forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 LMS / GOLCONDA / 1007: Slomljeno Srce

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Golconda Posted - 30/05/2022 : 17:36:00
🎩 Dragi prijatelji,

sa neopisivim zadovoljstvom, onakvim kakvo istinski stripofili ne osete puno puta u životu, možemo da najavimo i pred široki auditorijum iznesemo i predstavimo naše prvo kiosk izdanje, i to ni manje ni više, nego pod žigom 💢 LUNOV MAGNUS STRIP! 💢

Sudeći po vašim mnogobrojnim pismima, ali i živim rečima kad se sretnemo, nepune tri godine postojanja Golkonde donele su mnogim ljubiteljima stripa dosta nekih lepih trenutaka, jer, recept sa kojim smo ispravili poneku stripovsku nepravdu, ispunili poneku želju, ali i nastavljamo da ih ispunjavamo i ubuduće, nikako ne može da omaši!

Upravo iz tog razloga naše prvo LMS izdanje zapravo nosi broj 999, jer mi ne započinjemo Lunov Magnus Strip, neki sjajni, legendarni ljudi su ovu ediciju započeli desetlećima ranije. Mi smo se samo potrudili da mu ne menjamo mnogo od starog, prepoznatljivog ruha i da vas na svim kioscima dočeka svakog trećeg ponedeljka. Jedino ovaj prvi broj je presedan, on će se iz izloga kioska širom Srbije nasmešiti u četvrtak - 2. juna.

Inače, za one koji ne znaju, ovo je epizoda koja je pre nepunih 30 godina trebalo zapravo i da bude objavljena na mestu broja 999, ali koja, nažalost, iz svima poznatih razloga do sada nije ugledala svetlost dana.

Da mnogo ne dužimo, a i što bi se u našem narodu reklo: slika govori više od hiljadu reči!



🛒 Od sutra kod nas i striparnicama u BG, odmah zatim i drugdje...
Od četvrtka 2. juna na svim kioscima širom Srbije po ceni od 270 dinara!

Neka nam je svima sa srećom novi život LUNOV MAGNUS STRIPA!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sawitch Posted - 27/02/2023 : 08:33:58
Onda su uboli kako treba. Za svakog ponesto. I kad sam klinac bio nisam mogao da smislim MN-a i Teksa ali sada njih samo przim od Libellusa :)
nebkv Posted - 26/02/2023 : 23:49:44
Kod mene je bilo suprotno,Julija mi je bila sasvim ok i drzala mi paznju do kraja,koji mi je bio zanimljiv zbog onog obrta ali sam iz nekog razloga Natana jedva procitao
Inace oba junaka po prvi put citam
Bio sam skeptican kako cu reagovati na pricu sa Natanom i MM koja me cekala da je procitam ali srecom tu je vec nekako bilo ok
Sto se Faktora tice da nije gomile serije i filmova sa zombijima koji se daju trenutno na raznim programima mnogo bi lepse leglo
Elderane84 Posted - 26/02/2023 : 22:10:36
quote:
Originally posted by sawitch

Ja sam taj ali mi Julija bas ubi elan. Ostalo sve ide super. Bilo bi dobro sevnuti jos malo Kita pa mozda i one stare epizode sa KKK ili teleskopulusom.



te su mnogo bolje od ovih nacista. Njih sam ranije citao u nekom piratskom izdanju, i nisu mi tad utisak neki ostavili.
sawitch Posted - 26/02/2023 : 21:38:38
Ja sam taj ali mi Julija bas ubi elan. Ostalo sve ide super. Bilo bi dobro sevnuti jos malo Kita pa mozda i one stare epizode sa KKK ili teleskopulusom.
Elderane84 Posted - 26/02/2023 : 21:29:07
quote:
Originally posted by sawitch

Procitao Juliju. Smorih se. Meni to apsolutno dosadno. Ne znam ni sam koliko epizoda sam procitao. Nik i ‘ajde ali treba tu jos Magicnog, Kita, Bleka, ‘ajde i Natana.



Ja još nijednu... Ni to, ni Nik, prosto nije za mene. Bleka je odavno teško pročitati, a ovaj izdati Mali Rendžer nije baš među ponajboljim epizodama. Opet, merak je kupovati ovaj LMS; blago onima koji uživaju u čitanju svakog broja.
sawitch Posted - 26/02/2023 : 21:14:32
Procitao Juliju. Smorih se. Meni to apsolutno dosadno. Ne znam ni sam koliko epizoda sam procitao. Nik i ‘ajde ali treba tu jos Magicnog, Kita, Bleka, ‘ajde i Natana.
DOMI Posted - 26/02/2023 : 10:23:34
sawitch Posted - 25/02/2023 : 21:28:42
Meni je to bas ono sto strip treba biti ili je trebalo dok nismo zastranili svi zajedno sa luksuzom. Jeftina razbibriga koju posle citanja mozes dati nekom da procita.
Elderane84 Posted - 25/02/2023 : 20:21:52
Prvo bih se morao nakaniti da pročitam taj najbolji ongoing Bonelli :) Od LMS-a sam pročitao samo Vizantijsko blago... Onako jedna pričica, za ubiti 15-20 min. Ostale nisam otpakovao, ali slažu se :)
anto Posted - 25/02/2023 : 19:19:04
šta,niko ništa???
a novi LMS sa najboljim ongoing bonelijem u prodaji!!!!!
Poli Posted - 20/02/2023 : 16:25:57

