forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - Narednik Kirk 1

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Melusine Posted - 28/06/2022 : 15:13:09
Čarobna knjiga u pet knjiga pred publiku donosi kompletan rad Huga Prata na ovom naslovu.

„NAREDNIK KIRK“ 1 na LETEĆEM STARTU po ceni od 1.540 dinara!



Format 20,8 x 29,7 cm
Povez Tvrd
Broj strana 191
Štampa Crno bela
Serijal STARI KONTINENT

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_Narednik%20Kirk%201_prelistavanje%20.pdf

Narednik Kirk je učestvovao u Američkom građanskom ratu na strani Severa i nakon okončanja sukoba nastavlja da služi na posleratnom Divljem zapadu. Prisiljen je da učestvuje u masakru američke vojske nad Indijancima, te stoga odlučuje da dezertira i posveti se odbrani nedužnih ljudi, što ga dovodi u nezgodnu situaciju, jer nema želju da ratuje protiv svojih bivših saboraca. On samo želi da se bavi uzgojem konjâ, skupa s prijateljima nalik sebi, s ljudima koji s mukom pronalaze svoje mesto u svetu: Indijancem koji je preživeo pokolj, bivšim konjokradicom i bivšim alkoholičarem koji je odlučio da leči Indijance. Međutim, miran rančerski život neće im biti suđen, pošto surov i nepravedan svet Divljeg zapada nipošto ne odgovara moralnim načelima Kirka, u osnovi plemenitog i pravičnog čoveka.

Ovaj serijal, čije su se prve stranice pojavile davne 1953, potekao je iz pera legendarnog argentinskog autora Hektora Esterhelda, kao i slavnog Huga Prata, koji se već ovde, na početku karijere, nude kao vrsni autori i postavljaju sebi osnovu za kasnija ostvarenja, remek-dela stripskog žanra.

„NAREDNIK KIRK“ 1 na Letećem je startu od srede, 29. juna, do nedelje, 3. jula 2022. u svim klubovima čitalaca Čarobne knjige u Beogradu, Nišu, Kragujevcu i Novom Sadu, na našem sajtu i u Striparnici Alan Ford po ceni od 1.540 dinara. Posle Letećeg starta cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 1.700 dinara, a u ostalim knjižarama 2.299 dinara.
13   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
tekumze Posted - 27/08/2022 : 18:38:09
Odličan western. Stvarno me ugodno iznenadio, pogotovo kada sam video, da priče datiraju iz 1953 godine. Preporuka i od mene.
Dr. Zistis Posted - 15/07/2022 : 23:00:40
Odlican je Kirk, kao da citam Bluberija iz pera velikog Huga Prata.
Za ljubitelje vestetna obavezno stivo
I like girlz Posted - 29/06/2022 : 21:20:44
danas je 38 stepeni bilo, tako da ne zamjerite na glupom pitanju...
AleksandarN Posted - 29/06/2022 : 14:46:16
quote:
Originally posted by I like girlz

meni nije jasno jeli ovdje sve u ovom integralu ili će biti još jedan? ono "1" me zbunjuje.



Meni nije jasno da pojedini ovde ne znaju da citaju na sajtovima izdavaca podatke o izdanjima...
Ne samo ti, ima ih jos kojima je lakse da zapitkuju nego da potraze informacije koje su na "izvol'te!".
Red Marquis Posted - 29/06/2022 : 12:43:49
quote:
Originally posted by I like girlz

meni nije jasno jeli ovdje sve u ovom integralu ili će biti još jedan? ono "1" me zbunjuje.


Više puta rečeno, uključujući i na ovoj strani par postova iznad da je ovo prva od 5 knjiga.

edit. Preduhitrio me Bushido.
Mr. Bushido Posted - 29/06/2022 : 12:43:42
quote:
Originally posted by I like girlz

meni nije jasno jeli ovdje sve u ovom integralu ili će biti još jedan? ono "1" me zbunjuje.


quote:
Originally posted by Melusine

Čarobna knjiga u pet knjiga pred publiku donosi kompletan rad Huga Prata na ovom naslovu.


Peyo Posted - 29/06/2022 : 09:06:22
+1
jaki Posted - 29/06/2022 : 09:02:53
+1
I like girlz Posted - 29/06/2022 : 08:46:31
bravo!

ali dajte i pratovu "ticondenrogu".
risbozg Posted - 28/06/2022 : 18:47:43
Bravo za izdanje...bome nisam ni ja znao da je toliko knjiga..
Mr. Bushido Posted - 28/06/2022 : 18:09:16
quote:
Originally posted by jaki

5 knjiga?
Nisam zna da ima tako puno Kirka.


Ima ga i više.

Ovih pet knjiga sadrže samo epizode koje je crtao Pratt.
jaki Posted - 28/06/2022 : 16:58:46
5 knjiga?
Nisam zna da ima tako puno Kirka.
Peyo Posted - 28/06/2022 : 15:22:57
Bravo za ovaj klasik.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000