forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 -----> P A R T I Z A N <-----

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 17/05/2011 : 18:19:07
SD PARTIZAN

Jugoslovensko sportsko drustvo Partizan je osnovano 1945. godine u Beogradu i danas broji 25 klubova. To su:

Fudbalski klub Partizan
Kosarkaski klub Partizan
Rukometni klub Partizan
Vaterpolo klub Partizan
Odbojkaski klub Partizan
Atletski klub Partizan
Dzudo klub Partizan
Biciklisticki klub Partizan
Teniski klub Partizan
Stonoteniski klub Partizan
Hokejaski klub Partizan
Ragbi klub Partizan
Rvacki klub Partizan
Streljacki klub Partizan
Tekvondo klub Partizan
Veslacki klub Partizan
Plivacki klub Partizan
Sahovski klub Partizan
Karate klub Partizan
Bokserski klub Partizan
Zenski kosarkaski klub Partizan
Zenski odbojkaski klub Partizan
,,,,,,,,
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sawitch Posted - 20/02/2024 : 19:34:10
Dodjes bespotrebno u tu situaciju sudijskim terorisanjem. To je poenta.
Imrahil Posted - 20/02/2024 : 18:24:14
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Imrahil

Znam ja da je mulj ovde ali mi besmisleno kukati na suđenje posle onoga što su Aleksa i Panter radili na kraju utakmice.

Ali ne dodjes svojom krivicom u tu situaciju da si pod tenzijom poslednjih minuta.

Kad se utakmica lomila krivica je isključivo na nama. Nisu nam sudije krive što svaku tenziju useremo ove sezone.
sawitch Posted - 20/02/2024 : 18:16:17
Sto se tice inspekcije, pa je l’ pretio javno. Sto ne udje inspekcija u FK Partizan?
sawitch Posted - 20/02/2024 : 18:15:34
quote:

Znam ja da je mulj ovde ali mi besmisleno kukati na suđenje posle onoga što su Aleksa i Panter radili na kraju utakmice.

Ali ne dodjes svojom krivicom u tu situaciju da si pod tenzijom poslednjih minuta.
miros Posted - 20/02/2024 : 14:55:56
Verovatno će predsednik pričati kako su preko UPPR-a vratili 18 miliona evra,kako je prošle godine FK CZ došao do novca za poreski dug,nema kriminala ,o 17 miliona evra duga Agrobanci gde je predsednik nadzornog odbora FK CZ istovremeno i stečajni upravnik Agrobanke,nema sukoba interesa ,o tome koliko je puta KKCZ kupovala mesto u Evroligi,o Gaspromu koji je doveo Tadić i kasnijem povećanju njegovih davanja, o deljenju sezonski karata KKCZ preko Telekoma, o tome za koga je navijao u košarci od 2011-2015 godine i ZAŠTO NEĆE O OVOME I O MNOGIM DRUGIM NEPOČINSTVIMA SVOJE MILJENICE
miros Posted - 20/02/2024 : 14:46:46
https://direktno.rs/sport/kosarka/512733/poreska-budzeska-inspekcija-crvena-zvezda-kontrola.html

Verovatno im slučajno palo na pamet...I mora da se završi posao do večeras, da bi predsednik imao podatke za emisiju, o Severna Korejo bastionu demokratije...
Imrahil Posted - 20/02/2024 : 14:28:33
miros Posted - 20/02/2024 : 14:13:22
Za Pantera si u pravu ili je saboter ili se oteo Željkovoj kontroli, radi neshvatljive stvari,Aleksa ima hroničan problem kada probije prvu liniju protivničke odbrane,Kaminski ispada iz odbrane,ostali domaći igrači u kanalu..Željko tvrdoglavo insistira na igri bez klasičnog pleja...
miros Posted - 20/02/2024 : 14:07:21
Ovo što si Imrahile napisao sve stoji, niko ne spori, NAVEO SAM da ima ozbiljne odgovornosti Željka i igrača (Bajern je naš poraz), ali da je ovo težak mulj ne može osporiti niko ko ima trunku sportskog poštenja.
Imrahil Posted - 20/02/2024 : 13:52:30
Znam ja dobro gde živim, recimo oduševilo me kada smo odjebali domaću ligu i pustili ih da se igraju sami sa sobom.

Ali znam takođe i da se naše gluposti dešavaju i kada igramo Evroligu. Ako ništa bar smo izgleda naučili da ubacujemo loptu iz auta. Možda i naučimo da dobijemo rivala kada se nudi na tacni.

