venturi i Marco Verni.
Pratite nas za najave...Tijekom dana ili idućih dana postavljamo program i događanja.Hvala na pažnji.

Također, osim zagorovih tabli, predstavit ćemo opus i prisjetiti se velikana Alema Ćurina.



Program





21. 04. 2022. (četvrtak)

12.00 - 13.00 Hrvatski pomorski muzej; otvorenje izložbe In memoriam Alem Ćurin







22. 04. 2022. (Petak)

10.00 - 11.30 Gradska knjižnica Marka Marulića; otvorenje izložbe Zagorove strip table, tribina s gostima

12.00 Striparnica Columbo; izložba tabli (2. dio) + promotivne cijene stripova

13.30 - 16.00 Corto Maltese; ručak i druženje s crtačima

17.00 - 18.30 Striparnica Columbo: Walter Venturi - razgovor ugodni i potpisivanje

19.30 Corto Maltese: Večera i druženje s crtačima






23. 04. 2022. (Subota)

10.00 - 11.30 Striparnica Columbo: Joevito Nuccio - razgovor ugodni i potpisivanje

11.30 - 12.00 Corto Maltese; na kavi s gostima; Nuccio, Venturi, Verni - pitanja fanova (okrugli stol)

13.30 - 15.30 Corto Maltese; ručak i druženje s crtačima

17.00 - 18.00 Corto Maltese; na kavi s izdavačima (1. dio) - pitanja fanova, okrugli stol

19.00 - Corto Maltese; Večera i druženje s crtačima

20.00 - 22.00 Corto Maltese; rock, jazz, blues mix (bit će i thrasha)



24. 04. 2022. (Nedjelja)

10.00 - 11.30 Striparnica Columbo: Marco Verni - razgovor ugodni i potpisivanje

11.30 - 12.30 Corto Maltese; na kavi s izdvačima (2. dio) - pitanja fanova, okrugli stol

13.00 – 15.00 Corto Maltese; ručak i druženje s crtačima i izdavačima

19.00 Corto Maltese; zajednička večera s crtačima + fanovima - predbilježbe u Striparnici Columbo




http://www.comicator.hr/

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
globinjo Posted - 24/02/2023 : 14:11:25
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Paka01

Jebemu, uspit ću povirit samo 28.


a dan posli-veliki derbi na poljudu



Dan poslije sam u Amsterdamu i Trondheimu pa mi je svejedno za derbi
Tj ako ćemo iskreno, uvik mi je svejedno za derbi


ča je pusta holandija kontra derbija
Paka01 Posted - 24/02/2023 : 13:16:59
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Paka01

Jebemu, uspit ću povirit samo 28.


a dan posli-veliki derbi na poljudu



Dan poslije sam u Amsterdamu i Trondheimu pa mi je svejedno za derbi
Tj ako ćemo iskreno, uvik mi je svejedno za derbi
tinton Posted - 24/02/2023 : 12:18:31
Uh, dobri datumi, možda ovaj put uspijem i navratiti.
globinjo Posted - 24/02/2023 : 12:15:22
quote:
Originally posted by Paka01

Jebemu, uspit ću povirit samo 28.


a dan posli-veliki derbi na poljudu
Paka01 Posted - 24/02/2023 : 09:52:33
Jebemu, uspit ću povirit samo 28.
globinjo Posted - 24/02/2023 : 09:51:10
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by globinjo

Idemo dalje
Uskoro program
Poruka za Srbe-ove godine je festival nakon Uskrsa:)




Wooo!
Daj datum barem stavi odma


28.-30.04.
globinjo Posted - 24/02/2023 : 09:50:51
quote:
Originally posted by jaki

Čijeg?


