forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Raspucin Posted - 27/04/2009 : 17:48:02
Kazi bar nesto, majstore. Sta nam spremas za predstojece praznike?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Chui Posted - 04/10/2022 : 17:34:33
quote:
Originally posted by Markos

Ide, da.

Lagano mi pripremaš bankrot.
Paka01 Posted - 04/10/2022 : 17:14:36
Vrh!
A ništa, križam dosadašnju wishlistu i ubacujem Prometeju umisto toga
Markos Posted - 04/10/2022 : 17:13:49
Ide, da.
Paka01 Posted - 04/10/2022 : 17:11:20
Markose, jel ovo Prometeja ide za interliber?
mike Posted - 04/10/2022 : 02:09:52
47 žica i Zekan! Ali ionako uzimam sve :). Fantastican izbor naslova, svaka cast.
anto Posted - 03/10/2022 : 20:21:15
rahana,kalvina,družbu,tvrđe...
ivan_micic Posted - 03/10/2022 : 20:11:05
quote:
Originally posted by Altairfan

@Markos - hoćeš li možda staviti preview za Morrisonovog Batmana?

Vjerojatno čeka da stavi u najavu Rahana 😇, to se čeka valjda za IL
Altairfan Posted - 03/10/2022 : 17:12:12
@Markos - hoćeš li možda staviti preview za Morrisonovog Batmana?
Markos Posted - 03/10/2022 : 16:44:16
quote:
Originally posted by anto

inače, pored integrala Zekana koji mi je na neviđeno izdanje godine,tu je još par masthevuša - Lupanova Bibliomula,ali nažalost tu je došlo sa preklapanjem sa Najkulom koju bezrezervno podržavam (a markosu ne znači jedan prodati primerak manje više;s'tim što neću moći da čekam baš predugo); Naša Amerika je sigurno sjajan strip,iako ne očekujem da dosegne zvezdane visine Naše majke rat.
Blejn i Bušer se ne zaobilaze.
Džim ima takođe veliki kredit nakon Rima.
Bruno deluje jako lepo,al nisam pročitao ni onaj njegov prošli strip koji je izašao u Fibrinom katalogu;u svakom slučaju i ovo se verovatno uzima.
11.septembar ću da dobrano razmislim - Kordej je tu plus,ali scenaristi me nisu kupili sa Vonderbolom.
Nezaboravak neka ženska radi,u stvari klinka;za sada zaobilazim ali pratim komentare.

Najkula je skroz kul i najnormalnija je stvar da će netko radije pričekati njihovo izdanje. Neka ljudi biraju što im je bolje/draže/ljepše/kakogod.
vukozec Posted - 03/10/2022 : 16:37:18
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by vukozec

quote:

quote:
Na nama samima će biti da štitimo vlastite blagodati na koje smo navikli.

Je, svako malo su kod nas neki ogromni prosvjedi.

Pusti nas mlade da se ne predajemo još

Ne predajte se .

Samo me obavijesti kada počnete .

:)
anto Posted - 03/10/2022 : 16:34:33
inače, pored integrala Zekana koji mi je na neviđeno izdanje godine,tu je još par masthevuša - Lupanova Bibliomula,ali nažalost tu je došlo sa preklapanjem sa Najkulom koju bezrezervno podržavam (a markosu ne znači jedan prodati primerak manje više;s'tim što neću moći da čekam baš predugo); Naša Amerika je sigurno sjajan strip,iako ne očekujem da dosegne zvezdane visine Naše majke rat.
Blejn i Bušer se ne zaobilaze.
Džim ima takođe veliki kredit nakon Rima.
Bruno deluje jako lepo,al nisam pročitao ni onaj njegov prošli strip koji je izašao u Fibrinom katalogu;u svakom slučaju i ovo se verovatno uzima.
11.septembar ću da dobrano razmislim - Kordej je tu plus,ali scenaristi me nisu kupili sa Vonderbolom.
Nezaboravak neka ženska radi,u stvari klinka;za sada zaobilazim ali pratim komentare.
Peyo Posted - 03/10/2022 : 16:18:47
quote:

quote:

quote:

Ne predajte se .

Samo me obavijesti kada počnete .
anto Posted - 03/10/2022 : 16:15:52
quote:
Originally posted by kasper

ova kolorka nasa amerika, ovaj dvojac kris & mael mi je vrh, opcinjava me

Na Našoj majci rat su po-ki-da-li!!
ako su imalo blizu tog kvaliteta,dobijamo još jednu opaku Kolorku.
vukozec Posted - 03/10/2022 : 15:50:18
quote:

quote:

kasper Posted - 03/10/2022 : 15:08:50
ova kolorka nasa amerika, ovaj dvojac kris & mael mi je vrh, opcinjava me
Peyo Posted - 03/10/2022 : 15:04:31
quote:

vukozec Posted - 03/10/2022 : 14:50:25
quote:
Originally posted by Paka01

Da se 47 Žica odvija u Hrvatskoj, nakon ove rečenice bi joj lik jednostavno rekao da ne postoje privatne plaže, poslao bi joj policiju i gotova radnja

