forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 -----> P A R T I Z A N <-----

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 17/05/2011 : 18:19:07
SD PARTIZAN

Jugoslovensko sportsko drustvo Partizan je osnovano 1945. godine u Beogradu i danas broji 25 klubova. To su:

Fudbalski klub Partizan
Kosarkaski klub Partizan
Rukometni klub Partizan
Vaterpolo klub Partizan
Odbojkaski klub Partizan
Atletski klub Partizan
Dzudo klub Partizan
Biciklisticki klub Partizan
Teniski klub Partizan
Stonoteniski klub Partizan
Hokejaski klub Partizan
Ragbi klub Partizan
Rvacki klub Partizan
Streljacki klub Partizan
Tekvondo klub Partizan
Veslacki klub Partizan
Plivacki klub Partizan
Sahovski klub Partizan
Karate klub Partizan
Bokserski klub Partizan
Zenski kosarkaski klub Partizan
Zenski odbojkaski klub Partizan
,,,,,,,,
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sawitch Posted - 24/02/2024 : 19:33:20
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2024&mm=02&dd=24&nav_id=2487153

Ide gas! 😂😂😂

Dva cirkus penala za Surdulicu i od toga samo jedan ponisten. Za cigane 2 penala od kojih jedan od smesnijih u istoriji sporta. I oni se zale. Srpski kalifat.
sawitch Posted - 24/02/2024 : 17:20:32
A da ne zaboravim i penal za Radnik, onaj potvrdjeni 😂😂😂😂 Sto me mama nije rodila u Montrealu ili Sidneju da se ne mucim ceo zivot..
sawitch Posted - 24/02/2024 : 17:18:49
Je l’ video neko penal za cigane? 😂😂😂😂😂

Glavom se napravi penal. Ovo u zivotu svom nisam video!
sawitch Posted - 24/02/2024 : 15:34:23
6 minuta nadoknade!!! 😂
sawitch Posted - 24/02/2024 : 15:04:07
Kakav penal!!! 😂 Sreca u VAR
sawitch Posted - 24/02/2024 : 14:20:15
Kakvi uslovi za fudbal u vukojebini. Ovo treba zabraniti.
sawitch Posted - 24/02/2024 : 12:27:37
Ja se upisao. Danas u Surdulici sudi onaj sto nas je pokrao u finalu kupa 2022.
miros Posted - 24/02/2024 : 12:14:04
https://www.peticije.online/peticija_da_eljko_obradovi_dobije_ugovor_na_10_godina_u_kk_partizan#sign
wesskowaz Posted - 23/02/2024 : 03:10:15
Cirkus.
sawitch Posted - 22/02/2024 : 18:59:01
quote:
Originally posted by miros

https://www.aktuelno.me/sport/od-juce-vise-dileme-nema-crvena-zvezda-je-drzavni-projekat

Duplo više novca od države imaju u košarci plus još prelivanja iz FMP-a u kkcz.Kompletan idiot (tako je nazvao one koji su naredili rušenje u Savamali)još kaže da mi više dobijamo u fudbalu.Tu je tek drastična razlika u njihovu korist!!!

A jos i pudla frizira. Uhvacen odavno..
sawitch Posted - 22/02/2024 : 18:58:12
Kojih transfera? :) To za sicu sto je prodato. Pa to nije dovoljno da pobacamo malo trave :)

Ja ne znam kako taj klub opstaje uopste.
Hercule Poirot Posted - 22/02/2024 : 15:56:06
https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/severina-pokupio-sve-stvari-i-pobjegao-iz-partizana-i-beograda/2540977.aspx?index_ref=naslovnica_najnovije_m

Para - nema (?) Šta je s prihodima od nedavnih transfera? Kap u moru?
miros Posted - 22/02/2024 : 09:27:37
https://www.aktuelno.me/sport/od-juce-vise-dileme-nema-crvena-zvezda-je-drzavni-projekat

Duplo više novca od države imaju u košarci plus još prelivanja iz FMP-a u kkcz.Kompletan idiot (tako je nazvao one koji su naredili rušenje u Savamali)još kaže da mi više dobijamo u fudbalu.Tu je tek drastična razlika u njihovu korist!!!
sawitch Posted - 20/02/2024 : 19:34:10
Dodjes bespotrebno u tu situaciju sudijskim terorisanjem. To je poenta.
Imrahil Posted - 20/02/2024 : 18:24:14
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Imrahil

Znam ja da je mulj ovde ali mi besmisleno kukati na suđenje posle onoga što su Aleksa i Panter radili na kraju utakmice.

