forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Najlosija komunikacija sa kupcima

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 26/07/2022 : 12:00:31
Trazili ste, evo i topica za najlosiju komunikaciju sa kupcima medju izdavacima.

Takodje, obrazlozite ako imate neke specificne slucajeve...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sawitch Posted - 27/07/2022 : 14:19:40
quote:
Originally posted by Colt

Fibra je pred glasanje kao slučajno organizovala letnju akciju, davala najave, stavljala zavire, vlasnik Fibre je u toku samog glasanja kršio predizbornu tišinu i bio vanredno aktivan na forumu... i na kraju Fibra ima duplo više negativnih glasova od PP. Narod ne možeš prevariti.



Zbog ovakvih insinuacija ti je neko i zalepio 2 negativna
teller Posted - 27/07/2022 : 13:32:18
Nebi o Fibri ali drago mi da se Colt javio
Najbolja Bonelli izdanja po dosta pristupa cnoj cijeni ima PP...
Pohvale Coltu i ekipi, iako se ne oglasavaju, odlično rade...
Colt Posted - 27/07/2022 : 13:24:37
Fibra je pred glasanje kao slučajno organizovala letnju akciju, davala najave, stavljala zavire, vlasnik Fibre je u toku samog glasanja kršio predizbornu tišinu i bio vanredno aktivan na forumu... i na kraju Fibra ima duplo više negativnih glasova od PP. Narod ne možeš prevariti.
bvagner3 Posted - 27/07/2022 : 13:13:56
Ja sam jednom zvao SA da im kažem da jedan strip nije stigao na kioske u mom gradu,na prvu su mi rekli da je trebalo doći ali da možda nisam pregledao na svim kioscima,da bi kasnije oni zvali mene,da se ispričavaju,da sam u pravu i da im je nešto zaštekalo s distribucijom i da taj strip uopće nije poslan za moj grad i još neka okolna mjesta.Usput sam ih tada pitao da li imaju u planu poslje Maxmagnusa Družinu od vješala na kioske,na što sam dobio negativan odgovor.Sasvim ok komunikacija što sa mene tiče,ali davno je to bilo,zvao sam ih samo jednom i nikad više,jer nije bilo potrebe,sve što me zanima saznam ovdje na forumu.
sawitch Posted - 27/07/2022 : 12:48:37
45 glasova

21 Veseli cetvrtak
8 Ludens / Strip Agent
4 Fibra
4 Libellus
3 Carobna knjiga
2 Phoenix press
1 Golkonda
1 Darkwood
1 Forma B

Rezultati manje ili vise ocekivani u vrhu. Takodje treba uzeti u obzir da i ljudi ne zele da daju negativan feedback cak i ako imaju osnova za to po njihovom misljenju.
Dwayne_Looney Posted - 27/07/2022 : 12:26:57
Veseli četvrtak.
Ne pratim svakoga jednako, ali djeluju mi kao rogonje. Žele te uvjeriti da je nebo crno i kad ti izađeš, pogledaš i vidiš da je plavo oni te prebiju jer je crno.

Ne zamjeram previše Ludensu što nema komunikaciju jer oni nisu upali nakon niza komunikativnih pa se začahurili. Najstariji su od izdavača koje pratim tako da je komunikacija s čitateljima zapravo bila pozitivna promjena. Gore bi bilo da danas netko počne izdavati stripove i bude šutljiv jer se komunikacija s kupcima danas pretpostavlja.
Mislim da generalno možemo biti zadovoljni izdavačima budući da i nas ima svakakvih.
zeljko Posted - 27/07/2022 : 11:42:29
quote:
Originally posted by velka031

Glas Ludensu, ali navikao sam na to da nema komunikacije. Samo neka izdaju stripove.



i ja
ninajedan mail nije odgovorio ima 20 godina
leshwolsh Posted - 26/07/2022 : 22:47:42
Nedostaje ti System Comics. Kraljevi loše komunikacije.
borg Posted - 26/07/2022 : 20:16:48
Ja pogrešio. Kliknuh na Komiko. Ne znam kako pročitah -Najbolja komunikacija-
Tako da slobodno izbrišite jedan negativan glas Vuku.
Inače, sa svim izdavačima sa kojima sam komunicirao preko privatnih poruka sam prezadovoljan.
I svi kojima sam slao privatne poruke su mi odgovorili.

bvagner3 Posted - 26/07/2022 : 19:08:08
Cpg?
Poli Posted - 26/07/2022 : 18:30:53

Mislim da svi mi ipak cekamo na novi ABC stripa.