Žoc neka priča i vrši pritisak na taj način, nemam tu ništa protiv ali bolje da ih nauči kako se igra košarka.
sawitch Posted - 20/02/2024 : 13:49:21
Mozemo mi da se usaglasimo ili ne ali cinjenica je da mi nismo od kraja prvog poluvremena uspeli da spustimo loptu dole jer je zvezdi dozvoljena rukometna odbrana. Ovo ne vidi samo onaj ko nece.
miros Posted - 20/02/2024 : 13:43:12
A tu je i naviječ McAleb navijač svih klubova Zvezde,FMP-a,Dinama ,Hajduka,Reala iz Podunavaca,Dubočice,Vučja i svih ostalih, naš "apostol pravde".Molim te, reci nam svima da je sve u redu Srbiji,pogotovu u sportu da nam bude lakše.
miros Posted - 20/02/2024 : 13:37:59
Ma pusti ti selektivnu memoriju,šta je sa sudijskim odlukana na kraju 2.četvrtine pri našem vodjstvu.Ko je ovima u drugom poluvremenu dozvolio rukometnu odbranu gde se masa faulova ne svira,ko je patosirao Ledeja,ko je povredio rame Naneliju;zašto Lazić svo vreme juri sudije itd ima toga...
Genije, zašto je onda zvezda 16. u evriligi da li zato što čika nebojša tamo ne može da rovari sa sudijama...
Caleb Posted - 20/02/2024 : 13:37:32
quote:

, učinilo mi se da Panter ispucava svaki napad i poklanja lopte Ciganima a to u stvari bio sudija svo vreme. Svašta od mene zaista.
.

miros Posted - 20/02/2024 : 13:31:22
E moj Imrahimoviću,zašto Žoc govori da mu je TROFEJ ABA NAJDRAŽI TROFEJ U KARIJERI S OBZIROM NA USLOVE U KOJIMA JE OSVOJEN???Ti kao da ne živiš u Srbiji i ne znaš šta se dogadja u poslednjih 10+ godina npr ko kontroliše sudije u domačim takmičenjima...
Imrahil Posted - 20/02/2024 : 13:26:57
Izvini, sad sam pogledao opet kraj utakmice. Nisam dobro video, učinilo mi se da Panter ispucava svaki napad i poklanja lopte Ciganima a to u stvari bio sudija svo vreme. Svašta od mene zaista.

Željko je to lepo rekao ali bolje da se zapita zašto drugi put zaredom gubimo svojim glupostima na kraju. Biće prilična bruka ako za tri godine imamo samo jednu Abu na kontu.
miros Posted - 20/02/2024 : 13:18:22
Džile:"Idi gledaj FMP".Šta to nama Željko priča,a mi ovde imamo eksperta za sudjenje.Možda je Džile mislio na tebe.ponašašaš se kao čika nebojšin i vučićev bot.
Imrahil Posted - 20/02/2024 : 13:04:29
Daj bre, ne budite ko neke narikače koje stalno plaču i drugi im je kriv. Mi bi smo ovo dobili da Panter nije rešio da loptu poklanja Ciganima svaki napad. Dodajmo tu i kriminalnog Aleksu i da se čudimo što samo onolika razlika na kraju.
Hercule Poirot Posted - 20/02/2024 : 09:14:30
https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/necemo-da-se-brukamo-hit-komentar-voditelja-potjere-na-pitanje-o-partizanovcu/2540118.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m
sawitch Posted - 18/02/2024 : 20:48:35

Mala je ovo septicka jama od drzave i sve ispliva kad tad.
sawitch Posted - 18/02/2024 : 20:37:29
Ovo sto Vucic radi je definicija zla! Dule nas je upozoravao davno na ovo i nismo hteli da slusamo, ubio ga je. Nismo trepnuli. Napao nam je Berica, kapitena, nismo trepnuli. Sada se vec godinu dana obrusava na Zeljka preko Andjusa i raznih ostalih izmeta rezima i opet cutimo. Svaki grobar koji je dao glas SNS-u, SPS-u i ostalima iz vladajuceg rezima treba sam da se obesi.
miros Posted - 18/02/2024 : 20:04:05
https://twitter.com/ajmeiQQ/status/1759265058993951131

Ukratko, predsednik opet lagi što se tiče davanja:
Njegova zvezda 11 mil.evra
Partizan 6 mil.evra
I ko je tu sad državni projekat?
sawitch Posted - 18/02/2024 : 18:43:08
Ali ciganske tabele su cirkus. Najjace je kada se Bjelica naplatio na sudu a plata veca dosta nego u tabelama a ni blizu najplacenijih nije bio 😂
miros Posted - 18/02/2024 : 13:21:37
I sad svi Partizanovci koji na ovo ćute gledaće Partizan na Historiju i JuTjubu jer Partizana više neće biti!!!Željko je sinoć odlučio da više ne ćuti na sudiske pljačke i laž da smo državni projekat!!!Ako ga budemo branili kao Duleta kluba više nema!!!
miros Posted - 18/02/2024 : 12:46:56
Kod nas je predednik kada je otkriveno kako su platili porez i kada je postavljeno pitanje u vezi toga rekao neka i Partizan nadje pare,briga ga kako.U svim zapadnim demokratijama bi u roku 24 časa bio smenjen!!!DA LI STE SVESNI GDE MI ŽIVIMO,INSTITUCIJA NEMA,SVE JE U FUNKCIJI VOLJE JEDNOG ČOVEKA KOJI JE IZGUBIO RAZUM!!!A ZVEZDA MU JE NAJVEĆA STRAST!!!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000