forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Republike SFRJ

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Siljak66 Posted - 04/07/2022 : 19:37:50
Sa teritorije koje republike bivše Socijalističke Federativne Republike Jugoslavije ste?
Ako ste u pečalbi (kao dosta ljudi odavde), iz koje potičete?
Baš me interesuje odakle nas ima ovde najviše.

Bez politike samo, molim, pitanje je čisto anketnog tipa.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sawitch Posted - 14/07/2022 : 12:36:34
Verovatno. Iskustveno je tako bilo redovno. :) Jednom je prva ekipa grobara otisla na Maksimir dan ranije i ustekali se oko stadiona i po parku.. Na dan kada je dosla druga ekipa grobara na utakmicu BBB navalili a onda stize pojacanje s ledja. Ubili ih od batina na gostujucem terenu. :)
King Warrior Posted - 14/07/2022 : 10:56:01
quote:
Originally posted by tihomirduras

Prolazio prije koji par godina kroz selo 10ak km od Petrinje, a njih dvojica piju pivu ispred dućana, jedan u partizanovom dresu, a jedan u dresu zvezde, vidi se pravi drugovi. Sutra dan prolazim opet i slika opet ista obojica piju pivu samo ovaj put bez dresa na sebi, a zvezdaš jadan sav u masnicama i polomljen. Nisam siguran jesu se drugarski pošaketali ili je naišao koji dinamovac 🙂.


Dok mogu da sjede i piju pivo, dobro je. Dinamovac je pretpostavljam na intenzivnoj.
tihomirduras Posted - 14/07/2022 : 10:01:26
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sawitch

Mislim da se u BiH svi mozemo uvek osecati kao kod kuce. Takav narod, takva klima :)


Upravo tako, tamo su mnogo slozni. Evo otidji bilo gdje u BiH gdje ima masa ljudi i proderi se da navijas za Partizan. Ima da ti odvale bubrege od batina i Srbi i Hrvati i Bosnjaci.



Hahahahahahahhaah



Prolazio prije koji par godina kroz selo 10ak km od Petrinje, a njih dvojica piju pivu ispred dućana, jedan u partizanovom dresu, a jedan u dresu zvezde, vidi se pravi drugovi. Sutra dan prolazim opet i slika opet ista obojica piju pivu samo ovaj put bez dresa na sebi, a zvezdaš jadan sav u masnicama i polomljen. Nisam siguran jesu se drugarski pošaketali ili je naišao koji dinamovac 🙂.
jaki Posted - 14/07/2022 : 09:48:42
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Isto smo se dobro zabavili.


ja nisam tija nabivat račune onom čije ime se ne spominje pa nisam naručiva dodatne pive,nisam iša na rafting pa na kraju isto popušija
Jerry Krause Posted - 14/07/2022 : 09:35:58
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Vidi zajebanta. ;) Ne bi to govorio da dođeš u Ljubuški. Mediteranski ugođaj, klima, osvježenje uz rijeku, puno vodopada i slapova, jeftinih i odličnih restorana.

Pa ovdje se Spliće redovno zapute na žderačinu uz rijeku. Isplati im se čak i uz gorivo koliko je sve jeftinije nego u Dalmaciji. More je precijenjeno.


Zadnji put kad sam bija na žderačini uz rijeku u Ljubuškom prisjelo mi sve na kraju dana.


Isto smo se dobro zabavili.


Drugi put se onda javite.
Poli Posted - 14/07/2022 : 00:30:36

V slogi je moč... :D a nekada je bio i kino (i koji kino :D)!


Chief Warhead Posted - 13/07/2022 : 18:37:25
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sawitch

Mislim da se u BiH svi mozemo uvek osecati kao kod kuce. Takav narod, takva klima :)


Upravo tako, tamo su mnogo slozni. Evo otidji bilo gdje u BiH gdje ima masa ljudi i proderi se da navijas za Partizan. Ima da ti odvale bubrege od batina i Srbi i Hrvati i Bosnjaci.



Složni su, to je važno.
NESVRSTANI Posted - 13/07/2022 : 18:06:12
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sawitch

Mislim da se u BiH svi mozemo uvek osecati kao kod kuce. Takav narod, takva klima :)


Upravo tako, tamo su mnogo slozni. Evo otidji bilo gdje u BiH gdje ima masa ljudi i proderi se da navijas za Partizan. Ima da ti odvale bubrege od batina i Srbi i Hrvati i Bosnjaci.


sawitch Posted - 13/07/2022 : 18:00:33
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sawitch

Mislim da se u BiH svi mozemo uvek osecati kao kod kuce. Takav narod, takva klima :)


Upravo tako, tamo su mnogo slozni. Evo otidji bilo gdje u BiH gdje ima masa ljudi i proderi se da navijas za Partizan. Ima da ti odvale bubrege od batina i Srbi i Hrvati i Bosnjaci.



