forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrina ljetna akcija

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 14/06/2022 : 23:42:57
Fibra već tradicionalno svake godine razveseljava svoju publiku ljetnim i zimskim popustima u srpnju i siječnju, pa tako ni ovo ljeto neće proći bez njih! Dakle, od 15.6.2022. do 31.7.2022. na Fibrinom ćete webshopu moći kupiti sve naslove iz našeg kataloga uz popust od 20 ili više posto!

Nadamo se da ćete pronaći nešto za sebe i da ćete uživati čitajući naša izdanja!

Vaša Fibra

https://www.fibra.hr/vijesti/ljetni-popusti/72/

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jerki44 Posted - 01/08/2022 : 14:59:18
e da..ako je nešto rasprodano na Fibrinoj stranici, još uvijek se da naći po knjižarama.. jučer u Hoću knjigu sam vidio da ima Punisher Barakuda koji je rasprodan..i mislim MenArt sam vidio Petar Pan od Loisel-a prije koji mjesec...
DK24 Posted - 01/08/2022 : 14:51:54
Jasno, ide se na provjerenu stvar. Još ako ne prijave ništa loše nisam ni napravio. Jedino mi je problem šta jako volim onaj odjel u splitskoj knjižnici, tako da bi možda mogao to napraviti kad jednom odem do ZG-a.
lwood Posted - 01/08/2022 : 14:48:03
quote:
Originally posted by DK24

Ajme kakvi popusti... Da li da uzmem Transmetropolitan? Ima li smisla raditi takve stvari kada su ogromne šanse da se neće imati komplet? Prva dva broja bi posudio u knjižnici. Pokušao sam ga već čitati na engleski ali me satralo i prestao sam vrlo brzo, ništa mi nije bilo jasno haha. Paul na pecanju 39kn. Što reći? Takvo remek djelo se doslovno za džabe daje. Ljudi uzmite, neka kod tog naslova piše "rasprodano", definitivno zaslužuje to.

Brojeve koje nemas ukrades iz knjiznice
jerki44 Posted - 01/08/2022 : 14:31:48
Mislim se kupit integrale Jonathana. Međutim vidio sam na nekim starim postovima da ima još albuma koji su izašli, osim ova 4 integrala.
Ne znam je li u planu daljnje objave ili...zbog loše prodaje neće?
mike Posted - 30/07/2022 : 21:26:22
Misliš ode ovi na 20%, a sve ostalo ostaje? Bas mi se ono kupuju majstorije za 40 kn itd..
Markos Posted - 30/07/2022 : 19:35:17
Fibra idući tjedan ide na zasluženi godišnji odmor, pa prije nego odemo, evo nekoliko najava s djelićem onoga što vas čeka na jesen, taman toliko da vam zagolica maštu.

By the way, sutra završava naša ovogodišnja ljetna akcija. Tko još sutra jami, jamio je. Tko nije, morat će pričekati iduću turu popusta za Interliber.

Sve narudžbe koje nam stignu nakon 3.8. bit će isporučene kad se vratimo s godišnjeg, 23.8.

https://www.fibra.hr/najave/
DK24 Posted - 26/07/2022 : 14:47:06
E da i Čudovište... Što ranije nisam uzeo prvi broj kada sam razmišljao o njemu
Odoakar Posted - 26/07/2022 : 14:46:19
quote:
Originally posted by mike

Zasto besmislen?

Ja cu uzeti sve moguce na ovim super popustima, sto inace po regular cijeni verovatno ne bi. Od Cudovista, Bajki itd.. Bas me zaboli sto necu dobiti prve brojeve. Nekad negdje cu i njih.

Inace kapu dole za ove perfektne cijene. Ovakvi stripovi po od 40 do 80 kuna su cista fantazija.



Tako sam i ja mislio za Trgovinu 1 pa je nigdje ni za lijek...
Peyo Posted - 26/07/2022 : 14:27:09
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Ja sam uzeo nekoliko stripova koji mi nisu bili na listi za kupnju, a nema ih u mojoj knjižnici. Na primjer Negri Blanco 3-5. Prvi i drugi dio sam pročitao, nema veze što nisu u kolekciji.



Ja sam ova 3 kupio kada su bili 90 kn te ih kompletirao.

Prva 2 su ponajbolja, šteta ih je nemati u kolekciji.
Ernie Pike Posted - 26/07/2022 : 13:58:39
Ja sam uzeo nekoliko stripova koji mi nisu bili na listi za kupnju, a nema ih u mojoj knjižnici. Na primjer Negri Blanco 3-5. Prvi i drugi dio sam pročitao, nema veze što nisu u kolekciji.
mike Posted - 26/07/2022 : 13:35:27
Zasto besmislen?

Ja cu uzeti sve moguce na ovim super popustima, sto inace po regular cijeni verovatno ne bi. Od Cudovista, Bajki itd.. Bas me zaboli sto necu dobiti prve brojeve. Nekad negdje cu i njih.

Inace kapu dole za ove perfektne cijene. Ovakvi stripovi po od 40 do 80 kuna su cista fantazija.
DK24 Posted - 26/07/2022 : 12:59:17
Potencijalno se spremam na jedan besmislen potez. Uzeti ova 3 Transmetropolitana i započet sa skupljanjem Bajki .
DK24 Posted - 25/07/2022 : 11:27:29
Ajme kakvi popusti... Da li da uzmem Transmetropolitan? Ima li smisla raditi takve stvari kada su ogromne šanse da se neće imati komplet? Prva dva broja bi posudio u knjižnici. Pokušao sam ga već čitati na engleski ali me satralo i prestao sam vrlo brzo, ništa mi nije bilo jasno haha. Paul na pecanju 39kn. Što reći? Takvo remek djelo se doslovno za džabe daje. Ljudi uzmite, neka kod tog naslova piše "rasprodano", definitivno zaslužuje to.
DiSkAcH Posted - 24/07/2022 : 17:53:57
quote:
Originally posted by karuro

Te serijale treba kao i vrh bogova verzija reprint. Odmah u kompletu hoces neces. Nema malo prva knjiga da vidim sto je to, pa onda ipak nebi. I tako njih 50 kupi, pa nastane ovakvo njesra gdje se rasproda jedna knjiga od njih 5. Pa ostalima nema onda smisla kupovati to.