To je taj jedini jos neobjavljeni od starih epizoda - Dnevnik je zakljucio sa 39, a Slobodna je preskocila sa 40 na 42.

paranoid Posted - 20/02/2023 : 16:03:38
quote:
Originally posted by anto

a koji je ovo broj u originalu?



41
sawitch Posted - 20/02/2023 : 14:56:53
Ja stvarno posle dosta godina sa nestrpljenjem ocekujem strip na kioscima. Ovo bas raduje. Steta sto nije na nedeljnom nivou.
anto Posted - 20/02/2023 : 14:48:57
a koji je ovo broj u originalu?
tex ciller Posted - 20/02/2023 : 14:30:27
Koliko je ljudi u mogućnosti da čita skupe knjige? Njih 100? 200? A inače ova Nikova epizoda, koliko vidim, nikad i nije bila u LL.
Poli Posted - 20/02/2023 : 14:02:56

Dobro pa nema Nik bas toliko tih epizoda da se ne bi sve pokrilo, a jos nema ni neke povezanosti između epizoda, tek koja tu i tamo. Meni je jasno da se islo i od pocetka i od kraja Dnevnika, kao i sa malo novijim epizodama jer dosta ljudi je vec citalo Nika u Dnevniku i Libellusu. Mislim da bi se slabije prodavalo da su isli samo od pocetka.


manhunter Posted - 20/02/2023 : 13:56:29
quote:
Originally posted by tutto maxim

quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by manhunter

U kom kontekstu je ovaj link?



Pa valjda čovek hoće da pokaže da neko prodaje broj 1013, a još ni 1012 nije izašao. Pitanja ko/kako/zašto se podrazumevaju.


Baš tako. Nemam ništa sa ovim stripom nego mi bilo čudno otkud LMS 1013 na oglasima u prodaji kad još nije izašao ni LMS 1012?!



Uopšte nisam ukapirao da se radi o sledećem broju.
john connor Posted - 20/02/2023 : 13:40:05
Sve je cudno. Zbog cega ponavljanje, a imas 200 epizoda Nika Rajdera, ajd imas prevedeno, i samo stampas, ali kao neko ko voli strip nije u redu...ma koliko objasnjavali da to kupuju druge ciljne grupe. Daj nesto novo.

I sa knjigama zajebali, umesto da idu od prve i od 38, uporedo, oni krenuli na 4 mesta, pa kupus od svega...
tutto maxim Posted - 20/02/2023 : 11:35:25
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by manhunter

U kom kontekstu je ovaj link?



Pa valjda čovek hoće da pokaže da neko prodaje broj 1013, a još ni 1012 nije izašao. Pitanja ko/kako/zašto se podrazumevaju.


Baš tako. Nemam ništa sa ovim stripom nego mi bilo čudno otkud LMS 1013 na oglasima u prodaji kad još nije izašao ni LMS 1012?!
Dwayne_Looney Posted - 20/02/2023 : 11:12:56
Pa slika je izrezana najava s poleđine prethodnog broja. Izgleda da samo hoće dati do znanja da će se to moći u njega kupiti.

EDIT: Stolnjak me zbunio. Kako god, kesten!
Poli Posted - 20/02/2023 : 11:01:08

Zanimljivo da ovog broja nema jos ni na Golcondinoj stranici, a nema ni 1012... ovo neki pirat ili procurilo nesto ukradeno iz tiskare?

edit: eto, dok ja kucao alexts bio brzi...
alexts Posted - 20/02/2023 : 10:58:35
quote:
Originally posted by manhunter

U kom kontekstu je ovaj link?



Pa valjda čovek hoće da pokaže da neko prodaje broj 1013, a još ni 1012 nije izašao. Pitanja ko/kako/zašto se podrazumevaju.
manhunter Posted - 20/02/2023 : 10:52:06
U kom kontekstu je ovaj link?
tutto maxim Posted - 20/02/2023 : 10:39:09
LMS 1013
https://m.kupujemprodajem.com/Casopisi-i-stripovi/stripovi-lunov-magnus-strip/lunov-magnus-strip-broj-1013-smrtonosna-pesnica/oglas/148186175#mhs0-1676885947036
J.Stickman Posted - 24/01/2023 : 15:05:11
Super je što ste krenuli sa Natanom Neverom u LMS. Sjajan potez. Nadam se da će ići češće koliko se to može.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000