forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 24/03/2009 : 14:16:32
Evo topica i o serijama..

Meni najbolja - The Sopranos
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Macon Posted - 26/09/2022 : 10:48:59
quote:
Originally posted by don_draper

Westworld, sezona četvrta

Šteta je vidjeti na koje je niske grane spala ova serija. Nakon nezanimljive i mediokritetne treće sezone, niti četvrta se ne uspijeva iskupiti. Iako kreatori su očito pokušali dati dubinu i značenje novim događanjima, ipak je ovo more of the same. Samo se radnja vrti u krug, iste scene, iste interakcije, kao neki loš cyber Groundhog Day. Nitko od likova nema više karizme ili bar neke privlačnosti i zanimljivosti. Likovi koji su sjajno funkcionirali u 1.sezoni su sada ispijena verzija samih sebe. Zapravo je prigodan epilog da serija u kojoj se androidi konstantno recikliraju doživi to da nakon 4 runde izgleda kao loša parodija same sebe. Prve dvije sezone su vrhunske i to svima preporučam, nakon toga se može i stati jer ovo dalje nema nekog smisla. Utapanje u nerealnim ambicijama, rekao bih.

Kad je nestalo Anthonyja Hopkinsa, serija je pala u kvaliteti. Treću sezonu mi je bilo dosta teško gledati.

Better call Saul je baš dobro završila. Poslednjih dijelova nije bilo moguče gledati bez gledanja Breaking Bad.

Poslije prve sezone i dva, tri dijela druge sam prestao gledati Ozark. Loša montaža i brdo psihopatskih karaktera. Ubistvo Gorta u Better call Saul promijenilo je junake a u Ozark može se ubijati sve žive i junaci idu poslije bez problema na ručak.

Mučim se sa kineskom Luoyang jer sam našao samo ruske subtitre.
Wolfman Posted - 26/09/2022 : 10:44:44
quote:
Originally posted by Shaner

Stvarno ne znam. Čitao sam da će na toj platformi ići i nova sezona, ali valjda će biti svega skupa i još negdje. Makar ilegalno.

Ilegalno ima
Doduše nisam baš vidio na public trackerima, ali na privatnim ima.
fandango Posted - 26/09/2022 : 10:01:36

Cobra Kai s5 simpaticna kao i prethodne, iako se polako stvari stavljaju na svoje mjesto, sto je i logicno jer su najavili da ce sesta sezona biti i zadnja, i zaokruziti pricu.

A dok se to ne dogodi, najavljen je i novi Karate Kid film za 2024., za koji kazu da sa serijom nema nikakve veze: https://variety.com/2022/film/news/sony-karate-kid-movie-2024-pushes-madame-web-1235375372/

Shaner Posted - 19/09/2022 : 22:41:53
Stvarno ne znam. Čitao sam da će na toj platformi ići i nova sezona, ali valjda će biti svega skupa i još negdje. Makar ilegalno.

Wolfman Posted - 19/09/2022 : 11:39:06
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by fandango

Nakon 25 godina vraca se i Riget Larsa von Triera

Navodno ide i remaster prve dvije sezone. Mogao bi Criterion lijepo staviti sve tri u jedan box pa da smo na miru.

Remaster sam našao jedino ovdje: https://viaplay.se/serier/riket
Ima li toga još negdje?
jagodanbg Posted - 19/09/2022 : 11:07:25
Shaner Posted - 18/09/2022 : 22:40:54
quote:
Originally posted by fandango

Nakon 25 godina vraca se i Riget Larsa von Triera

Navodno ide i remaster prve dvije sezone. Mogao bi Criterion lijepo staviti sve tri u jedan box pa da smo na miru.

fandango Posted - 18/09/2022 : 20:09:54

Nakon 25 godina vraca se i Riget Larsa von Triera:

panzer Posted - 16/09/2022 : 22:12:39
https://www.engadget.com/blade-runner-2099-amazon-prime-video-series-194815887.html
don_draper Posted - 13/09/2022 : 11:48:15
Westworld, sezona četvrta

Šteta je vidjeti na koje je niske grane spala ova serija. Nakon nezanimljive i mediokritetne treće sezone, niti četvrta se ne uspijeva iskupiti. Iako kreatori su očito pokušali dati dubinu i značenje novim događanjima, ipak je ovo more of the same. Samo se radnja vrti u krug, iste scene, iste interakcije, kao neki loš cyber Groundhog Day. Nitko od likova nema više karizme ili bar neke privlačnosti i zanimljivosti. Likovi koji su sjajno funkcionirali u 1.sezoni su sada ispijena verzija samih sebe. Zapravo je prigodan epilog da serija u kojoj se androidi konstantno recikliraju doživi to da nakon 4 runde izgleda kao loša parodija same sebe. Prve dvije sezone su vrhunske i to svima preporučam, nakon toga se može i stati jer ovo dalje nema nekog smisla. Utapanje u nerealnim ambicijama, rekao bih.
Shaner Posted - 13/09/2022 : 06:11:47
Na listi je Boiling Point već neko vrijeme, samo nikako da dođe na red. Baš bih mogao ovih dana napraviti double bill s njim i Flux Gourmet.