Njihovog
Paka01 Posted - 24/02/2023 : 09:27:33
quote:
Originally posted by globinjo

Idemo dalje
Uskoro program
Poruka za Srbe-ove godine je festival nakon Uskrsa:)




Wooo!
Daj datum barem stavi odma
jaki Posted - 24/02/2023 : 09:26:02
Čijeg?
globinjo Posted - 24/02/2023 : 08:10:11
Idemo dalje
Uskoro program
Poruka za Srbe-ove godine je festival nakon Uskrsa:)
ivanl Posted - 07/05/2022 : 20:30:40
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by Aco

quote:
Originally posted by drogsy

Bez kritika nema napretka, o kojem god da polju govorimo. Pa čak je i Markos nekad davno objektivno kritizirao CRŠ dok je festival još bio u povojima.

https://www.stripovi.com/magazin/izvjestaj-sa-crs-a/26/



Naravno. Uvijek može bolje a kritike i sugestije su dobrodošle. Ali jedno su kritike, a drugo pljuvačina bez razloga. Mislim, onako po gradu, ljudima, lokacijama, hrani...bez ijedne riječi pohvale ? Nije uredu.
Ljudi su nešto pokrenuli , i to praktički iz nule. Treba ih podržati. Ukazati na objektivne nedostatke te pohvaliti ono što je bilo dobro.

očitno ne razumeš hrvaški najboljše. nikjer nisva pljuvala po organizatorjih in na koncu sva zaključila da je za prvič bilo v redu. Hrana v Cortu Malteseu res je za en kurac, ampak to nima nobene veze s festivalom. Kar se tiče grada in ljudi, mislim da je očitno, makar v mojem primeru, da se hecava.


Obrok u Corto Malteseu te baš pogodija.
Po vašin komentarima bi se reklo da je Columbova striparnica na kraj svita, a striparnica je u jednoj od najpoznatijih splitskih ulica. 4 minute hoda od HNK i vrha Marmontove ulice, 7 minuta od Rive i 8 minuta od Peristila. Na rubu zone do koje imaš pristup auton.
Restoran Corto Maltese nije najsritnije misto, ali nije u nekakvoj mračnoj uskoj uličici, nego vjerovatno najširoj ulici u samome centru. Pandora, restoran priko puta je Vege restoran istoga vlasnika.
I nisu iza Palače, nego iza ribarnice.
O hrani koju služe iman više-manje isto mišljenje ka i ti.
Ali ne pada mi na pamet pljuvat restoran koji za razliku od 80% "od danas do sutra" splitskih ugostiteljskih objekata radi već godinama, uvik je pun, i na svin portalima ima top prosječne ocjene.
Jebi ga, to šta san ja više za sarme i zagrebački je moj problem.


Spiza u Corta je odlicna. Extra. Ali je malo. Posli pijata paste triba ic u Konzuma po Gavrilovic pastetu...
vice Posted - 07/05/2022 : 17:36:48
Nisan gleda cili video jer mi se ne da, al eto, bar su došli na festival i za to imaju moj rispekt.

A za spizu u Corta, jbg, nisan ija tamo al to je ta klasa koja ni meni ne odgovara. Mada, šta seren, na kraju san poke bowl i sushi u MakaMaka satra za 300 kn i to NAKON ćevapa u Pauline.


DiSkAcH Posted - 07/05/2022 : 06:45:31
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by studirko



Ja san se stvarno trudija pronać nešto pozitivno u vašen osvrtu, ali nije išlo.

Drogsy je dovoljno reka kad nije ima volje izvadit aparat.
Columbo je tu da zaradi.
Loša lokacija striparnice.
Izdavači nisu rekli ništa novo osin da će poskupit stripovi.
Tribina je bila nemoderirana.
Dado Raič koji se nije pojavio želi ostati anoniman.
Lokalci su od tribine napravili karaoke i privatizirali mikrofon. Pivali su samo Mišu i Olivera.
Platili smo 3dkg čovječje ribice na posteljici crnorepe gušterice 200 Kn.


Možda van nije bila namjera, al ste uspili




A jebemti...