Hahahahahahahhaah
Poli Posted - 13/07/2022 : 17:51:06
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by Poli


A i dalje nijednog Makedonca ili Crnogorca da se javi, a znam da smo ih imali.




Eto, nema ni Berena duže vrijeme, ne samo na sportskom topicu nažalost....


Ma javio se jedan Crnogorac u međuvremenu (ipak nisu tako lijeni ), ceka se samo jos Makedonac.

King Warrior Posted - 13/07/2022 : 17:15:43
quote:
Originally posted by sawitch

Mislim da se u BiH svi mozemo uvek osecati kao kod kuce. Takav narod, takva klima :)


Upravo tako, tamo su mnogo slozni. Evo otidji bilo gdje u BiH gdje ima masa ljudi i proderi se da navijas za Partizan. Ima da ti odvale bubrege od batina i Srbi i Hrvati i Bosnjaci.
Hercule Poirot Posted - 13/07/2022 : 17:04:48
quote:
Originally posted by Poli


A i dalje nijednog Makedonca ili Crnogorca da se javi, a znam da smo ih imali.






Eto, nema ni Berena duže vrijeme, ne samo na sportskom topicu nažalost....
NESVRSTANI Posted - 13/07/2022 : 17:04:20
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Vidi zajebanta. ;) Ne bi to govorio da dođeš u Ljubuški. Mediteranski ugođaj, klima, osvježenje uz rijeku, puno vodopada i slapova, jeftinih i odličnih restorana.

Pa ovdje se Spliće redovno zapute na žderačinu uz rijeku. Isplati im se čak i uz gorivo koliko je sve jeftinije nego u Dalmaciji. More je precijenjeno.


Zadnji put kad sam bija na žderačini uz rijeku u Ljubuškom prisjelo mi sve na kraju dana.


Isto smo se dobro zabavili.
jaki Posted - 13/07/2022 : 16:53:56
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Vidi zajebanta. ;) Ne bi to govorio da dođeš u Ljubuški. Mediteranski ugođaj, klima, osvježenje uz rijeku, puno vodopada i slapova, jeftinih i odličnih restorana.

Pa ovdje se Spliće redovno zapute na žderačinu uz rijeku. Isplati im se čak i uz gorivo koliko je sve jeftinije nego u Dalmaciji. More je precijenjeno.


Zadnji put kad sam bija na žderačini uz rijeku u Ljubuškom prisjelo mi sve na kraju dana.
magnus Posted - 13/07/2022 : 16:12:31
rođen u Mariboru, živim u Mariboru cijeli život (osim 15 mjeseci u vojsci JNA...Niš, Samobor)
I like girlz Posted - 13/07/2022 : 15:12:55
rođen u socijalističkoj republici bosni i hercegovini, sfrj (nažalost, da sam barem bilo gdje drugo u evropi).
Poli Posted - 07/07/2022 : 17:00:40

A i dalje nijednog Makedonca ili Crnogorca da se javi, a znam da smo ih imali.


Hercule Poirot Posted - 07/07/2022 : 15:09:18
57 glasača (dosad) na trivijalnoj temi, a kad je neka "ozbiljnija anketa" nigdje nikog ;)
Chief Warhead Posted - 06/07/2022 : 22:24:40
Iz Srbije, radije bi da sam s Arube al šta je tu je
lwood Posted - 05/07/2022 : 22:51:52
Sve je precijenjeno
Jerry Krause Posted - 05/07/2022 : 20:00:27
quote:
Originally posted by lwood

Kako ko.Meni je recimo Beha potpuno strana država s kojom neman baš ništa. (Niti želin imat )


Vidi zajebanta. ;) Ne bi to govorio da dođeš u Ljubuški. Mediteranski ugođaj, klima, osvježenje uz rijeku, puno vodopada i slapova, jeftinih i odličnih restorana.

Pa ovdje se Spliće redovno zapute na žderačinu uz rijeku. Isplati im se čak i uz gorivo koliko je sve jeftinije nego u Dalmaciji. More je precijenjeno.
lwood Posted - 05/07/2022 : 19:10:08
Pročitaj ovo :https://net.hr/magazin/putovanja/hvar-je-nocna-mora-sezoncima-60391c2e-fc45-11ec-b329-8e19cfbaf23b
sawitch Posted - 05/07/2022 : 18:20:59
Kad bi zabacio par dana sa jaranima zaboravio bi buru i jugo :)
lwood Posted - 05/07/2022 : 11:42:52
Kako ko.Meni je recimo Beha potpuno strana država s kojom neman baš ništa. (Niti želin imat )
sawitch Posted - 05/07/2022 : 10:11:42
Mislim da se u BiH svi mozemo uvek osecati kao kod kuce. Takav narod, takva klima :)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000