forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Ljubav i rakete

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Vlaadisha Posted - 24/09/2019 : 02:10:52
nemamo temu o love and rockets, osim onih u izdavackom izlogu? (sad ce bushido da izbunari link )

vratio sam se lj&r posle duzeg vremena sa is this how you see me. zbirka sakuplja new stories #7-8 i vol.4 #1-5, mada je rec o jednoj prici. maggie i hopey idu na godisnjicu mature okupljanje stare ekipe , ali se ne moze dva puta u istu reku.



gorkoslatka prica za stare fanove, iznenadjujuce pristupacna za nove citaoce.

jaime razbija i u sezdesetoj.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
KuntaKinte Posted - 03/11/2023 : 10:30:18
Opa! Venčanje!
KuntaKinte Posted - 31/07/2022 : 12:38:39
Preskoči prvu originalnu knjigu, odnosno prvih 100ak Jaimeovih strana, odnosno Mechanics i Betov strip Bem i to je to.
Svi se brzo prime na Palomar, ja isto, ali sam posle mnogo više zavoleo Jaimea i Locas. Beto poslednjih 20ak godina baš ume da ugnjavi, nema više tih emocija kao u Palomaru, dok je Jaime na istom nivou plus što je ispeglao crteže da ga je milina samo gledati.
naker Posted - 30/07/2022 : 23:21:18
Nemam pojma, otišao sam u prodavnicu i otvorio prvo poglavlje od ukupno pedeset koje imaju na sajtu. Ovo je poglavlje #2. Lele koliko sitnog teksta





Drugari morate mi naći bolje skenove ili dati tutorial od kojih poglavlja treba početi čitati
Shaner Posted - 30/07/2022 : 23:04:03
Prvi put vidim ovu tablu. To je pretpostavljam iz neke od tih kratkih priča koje ne spadaju u Palomar i Locas?

K'o što kunta reče, nije ovo dobar primjer, bar gledajući ono što je Fibra objavila.

naker Posted - 30/07/2022 : 21:17:42
Moje oči će biti zahvalne ako je tako jer stvarno nisam raspoložen da na ekranu čitam onoliku masu teksta

Ide L&R na listu
KuntaKinte Posted - 30/07/2022 : 21:06:05
quote:
Originally posted by naker

Rado, ali kod stripova sa povelikom količinom teksta mi je potrebno izdanje na papiru :/



Nije ti dobar primer. To što si stavio je iz najranijih dana L&R.
Preskoči taj deo i čitaj ili Palomar ili Locas.
Greota je da zbog pogrešnog početnog utiska stekneš POTPUNO pogrešnu predstavu. Jednom kad te braća uvuku u svoju mašinu, nema bežanja. Uživaćeš, veruj mi.
KuntaKinte Posted - 30/07/2022 : 21:03:53
quote:
Originally posted by naker

Rado, ali kod stripova sa povelikom količinom teksta mi je potrebno izdanje na papiru :/



Nije ti dobar primer. To što si stavio je iz najranijih dana L&R.
Preskoči taj deo i čitaj ili Palomar ili Locas.
Greota je da zbog pogrešnog početnog utiska stekneš POTPUNO pogrešnu predstavu. Jednom kad te braća uvuku u svoju mašinu, nema bežanja. Uživaćeš, veruj mi.
naker Posted - 30/07/2022 : 20:15:08
Rado, ali kod stripova sa povelikom količinom teksta mi je potrebno izdanje na papiru :/


Shaner Posted - 30/07/2022 : 16:12:02
Crni nakeru... L&R na listu i to preko reda.

naker Posted - 30/07/2022 : 12:53:03
Nikad nisam čitao L&R :(
john connor Posted - 30/07/2022 : 11:35:13
Ako je sa jednim izdanjem, Fibra promasila tajming, preuranila, to su sigurno LjiR, iako je pitanje kako bi i danas prosli...ali je jedan od najkvalitetnijih naslova, vanvremenski klasik...
don_draper Posted - 28/07/2022 : 21:59:07
Da Fibra objavi ovakav ili slican box set prodavalo bi se to dobro
Zakasnio sam na L&R party dok je Fibra to izdavala, ali svakako serijal koji cu izvidjeti uskoro
corto33 Posted - 26/07/2022 : 11:36:48
Da, u pravu ste, ja sam krivo shvatio.
Znači još 4 Fibrine knjige i tu smo. :)
Shaner Posted - 25/07/2022 : 21:45:17
quote:
Originally posted by RaoulDuke

