forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Ukidanje moderatora

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
lwood Posted - 01/08/2022 : 17:47:40
Triba li ukinit moderatore i postavit nove?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Chief Warhead Posted - 20/10/2022 : 12:25:16
quote:
Originally posted by verab


šteta što je za vrijeme ovih cirkusa Chief "di je belaj tu sam" Warhead na tromjesečnom guljenju krumpira.



Kako je krenulo, moraću da menjam ime u Papillon. Ostaje jedno prazno mesto na poziciji Louis Dega

Lepa tema i glasam za naslov.
mladjo Posted - 08/08/2022 : 14:52:01
quote:
Originally posted by borg

Mlađo, ne izvinjavaj se nikom. Drugi imaju problem što ne mogu da te prihvate takvog kakav jesi. Ti radiš najbolje što umeš i možeš. Ako i postoje neka ograničenja ili greške u tvom radu, nisi ti kriv.

Nemoj da te ceo ovaj slučaj skrene sa dobrog puta.
Očekujemo neke nove priče iz podzemlja, neke nove akcije spašavanja ukradenih stripova.

Pusti Markosa što te kritikuje. Da nema tebe, morao bi on to da radi. Sledeći put kad ti uputi kritiku, ti ga banuj. Da se vidi ko ovde kome treba.
Ti si Mlađo, ovde svojom dobrom voljom i za naše dobro. Činiš dobro delo, a oni te kritikuju!
Nemoj da te lažu, da ne treba da izbacuješ ljude ne bi postojala ta opcija. Samo udri po kaznama.

Vidim da si sada u znak dobre volje vratio jednog sa pogrešnim stavom.
Još jedno dobro delo. Nije da si pogrešio kad si ga banovao, nego si pokazao da možeš da ga, grešnog, pomiluješ kad si dobre volje.

Ja bih te glasao za forumaša godine, samo još da te unaprede na funkciju - forumaš.





Eto jednog lijepog teksta
VALTER Posted - 08/08/2022 : 14:26:35
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by kiky

i to je to?

imate mladju - perfidnog bahatog mutikašu koji kupuje ukradenu robu. imate drskog manhuntera koji ga štiti, zaključa topik o njegovom "dobrom" djelu i prijeti meni da će me izbaciti ako ne prestanem postavljati previše pitanja o cijelom tom sumnjivom slučaju (uz poslovično jalovu izliku da vrijeđam naokolo). imate markosa koji se ovdje oglasi patetičnom notom uz zaključak da "tako više neće ići".

ali ovaj gore navedeni trolist složno ide dalje. ništa se neće promijeniti



Pa onda kad je sve po starome, Kiky dušo a volio si trčati Mlađi pod suknju, trkni još jedan put pa mu možeš usput i p......



Rakosi je mlađaron.
borg Posted - 08/08/2022 : 09:58:37
I ne treba ništa da se menja. Ovako je mnogo zabavnije.

Edit: a ja se čudim kako se poglavica ne oglašava.
verab Posted - 08/08/2022 : 09:40:07
quote:
Originally posted by borg

Mlađo, ne izvinjavaj se nikom. Drugi imaju problem što ne mogu da te prihvate takvog kakav jesi. Ti radiš najbolje što umeš i možeš. Ako i postoje neka ograničenja ili greške u tvom radu, nisi ti kriv.

Nemoj da te ceo ovaj slučaj skrene sa dobrog puta.
Očekujemo neke nove priče iz podzemlja, neke nove akcije spašavanja ukradenih stripova.

Pusti Markosa što te kritikuje. Da nema tebe, morao bi on to da radi. Sledeći put kad ti uputi kritiku, ti ga banuj. Da se vidi ko ovde kome treba.
Ti si Mlađo, ovde svojom dobrom voljom i za naše dobro. Činiš dobro delo, a oni te kritikuju!
Nemoj da te lažu, da ne treba da izbacuješ ljude ne bi postojala ta opcija. Samo udri po kaznama.

Vidim da si sada u znak dobre volje vratio jednog sa pogrešnim stavom.
Još jedno dobro delo. Nije da si pogrešio kad si ga banovao, nego si pokazao da možeš da ga, grešnog, pomiluješ kad si dobre volje.