Ne baš potpuno točno, jer u RH se mogu dobiti koncesije koje daju pravo na potpuno isključenje plaže iz javne upotrebe, a maksimalna duljina koncesije je 99 godina. Dakle, nitko ne može kupiti privatnu plažu, ali ju može unajmiti na 100 godina, što dođe skoro na isto. U praksi vjerojatno samo hoteli imaju takve koncesije, no tko zna što nam budućnost nosi. Ja bih se okladio da nam nosi još mnogo borbi za zaštitu javnog dobra od krupnog privatnog kapitala. Na nama samima će biti da štitimo vlastite blagodati na koje smo navikli.
Paka01 Posted - 03/10/2022 : 14:21:59
Ima toga svugdi... U Podgori je jedan hotel reklamirao plažu isprid hotela ko privatnu, pa im je općina stala na kraj. A u Makarskoj da ne govorim, puno je već članaka na Indexu bilo na tu temu. Zabrane ulaska, ograđivanja plaža, itd... Tuga i žalost.
jaki Posted - 03/10/2022 : 14:20:02
Kad sam radija u jednom hotelu,tražili su od nas zaštitara da ne damo kupati se negostima hotela na "hotelskoj"plaži nego da ih usmjerimo na drugu plažu s druge strane hotela gdje je kao plaža za javnost, da sam ekipi reka(neki su već počeli ulaziti u konflikte s ljudima)čekajte,neka nam pokaže hotel da ima ugovor o koncesiji.Ubrzo nam više nisu stavljali takve zahtjeve.
Paka01 Posted - 03/10/2022 : 14:12:39
Da se 47 Žica odvija u Hrvatskoj, nakon ove rečenice bi joj lik jednostavno rekao da ne postoje privatne plaže, poslao bi joj policiju i gotova radnja

Caldera Posted - 03/10/2022 : 14:07:44
"Bibliomula iz Córdobe" - pa da ne valja ništa uzeo bi je zbog povijesnih i zemljopisnih "koordinata" (prekrasna Velika džamija...)
Chui Posted - 03/10/2022 : 13:05:59
Po novim trailerima 47 žica i Zagrljaj su mi pod obavezno! Ostalo prvo knjižnica.
Lorda Posted - 03/10/2022 : 12:31:27
Frazer Irving je oko dvijetisućitih živio par godina u Zagrebu sve dok nije ima nekih problema s dozvolom boravka pa je morao napustio Hrvatsku. Dosta smo partijali zajedno u širem društvu to vrijeme tako da ću čisto iz nostalgije kupiti ove Batmane iako ih inače ne kupujem :) A i odličan je crtač... Čak sam mu i nosio neke svoje crteže, no hvala Bogu izgleda da sam dosta netalentiran pa me ljubazno otpremio:)
stripadzija Posted - 03/10/2022 : 08:26:32
Originally posted by stripadzija

Meni je ova oktobarska tura jedna od najjačih do sada.

Jim me je kupio sa Jednom noći u Rimu 1 i 2, tako da se Zagrljaj uzima pod obavezno.
Novog Bouchera isto uzimam na slepo.
Svijet bez kraja preporučujem svima ne zbog Blaina nego zbog Jancovicija. Bez obzira što se o tome mnogo više priča nego pre 20 - 30 godina, potrošačka civilizacija u današnjem obliku sa 8 milijardi ljudi na planeti je neodrživa i vodi u relativno kratkom roku (u sledećih nekoliko decenija) ka slomu današnjeg društva kakvog ga poznajemo. Današnji način života je zasnovan na neograničenoj energetskoj potrošnji počev od 50-ih godina prošlog veka koju su omogućila fosilna goriva i nažalost većina ljudi nije svesna toga. Jankovici se poslednjih 20 godina posvetio temi održivosti ljudske civilizacije u današnjem obliku (njegovu knjigu koja je izdata u Srbiji "Klimatske promene objašnjene mojoj ćerki" sam kupio ćerki) i ovaj strip je još jedan od pokušaja osvešćivanja ljudi, pre svega mlađe populacije, jer oni će plaćati cenu načina života tokom ovih poslednjih 7 decenija i oni moraju da pronađu životnu ravnotežu koja će društvo vratiti na održivi kolosek.
Kordej je sigurica, kao i Lupano za većinu. Od Nezaboravka očekujem da je strip po mom ukusu, dok ću Lažne Tragove i Našu Ameriku proceniti u striparnici.
Tu su i Trondheim i Batmani za ljubitelje, nisu moj fah :).
don_draper Posted - 02/10/2022 : 23:23:12
Sudeći po zavirima, jako zanimljiva tura
Blaina uzimam naslijepo, kao i Le Bouchera
Nezaboravak i Lažni tragovi su od ranije već zvučali intrigantno, a sad kad sam vidio crtež i stil, mogu ih prilično sigurno zabilježiti na listu želja. Slično vrijedi i za Bibliomulu, iako nisam nešto od Lupanovih stripova, ali ovaj djeluje dovoljno zanimljivo i zaigrano.
Ostala 3 stripa zvuče dobro, ali pričekat ću dojmove.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000