Unngenant Posted - 26/07/2022 : 18:22:39
Stavio bih anketu koja vrsta kupaca je preterano neuračunljiva u svojem nerazumevanju stvarnosti i željama...ala bi se iznenadili...Dobro, deo sigurno i ne bi...Osim onih nesrećnih izdavača koji kao i da nisu krenuli, svašta se dalo videti po socijalnim mrežama pre od strane "kupaca" nego od strane izdavača...I kada bi stavio tas na vagu, ko je tu gori...pa nisam siguran da bi otvarali ovakve topike...
risbozg Posted - 26/07/2022 : 17:44:45
Di ti je Bookglobe ?
verab Posted - 26/07/2022 : 17:42:31
Glasao za Veseli, svi znamo razloge...

Fali ti "Više od stripa" to ti je onaj izdavač koji više od godinu dana pokušava objavit 1, slovima: JEDAN, strip. Gričku vješticu.

Ne želim ni zamislit šta bi bilo da kupi prava za neki serijal, od nedajbože, 5-6 albuma.

U komunikaciji s kupcima je također fascinantan. Kreće se u valovima, od nervoze i arogantnosti do smirenosti i razložnosti. Dušu dalo za surfanje. :)
emirem Posted - 26/07/2022 : 16:05:18
Ako priznas, pola ti se jos doda. 😁

Ludens ima gospodina koji javlja o novim izdanjima dok sam vlasnik ne komunicira sa kupcima na forumu, ipak nije njegova stranica. Dade naravno imaju svoju stranicu i svoj forum i tamo se raspravljaju na najbolji moguci nacin. Mi neki ovdje zalijepimo linkove njihovih izdanja i vodimo rasprave o istima ili ih volimo ili mrzimo jer ih ne mozemo dostici u ludom ritmu izdavanja i njihovim cijenama.

U principu ima cesto vise lose komunikacije medju forumasima nego sa izdavacima.
velka031 Posted - 26/07/2022 : 16:00:49
Glas Ludensu, ali navikao sam na to da nema komunikacije. Samo neka izdaju stripove.
sawitch Posted - 26/07/2022 : 15:46:21
quote:
Originally posted by tihomirduras

Gdje ti je Pergam?



Ugasen
mmihoci Posted - 26/07/2022 : 15:35:58
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Jaooj telleru.... Zar nije lakše priznati da si pogriješio i posut se pepelom, nego ovako....



Ne priznaj nikad, osim kad moraš...



Nadam se da ovako ne govorite i uhićenima u policijskoj postaji...



Jedan poznati lik s ovih balkanskih prostora govorio je:
"Ako priznaš pola ti se prašta, a ako ne onda ti se sve prašta".
Vjerojatno je i njemu Alan Ford bio "majka" stripova.
tihomirduras Posted - 26/07/2022 : 15:27:32
Gdje ti je Pergam?
Hercule Poirot Posted - 26/07/2022 : 15:05:57
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Jaooj telleru.... Zar nije lakše priznati da si pogriješio i posut se pepelom, nego ovako....



Ne priznaj nikad, osim kad moraš...



Nadam se da ovako ne govorite i uhićenima u policijskoj postaji...
teller Posted - 26/07/2022 : 14:52:54
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Jaooj telleru.... Zar nije lakše priznati da si pogriješio i posut se pepelom, nego ovako....



Ne priznaj nikad, osim kad moraš...
Hercule Poirot Posted - 26/07/2022 : 14:30:26
Jaooj telleru.... Zar nije lakše priznati da si pogriješio i posut se pepelom, nego ovako....
teller Posted - 26/07/2022 : 13:49:24
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by teller

Fibra...
Komunikacija kao sa Milanovićem i Plenkijem zajedno...a oba odgovaraju forumasima u društvu sa Vucicem pijuci kavu/kafu..





A u drugoj temi o najboljoj komunikaciji:

quote:
Originally posted by teller

Fibra najbolja




I sta je tu čudno..
Pod prvo sam odgovarao na količinu komunikacije(kvantitetu) , a pod drugo na nivo (kvalitetu) komunikacije...tj. udupeuvlacenje..
sawitch Posted - 26/07/2022 : 12:58:57
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Još jednom: samo Ludens i Strip-Agent imaju istog vlasnika. Bookglobe ima drugog vlasnika.



My bad, nisam znao.
sawitch Posted - 26/07/2022 : 12:58:26
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by teller

Fibra...
Komunikacija kao sa Milanovićem i Plenkijem zajedno...a oba odgovaraju forumasima u društvu sa Vucicem pijuci kavu/kafu..




A u drugoj temi o najboljoj komunikaciji:

quote:
Originally posted by teller

Fibra najbolja







forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000