vice Posted - 13/09/2022 : 01:33:14
Bear je super, a preporučam i film Boiling Point.
Shaner Posted - 13/09/2022 : 00:11:55
The Bear - jedna od najboljih stvari u zadnje vrijeme. Iznimno me veseli što će ići i druga sezona.

https://www.imdb.com/title/tt14452776/

naker Posted - 28/08/2022 : 09:28:42
Taman kada pomisliš da ne može gore od onih filmova, oni dođu i snime... ovo. Negledljivo koliko je loša serija. Izuzev igara, Resident Evil franšiza je dno dna :)
panzer Posted - 28/08/2022 : 08:33:44
https://www.ign.com/articles/netflix-cancels-resident-evil-series-after-one-season
Barker Posted - 23/08/2022 : 23:12:18
U slucaju da vam je promaklo, dostupna je i epizoda 11: San hiljadu macaka i Kaliopa.
I dalje se drze originala, san macaka kao da je celosno prekopiran iz stripa ( a i animacija je). Kaliopa mi se bas dopala, bas kao i u stripu, macke me ponovo nisu bas dotakle
manhunter Posted - 22/08/2022 : 19:01:10
quote:
Originally posted by sawitch

Je l' gledao iko seriju sinoc? Kakvi su Targerijani?

Onako. Prva polovina epizode prilično dosadnjikava, druga dosta bolja.
Nema onog misterioznog štiha iz GoT, više je srednjevekovna klasika. Nadam se da će biti bolje kako serija bude odmicala.
DiSkAcH Posted - 22/08/2022 : 13:24:43
Pru sezonu Umbrella Academya smo gledali još čim je izašla i bila nam je odlična. Nakon toga sam čitao i stripove i serija je osjetno bolja.
I sada smo se napokon odlučili pogledat 2u i odmah i 3u sezonu. Tako, malo je to sve skupa splasnulo i palo. Nekako uvijek ista premisa sa varijacijama na temu pa dok ide.
Vidim da 3a sezona ima loše ocjene ali ne bih se složio da je tako grozna. Pada kvaliteta svakom sezonom, ali i dalje je to sve skupa OK. Plejada šarenih i osebujnih likova, gdje se posebno ističe lima koji glumi Five-a, taj je odradio vrhunski posao.
Malo mi je bila WTF ona promjena sa onom poznatom...poznatim glumcem, ali dobro, tako je kako je.

Pogledao sam i Freaks & Geeks nakon što sam tu seriju vidio na već milion preprporuka kao doličnu seriju koja je prerano ukinuta.
I tako, prva pilot epizoda mi je bila bzvz, ali kako je išlo dalje tako su mi se likovi uvukli pod kožu i zapravo ej serija čisto OK.
Nije nešto najbolje na svijetu (barem ne meni) kako interneti tvrde, ali je baš fora.
Ima dosta dobar humor i stvarno minimum patetike i sličnih limunada kojih je bilo u drugim teen serijama.
I zapravo je fora vidit početke mnogih glumaca iz serije koji su se kasnije proslavili (najpoznatiji su Seth Rogen i James Franco...a zapravo i sam Judd Apatow).
Preporučam da ovo čudo pogledate ako ništa drugo barem zbog kultnog statusa kojeg ta serija ima.

Trenutno gledamo 5u sezonu Young Sheldona. Dok BBT nisam mogao gledati nikako, ovo mi je baš simpatično i zanimljivo.
King Warrior Posted - 22/08/2022 : 13:22:40
quote:

Dobar pocetak, pa da vidimo dalje…
sawitch Posted - 22/08/2022 : 12:50:28
:) Ja taman sutnuo SBB da bih uzeo Yettel i Arene i odmah me to tera u kriminal i torrente. :) Nisam skinuo nista ima 6-7 godina...
manhunter Posted - 22/08/2022 : 12:29:31
Ja sam danas u home office, tako da planiram da budem produktivan i pogledam prvu epizodu.
sawitch Posted - 22/08/2022 : 11:42:26
To nece biti nigde osim na HBO?
Mr. Bushido Posted - 22/08/2022 : 11:11:11
quote:

Prva epizoda je vrlo dobra, ali nije za one slabijeg želuca.
sawitch Posted - 22/08/2022 : 10:52:31
manhunter Posted - 21/08/2022 : 09:17:23
Ma dobri su i dalje, napeti i zanimljivi. Ali mogli su da budu jedna od boljih serija u poslednjih desetak godina da su nastavili sa idejom iz prve sezone. Ovako mi izgleda da je došlo do prepravljanja scenarija i postavljanja nove ideje na brzinu.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000