Ja bih te glasao za forumaša godine, samo još da te unaprede na funkciju - forumaš.




nema potrebe više o mlađi, moderaciji,... tako je kako je i promijenit se neće ništa. ne vidim ni želje, ni volje ni mogućnosti...
nije m-liku ovo prvo ovakvo sranje, ni drugo, ni treće, ni četvrto... sasvim sigurno ni zadnje.
blamdjo se popraviti neće, nije to razbijeni sat kojeg ćeš odnijeti uraru da zamjeni neispravne dijelove, to je prije kao da baciš kamen u more pa urlaš na njega "plivaj, leđno plivaj!!"
ništa od toga. jbg, to je jednostavno priroda stvari, ili ako hoćeš, privatni forum privatna pravila privatne odluke, odnosi... stoga, uzmi ili ostavi. ja sam se napokon pomirio s tim. nirvana.

edit:
šteta što je za vrijeme ovih cirkusa Chief "di je belaj tu sam" Warhead na tromjesečnom guljenju krumpira.
ali bit će još prilika, bit će još smijeha... još banova.

forumski život = kruh sa sedam kora... moderatorski sa osam
VALTER Posted - 08/08/2022 : 09:08:14
quote:
Originally posted by igor23

Jedan od najboljih postova !Bravo!Na forumu sam oko godinu dana ,i tu i tamo provirim da vidim ča se dešava,Moj dojam je da nigdi više jala ,ljubomore,pranja mozga ,vriđanja ne moreš nać nigdi za tako kratko vrime vengo ovdi :)Uvik isti "pismeni" Baltazari koji mogu srat,i pisat cili dan ,a da ništa ne reču(bitno je sjebat drugoga)Ki vas je va djetinstvu trošio?Tata?Nono?Svećenik?Ima života i vanka foruma;)E da se tornam na početak .Pandur( da stvar bude još gora ,političar)priznaje da vjeruje da bi sa Savićem uspostavio odličan kontakt da se kojim slučajem sretnu u živo!To je i meni palo na pamet(viroval ili ne)Imate iste kvalitete ,bahatost ,egocentrici ,bezobrazni,špijuni ,udbaši i itd itd ,puno pričate ,a niš ne rečete ,iskačete iza svakog kantuna,a niste svjesni da 97,3%ljudi boli kurac za vas i za vaš stav !Zaključak:jadan onaj ki se uz vas budi ujutro i jadan forum ki vas ima (ko uostalom i mene ,kad sam se dal ćapat na ovu ješku)Aj bog



I ja mislim da bi se Mladjo i Sawić izvrsno slagali.
borg Posted - 08/08/2022 : 00:26:02
Mlađo, ne izvinjavaj se nikom. Drugi imaju problem što ne mogu da te prihvate takvog kakav jesi. Ti radiš najbolje što umeš i možeš. Ako i postoje neka ograničenja ili greške u tvom radu, nisi ti kriv.

Nemoj da te ceo ovaj slučaj skrene sa dobrog puta.
Očekujemo neke nove priče iz podzemlja, neke nove akcije spašavanja ukradenih stripova.

Pusti Markosa što te kritikuje. Da nema tebe, morao bi on to da radi. Sledeći put kad ti uputi kritiku, ti ga banuj. Da se vidi ko ovde kome treba.
Ti si Mlađo, ovde svojom dobrom voljom i za naše dobro. Činiš dobro delo, a oni te kritikuju!
Nemoj da te lažu, da ne treba da izbacuješ ljude ne bi postojala ta opcija. Samo udri po kaznama.

Vidim da si sada u znak dobre volje vratio jednog sa pogrešnim stavom.
Još jedno dobro delo. Nije da si pogrešio kad si ga banovao, nego si pokazao da možeš da ga, grešnog, pomiluješ kad si dobre volje.

Ja bih te glasao za forumaša godine, samo još da te unaprede na funkciju - forumaš.

Siljak66 Posted - 07/08/2022 : 03:43:55
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by kiky

i to je to?



Naravno da nije. Ja nisam zadovoljan i dalje. Mnogo je sranja napravio da bi sad “bicu dobar” resilo sve. OK, prvi korak, ali batali se ti majstore moderatorskih alatki pa da onda peglamo sranje. A ne da se drzis toga kao pijan plota i da zbog packi vlasnika silazis na zemlju.

I dalje stojim pri svome da on ne sme da bude moderator.

