forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 -----> P A R T I Z A N <-----

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 17/05/2011 : 18:19:07
SD PARTIZAN

Jugoslovensko sportsko drustvo Partizan je osnovano 1945. godine u Beogradu i danas broji 25 klubova. To su:

Fudbalski klub Partizan
Kosarkaski klub Partizan
Rukometni klub Partizan
Vaterpolo klub Partizan
Odbojkaski klub Partizan
Atletski klub Partizan
Dzudo klub Partizan
Biciklisticki klub Partizan
Teniski klub Partizan
Stonoteniski klub Partizan
Hokejaski klub Partizan
Ragbi klub Partizan
Rvacki klub Partizan
Streljacki klub Partizan
Tekvondo klub Partizan
Veslacki klub Partizan
Plivacki klub Partizan
Sahovski klub Partizan
Karate klub Partizan
Bokserski klub Partizan
Zenski kosarkaski klub Partizan
Zenski odbojkaski klub Partizan
,,,,,,,,
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sawitch Posted - 29/09/2022 : 10:12:40
Nama treba samo da nas ostave na miru. Ne trebaju nam ni pare, ni nikakva podrska, nista. Ostavi nas na miru da ispadnemo u petu ligu ako nemamo para i da se dizemo. Uzmi i stadion i sve, snaci cemo se..
wesskowaz Posted - 29/09/2022 : 09:36:42
Ko zna šta se iza brda valja...debela previranja su u klubu, laktanje dve SNS struje.
sawitch Posted - 29/09/2022 : 07:44:26
I to koji su to promasaji. To kao da se neko zajebavao... Sta se tu desilo, nije mi jasno..
tihomirduras Posted - 29/09/2022 : 06:33:06
https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/video-debakl-partizana-u-kupu-ispao-od-drugoligasa-promasio-sve-penale/2398881.aspx?index_ref=rubrika_sport_ostalo_m

Ajde nije čudo da se u kupu ispadne od nekih drugo i treće ligaša, ali promašiti 4 penala zaredom je stvarno rjetkost.
sawitch Posted - 26/09/2022 : 13:50:56
Jako mi ga je zao. Kucao sam onih poruka da mu pomognem i jbg. nije bilo dovoljno. :(
wesskowaz Posted - 26/09/2022 : 13:04:03
Preminuo Radovan Radaković.
Počivao u miru.
wesskowaz Posted - 18/09/2022 : 22:03:00
Loša utakmica u Surdulici, otaljavanje posla.
Siljak66 Posted - 18/09/2022 : 00:15:44
Odavno bolju tekmu nismo odigrali, prava dostojna Partizana, ona izmena Traore - Baždar i jurenje sva 3 boda na koncu utakmice obećavaju neki lepši Partizan u narednom periodu, no treba sutra dobiti Surdulicu na onoj njiovoj oranici i nastaviti niz!
Aco Posted - 16/09/2022 : 21:36:19
Odavno ovako fajterski Partizan nisam gledao. Borba, uklizavanje, jaki u duelima,napadački orientisani, lopta od noge do noge, sa jedne na drugu stranu pa prema napred...prezadovoljan.
Imrahil Posted - 16/09/2022 : 19:20:16
Da vidim konacno da igramo protiv tima iz lige petice i da trener ubacuje ofanzivnog umesto srednjaka i zeli pobedu. Kakvo osvezenje posle one jajare Cvetka.

