forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 OTIŠLI SMO u tri PM - definitivno

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
cat claw Posted - 08/01/2011 : 09:51:25
Nedavno, u Rijeci, pojavila se gomila grafita
WORK BUY CONSUME DIE ili vam lepse
RINTAJ KUPUJ ISPIRAJ MOZAK CRKNI

Danasnji neokapitalisti uopste vise ne kriju da ih bas zabole za svet oko sebe. Ljude tretiraju kao potrosni materijal i jebe im se za sve osim da uzivaju u svojoj moci.

Naleteo sam na ovu zadnju rec tehnike i nauke sto se izdavastva tice
http://www.blic.rs/virtualna-tura
i zgrozio se kolicinom hladnoce i ugusene individualnosti koja izbija iz svakog tog staklenomesinganog dela.

Kada to uporedim sa ovom redakcijom
http://www.youtube.com/watch?v=4MDQSficEl0
ili, jos gore, sa redakcijom Dnevnika ili Marketprinta osamdesetih,
pocinjem da mislim da zaista neumitno sve ide u qurac.
Imate li i vi takav utisak?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
lwood Posted - 13/04/2024 : 19:01:48
https://www.index.hr/vijesti/clanak/svjedokinja-premlacivanja-zena-u-splitu-povod-je-prestrasan-krvi-je-bilo-posvuda/2556115.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d
Poli Posted - 09/04/2024 : 15:14:40

sve je to bilo namjerno :D


xilrion Posted - 09/04/2024 : 12:41:15

bosanci kad miniraju miniraju pošteno.

https://www.itemfix.com/v?t=ecbogv
lwood Posted - 06/04/2024 : 20:21:30
https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/stiglo-puno-novih-kamera-na-cestama-evo-gdje-su-snimaju-i-unutrasnjost-auta/2554094.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_m
Beva Posted - 06/04/2024 : 10:29:55
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Do pre par godina nikada ne bih pomislio da će poligon za najperfidnije sociopatske eksperimente biti upravo Evropa, "najrazvijeniji i najkulturniji" deo planete.
Kina mi se činila nekako daleko, jbg oni su mi bili uvek neki drugi svet.
Razmišljao da će udariti tamo gde im je uvek bilo najlakše, na siromašne i gladne u Africi.
Ipak izgleda da su porodične vrednosti u siromašnijim zemljama puno jače i stabilnije.
Evropa sa ovakvim mentalitetom razmaženog čoveka koji neprestano bulji u ekran je očigledno veoma plodno tlo za svakojake nebuloze koje se bolesnim umovima učine korisnim za njihove manipulacije.
Mislim da će tek da bude "veselo"...




Divne obiteljske vrijednosti prakticira taj tradicionalno nastrojeni ostatak svijeta:

https://www.bbc.com/serbian/lat/svet-60192036
lwood Posted - 06/04/2024 : 08:38:59
Ekvadorci odlepili
https://www.index.hr/vijesti/clanak/meksiko-prekinuo-odnose-s-ekvadorom-nakon-uhicenja-bivseg-potpredsjednika/2553972.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_najnovije_d
lwood Posted - 06/04/2024 : 07:35:23
quote:
Originally posted by xilrion

povijest je pokazala da je ekipa koja spaljuje knjige dobra, poštena i pravedna.



Povijest je pokazala da bi ekipa koja spaljuje knjige pa i ljude i dalje bila "poštena i pravedna" da nije izgubila moć.
Ovako ti je "normalno" ovo drugo.
RAKOSI4 Posted - 05/04/2024 : 15:27:23
A možda samo prelaze na digitaliju, a papir samo smatraju zaostali relikt prošlosti
Poli Posted - 05/04/2024 : 15:16:03

Moglo bi se reci da bilo tko spaljuje knjige ima cerebralni manjak koji nadoknađuje neznanjem i gluposcu.


RAKOSI4 Posted - 05/04/2024 : 14:33:19
xilrion Posted - 05/04/2024 : 14:04:02
povijest je pokazala da je ekipa koja spaljuje knjige dobra, poštena i pravedna.
lwood Posted - 04/04/2024 : 17:05:33
Borci drugih fantasy djireva spaljuju HPa
https://youtu.be/fymQ9I5VkzQ?si=6QA7FQc95vVsk2We

https://youtu.be/LdKSjqPRMxU?si=ahBRCP_z8m1JVCGg
lwood Posted - 04/04/2024 : 16:49:37
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Tonto

Lov na vjestice bio i ostao covjekov omiljeni sport. Kad citam komentare poput "nakaze" pomislim da stvarno treba biti uhapsena.



