forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Predlog za uredništvo

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Siljak66 Posted - 24/06/2022 : 15:01:07
Predlažem, iz najbolje namere da se otvori jedan podforum u kojem bismo mogli ocenjivati i objavljivati kritike na sve brojeve, bili oni recenzirani ili ne. Slično kako italijani rade na čuvenom Craven Road 7 forumu, na primer.

Evo, ja bih se dobrovoljno prihvatio da otvaram teme (a uveren sam da bi pored mene, još forumaša prionulo na posao postavljanja tema, kako bismo upotpunili barem ceo Boneli za početak, budući da se o njemu na forumu, najviše i diskutuje), barem za Bonelijeva izdanja, za njih imamo i uporedne popise, tako da bi u početnom postu na temi bile postavljene naslovne stranice naših izdanja, pored osnovnog, originalnog.

Mislim da bi se usvajanjem ovoga predloga dosta doprinelo tome da nam diskusije o pojedinačnim brojevima budu na jednom mestu, maksmalno pregledne, a ne ovako, kada o Zagoru imamo po mnogo tema, pa su diskusije rasplinute cele po njima, nisu na jednome mestu, uopšte.

Glasanje bi uključivalo ocene od 1 do 10, standardno, u prvom postu bi bile originalna naslovnica, imena autora dela, a ispod toga još i naslovne stranice domaćih izdanja uz napomenu o drugome naslovničaru, ukoliko nije isti kao na originalnome broju. Ja bih lično postavljao za svaki originallan broj izdanja po glasanje, ali otvoren sam za diskusiju, ukoliko bi kolege, koje bi učestvovale u ovom monumentalnom projektu za forum, više želele da teme budu za cele epizode. Ja sam lično stanovišta, jedan originalan broj, jedno glasanje. Na kraju, u komentaru, na temi o završnoj svesci mogu napisati utiske o celoj epizodi, na primer.

Nadam se da će uredništvo pozitivno odgovoriti na ovaj predlog, ja zaista, iskreno mislim da može doprineti stripovskom delu foruma u sistematičnosti, pre svega, i čudi me kako ovo nije nikome palo na pamet za 20 godina, koliko li već, postoji forum.

Sve najbolje svima želim i, ko god letuje, nek se provede lepo (ako nema žene još bolje )!

P.S. Drugovi iz moderacije, administracije, naravno da na Vama ne bi bio još nikakav dodatan posao, dovoljno je i to što moderirate ovaj Divlji Zapad , sav posao bismo odradili ostali zainteresovani forumaši, pored mene, na Vama je samo da otvorite podforum i date zeleno svetlo.
14   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Siljak66 Posted - 03/07/2022 : 23:23:01
Ja i dalje čekam na pozitivan odgovor na predlog, samo da se uredništvo dogovori od koga se sastoji
Giuda Ballerino Posted - 29/06/2022 : 14:46:30
Meni bi bilo ok da urednistvo usvoji onaj stari prijedlog himne foruma tekst koje je napisao forumas zackoljicofil.
VALTER Posted - 26/06/2022 : 15:04:07
Zar je Globinjo urednik??
Dwayne_Looney Posted - 26/06/2022 : 14:58:30
delboj, ne izmotavaj se.
https://www.stripovi.com/index.asp?page=impresum

Zato, predmet u ruke i radite.
delboj Posted - 26/06/2022 : 12:43:53
Na kakvo uredništvo se misli? Uredništvo foruma, tj. moderatore?

Inače, nije mi baš jasno kako ljudi zamišljaju da postoji neko uredništvo. To što nas nekoliko pojedinaca obavlja ove neophodne poslove teško da se može nazvati nekim uredništvom u pravom smislu te riječi, mislim kao neki skup ljudi koji zajedno rade. Mi sarađujemo koliko je neophodno, to je sve.
tinton Posted - 26/06/2022 : 11:25:17
Također, kao član uredništva glasam protiv sergejevog prijedloga.
tinton Posted - 26/06/2022 : 11:18:04
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Poli


Mene prvo zanima tko su ti ljudi (u crnom) koji borave u urednistvu!






Pa imaš ispod imena člana, oznaku. Obično piše "stripovi.com suradnik".
Većina njih uređuju stranicu.



Do sada sam u CV stavljao samo da sam napisao par tekstova za sajt, ali dobro da znam da od sada mogu pisati i da sam član uredništva.
Siljak66 Posted - 26/06/2022 : 10:44:16
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Poli


Mene prvo zanima tko su ti ljudi (u crnom) koji borave u urednistvu!






Pa imaš ispod imena člana, oznaku. Obično piše "stripovi.com suradnik".
Većina njih uređuju stranicu.


Hvala na pojašnjenju, nadam se da će uredništvo uzeti u obzir ovaj moj predlog i pozitivno odgovoriti na isti.
manhunter Posted - 24/06/2022 : 20:13:09
quote:
Originally posted by Poli


Mene prvo zanima tko su ti ljudi (u crnom) koji borave u urednistvu!






Pa imaš ispod imena člana, oznaku. Obično piše "stripovi.com suradnik".
Većina njih uređuju stranicu.
manhunter Posted - 24/06/2022 : 20:09:22
quote:
Originally posted by petarStripovi10

Uredništvo u sastavu mladjo, globinjo i manhunter.



Apsolutno netačno.
petarStripovi10 Posted - 24/06/2022 : 19:53:28
Uredništvo u sastavu mladjo, globinjo i manhunter.
Edi B Posted - 24/06/2022 : 16:41:26
Kolega Šiljak imate moju punu podršku, i čestitke na prvoj zvijezdici.
U samo 9 dana, nije loše.
Ovim tempom za par godina skidaš lwooda s trona.
Siljak66 Posted - 24/06/2022 : 16:12:57
Pa Markos je valjda vlasnik sajta, njegova je zadnja
Poli Posted - 24/06/2022 : 16:07:48

Mene prvo zanima tko su ti ljudi (u crnom) koji borave u urednistvu!



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000