Mislim ipak da je Fibra izdala prve te 4 knjige. Ostala je još po jedna knjiga iz Palomara i jedna o Maggie i ekipi.
Sedma knjiga iz ovog kompleta su priče koje nisu nisu ni iz Palomara ni Locas price ali spadaju u I volumen.
Osma knjiga su samo dodaci.
Tako sam ja to sebi rastumačio. A možda sam u krivu 😁


Tako nekako. S tim da su u ovom kompletu priče poredane kronološki, bez obzira tko ih je radio i gdje spadaju (Locas ili Palomar).

Ovo je slično Fibrinom izdanju:

https://www.fantagraphics.com/collections/the-love-and-rockets-library

Fale znači te tri knjige da bi kompletirali Vol.1. Marko je svojedobno rekao da će dvije sa Locas i Palomar pričama kad tad izbaciti. Čekamo.

Znam da su se prve četiri knjige prodavale predugo i to još na značajnom popustu i da je lako nama pričati, ali mislim da je problem u tome što su objavljene "prerano" i da bi se sad, kad je Fibra postala brand i proširila bazu kupaca, prodavale bolje. Nažalost, vjerojatno nikad nećemo saznati.

RaoulDuke Posted - 25/07/2022 : 21:30:38
Mislim ipak da je Fibra izdala prve te 4 knjige. Ostala je još po jedna knjiga iz Palomara i jedna o Maggie i ekipi.
Sedma knjiga iz ovog kompleta su priče koje nisu nisu ni iz Palomara ni Locas price ali spadaju u I volumen.
Osma knjiga su samo dodaci.
Tako sam ja to sebi rastumačio. A možda sam u krivu 😁
corto33 Posted - 25/07/2022 : 21:10:18
quote:
Originally posted by supermark

Koliko je toga Fibra (zasad) pokrila?



Koliko sam ja shvatio 2 knjige od tih 8 u box setu.
supermark Posted - 25/07/2022 : 20:42:38
Koliko je toga Fibra (zasad) pokrila?
Shaner Posted - 25/07/2022 : 20:42:08
Bilo je već govora o tome. Sad će to Marko.

corto33 Posted - 25/07/2022 : 19:01:27
Dolazi novi box set Fantagraphicsa krajem godine:
https://www.fantagraphics.com/products/love-and-rockets-the-first-fifty-the-classic-40th-anniversary-collection

Cijena sitnica :)

Wolfman Posted - 25/07/2022 : 17:05:16
Tekst o serijalu povodom godišnjice u ovogodišnjem katalogu San Diego Comic-Cona (klik na sliku za punu rezoluciju)






Cijeli katalog je dostupan ovdje.
Shaner Posted - 01/07/2022 : 15:50:51
Eh da je ta cijena za komplet tiskanih izdanja...

Deers Posted - 01/07/2022 : 15:10:52
fandango Posted - 01/07/2022 : 08:26:06

Komplet Ljubavi i raketa, 25 knjiga u e-izdanju (PDF, cbz, epub) za 23€:

https://www.humblebundle.com/books/complete-love-and-rockets-fantagraphics-books

Ako nekoga zanima

Ponuda zavrsava za 20 dana.
Vlaadisha Posted - 31/05/2021 : 16:57:57
listam ovu knjigu... predivni hc sa ilustracijama i fotkama na više od 200 strana. jaime izgleda još bolje na velikom formatu... čist crtež, zategnut potez, milina.

Vlaadisha Posted - 31/05/2021 : 16:53:58
quote:
Originally posted by Vlaadisha

hopey, ali tex jeste bio i sa penny
a rasno pitanje jeste zivo i zdravo u 2019.

proročki post!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000