forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Droga

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Siljak66 Posted - 07/08/2022 : 03:40:12
Da li konzumirate neku vrstu droge (kafa, alkohol i lekovi se računaju), i ako da, koje?
24   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
supermark Posted - 08/08/2022 : 12:55:00
Nekako mi je tesko povjerovati da većina ne konzumira kavu, cigarete, drogu, lijekove
lwood Posted - 08/08/2022 : 12:31:40
Po anketi tu su većinom dobra djeca.
DiSkAcH Posted - 08/08/2022 : 11:59:41
Kava da, ali 1-2 put tjedno. Bez šećera jer mi on samo pokvari okus.
Tiramisu kada draga pravi mi je naj kolač, kao da pijem kavu, samo finije. :)
Alkohol rijeđe od 1 godišnje, cigare sam prestao pušiti pred 19 godina (pušio sam 7 godina).
Tonto Posted - 07/08/2022 : 20:15:21
Po onome sto vidjeh u zivotu, vece i pogubnije droge od kocke nisam vidio.
vukozec Posted - 07/08/2022 : 19:23:26


Negdje između ovoga i straight edgea sam ;)
lwood Posted - 07/08/2022 : 18:59:40
Ajde progledacemo ti kroz prste jerbo si nam simpatican
tex2 Posted - 07/08/2022 : 18:52:56
Ja bio ovisnik o tabletama protiv bolova u dva navrata, jel se to računa
lwood Posted - 07/08/2022 : 18:50:30
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Ima li ovde neko normalan ko se drogira u mladosti?

Osin nas niko izgleda vidis da je to sve tulavo
NESVRSTANI Posted - 07/08/2022 : 18:39:26
Ima li ovde neko normalan ko se drogira u mladosti?
tex2 Posted - 07/08/2022 : 14:07:42
Drogu nikad probao, kao i cigarete. Kavu popio gutljaj u životu i nikad više. Alkohol rijetko pijem, žesticu nikako, kraft pivo ili vino koje mi paše (malvazija ili graševina). Slično Sawitchu, sam ja popijem prigodno i više ne idem na stadion, a iz tih prvih utakmica pamtim bakljade!
velka031 Posted - 07/08/2022 : 14:06:06
Kava i alkohol
Anto_123 Posted - 07/08/2022 : 12:37:05
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Anto_123

Još jedna u nizu nepotrebnih tema, na mjestu predviđenom za stripove


Piše 'svaštara' iznad naslova topica.




Bogme prava svaštara.
panzer Posted - 07/08/2022 : 11:48:22
quote:
Originally posted by mladjo


Alkohol tu (Zagreb) i tamo (Osijek) svaki dan 3-put na dan :))



Evo, ispravljeno.
tinton Posted - 07/08/2022 : 11:13:19
quote:
Originally posted by Anto_123

Još jedna u nizu nepotrebnih tema, na mjestu predviđenom za stripove


Piše 'svaštara' iznad naslova topica.
mladjo Posted - 07/08/2022 : 11:00:33
Bio sam veliki kavopija, dnevno bih popio oko dve džezve kavekave i onfmda još u bircu međutim počeo me želudac mučiti tako da sada samo povremeno popijem
Alkohol tu i tamo:))
teller Posted - 07/08/2022 : 10:46:31
quote:
Originally posted by sawitch

Nista. Ne pijem, ne pusim, ne drogiram se. :) Cak i kad je brdo mojih drugara varilo ja nisam mogao podneti smrst trave. Razlog: kad sam prvi put otisao na stadion, ‘90-e protiv Sosijedada, odveli me na jug JNA kao koinca. I pored mene neki skineri koji se graviraju ziletima. Pljugaju i smrdi sve u PM da mi muka bilo. I ostao mi taj smrad memorisan da bih 10-ak godina kasnije provalio da je to smrad trave kad su me ponudili. :) Niceg se ne suzdrzavam vec bas ne volim, ni alkohol, ni duvan, nista. Kod Kafe volim miris ali je ukus gadan. Tako da ni to ne trosim.


Probaj bar kafu, ako ti mirisi mozda i propiješ... Šalica vode, mala kasika secera i mala kasika kafe..
Možda si probao bez secera pa ti nije bilo ok.. Probaj.,ja od svih poroka samo kafu i to salica, dvije na dan..
Anto_123 Posted - 07/08/2022 : 10:28:37
Još jedna u nizu nepotrebnih tema, na mjestu predviđenom za stripove
panzer Posted - 07/08/2022 : 09:58:57
quote:
Originally posted by sawitch

Nista. Ne pijem, ne pusim, ne drogiram se. :)



A hrana?

Zoroasterixx Posted - 07/08/2022 : 09:31:39
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by sawitch

Nista. Ne pijem, ne pusim, ne drogiram se. :) Cak i kad je brdo mojih drugara varilo ja nisam mogao podneti smrst trave. Razlog: kad sam prvi put otisao na stadion, ‘90-e protiv Sosijedada, odveli me na jug JNA kao koinca. I pored mene neki skineri koji se graviraju ziletima. Pljugaju i smrdi sve u PM da mi muka bilo. I ostao mi taj smrad memorisan da bih 10-ak godina kasnije provalio da je to smrad trave kad su me ponudili. :) Niceg se ne suzdrzavam vec bas ne volim, ni alkohol, ni duvan, nista. Kod Kafe volim miris ali je ukus gadan. Tako da ni to ne trosim.

Mormonu jedan



Kakav trezvenjak:)
lwood Posted - 07/08/2022 : 08:49:20
quote:
Originally posted by sawitch

Nista. Ne pijem, ne pusim, ne drogiram se. :) Cak i kad je brdo mojih drugara varilo ja nisam mogao podneti smrst trave. Razlog: kad sam prvi put otisao na stadion, ‘90-e protiv Sosijedada, odveli me na jug JNA kao koinca. I pored mene neki skineri koji se graviraju ziletima. Pljugaju i smrdi sve u PM da mi muka bilo. I ostao mi taj smrad memorisan da bih 10-ak godina kasnije provalio da je to smrad trave kad su me ponudili. :) Niceg se ne suzdrzavam vec bas ne volim, ni alkohol, ni duvan, nista. Kod Kafe volim miris ali je ukus gadan. Tako da ni to ne trosim.

Mormonu jedan
sawitch Posted - 07/08/2022 : 08:41:17
Nista. Ne pijem, ne pusim, ne drogiram se. :) Cak i kad je brdo mojih drugara varilo ja nisam mogao podneti smrst trave. Razlog: kad sam prvi put otisao na stadion, ‘90-e protiv Sosijedada, odveli me na jug JNA kao koinca. I pored mene neki skineri koji se graviraju ziletima. Pljugaju i smrdi sve u PM da mi muka bilo. I ostao mi taj smrad memorisan da bih 10-ak godina kasnije provalio da je to smrad trave kad su me ponudili. :) Niceg se ne suzdrzavam vec bas ne volim, ni alkohol, ni duvan, nista. Kod Kafe volim miris ali je ukus gadan. Tako da ni to ne trosim.
kifi Posted - 07/08/2022 : 08:26:12
Nikad probao, niti imam neku želju za tim. Maricu bi legalizirao kao u Nizozemskoj. Specijalizirani dućani i za doma. Nađem li te s njom na ulici ili za volanom drastične kazne.
teller Posted - 07/08/2022 : 05:25:54
Ne, droge su zlo veliko..
Jedino stripovi ako se računanju kao droga..
xilrion Posted - 07/08/2022 : 05:04:28
Po tvom pitanju znači da se svi drogiramo.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000