forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Gde na letovanje

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 24/05/2022 : 06:51:59
Gde cete na letovanje?

Ja sa porodicom jos blage veze ne znam gde cu. Nesto gadjam Sardiniju ili Siciliju ali najradije bih ostao kuci, ali razapece me. :)
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DiSkAcH Posted - 02/07/2023 : 09:03:58
Ja ne znam kome mogu biti privlačne ove plaže gdje su ti suncobrani i ležaljke naslagane ko sardine i vj se plaćaju. :(

Vidio sam to u Italiji i nebim fala.
lwood Posted - 02/07/2023 : 07:07:06
https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/hrvati-hrle-na-odmor-u-ovu-lijepu-zemlju-udaljenu-samo-dva-sata-autom-bogati-rucak-je-jedva-8-eura-a-smjestaj-1302830
adriano Posted - 30/06/2023 : 13:05:35
znači i Srbi imaju svoj "el šat"
sawitch Posted - 30/06/2023 : 08:02:13
Idem ali ne bih da provedem 80% letovanja na izletima pa reko' da pitam za preporuku. Ima veliko srpsko groblje u Bizerti, ne znam da li to vredi posetiti...
emirem Posted - 30/06/2023 : 01:12:17
quote:
Originally posted by sawitch

Sve to je a must?


Ne bas.
Za prvi put sam htio da vidim sve sto se moze i stigne u tjedan dana.
Bio je zov avanture, novih krajeva i horizonata i samac.
Sad kad bi isao, a necu i ne zelim, bi bio pokraj bazena i malo navecer u setnju.

Od Afrike bih jos samo jednom u Egipat do hramova, vidjeti novi muzej gdje je "sunceva ladja" i Zanzibar.

Vidi sta nude od izleta i ako ti se sta svidja iskoristi priliku i posjeti mjesta iz ponude. Pogotovo ako ides prvi put.
sawitch Posted - 29/06/2023 : 21:32:46
Sve to je a must?
emirem Posted - 29/06/2023 : 15:53:29
quote:
Originally posted by sawitch

Je l' isao ko u Tunis? Ja uplatio jos u februaru na sajmu turizma zbog nekog malog popusta. Sta vredi ici od ekskurzija? Koliko okvirno kostaju? Gde voditi decu a gde ne? itd. Idem u Hamamet.


Bio sam 2004 tamo.
Carthaga, ostaci grada, El Djem arena, Chot el-Jerid slana pustinja, nista ekstra samo je prolazis prema drugim destinacijama. Matmata, podzemne nastambe, ali iste takve imaju u Tattooinu(da onom planetu iz SW),El Douz, dvanaesta oaza, granica Sahare, konji, kamile, safari Jeepom, kod dzipa paziti glavu, kod preskakivanja dina mozes zadobiti ozlijede, potres mozga itd. Sidi Abu Said, grad u plavo-bijelim fasadama, slicno Santoriniju (nisam bio na Santoriniju) samo za laganu setnju i ugodjaj.
sawitch Posted - 29/06/2023 : 14:09:43
Je l' isao ko u Tunis? Ja uplatio jos u februaru na sajmu turizma zbog nekog malog popusta. Sta vredi ici od ekskurzija? Koliko okvirno kostaju? Gde voditi decu a gde ne? itd. Idem u Hamamet.
emirem Posted - 29/06/2023 : 12:45:34
quote:
Originally posted by lwood

Uf sorry,totalno zaboravija. Odma joj pišen poruku na fb.



Hej, nema beda, pisao sam u prethodnom postu da ne mogu ove godine na odmor, moram raditi.

Korcula mi je u planu vec godinama, nadam se slijedece posjetiti. Imat cu te u vidu. TNX!
lwood Posted - 29/06/2023 : 12:22:54
Uf sorry,totalno zaboravija. Odma joj pišen poruku na fb.
emirem Posted - 29/06/2023 : 12:18:21
quote:
Originally posted by lwood

Triba bi imat jednu prijateljicu otamo,provjeriću.