Treba sam da shvati da nije nikakva sramota sam odustati od te pozicije vec potpuno suprotno, ogroman korak ka peglanju svega onog sto je izasrao poslednjih X godina. Mozda se neko ne seca koliko osionog je bilo u tom ponasanju ali ja se secam.

Ako se sve zavrsi na “ne smes vise” i “u redu, bicu dobar” onda smo sprdnja od foruma. Toliko od mene na ovu temu.


Slažem se s tobom, Saviću, 100%. Od reči do reči potpisujem.
mladjo Posted - 06/08/2022 : 21:46:33
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by wesskowaz

To je ono što ja ne mogu da razumem, po svaku cenu na "položaju" iako taj "položaj" ništa ne donosi.



Kad bih ti znao koliko je samo Mladjo položio žena sa vizitkom Moderator na s.com, i ti bi se na njegovom mjestu držao moderatorstva svim rukama i nogama ...





Stotine:))
Samo pokažeš vizitku, ne trebaš ništa govoriti:))
panzer Posted - 06/08/2022 : 20:36:29
quote:
Originally posted by wesskowaz

To je ono što ja ne mogu da razumem, po svaku cenu na "položaju" iako taj "položaj" ništa ne donosi.



Kad bih ti znao koliko je samo Mladjo položio žena sa vizitkom Moderator na s.com, i ti bi se na njegovom mjestu držao moderatorstva svim rukama i nogama ...

rgorgiev Posted - 06/08/2022 : 18:01:30
Ja odavno nisam bio na forumu, ali vidim da su diskusije jos uvek interesantne :).

stinky Posted - 06/08/2022 : 14:04:01
pa sad, ja to ne znam. ne znam o rakosiju, nemam pojma tko je taj, vidio sam mu foru s osobnim dohotkom, vidim da se nešto nakačio na tebe. i laže. to mu je bezveze, a osobni dohodak ajde.

znači, laganje ne podnosim, a to što te pokušava zezati, ma to su obične gluposti. mi ćemo pričati o MNou sa ili bez rakosija, a on nek si poveća osobni dohodak ili što već. njegova stvar.
kiky Posted - 06/08/2022 : 13:56:26
stinky, ja ne znam što tebi treba da se toliko srozavaš pa da ideš nešto objašnjavati rakosiju. pa naravno da sere, naravno da vrijeđa. to ti je čovjek koji se javno zalaže da se mladjo ne smijeni. to ti je isti mentalitet. glavni dupeuvlakač moderatorima, što je u zadnjih par dana postao sport nekolicini forumksih istomišljenika. i naravno da, kao takav, rakosi može konstatno i opetovano da me vrijeđa bez kazne i bez penala. i uživa u toj povlastici. i uživaju i moderatori. jer uvrede i spamovi su samo ako dolaze sa moje strane. i ti, stinky, još ideš i nešto priznaješ takvoj jedinki. fuj!
wesskowaz Posted - 06/08/2022 : 13:18:55
To je ono što ja ne mogu da razumem, po svaku cenu na "položaju" iako taj "položaj" ništa ne donosi.
stinky Posted - 06/08/2022 : 13:06:46
quote:
Originally posted by logo111
Normalno da treba čovjeku dati šansu. Ispričao se, sve objasnio. Pa svi griješe itd.



ne radi se tu o davanju šanse čovjeku, nego je li mlađo sposoban za moderatora. po meni, nije.

da se on, nakon svega ovoga, tako grčevito drži za tu vajnu funkciju, to je normalnom čovjeku neshvatljivo. a ni ne vjerujem mu u ispriku, to ga je markos natjerao, i sve je to lažno.

nek on nama živi ko čovjek, al' ko moderator je nepotreban. tako ja to vidim.
Zoroasterixx Posted - 06/08/2022 : 13:06:12
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Caleb

Kada ti neko sa visine udari packe, ti podvijes rep i lazno moralises. Da se Markos nije javio, nikada mladjo ne bi ovo napisao. Ovo pretvaranje jos vise vredja...

Ovo se moze zavrsiti samo na jedan nacin.





Pa daj čovjeku priliku za iskupljenje.



Normalno da treba čovjeku dati šansu. Ispričao se, sve objasnio. Pa svi griješe zašto ne bi i moderatori.

Jbt...al kad rulja "namiriše krv" ne zna stati....šta bi sada - javno spaljivanje, strijeljanje možda giljotinu....

Daj više stavite točku na ovu.



