forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer 50: Crni bizon

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 21/07/2022 : 18:11:22
Priroda uzvraća udarac!



Već dostupno na shop.strip-agent.hr

Uskoro i na ostalim prodajnim mjestima!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dr.GonZo Posted - 11/08/2022 : 10:22:07
Ma uopce nije ni bija u trafikama u Sibeniku.

Tako se dogodilo zadnji put i sa Belom i Bronkom br. 3
teller Posted - 08/08/2022 : 19:11:20
Trk u striparnice, drugi put odmah po Tellera, postao je hit...
I kod nas je prosli broj brzo planuo...
tex2 Posted - 08/08/2022 : 16:10:35
Ljeto, ljudi na godišnjem kupuju stripove na kiosku
Spock Posted - 08/08/2022 : 15:54:06
Rasprodalo se!
Dr.GonZo Posted - 08/08/2022 : 04:52:58
Bogme ga nema ni u Splitu uzet... ma koji je to vrag??
Dr.GonZo Posted - 03/08/2022 : 01:10:58
Bogme ga u Šibeniku nema....bio u 7 trafika i Tisak Mediji i nema ga...dovraga i bestraga...
teller Posted - 30/07/2022 : 17:46:12
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Ivan Liverpool

Uzeo i njega danas. Steta sto ova okrugla nije u boji kako je u originalu. Inace ne sjecam se ni dal sam ju citao ovako po nazivu. Vidjet cu kad krenem s citanjem


da, steta sto nije u koloru ali ajde...
Jedino si je mogo citat na originalu, jer nije ta Lost Valey objavljena do sada kod nas.. jedino mozda ko pirat..
Do sada nista a sada objavljena u Ludensu i Van Gogh skoro istovremeno.. zgodna priča, iako je Crni bizon bolja iz ovog stripa..



Ne znam odakle ti da nije objavljena.




Imaš moj popis pa provjeriš ako nisi siguran:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=50119



A vidiš, resio sam se Tellera Dnevnik a ovo citao pre 35 godina i sasvim zaboravio na tu pricu... Hvala sto me podsjetis..
teller Posted - 30/07/2022 : 17:44:09
quote:
Originally posted by El Morisco

Nakon 40 godina ne pamtim situaciju kao danas u striparnici. U istom danu kupio sam dva ista stripa Crni Bizon/Lost Valley od dva različita izdavača Ludens/Van Gogh. Iako sam želio razumski postupiti i odabrati samo jedan, kupio sam oba. Ludensovog zato što imam dojam da samo Bernard može do kraja izgurati serijal, a Van Goghov zbog tih fenomenalnih Donatellijevih naslovnica. Ok, kužim da se može dogoditi paralelno izdavanje Hrvatska/Srbija ili Libellus/Ludens, ali gotovo u istom danu. Unbeliveable!


El Morisco Posted - 30/07/2022 : 17:36:45
Nakon 40 godina ne pamtim situaciju kao danas u striparnici. U istom danu kupio sam dva ista stripa Crni Bizon/Lost Valley od dva različita izdavača Ludens/Van Gogh. Iako sam želio razumski postupiti i odabrati samo jedan, kupio sam oba. Ludensovog zato što imam dojam da samo Bernard može do kraja izgurati serijal, a Van Goghov zbog tih fenomenalnih Donatellijevih naslovnica. Ok, kužim da se može dogoditi paralelno izdavanje Hrvatska/Srbija ili Libellus/Ludens, ali gotovo u istom danu. Unbeliveable!
Spock Posted - 29/07/2022 : 22:37:06
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Ivan Liverpool

Uzeo i njega danas. Steta sto ova okrugla nije u boji kako je u originalu. Inace ne sjecam se ni dal sam ju citao ovako po nazivu. Vidjet cu kad krenem s citanjem


da, steta sto nije u koloru ali ajde...
Jedino si je mogo citat na originalu, jer nije ta Lost Valey objavljena do sada kod nas.. jedino mozda ko pirat..
Do sada nista a sada objavljena u Ludensu i Van Gogh skoro istovremeno.. zgodna priča, iako je Crni bizon bolja iz ovog stripa..



Ne znam odakle ti da nije objavljena.




Imaš moj popis pa provjeriš ako nisi siguran:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=50119
teller Posted - 29/07/2022 : 19:46:11
quote:
Originally posted by Ivan Liverpool

Uzeo i njega danas. Steta sto ova okrugla nije u boji kako je u originalu. Inace ne sjecam se ni dal sam ju citao ovako po nazivu. Vidjet cu kad krenem s citanjem


da, steta sto nije u koloru ali ajde...
Jedino si je mogo citat na originalu, jer nije ta Lost Valey objavljena do sada kod nas.. jedino mozda ko pirat..
Do sada nista a sada objavljena u Ludensu i Van Gogh skoro istovremeno.. zgodna priča, iako je Crni bizon bolja iz ovog stripa..
Ivan Liverpool Posted - 29/07/2022 : 18:01:54
Uzeo i njega danas. Steta sto ova okrugla nije u boji kako je u originalu. Inace ne sjecam se ni dal sam ju citao ovako po nazivu. Vidjet cu kad krenem s citanjem
teller Posted - 26/07/2022 : 17:28:43
Prekrasno..
Teller i bizoni nisu izumrli, iako su to neki prognozirali odavno..
Hercule Poirot Posted - 26/07/2022 : 08:03:04
Odlično!
roby05 Posted - 26/07/2022 : 06:33:58
Na kioscima!
Hercule Poirot Posted - 23/07/2022 : 08:50:42
quote:

ajde, valjda znamo da Bernard ne naruči slepar papira i dopelje na dvorište AKD.. ali Bernard mora vrsit pritisak na tiskaru da papira ne ponestane..valjda su potpisali neke ugovore a?