😁 hvala na info!

Ma uglavnom ove nix od Jadrana, mora se raditi.
Nego, osim istrijana, kvarneraca i dalmatinaca pitam kontinentalce idete kuda?
Imate nesto svoje, pa nemate brige za smjestaj?
Pitao i rodicu za nesto na Bracu sve sold off.
Zadnji put kad sam gledao bili apartmani oko 60-70€,a sad se ne usudim ni pogledati, sigurno i do 100€.
Vrag uzeo salu.
lwood Posted - 01/11/2022 : 18:57:17
Triba bi imat jednu prijateljicu otamo,provjeriću.
emirem Posted - 01/11/2022 : 17:46:03
Pas masters of the universe!

Gledam za Valamar na Krku kucicu 7 dana 2000€, wtf!

Izgleda da necu na Krk ove godine.
Sad je u igri ipak moj stari plan na Korculu ili obilazak Istre.
Pa kako je Korcula davni san pitam forumase da li tko ima nekoga svoga roda, poroda, stare gazdarice da preporuci neki apartman na Korculi, apartmanija.hr ne aktualizira bas u predsezoni i kasnije stanje zauzetosti, pa stalno zvrcam i poljubim vrata.
7 dana, blizu mora s plazom za kupanjac, ne mora biti u gradu (bilo koji od njih) moze i periferija.
Hvala!
mladjo Posted - 05/08/2022 : 16:55:39
quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by mladjo

Ja sam u Istri - sve je za 5 osim plaža, one su za 2


Mislite na one gradske, betonirane plaže, ili one "divlje" s pijeskom, kamenčićima itd.?



Da bar ima tih sa pijeskom i kamenčićima Uglavnom su beton i kamen u igri. Ali nađe se tu i tamo pokoja lijepa uvalica
emirem Posted - 04/08/2022 : 21:54:21
😁
Kostet nix!
DiSkAcH Posted - 04/08/2022 : 14:21:11
quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by emirem

@nesvrstani
@jaki

Hvala

@tihomir

Probaj Nausicalm protiv povracanja, Lacteol i Imodium protiv proljeva, a Renny protiv bolova u zelucu, refluksa, gastritisa i nadutosti.
Naravno i rehidracija.
Brz oporavak zelim! 😊



Mislim da je zdravstveni savjet trebao biti upućen sawitchu, ali evo hvala i od mene



Nije ni njemu, nego vj meni, ali ja sam svoje odbolovao već.
Sawitch je rekao da ima koronu, a ja sam se nadovezao sa želučanom virozom.

U svakom slučaju hvala Emiremu na đabe savjetu.
tihomirduras Posted - 04/08/2022 : 14:07:26
quote:
Originally posted by emirem

@nesvrstani
@jaki

Hvala

@tihomir

Probaj Nausicalm protiv povracanja, Lacteol i Imodium protiv proljeva, a Renny protiv bolova u zelucu, refluksa, gastritisa i nadutosti.
Naravno i rehidracija.
Brz oporavak zelim! 😊



Mislim da je zdravstveni savjet trebao biti upućen sawitchu, ali evo hvala i od mene
emirem Posted - 04/08/2022 : 12:43:37
@nesvrstani
@jaki

Hvala

@tihomir

Probaj Nausicalm protiv povracanja, Lacteol i Imodium protiv proljeva, a Renny protiv bolova u zelucu, refluksa, gastritisa i nadutosti.
Naravno i rehidracija.
Brz oporavak zelim! 😊
tihomirduras Posted - 04/08/2022 : 12:39:35
quote:
Originally posted by sawitch

Od mog letovanja ce biti na kraju frula. Popasao koronu opet. A u petak fabrika na kolektivni shut down. Da ga j. Kontam da cu u Albaniju da spucam sledece nedelje kad izadjem iz izolacije.