Super si ti to smislio. Tako bi se samo odbilo potencijalne ne strpofilske kupce.
Bolje riješenje je da se prvi broj tiska u više komada.

EDIT: Oh, vidim i cijene u € na webshopu.
karuro Posted - 24/07/2022 : 10:10:00
Te serijale treba kao i vrh bogova verzija reprint. Odmah u kompletu hoces neces. Nema malo prva knjiga da vidim sto je to, pa onda ipak nebi. I tako njih 50 kupi, pa nastane ovakvo njesra gdje se rasproda jedna knjiga od njih 5. Pa ostalima nema onda smisla kupovati to.
Kerempir Posted - 24/07/2022 : 09:19:15
Je, zajeb, prvi broj je otišao, nekako su mi se naslovnice poslozile po drugačijem redoslijedu pa je ova bila postavljena treća po redu, a mozak mi je jučer jedva radio.

A prvi brojevi, što reći, evo za neke serijale mogu reci da postanu bolji sa nastavcima pa prvi broj možda ostavi pogrešan dojam. Primjer skalpiranih, dugo nagovarao ženu na njih, kolutala očima dok je čitala prvi broj, na kraju bila preoduševljena.
tihomirduras Posted - 24/07/2022 : 09:17:28
quote:
Originally posted by ivi skoj

Stavi nešto na aukcije, to nam je zanimljivije za kupovinu.




Pa s obzirom da cijene na aukcijama dođu vrlo blizu prodajne cijene na Fibrinom situ (ako ne budu i više) nije ni to loša opcija za rasprodaju.
Šteta zbog tih nekih brojeva koji su rasprodani u serijalima, posebice me čudi da nije rasprodana jedinica već je rasprodan broj 2 ili 3.
Inače za sniženje, već mi duže vrijeme stoje stvari u košarici, čekaju da jedan mjesec ne iskoči nešto neplanirano od troškova.
DiSkAcH Posted - 24/07/2022 : 08:58:08
Da, šteta što nema prvih knjiga tih nekih serijala. A opet razumijem da Marko ne želi raditi reprint jer ostataka ima npr 35 komada po knjizi, pa zna da će mu ostat opet hrpica reprinta prve knjige...začarani krug. :(
Markos Posted - 24/07/2022 : 00:02:30
quote:
Originally posted by Kerempir

Masa je dobrih stripova na tom popustu, za neke mi je zao sto ne idu dobro, ali nije mi jasno za skalpirane ( odličan serijal) kako to da je rasprodan 3.dio?


Gdje piše da je rasprodane 3. dio Skalpiranih!?
ivi skoj Posted - 23/07/2022 : 23:48:51
Stavi nešto na aukcije, to nam je zanimljivije za kupovinu.
Peyo Posted - 23/07/2022 : 23:44:36
Nema tu velike mudrosti.

Prevelika je ponuda u odnosu na publiku koja je spremna izdvajati nemale novce.

Negdje se dogodila dvojezična disperzija, a pored toga jako je veliki broj novih naslova.

Dodatni problem su ova poskupljenja papira.

Kupuje se kako tko može, a preferencije se preslaguju i prema budžetu i prema novim zanimljivijim naslovima.

Davno sam najavio da će biti jeftinih stripova ne ciljajući određene izdavače.

Bit će toga još kod mnogih.

Pitanje je tko će se od izdavača prilagoditi, usporiti ili nestati.
jaki Posted - 23/07/2022 : 23:28:15
Bit će bija otkup ministarstva?
Kerempir Posted - 23/07/2022 : 23:26:11
Masa je dobrih stripova na tom popustu, za neke mi je zao sto ne idu dobro, ali nije mi jasno za skalpirane ( odličan serijal) kako to da je rasprodan 3.dio?
Paka01 Posted - 23/07/2022 : 17:36:31
Možda ne bi bilo zgorega dodati ovako nešto na stranicu, kao kategoriju "ŽANR" i onda napraviti da se može pritisnuti na te žanrove tako da izlista sve stripove koji spadaju pod tu kategoriju. Tako će ljudi lakše vidit šta je sve slično stripovima koji im se sviđaju. Ova ispod kategorija "Oni koji su kupili Velvet kupili su još i..." nije baš bajna po tom pitanju. Npr. u slučaju Velveta prikazuje Monstress, Ibikus i Toppija koji žanrovski nisu ni blizu Velveta. Naravno, jasno mi je da to ide prema nekim drugim algoritmima, al možda bi ovako po žanrovima nekome i olakšalo izbor.


don_draper Posted - 23/07/2022 : 17:23:26
Bila je nedavno iznesena teorija s kojom se slazem. Skalpirani i Swamp Thing su izbaceni prije zlatnog doba popularnosti Fibre te je mnogima prosao mimo radara. Od njihovog izdavanja do sada je izdana masa dobrih stripova koji su zaokupili paznju i tesko je pohvatati i investirati u sve to, a ljudi se katkad ne sjete procesljati back catalogue.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000