No, meni je video dobar kao i svaki njihov i gušt mi ih je poslušat i samo neka oni rade ovakve videe.



jaki Posted - 07/05/2022 : 01:36:49
Ma pusti nesvrstanog...zbog njega nismo mogli doć do riči na triibini.:)
studirko Posted - 07/05/2022 : 00:12:04
Jbg, većinu stvari od svega je rekao Drogsy pa bi bilo neozbiljno od mene komentirati, da nisam šaltao teme on bi samo o Cortu pričao sat vremena :D

S nekim stvarima koje si nabrojao se ja nisam složio s Drogsy-em (tipa za lokaciju striparnice, da je bilo teško nalaziti lokacije itd) samo očito ili nisam bio glasan kao on ili se stvarno samo negativno pamti :D

- Columbo je tu da zaradi. - to sam bio rekao usputno da mi je jasno zašto želi da mu sve bude blizu, i to je ok, samo sam kod toga rekao da bi mi bilo draže da je uzeo neku birtijetinu koja mu je u kvartu jer bi tamo atmosfera bila bolja nego u Cortu (s tim da ja nisam ni kenjao za Corta jer mi je jasno da je sponzor, i ako budu i iduće godine opet ćemo sjesti tamo bar na cugu)

- Izdavači nisu rekli ništa novo osin da će poskupit stripovi. - ovo je moj grijeh, meni su autori i druženje bitniji od izdavača, ali tu je Drogsy ispravio moju grešku jer je tu on popratio sadržajem

- Tribina je bila nemoderirana. - ovo je još pod mojom kapom. Moje je mišljenje bilo da bi bilo bolje da budu moderatori, Marku nije, samo smo raspravljali

To što se tiče moderiranja mogu povući i paralelu sa stvarima koje sam pričao o marketingu festivala - stavio sam temu na stol jer ni ja nisam siguran što bih napravio, a stvarno bi htio da ovakve stvari budu vidljive što više ljudi jer znam da bi i odziv bio bolji

Slažem se da smo mogli manje kenjcati, zato i poštujem svaki feedback, samo mi je žao ako je to više ostalo u uhu od ostalih stvari, ali to je i inače tako.

Meni je samo bitno da nitko ne misli da smo išli nekoga napadati, a festival smo (i nadam se da ćemo i u budućnosti) podržati i svojom pojavom i kojom potrošenom kunom. posebno mi je žao ako su se organizatori našli prozvanima jer je to zadnja stvar koju sam htio, samo neka se priča širi dalje...

Eto, nadam se da se opet mogu povući u svijet bez komentiranja po forumima, živi bili!
NESVRSTANI Posted - 06/05/2022 : 23:38:21
quote:
Originally posted by studirko

Pozdrav svima!

Ne volim komentirati (što se vidi i po broju mojih postova) i neću komentirati stvari koje je u klipu rekao Marko, ali želim samo objasniti jednu stvar.

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Znači highligt festivala je loše moderirana tribina sa izdavačima, na kojoj su samo kenjali lokalci?
Odličan festival.
Al kaže ovaj crni lepi dečko da je to do kulture.
Drago mi je da van je bilo lipo.
Dođite nam opet.



Pogodilo me što se krivo shvatilo ovo za kulturu, nisam mislio ništa loše, samo da su dalmatinci malo slobodnijeg pristupa i to je to. Da su svi introverti kao ja tribina ne bi trajala 5 min.

U klipu sam rekao da je meni najbolji dio festivala bilo druženje i zezancija s ljudima tamo, pa bi bio oksimoron da nešto zamjeram ikome :D. Jedino sam Columbu zamjerio što mu nisam mogao ostaviti više love u trgovini :D

Još je netko komentirao "Šta se ova reportaža nije mogla malo sažet? Sat vrimena traje.". Jbg, nije ovo ni bila reportaža nego dojmovi, da radim prilog za HRT drugačije bi to napravili :D

Ako netko misli da nešto s moje strane nije bilo ok neka mi slobodno kaže bez ikakve ljutnje s moje strane, samo mi je stvarno jadno što su komentari kao da sam išao vrijeđati ljude koji su bili i više nego dobri prema meni dok sam bio tamo.