Ali ne dodjes svojom krivicom u tu situaciju da si pod tenzijom poslednjih minuta.

Kad se utakmica lomila krivica je isključivo na nama. Nisu nam sudije krive što svaku tenziju useremo ove sezone.
sawitch Posted - 20/02/2024 : 18:16:17
Sto se tice inspekcije, pa je l’ pretio javno. Sto ne udje inspekcija u FK Partizan?
sawitch Posted - 20/02/2024 : 18:15:34
quote:
Originally posted by Imrahil

Znam ja da je mulj ovde ali mi besmisleno kukati na suđenje posle onoga što su Aleksa i Panter radili na kraju utakmice.

Ali ne dodjes svojom krivicom u tu situaciju da si pod tenzijom poslednjih minuta.
miros Posted - 20/02/2024 : 14:55:56
Verovatno će predsednik pričati kako su preko UPPR-a vratili 18 miliona evra,kako je prošle godine FK CZ došao do novca za poreski dug,nema kriminala ,o 17 miliona evra duga Agrobanci gde je predsednik nadzornog odbora FK CZ istovremeno i stečajni upravnik Agrobanke,nema sukoba interesa ,o tome koliko je puta KKCZ kupovala mesto u Evroligi,o Gaspromu koji je doveo Tadić i kasnijem povećanju njegovih davanja, o deljenju sezonski karata KKCZ preko Telekoma, o tome za koga je navijao u košarci od 2011-2015 godine i ZAŠTO NEĆE O OVOME I O MNOGIM DRUGIM NEPOČINSTVIMA SVOJE MILJENICE
miros Posted - 20/02/2024 : 14:46:46
https://direktno.rs/sport/kosarka/512733/poreska-budzeska-inspekcija-crvena-zvezda-kontrola.html

Verovatno im slučajno palo na pamet...I mora da se završi posao do večeras, da bi predsednik imao podatke za emisiju, o Severna Korejo bastionu demokratije...
Imrahil Posted - 20/02/2024 : 14:28:33
miros Posted - 20/02/2024 : 14:13:22
Za Pantera si u pravu ili je saboter ili se oteo Željkovoj kontroli, radi neshvatljive stvari,Aleksa ima hroničan problem kada probije prvu liniju protivničke odbrane,Kaminski ispada iz odbrane,ostali domaći igrači u kanalu..Željko tvrdoglavo insistira na igri bez klasičnog pleja...
miros Posted - 20/02/2024 : 14:07:21
Ovo što si Imrahile napisao sve stoji, niko ne spori, NAVEO SAM da ima ozbiljne odgovornosti Željka i igrača (Bajern je naš poraz), ali da je ovo težak mulj ne može osporiti niko ko ima trunku sportskog poštenja.
Imrahil Posted - 20/02/2024 : 13:52:30
Znam ja dobro gde živim, recimo oduševilo me kada smo odjebali domaću ligu i pustili ih da se igraju sami sa sobom.

Ali znam takođe i da se naše gluposti dešavaju i kada igramo Evroligu. Ako ništa bar smo izgleda naučili da ubacujemo loptu iz auta. Možda i naučimo da dobijemo rivala kada se nudi na tacni.

Žoc neka priča i vrši pritisak na taj način, nemam tu ništa protiv ali bolje da ih nauči kako se igra košarka.
sawitch Posted - 20/02/2024 : 13:49:21
Mozemo mi da se usaglasimo ili ne ali cinjenica je da mi nismo od kraja prvog poluvremena uspeli da spustimo loptu dole jer je zvezdi dozvoljena rukometna odbrana. Ovo ne vidi samo onaj ko nece.
miros Posted - 20/02/2024 : 13:43:12
A tu je i naviječ McAleb navijač svih klubova Zvezde,FMP-a,Dinama ,Hajduka,Reala iz Podunavaca,Dubočice,Vučja i svih ostalih, naš "apostol pravde".Molim te, reci nam svima da je sve u redu Srbiji,pogotovu u sportu da nam bude lakše.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000