forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 LUN KRALJ PONOČI

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
1Euro Posted - 27/07/2022 : 12:13:08
Jel to netko več čitao?

Koliko je bilo tih stripova?

Na pretraživanju sam pronašao 30 naslovnica? Jel to čitav komplet? Ili nisu stavili sve naslovnice?

Koliko stranica ima jedan strip?

Kakve su priče i kakav je crtež?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Hercule Poirot Posted - 02/08/2022 : 10:09:31
Kako smo samo skloni omalovažavanju vlastitih stripovskih projekata, iako to Lun nije zaslužio.
Poli Posted - 31/07/2022 : 17:11:44

Mercator zatvoren u nedjelju.


teller Posted - 31/07/2022 : 12:09:03
quote:
Originally posted by verab

onda, Wyatt 1Euro, kako je prošao obračun kod O.K. Merkatora? Jeste li se napili i zagrlili, ili je bilo pucnjave? Dajte nekakav update za nas trolove i spamere..



Treslo se brdo, rodio se miš...
Pardon, dva miša..
verab Posted - 31/07/2022 : 10:28:01
onda, Wyatt 1Euro, kako je prošao obračun kod O.K. Merkatora? Jeste li se napili i zagrlili, ili je bilo pucnjave? Dajte nekakav update za nas trolove i spamere..
teller Posted - 28/07/2022 : 19:47:30
quote:
Originally posted by Peyo

Dečki, nađite se zajedno, popijte pivo, porazgovarajte u miru. Isprika će doći sama po sebi.

Ove “survival of the fittest” spike ostavite fašistoidnim debilima.


Peyo Posted - 28/07/2022 : 19:14:06
Dečki, nađite se zajedno, popijte pivo, porazgovarajte u miru. Isprika će doći sama po sebi.

Ove “survival of the fittest” spike ostavite fašistoidnim debilima.
mesar Posted - 28/07/2022 : 18:11:46
Jaz sem svoje povedal,usral se boš ti,nekdo te ziher pozna od od ljudi,katere jaz poznam...tudi jaz zaključim temo s tem,da ne bi rekel,da ti grozim.S tem zaklučim to temo.
1Euro Posted - 28/07/2022 : 17:05:40
quote:
Originally posted by mesar

Takšnih pomijekih se pa res ne bojim,če pravim da te dobim sredi CE sam in ti sam bo to tudi držalo,pa da vidimo ,kdo se bo usral ,te kvazi št.pa si ti nekam vtakni..stare fore.To je vse z moje strani.



kak me boš dobu sred cela če sploh ne žvim u celu, kr neki res.
Povej da si se usral pa je, saj nisi prvi ki se je.
Pa ta tema je o LUN KRALJ PONOČI, če bi mi rad kaj povedal imaš mojo tel. ne piši več tukaj ker se mi n eda več ukvarjati s tabo.
Poklič pa je,ne
teller Posted - 28/07/2022 : 13:59:38
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Šta vas trojica turkesate? Koliko sam ja mogao isčitati opet neka zgodna makljaža?


Nema tu trojice..
Jedan na jedan, u podne, u subotu pred Merkatorom u Celju...
Dwayne_Looney Posted - 28/07/2022 : 13:01:42
Šta vas trojica turkesate? Koliko sam ja mogao isčitati opet neka zgodna makljaža?
teller Posted - 28/07/2022 : 12:50:15
Pejta v senco fanta,... to sonce je zajebano..dobita se v Celju, pejta na pir in.. mir.
Malo nas je striparjev pa še ti še bi poklali...
U ime tellera,popustite lulu mira..
mesar Posted - 28/07/2022 : 12:36:00
Takšnih pomijekih se pa res ne bojim,če pravim da te dobim sredi CE sam in ti sam bo to tudi držalo,pa da vidimo ,kdo se bo usral ,te kvazi št.pa si ti nekam vtakni..stare fore.To je vse z moje strani.
1Euro Posted - 28/07/2022 : 11:07:29
quote:
Originally posted by mesar

Bova se midva osebno dobila iz oči v oči v kratkem,tako da bom vedel,da sem pravega dobil...




stary tole izgleda kot da si se malo usral no. Zakaj bi čakala do " v kratkem" saj lahko kar zdaj, danes, čez uro ali dve, popoldan,...ni da ni, v čem je problem?
mesar Posted - 28/07/2022 : 08:23:39
Bova se midva osebno dobila iz oči v oči v kratkem,tako da bom vedel,da sem pravega dobil...
1Euro Posted - 28/07/2022 : 00:10:50
poglej v desnem kotu ekrana, tam ko piše PRIVATE MESSAGES, tam imaš sporočilo in številko.
Zakaj v kratkem, lahko že jutri, brez veze to neki prelagat, pokliči pa je
mesar Posted - 27/07/2022 : 23:56:43
Nič nisem dobil,te bom že našel osebno v kratkem...da se pomeniva.
1Euro Posted - 27/07/2022 : 23:34:46
quote:
Originally posted by mesar

Ne boma se zgrešla,brez skrbi..Št.lahko ti pošlješ meni,našel te bom brez nje,imam v CE dosti vez.



poslal številko, se vidima
mesar Posted - 27/07/2022 : 20:48:41
Ne boma se zgrešla,brez skrbi..Št.lahko ti pošlješ meni,našel te bom brez nje,imam v CE dosti vez.
1Euro Posted - 27/07/2022 : 20:05:50
quote:
Originally posted by mesar

Da se jutri slučajno ne srečava v Celju...



stary ti kr, zate si bom z veseljem vzel čas. Pošlji mi številko mobitela na mail, da ne bo pol da sva se zgrešila
mesar Posted - 27/07/2022 : 20:02:35
Da se jutri slučajno ne srečava v Celju...
jaki Posted - 27/07/2022 : 17:04:49
Možda neki kolekcionar poželi platit 100 eura za ovih 30 komada?
1Euro Posted - 27/07/2022 : 16:39:56
quote:
Originally posted by mesar

Ovako veliki i stari poznalac stripova sa ostrim njuhom za originale i nezna kakav izgleda strip Lun kralj ponoči..običan š..ups.



pa kwa je tvoj problem, si ti fuknjen mal al kaj. Kr neki mi težiš non stop, spizdi že enkrat
mesar Posted - 27/07/2022 : 15:32:30
Ovako veliki i stari poznalac stripova sa ostrim njuhom za originale i nezna kakav izgleda strip Lun kralj ponoči..običan š..ups.
1Euro Posted - 27/07/2022 : 13:09:32
quote:
Originally posted by Poli


Meni su se kao klincu cak dopali ovi stripovi. Nije bas smor ali nije ni masthevusa da tako kazem. Sasvim ok za procitati i za zabavu, no pitanje da li je to za kolekciju. Znaci ako kupis, ne plati previse. ;)






čovjek ih prodava po 1,5 eura za komad. Znači tih 23 bi došlo 34,5 eura + ptt, što i nije neki novac.
Vjerovatno toliko i vrijede....ili je to čak jeftino?
Očuvanost mi izgleda onako na prvu ok, ima jedna slika, pa se i ne vidi sve u detalje ali onako, mi izgledaju pristojno očuvani
Poli Posted - 27/07/2022 : 13:05:55

Meni su se kao klincu cak dopali ovi stripovi. Nije bas smor ali nije ni masthevusa da tako kazem. Sasvim ok za procitati i za zabavu, no pitanje da li je to za kolekciju. Znaci ako kupis, ne plati previse. ;)



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000