Klip je sniman da napravi reklamu festivalu. Da je na kanalu veća publika napravio bih i prije festivala neku najavu, samo sumnjam da bi mojih parsto pogleda (koji su većina iz Srbije) išta značilo.

Ako posluži zdravlje vidimo se tamo i iduće godine, pa tko se sjeti cijele ove situacije neka se javi da platim pivo, ako treba i u Cortu ;)


Ja san se stvarno trudija pronać nešto pozitivno u vašen osvrtu, ali nije išlo.

Drogsy je dovoljno reka kad nije ima volje izvadit aparat.
Columbo je tu da zaradi.
Loša lokacija striparnice.
Izdavači nisu rekli ništa novo osin da će poskupit stripovi.
Tribina je bila nemoderirana.
Dado Raič koji se nije pojavio želi ostati anoniman.
Lokalci su od tribine napravili karaoke i privatizirali mikrofon. Pivali su samo Mišu i Olivera.
Platili smo 3dkg čovječje ribice na posteljici crnorepe gušterice 200 Kn.

Možda van nije bila namjera, al ste uspili
studirko Posted - 06/05/2022 : 23:24:00
Pozdrav svima!

Ne volim komentirati (što se vidi i po broju mojih postova) i neću komentirati stvari koje je u klipu rekao Marko, ali želim samo objasniti jednu stvar.

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Znači highligt festivala je loše moderirana tribina sa izdavačima, na kojoj su samo kenjali lokalci?
Odličan festival.
Al kaže ovaj crni lepi dečko da je to do kulture.
Drago mi je da van je bilo lipo.
Dođite nam opet.



Pogodilo me što se krivo shvatilo ovo za kulturu, nisam mislio ništa loše, samo da su dalmatinci malo slobodnijeg pristupa i to je to. Da su svi introverti kao ja tribina ne bi trajala 5 min.

U klipu sam rekao da je meni najbolji dio festivala bilo druženje i zezancija s ljudima tamo, pa bi bio oksimoron da nešto zamjeram ikome :D. Jedino sam Columbu zamjerio što mu nisam mogao ostaviti više love u trgovini :D

Još je netko komentirao "Šta se ova reportaža nije mogla malo sažet? Sat vrimena traje.". Jbg, nije ovo ni bila reportaža nego dojmovi, da radim prilog za HRT drugačije bi to napravili :D

Ako netko misli da nešto s moje strane nije bilo ok neka mi slobodno kaže bez ikakve ljutnje s moje strane, samo mi je stvarno jadno što su komentari kao da sam išao vrijeđati ljude koji su bili i više nego dobri prema meni dok sam bio tamo.

Klip je sniman da napravi reklamu festivalu. Da je na kanalu veća publika napravio bih i prije festivala neku najavu, samo sumnjam da bi mojih parsto pogleda (koji su većina iz Srbije) išta značilo.

Ako posluži zdravlje vidimo se tamo i iduće godine, pa tko se sjeti cijele ove situacije neka se javi da platim pivo, ako treba i u Cortu ;)
jaki Posted - 06/05/2022 : 20:44:54
😀
DK24 Posted - 06/05/2022 : 20:24:18
Studirko dvojac na nepredvidljivom putu od Columba do Corta.

[url=https://postimages.org/][/url]
jaki Posted - 06/05/2022 : 19:45:04
Dogodine šator na rivu.
Kad mogu jahtaši onda mogu i stripaši🙂
drogsy Posted - 06/05/2022 : 18:40:13
Vidio bih tebe u tom labirintu
NESVRSTANI Posted - 06/05/2022 : 17:19:39
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Po vašin komentarima bi se reklo da je Columbova striparnica na kraj svita, a striparnica je u jednoj od najpoznatijih splitskih ulica. 4 minute hoda od HNK i vrha Marmontove ulice, 7 minuta od Rive i 8 minuta od Peristila.