Rezanje glave kao u Saudijskoj Arabiji :D

Tko prizna krivicu i pokaje se dobije blažu kaznu i na sudovima.
stinky Posted - 06/08/2022 : 13:02:54
rakosi, kenjkaš ga na sitno
kolko ja znam, a na forumu sam od početka, rečeni mlađo je uvijek bezveze izbacivao kikyja i ne znam baš da su si oni bili nešto dobri. tak da nemoj lagati... a i bolja ti je fora ona s osobnim dohotkom, dok ti je ova mnjah. dohodak je okej, to ti priznam.
logo111 Posted - 06/08/2022 : 13:01:13
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Caleb

Kada ti neko sa visine udari packe, ti podvijes rep i lazno moralises. Da se Markos nije javio, nikada mladjo ne bi ovo napisao. Ovo pretvaranje jos vise vredja...

Ovo se moze zavrsiti samo na jedan nacin.





Pa daj čovjeku priliku za iskupljenje.



Normalno da treba čovjeku dati šansu. Ispričao se, sve objasnio. Pa svi griješe zašto ne bi i moderatori.

Jbt...al kad rulja "namiriše krv" ne zna stati....šta bi sada - javno spaljivanje, strijeljanje možda giljotinu....

Daj više stavite točku na ovu.
RAKOSI4 Posted - 06/08/2022 : 12:53:55
quote:
Originally posted by kiky

i to je to?

imate mladju - perfidnog bahatog mutikašu koji kupuje ukradenu robu. imate drskog manhuntera koji ga štiti, zaključa topik o njegovom "dobrom" djelu i prijeti meni da će me izbaciti ako ne prestanem postavljati previše pitanja o cijelom tom sumnjivom slučaju (uz poslovično jalovu izliku da vrijeđam naokolo). imate markosa koji se ovdje oglasi patetičnom notom uz zaključak da "tako više neće ići".

ali ovaj gore navedeni trolist složno ide dalje. ništa se neće promijeniti



Pa onda kad je sve po starome, Kiky dušo a volio si trčati Mlađi pod suknju, trkni još jedan put pa mu možeš usput i p......
Zoroasterixx Posted - 06/08/2022 : 12:46:12
quote:
Originally posted by Caleb

Kada ti neko sa visine udari packe, ti podvijes rep i lazno moralises. Da se Markos nije javio, nikada mladjo ne bi ovo napisao. Ovo pretvaranje jos vise vredja...

Ovo se moze zavrsiti samo na jedan nacin.





Pa daj čovjeku priliku za iskupljenje.
Caleb Posted - 06/08/2022 : 12:43:27
Kada ti neko sa visine udari packe, ti podvijes rep i lazno moralises. Da se Markos nije javio, nikada mladjo ne bi ovo napisao. Ovo pretvaranje jos vise vredja...

Ovo se moze zavrsiti samo na jedan nacin.

logo111 Posted - 06/08/2022 : 12:41:47
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Gil-galad

Počeo da čitam i ovde sam stao... Ovakvu pasivnu agresiju skoro nisam video. Čovek je potpuno izgubio kompas.

quote:
Originally posted by mladjo

30 ljudi?!
Daj mali odrasti.
Ili treba opet da ti objavljujem ime i prezine na forumu pa da opet plačeš?



Što se ostalih tiče, sad se još jednom vidi kolika je greška bila onako olako pustiti solara. Naime, moderaciju smo sveli na banovanje, (ne)slaganje da li je neko trebalo da bude banovan, ali i na - evo iznad primera - zloupotrebu položaja i njegovo korišćenje za obračun s forumašima s kojima se moderator ne slaže. Pa užas...

A gde je tu vođenje foruma, pokretanje i održavanje tema, podsticanje na razgovor i sl.? A u tome je solar bio nenadmašan.

manhunter učestvuje u diskusijama na mnoge teme i samim tim i isprati većinu diskusija i on je i više nego dovoljan kao čvrsta ruka, ali fali ovo drugo. Also, stinky odlično istakao na drugom topicu...

quote:
minimum potrebne moderature je da se:
a) maknu nepodnošljivi gnjavatori, bolesnici kojima je samo do smetanja i sl. to je lako prepoznati, ako se tako nešto dogodi na forumu i pojavi se padobranac. to lako makneš.
b) također makneš tamo gdje ljudi namjerno dolaze smetati drugima u teme koje ih ne zanimaju. i to se lako prepozna


Stvarno, ovi likovi koji su godinama antiprotivni i deluju kao pod tačkom a), dokle više? Kako neko uopšte ima volje i energije da se iznova vraća na forum i radi iste gluposti?