Baš bih volio čuti kako bi takav pritisak zvučao
teller Posted - 23/07/2022 : 06:31:23
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Renky

Ako triba objašnjavati da papir ne nabavlja Bernard onda... stvarno. Nema on skladište papira ( osim starog😉 )...
Tiskare nabavljaju papir.
A cijene su takve kakve su.


ajde, valjda znamo da Bernard ne naruči slepar papira i dopelje na dvorište AKD.. ali Bernard mora vrsit pritisak na tiskaru da papira ne ponestane..valjda su potpisali neke ugovore a?


Ako misliš da ga ugovor štiti... zašto bi izrazija bojazan ( navodno je to rekao u Splitu ) za moguće probleme oko papira.
Prije će biti da Bernard pripremi materijale za tisak a tiskaa će odraditi ako ima papira.
Mada mislim da su cijene otišle dovoljno ( ne krivicom izdavača ) da ga bude


U pravu si, naravno...
Nadam se da se trziste papira stabiliziralo...
Koje sve smeće izlazi na kioscima bila bi mala tragedija da baš stripovi zakoce... .
Renky Posted - 22/07/2022 : 23:47:30
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Renky

Ako triba objašnjavati da papir ne nabavlja Bernard onda... stvarno. Nema on skladište papira ( osim starog😉 )...
Tiskare nabavljaju papir.
A cijene su takve kakve su.


ajde, valjda znamo da Bernard ne naruči slepar papira i dopelje na dvorište AKD.. ali Bernard mora vrsit pritisak na tiskaru da papira ne ponestane..valjda su potpisali neke ugovore a?


Ako misliš da ga ugovor štiti... zašto bi izrazija bojazan ( navodno je to rekao u Splitu ) za moguće probleme oko papira.
Prije će biti da Bernard pripremi materijale za tisak a tiskaa će odraditi ako ima papira.
Mada mislim da su cijene otišle dovoljno ( ne krivicom izdavača ) da ga bude
teller Posted - 22/07/2022 : 20:13:45
quote:
Originally posted by Renky

Ako triba objašnjavati da papir ne nabavlja Bernard onda... stvarno. Nema on skladište papira ( osim starog😉 )...
Tiskare nabavljaju papir.
A cijene su takve kakve su.


ajde, valjda znamo da Bernard ne naruči slepar papira i dopelje na dvorište AKD.. ali Bernard mora vrsit pritisak na tiskaru da papira ne ponestane..valjda su potpisali neke ugovore a?
Curunir Posted - 22/07/2022 : 19:53:08
Po tri stara šnicela istekla roka trajanja u vrećici, izloženo na suncu na kioscima
jaki Posted - 22/07/2022 : 19:20:39
quote:
Originally posted by ReemCP
Pa nećemo valjda o teletini


Bilo bi bolje da sam fetišist teletine
Renky Posted - 22/07/2022 : 16:11:46
Ako triba objašnjavati da papir ne nabavlja Bernard onda... stvarno. Nema on skladište papira ( osim starog😉 )...
Tiskare nabavljaju papir.
A cijene su takve kakve su.
Hercule Poirot Posted - 22/07/2022 : 15:32:06
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by jaki

Cili forum samo o papiru priča?

Pa nećemo valjda o teletini



teller Posted - 22/07/2022 : 14:32:07
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by jaki

Cili forum samo o papiru priča?

Pa nećemo valjda o teletini

Nego, šalu na stranu, mišljenja sam i ja da će bit sve dobro. Ne bi Bernard pokrenuo novi reprint Zagor extre da nije tako. Čovjek zna što radi. A i bzv nekad (nepromišljeno) pljujemo po njemu zbog svih tih silnih reprinta Zagora, a da nismo niti svjesni da upravo zahvaljujući tome mi možemo dobiti Malog Rendžera ili Bleka na kioske.

I svaka čast što je cijena M.Rendžera ostala ista, to je 20kn po epizodi (i manje tko skuplja remitendu ili ide na IL). 50 integrala nije malo, nadajmo se da ćemo doživjeti i još jednu brojku 100, 100 ovakvih izdanja.


ReemCP Posted - 22/07/2022 : 13:53:06
quote:
Originally posted by jaki

Cili forum samo o papiru priča?

Pa nećemo valjda o teletini

Nego, šalu na stranu, mišljenja sam i ja da će bit sve dobro. Ne bi Bernard pokrenuo novi reprint Zagor extre da nije tako. Čovjek zna što radi. A i bzv nekad (nepromišljeno) pljujemo po njemu zbog svih tih silnih reprinta Zagora, a da nismo niti svjesni da upravo zahvaljujući tome mi možemo dobiti Malog Rendžera ili Bleka na kioske.

I svaka čast što je cijena M.Rendžera ostala ista, to je 20kn po epizodi (i manje tko skuplja remitendu ili ide na IL). 50 integrala nije malo, nadajmo se da ćemo doživjeti i još jednu brojku 100, 100 ovakvih izdanja.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000