Govorim iz perspektive turista koji nikad nije obišao Split. Sve je to na jako kratkim zračnim linijama, ali nama je trebao gps prva dva puta obilaska Columba, a i taj treći put smo slabo zapamtili rutu i uspjeli skrenuti u neki dead end. No općenito je poželjno da se sva događnja odvijaju na istom mjestu, jer ovako dosta ljudi, koji su bili na crtanju kod Columba, nije imalo volje poslije obići Pandoru (i obrnuto). Prednost odvijanja svih događaja na istom mjestu je ta što ostavljaju dojam nekog događanja jer bi više ljudi bilo na okupu. Ovako je to sve bilo rascjepkano. Mi nismo čak posjetili ni izložbu Alema Ćurina jer nam se nije dalo tražiti di je to. U Zagrebu čak i ta mnogima omražena Tvornica kuture ispunjava te "everything in one spot" uvjete jer em imaš solidno veliki bar za tribine i kvizove, em imaš onu veliku halu za koncerte gdje se može odvijati burza stripova i potpisivanje autora plus još se da nagurati kakva minorna izložba.

Ja ne poznajem Split, pa ne mogu baš davati prijedloge za lokaciju, ali predlažem da idući Comicator bude održan na Poljudu


Od Columba do Corta se tribaš spustit do kazališta, i onda Marmontovon do ribarnice. 6 minuta pješke. U obrnuton smjeru 8 minuta jer je uzbrdo.
Kako si se uspija izgubit?
drogsy Posted - 06/05/2022 : 16:41:54
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Po vašin komentarima bi se reklo da je Columbova striparnica na kraj svita, a striparnica je u jednoj od najpoznatijih splitskih ulica. 4 minute hoda od HNK i vrha Marmontove ulice, 7 minuta od Rive i 8 minuta od Peristila.



Govorim iz perspektive turista koji nikad nije obišao Split. Sve je to na jako kratkim zračnim linijama, ali nama je trebao gps prva dva puta obilaska Columba, a i taj treći put smo slabo zapamtili rutu i uspjeli skrenuti u neki dead end. No općenito je poželjno da se sva događnja odvijaju na istom mjestu, jer ovako dosta ljudi, koji su bili na crtanju kod Columba, nije imalo volje poslije obići Pandoru (i obrnuto). Prednost odvijanja svih događaja na istom mjestu je ta što ostavljaju dojam nekog događanja jer bi više ljudi bilo na okupu. Ovako je to sve bilo rascjepkano. Mi nismo čak posjetili ni izložbu Alema Ćurina jer nam se nije dalo tražiti di je to. U Zagrebu čak i ta mnogima omražena Tvornica kuture ispunjava te "everything in one spot" uvjete jer em imaš solidno veliki bar za tribine i kvizove, em imaš onu veliku halu za koncerte gdje se može odvijati burza stripova i potpisivanje autora plus još se da nagurati kakva minorna izložba.

Ja ne poznajem Split, pa ne mogu baš davati prijedloge za lokaciju, ali predlažem da idući Comicator bude održan na Poljudu
verab Posted - 06/05/2022 : 16:25:05
quote:
Originally posted by jaki

Osim toga ne zaboravimo da je restoran Corto bija sponzor.



Dogodine će sponzor bit i Paulina, da gladnuji ne zajebavaju.
Hercule Poirot Posted - 06/05/2022 : 16:21:54
Meni je ovaj dvojac bio skroz zanimljiv za slušanje. Slagali se ili ne s njihovim tvrdnjama, ali su skroz zanimljivi za poslušati.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000