Od Lea nismo imali igracinu kao Dijabatea
sawitch Posted - 16/09/2022 : 01:33:09
Sad dosao sa stadiona. Ovako ce retko kada jaci tim da nam se namesti. Ovo smo trebali dobiti. Ono sto je Rikardo promasio je neverovatno. Oni su imali stativu i to je sve za 90 minuta. I to ta stativa bezopasna, samo je Popovic debil. Natka slepamo zestoko. Fejsu oterati u picku materinu, vuce se kao slina j samo vraca loptu nazad. Andrade na krilu promasaj. Ali koga smo zajebali i kako da dovedemo ovu igracinu Dinabatea ne znam..
wesskowaz Posted - 15/09/2022 : 23:41:33
Zbog posla sam odgledao samo poslednjih 10 minuta meča.
Obrni-okreni, pogledao sam i najbolje momente, rezultat je ok. Oni imali stativu, mi prilike preko Natka i Rikarda.
sawitch Posted - 11/09/2022 : 22:48:56
Ja razmisljam da idem sa kumom za Nicu da gledamo :)
wesskowaz Posted - 11/09/2022 : 22:27:18
Lutovac najbolja partija otkad je došao u Partizan.
Odmorili smo Natka i Traorea. Ne znam kakva je situacija sa Menigom, hoće li biti spreman za Nicu?
sawitch Posted - 11/09/2022 : 21:34:37
Ja kosarku nisam odgledao nijexan minut jer sam bio ubedjen u propast. Zato mi ovo leglo. Bazdar za 10 minuta dao gol. Konacno i mali Ilic na terenu
wesskowaz Posted - 11/09/2022 : 21:24:30
Lepa utakmica za pogledati posle košarke.
wesskowaz Posted - 08/09/2022 : 22:22:41
Bod puna kapa. Bilo koja pismenija ekipa bi nas kod 2:0 i igrača više nakantala.
sawitch Posted - 01/09/2022 : 01:31:02
Bio sam na JNA. Mucno gledati ekipu koja nema pobednicki mentalitet. Gledam onog debila Kangu kako trazi i ubrzava.. Daj, daj, daj. A mi odugovlacimo stalno i zadovoljni jer nismo pukli. Ja sam pre derbija mislio da cemo da zveknemo 3 razlike. Toliko su bolji ali i oni igraju lose. Petric pajser. Jovic opet a Bazdar 1 minut.
wesskowaz Posted - 31/08/2022 : 23:32:38
Skupo nas je koštalo to što smo kukavički ušli u derbi. Prvih 20ak minuta nismo postojali. Nakon izjednačenja par minuta smo dobro napadali, a onda ponovo jurimo na kontru.

Popović - u prvom delu neodlučan, kreni-stani intervencije posle prekida. U drugom delu kako treba
Živković - solidno, čak više od onog što sam očekivao
Urošević - ok partija, nije mogao više u napadu s obzirom da ga je Bukari dobro namučio u prvom poluvremenu
Marković - najbolji u defanzivi
Vujačić - najgori u defanzivi
Belić - iznenađenje što je počeo meč. Korektna partija, iako je imao jedan kiks koji je mogao da nas košta
Traore - dobro zatvarao, biće dobro pojačanje
Natho - pretrčao tek nešto manje od Bukarija iako je igrao manje 13 minuta. Falio je taj pas koji bi spojio Rikarda sa golom, ali nema se šta zameriti, nije ovo bio meč gde se višak pravio tako lako
Menig - verovatno najlošiji od startera
Dijabate - trudio se i trčao po strani kao navijen. Ovoga puta centaršut nije prošao, sledeći put hoće
Rikardo - dobro zatvoren
sawitch Posted - 28/08/2022 : 19:03:10
Arcimo srecu
wesskowaz Posted - 28/08/2022 : 17:50:12
Još jedno poluvreme bez učinka.
Ne postojimo.
Imrahil Posted - 28/08/2022 : 11:35:06
Isti slucaj kao Caleb, Cale ga obozava i onda mu na sajmu dao da potpise knjigu za njega.

Bas je delovao kao dobrica, nek pociva u miru.
Caleb Posted - 27/08/2022 : 19:11:36
I ja ga upoznao kada mi je potpisao knjigu. Cale ga obozava, pa sam hteo da ga iznenadim, a Sole, naravno, posvetu napisao za mog starog.
sawitch Posted - 27/08/2022 : 19:06:37
Jeste, jako dobar covek. I ja sam ga bio upoznao. Secam se kad mi je knjigu potpisivao i kad je pitao moju zenu (tada devojku) za koga navija, a ona rekla da ne prati bas ali da su njeni svi za zvezdu. Kaze meni Sole: “Sine, bolje ti je da i ti navijas za zvezdu” :) Bas bas bas mi je zao :(
Caleb Posted - 27/08/2022 : 18:42:39
Ode nam Šole.
Ćale mi je govorio o njemu, a iz tih priča, ja sam stekao maksimalno poštovanje prema Šoletu. Upoznao sam ga, popričao sa njim i samo se uverio koliko je to dobar čovek.
Pozdrav za veliku legendu jugoslovenskog sporta.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000