Zaključak, fali neko kao solar, tj. fali konkretno baš solar. Meni makar. Moderacija u tom smislu...


Bez lažne skromnosti, mislin da san ja glavni razlog šta se Solar pokupija. Možda je on bija dobar Bonelli ćato, dobar član, ali ka moderator je bija katastrofa. Nemožeš se ponašat ka pizda pa izbacivat ljude jer ti to otvoreno kažu.
Vi Bonellijevci ako želite svoga moderatora, nije problem, ali nek ne miče iz Bonelli podforuma.
Nije isto moderirat Essgesee ekipu i odrasle muškarce.


Pa momčino ne zavaravaj se ....tebi treba još puuuuno da odrasteš....
NESVRSTANI Posted - 06/08/2022 : 12:22:14
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by kiky

i to je to?



Naravno da nije. Ja nisam zadovoljan i dalje. Mnogo je sranja napravio da bi sad “bicu dobar” resilo sve. OK, prvi korak, ali batali se ti majstore moderatorskih alatki pa da onda peglamo sranje. A ne da se drzis toga kao pijan plota i da zbog packi vlasnika silazis na zemlju.

I dalje stojim pri svome da on ne sme da bude moderator.

Treba sam da shvati da nije nikakva sramota sam odustati od te pozicije vec potpuno suprotno, ogroman korak ka peglanju svega onog sto je izasrao poslednjih X godina. Mozda se neko ne seca koliko osionog je bilo u tom ponasanju ali ja se secam.

Ako se sve zavrsi na “ne smes vise” i “u redu, bicu dobar” onda smo sprdnja od foruma. Toliko od mene na ovu temu.


Da ima zrno obraza sam bi se povuka.
Ovi pokušaji isprika su jadni.
sawitch Posted - 06/08/2022 : 12:06:25
quote:
Originally posted by kiky

i to je to?



Naravno da nije. Ja nisam zadovoljan i dalje. Mnogo je sranja napravio da bi sad “bicu dobar” resilo sve. OK, prvi korak, ali batali se ti majstore moderatorskih alatki pa da onda peglamo sranje. A ne da se drzis toga kao pijan plota i da zbog packi vlasnika silazis na zemlju.

I dalje stojim pri svome da on ne sme da bude moderator.

Treba sam da shvati da nije nikakva sramota sam odustati od te pozicije vec potpuno suprotno, ogroman korak ka peglanju svega onog sto je izasrao poslednjih X godina. Mozda se neko ne seca koliko osionog je bilo u tom ponasanju ali ja se secam.

Ako se sve zavrsi na “ne smes vise” i “u redu, bicu dobar” onda smo sprdnja od foruma. Toliko od mene na ovu temu.
Zoroasterixx Posted - 06/08/2022 : 12:03:07
quote:
Originally posted by igor23

Jedan od najboljih postova !Bravo!Na forumu sam oko godinu dana ,i tu i tamo provirim da vidim ča se dešava,Moj dojam je da nigdi više jala ,ljubomore,pranja mozga ,vriđanja ne moreš nać nigdi za tako kratko vrime vengo ovdi :)Uvik isti "pismeni" Baltazari koji mogu srat,i pisat cili dan ,a da ništa ne reču(bitno je sjebat drugoga)Ki vas je va djetinstvu trošio?Tata?Nono?Svećenik?Ima života i vanka foruma;)E da se tornam na početak .Pandur( da stvar bude još gora ,političar)priznaje da vjeruje da bi sa Savićem uspostavio odličan kontakt da se kojim slučajem sretnu u živo!To je i meni palo na pamet(viroval ili ne)Imate iste kvalitete ,bahatost ,egocentrici ,bezobrazni,špijuni ,udbaši i itd itd ,puno pričate ,a niš ne rečete ,iskačete iza svakog kantuna,a niste svjesni da 97,3%ljudi boli kurac za vas i za vaš stav !Zaključak:jadan onaj ki se uz vas budi ujutro i jadan forum ki vas ima (ko uostalom i mene ,kad sam se dal ćapat na ovu ješku)Aj bog [quote]




forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000