A ti i tvoji istomišljenici je možete zvat kravetinom? Zapravo, ti si još bija pristojan jer ide to i do prijetnji smrću. Šta je s pravom na stav? Samo ga vi možete imat, tj. samo vaš je ispravan?

Nije samo moj ispravan, nemoj me stavljati u tal sa idiotima koji prijete smrcu. Svako ima pravo na stav. Nije problem ovo sto JK pise, problem je sto vec duze vrijeme potice govor mrznje i lov na vjestice i necu je zaliti kad se nadje s druge strane pracke. Karma is a bitch. Da mislim da je kravetina, zla kravetina, ideoloska sestra zelje markic.



moram priznat da sam jako površno pratio sukob nje i trans aktivista i nisam stekao dojam da je ona neka velika desničarka, nego više kao nekakvo inaćenje, ona nešto kaže, tipa 'sigurno postoji ispravniji naziv za osobe koje menstruiraju, misleći, naravno, na žene, pa ju napadnu, pa ona vrati, pa ih namjerno oslovljava kako oni ne žele...
morat ću malo dublje ući, ali do sada nisam vidio zla tipa željke markić u njoj



Ne da nije desničarka nego je konzervativci stalno prozivaju zbog propagiranja magije.
Čak su joj i javno knjige spaljivali.
Inače je žena potpuno u pravu u ovom slučaju.
(A HP mi je bzv)
ridiculus Posted - 04/04/2024 : 09:57:51
quote:
Originally posted by manhunter

ŠTO JE NEKOG POGREŠNO OSLOVIO.



Ridiculus tvrdi da su zamenice - posebno lične zamenice - produkt patrijahalnih sistema (Japanci imaju različito "ja" za rodove) ili kolonijalizma, i da je svako korišćenje ličnih zamenica znak bigotizma prema severnoameričkim Indijancima, koji zaslužuju više odštete nego potomci američkih robova.
Tonto Posted - 03/04/2024 : 23:00:49
Ma vice je realno u pravu, pretjerujem, al kad vidim rulju sa vilama koja je prati onda reagiram kako reagiram.
ken2 Posted - 03/04/2024 : 21:54:40
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Tonto

Lov na vjestice bio i ostao covjekov omiljeni sport. Kad citam komentare poput "nakaze" pomislim da stvarno treba biti uhapsena.



A ti i tvoji istomišljenici je možete zvat kravetinom? Zapravo, ti si još bija pristojan jer ide to i do prijetnji smrću. Šta je s pravom na stav? Samo ga vi možete imat, tj. samo vaš je ispravan?

Nije samo moj ispravan, nemoj me stavljati u tal sa idiotima koji prijete smrcu. Svako ima pravo na stav. Nije problem ovo sto JK pise, problem je sto vec duze vrijeme potice govor mrznje i lov na vjestice i necu je zaliti kad se nadje s druge strane pracke. Karma is a bitch. Da mislim da je kravetina, zla kravetina, ideoloska sestra zelje markic.



moram priznat da sam jako površno pratio sukob nje i trans aktivista i nisam stekao dojam da je ona neka velika desničarka, nego više kao nekakvo inaćenje, ona nešto kaže, tipa 'sigurno postoji ispravniji naziv za osobe koje menstruiraju, misleći, naravno, na žene, pa ju napadnu, pa ona vrati, pa ih namjerno oslovljava kako oni ne žele...
morat ću malo dublje ući, ali do sada nisam vidio zla tipa željke markić u njoj
Tonto Posted - 03/04/2024 : 21:12:59
quote:
Originally posted by vice

Pretjeruješ, i to debelo. Možeš mi slobodno dat primjer njenog direktnog poticanja na govor mržnje, šta uvik osuđujem, ali neslaganje s rodnom ideologijom i kontekstualiziranje prava žena unutar toga ja tako ne vidim. A to je sve šta san od nje vidija da piše. Također, oprosti, ali ni to ako transrodnog muškarca odbijam oslovit s "on" ili non binary s "oni" nije govor mržnje. Valjda se zna granica.