Hajde de da čujemo onda dojmove iz prve ruke o ljetovanju.
tihomirduras Posted - 04/08/2022 : 12:37:52
quote:
Originally posted by Paka01

Qwertz, pristani govorit "vi" ljudima na forumu, prečudno je




Apsolutno čudno , a i osjećaju se stari
DiSkAcH Posted - 04/08/2022 : 05:47:49
quote:
Originally posted by sawitch

Ma sve je Ok. Dooosta bolje nego prvi put kad me spucala. Sledece nedelje planiram da skoknem na more :)



Mene ovo ljeto 2x u 2 tjedna satrala neka želučana viroza, ali baš me zakucalo za krevet/kauč da nisam imao snage otić do WC-a. Sad pred tj dana sam 4 puta povraćao ujutro.I to bolovi i grčevi + nadutost i temp 38,8 i to 1 prvi dan, drugi dan 37, treći dan kao da se niš nije desilo...čudi me jedino što me 2 put satralo u kratkom roku. Hvala pipcu pa mogu ''radit'' od doma, pa ne moram na BO u ovakvim slučajevima.

@Emirem: Evo Nesvrstani ti objasnio za Bonkulovića, inače ja prvi put čujem za pojam. Svakoga dana u svakom pogledu...

Qwertz Posted - 03/08/2022 : 22:37:21
quote:
Originally posted by Cromwell

Qwertz na forumu smo svi jednaki. Osim mladje, on je iznad i često se trudi to istaknuti.
Svaki put kad TI nekome napišeš VI zajebavaš nam se s mozgom. Ja počnem brojit koliko forumaša se obraćaš i onda skužim da sam glup. Molim te nemoj više


Ajde dobro, neću više.
Što se tiče toga da se osjećaš (evo ga, i dalje je čudno) glupo, samo treba vidjeti moj potpis. Odnosno onaj dio pisan velikim slovima.
Cromwell Posted - 03/08/2022 : 22:33:37
Qwertz na forumu smo svi jednaki. Osim mladje, on je iznad i često se trudi to istaknuti.
Svaki put kad TI nekome napišeš VI zajebavaš nam se s mozgom. Ja počnem brojit koliko forumaša se obraćaš i onda skužim da sam glup. Molim te nemoj više
NESVRSTANI Posted - 03/08/2022 : 22:07:44
quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by Paka01

Qwertz, pristani govorit "vi" ljudima na forumu, prečudno je

Nego, sutra prvi put u životu idem na ljetovanje ja i još nekoliko prijatelja odosmo 4 dana u Herceg Novi i Kotor.


Lijepo se provedite.
Meni bi bilo čudno da ne govorim " Vi". To mi je nekako stvar kulture prema ljudima koje ne poznam osobno. Ali, trebao bih se možda stvarno odviknuti od toga, barem ovdje. Prijatelj s kojim treniram već oko 2 godine i kod kojeg trenutno radim me uvijek pogleda kao da sam pao s Marsa kad mi pobjegne da mu kažem Vi. A ima 35 godina, tako da i nije toliko stariji od mene. Kad sam se ja rodio, on je taman punio 18


"Ti" je dio forumske kulture, tako da ako stvarno želiš bit kulturan, prestani bit neprostojan.
Qwertz Posted - 03/08/2022 : 21:46:24
quote:
Originally posted by Paka01

Qwertz, pristani govorit "vi" ljudima na forumu, prečudno je

Nego, sutra prvi put u životu idem na ljetovanje ja i još nekoliko prijatelja odosmo 4 dana u Herceg Novi i Kotor.


Lijepo se provedite.
Meni bi bilo čudno da ne govorim " Vi". To mi je nekako stvar kulture prema ljudima koje ne poznam osobno. Ali, trebao bih se možda stvarno odviknuti od toga, barem ovdje. Prijatelj s kojim treniram već oko 2 godine i kod kojeg trenutno radim me uvijek pogleda kao da sam pao s Marsa kad mi pobjegne da mu kažem Vi. A ima 35 godina, tako da i nije toliko stariji od mene. Kad sam se ja rodio, on je taman punio 18

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000