forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Slanje paketa Tiskom

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!
Note: Reply doesn't exist.

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Qwertz Posted - 06/08/2022 : 12:48:40
.
11   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DiSkAcH Posted - 07/08/2022 : 07:53:26
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by Qwertz

Hoću. Doma nitko nikada nije ništa slao Tiskom, pa nismo bili sigurni kako to funkcionira. Pitao sam ovog lika kako mi planira platiti, kada me nije pitao broj računa, nije ništa odgovorio. Čini se da što više raznih načina za slanje postoji, postoji i sve više likova koji žele brzinski zaraditi na budalama poput mene :). Di su nestala ona vremena kada si sve dogovorio telefonskim razgovorom, poslao paket na adresu i drugi dan dobio novac?



Kod nas uzmeš žutu nakaznicu, ispuniš svoju i njegovu adresu, kažeš tetki za šalterom koliko stoji to što prodaješ, ona izračuna sve troškove koje on mora platiti. Ona zaljepi listič na paket, a ti platiš troškove transporta. Kad on dobije paket, plati dve poštaru, a onda ti dobiješ lovu koju ti dostave doma ili ju digneš na pošti.



Tisak nema takvu opciju a i nije preporučljiva ako nije netko s kim si već surađiva. Ne znam kakav je problem uplatiti na račun.



A imaš nepovjerljivih ljudi pa nma šanse da bi uplatili lovu. Ali ja pristanem i na pouzeće. Nedavno me neki frajer da bi mi uplatio tražio i OIB i svkakve gluposti kako bi mi uplatio, pa smo na kraju dog pouzeće preko GLSa i sve je prošlo uredno. Isto tako sam jendom barbi nosio uživo u St Đeremaju, stariji čovjek 50-60g, bilo mi je usput a njemu je isto bilio bed uplatit unapred. Do sada su me zeznuli samo ovi što su tražili rezervacije, pa me muljali mj-dva i onda odustali, tu sam vj izgubio ozbiljne kupce, ali dobro to mi je škola, nema više rezervacija bez kapare i bok. Ne kužim te ljude koji rez jer nemaju love, ja ako nemam love ne kupujem i ne zajezezavam ljude i bok.
panzer Posted - 07/08/2022 : 07:32:54
Izgubljenih cca 30 evra, sve šta sam prodavao dobio sam besplatno ...

U velikom sam plusu ...

jaki Posted - 06/08/2022 : 23:23:49
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by jaki

I onda kad ovaj ne plati tebi se vrati paket pa si opet popušija poštarinu x2.😉



U 15 godina dogodilo se mi to samo 4 puta ...


Samo😁
Renky Posted - 06/08/2022 : 22:57:20
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by Qwertz

Hoću. Doma nitko nikada nije ništa slao Tiskom, pa nismo bili sigurni kako to funkcionira. Pitao sam ovog lika kako mi planira platiti, kada me nije pitao broj računa, nije ništa odgovorio. Čini se da što više raznih načina za slanje postoji, postoji i sve više likova koji žele brzinski zaraditi na budalama poput mene :). Di su nestala ona vremena kada si sve dogovorio telefonskim razgovorom, poslao paket na adresu i drugi dan dobio novac?



Kod nas uzmeš žutu nakaznicu, ispuniš svoju i njegovu adresu, kažeš tetki za šalterom koliko stoji to što prodaješ, ona izračuna sve troškove koje on mora platiti. Ona zaljepi listič na paket, a ti platiš troškove transporta. Kad on dobije paket, plati dve poštaru, a onda ti dobiješ lovu koju ti dostave doma ili ju digneš na pošti.



Tisak nema takvu opciju a i nije preporučljiva ako nije netko s kim si već surađiva. Ne znam kakav je problem uplatiti na račun.
panzer Posted - 06/08/2022 : 21:16:47
quote:
Originally posted by jaki

I onda kad ovaj ne plati tebi se vrati paket pa si opet popušija poštarinu x2.😉



U 15 godina dogodilo se mi to samo 4 puta ...
jaki Posted - 06/08/2022 : 21:03:05
I onda kad ovaj ne plati tebi se vrati paket pa si opet popušija poštarinu x2.😉
panzer Posted - 06/08/2022 : 20:44:54
quote:
Originally posted by Qwertz

Hoću. Doma nitko nikada nije ništa slao Tiskom, pa nismo bili sigurni kako to funkcionira. Pitao sam ovog lika kako mi planira platiti, kada me nije pitao broj računa, nije ništa odgovorio. Čini se da što više raznih načina za slanje postoji, postoji i sve više likova koji žele brzinski zaraditi na budalama poput mene :). Di su nestala ona vremena kada si sve dogovorio telefonskim razgovorom, poslao paket na adresu i drugi dan dobio novac?



Kod nas uzmeš žutu nakaznicu, ispuniš svoju i njegovu adresu, kažeš tetki za šalterom koliko stoji to što prodaješ, ona izračuna sve troškove koje on mora platiti. Ona zaljepi listič na paket, a ti platiš troškove transporta. Kad on dobije paket, plati dve poštaru, a onda ti dobiješ lovu koju ti dostave doma ili ju digneš na pošti.
Renky Posted - 06/08/2022 : 14:35:21
quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by stinky

izgleda da si jako mlad, qwertz, pa poslušaj:

ako šalješ nekome nepoznatome (prodao si nešto preko oglasnika), nemoj mu slati paket dok ti ne uplati na tvoj račun. javiš mu se, reci mu gdje da uplati i koliko, zatim provjeri je li uplatio i tek onda mu pošalji na adresu koju ti je dao. inače će te izraditi, ima svakakvih ljudi, mladi dječače.


Jesam mlad i nedavno su me skoro za*ebali. Mislim da i ovaj lik to pokušava, uopće me nije pitao broj računa za uplatiti




Sudeći po nekim otvorenim topicima pa "slučaj" Njuškalo... ovo sad sa Tiskom... bez ikakvih loših primisli ili zajebancije... češće se posavjetuj sa forumašima. Za tvoje dobro. Ozbiljno.
manhunter Posted - 06/08/2022 : 14:11:50
Neka ostane topic, možda još nekome posluži u budućnosti.
stinky Posted - 06/08/2022 : 12:56:20
izgleda da si jako mlad, qwertz, pa poslušaj:

ako šalješ nekome nepoznatome (prodao si nešto preko oglasnika), nemoj mu slati paket dok ti ne uplati na tvoj račun. javiš mu se, reci mu gdje da uplati i koliko, zatim provjeri je li uplatio i tek onda mu pošalji na adresu koju ti je dao. inače će te izraditi, ima svakakvih ljudi, mladi dječače.
DRAŽEN Posted - 06/08/2022 : 12:51:50
Kupcu javiti broj računa.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000