To sto ti pises je u redu i posteno, dva komentara s prosle strane su mi dovoljna da vidim kako se potice govor mrznje.
RAKOSI4 Posted - 03/04/2024 : 21:12:52
Ni tu bolest ne završava,problem je i u Dizniju,jer Dizni potiče nasilje,Paju Patka obavezno treba zabranit,ko reproducira Paju Patka malodobnicima treba obavezno strogo kazniti a sadržaj uništiti.Nasilne igrice uopće nisu problem gdje dijete u igrici upucava ljude kojima se krv iz mozga razlije po zidu,to nakaze ne zabrinjava
Nije problem ni ekstremno nasilje s interneta ali je u Snjeguljici problem ,problem je i u Tomu i Đeriju jer i oni potiču nasilje,seksizam i rasizam



vice Posted - 03/04/2024 : 20:53:16
Pretjeruješ, i to debelo. Možeš mi slobodno dat primjer njenog direktnog poticanja na govor mržnje, šta uvik osuđujem, ali neslaganje s rodnom ideologijom i kontekstualiziranje prava žena unutar toga ja tako ne vidim. A to je sve šta san od nje vidija da piše. Također, oprosti, ali ni to ako transrodnog muškarca odbijam oslovit s "on" ili non binary s "oni" nije govor mržnje. Valjda se zna granica.
Tonto Posted - 03/04/2024 : 20:27:59
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Tonto

Lov na vjestice bio i ostao covjekov omiljeni sport. Kad citam komentare poput "nakaze" pomislim da stvarno treba biti uhapsena.



A ti i tvoji istomišljenici je možete zvat kravetinom? Zapravo, ti si još bija pristojan jer ide to i do prijetnji smrću. Šta je s pravom na stav? Samo ga vi možete imat, tj. samo vaš je ispravan?

Nije samo moj ispravan, nemoj me stavljati u tal sa idiotima koji prijete smrcu. Svako ima pravo na stav. Nije problem ovo sto JK pise, problem je sto vec duze vrijeme potice govor mrznje i lov na vjestice i necu je zaliti kad se nadje s druge strane pracke. Karma is a bitch. Da mislim da je kravetina, zla kravetina, ideoloska sestra zelje markic.
vice Posted - 03/04/2024 : 19:56:38
quote:
Originally posted by Tonto

Lov na vjestice bio i ostao covjekov omiljeni sport. Kad citam komentare poput "nakaze" pomislim da stvarno treba biti uhapsena.



A ti i tvoji istomišljenici je možete zvat kravetinom? Zapravo, ti si još bija pristojan jer ide to i do prijetnji smrću. Šta je s pravom na stav? Samo ga vi možete imat, tj. samo vaš je ispravan?
Peyo Posted - 03/04/2024 : 18:24:10
Opet se uvodi verbalni delikt?
Tonto Posted - 03/04/2024 : 17:29:23
Lov na vjestice bio i ostao covjekov omiljeni sport. Kad citam komentare poput "nakaze" pomislim da stvarno treba biti uhapsena.
DzekDenijels Posted - 03/04/2024 : 16:47:12
Do pre par godina nikada ne bih pomislio da će poligon za najperfidnije sociopatske eksperimente biti upravo Evropa, "najrazvijeniji i najkulturniji" deo planete.
Kina mi se činila nekako daleko, jbg oni su mi bili uvek neki drugi svet.
Razmišljao da će udariti tamo gde im je uvek bilo najlakše, na siromašne i gladne u Africi.
Ipak izgleda da su porodične vrednosti u siromašnijim zemljama puno jače i stabilnije.
Evropa sa ovakvim mentalitetom razmaženog čoveka koji neprestano bulji u ekran je očigledno veoma plodno tlo za svakojake nebuloze koje se bolesnim umovima učine korisnim za njihove manipulacije.
Mislim da će tek da bude "veselo"...
RAKOSI4 Posted - 03/04/2024 : 13:45:09
Mozak im više neće ni trebat ,jer inovacije dolaze sa istoka

Treba će im tek toliko da razlikuju hašiš od trave

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000