forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 -----> P A R T I Z A N <-----

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 17/05/2011 : 18:19:07
SD PARTIZAN


Jugoslovensko sportsko drustvo Partizan je osnovano 1945. godine u Beogradu i danas broji 25 klubova. To su:

Fudbalski klub Partizan
Kosarkaski klub Partizan
Rukometni klub Partizan
Vaterpolo klub Partizan
Odbojkaski klub Partizan
Atletski klub Partizan
Dzudo klub Partizan
Biciklisticki klub Partizan
Teniski klub Partizan
Stonoteniski klub Partizan
Hokejaski klub Partizan
Ragbi klub Partizan
Rvacki klub Partizan
Streljacki klub Partizan
Tekvondo klub Partizan
Veslacki klub Partizan
Plivacki klub Partizan
Sahovski klub Partizan
Karate klub Partizan
Bokserski klub Partizan
Zenski kosarkaski klub Partizan
Zenski odbojkaski klub Partizan
,,,,,,,,
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Aco Posted - 26/07/2024 : 14:29:42
Na ovako stroge kriterijume stvarno nema šta da dodam.
sawitch Posted - 26/07/2024 : 11:56:35
quote:
Originally posted by Aco

Ok proverio sam. A ti proveri u kom trenutku se desio faul Madara.

Domaci igrači u rosteru? Ostavio bih Aleksu, Smajlija, pa i Trifunovica i Anđušića. Priključio bi 2 juniora (na ama baš svakoj utakmici ABA lige), nema veze koje, verovatno imamo par njih koji su dobri/reprezentativci.

Doveo bi i Marinkovica i Lucica. I to bi bilo to.




Sta ce ti ti domaci igraci? To je nivo ABA lige. Placas ih a ne mogu nista da doprinesu kada je gusto. Nismo mi zavicajno drustvo Gusle vec klub. Jebe mi se ko je koje nacionalnosti, bitno da gine i da doprinosi. Aleksa jeste ginuo ali je malo doprinosio. Andjusic kada je otisao slavio sam. Trifunovic nebitan skroz.
sawitch Posted - 26/07/2024 : 11:53:49
quote:
Originally posted by Aco

Ode nam i Aleksa. Domaći igrač, borac, reprezentatitvac, projektovan za legendu kluba, idol dece itd. I umesto da mu damo kapitensku traku on prelazi u "bratski" CSKA. Ljudi moji...

Baš sam razočaran. Ovo nije smelo da se desi. Okosnica domaćih igrača mora da postoji. Ne radi se to ovako i gotovo.



Kapiten koji je glup kao tocilo?
Caleb Posted - 25/07/2024 : 22:33:24
Znam da je zbog kesa, ali ko jos ide u Rusiju u ovom trenutku...
Koliko mi je Rusija, kao drzava, postala odvratna, bolje da je otisao u Zvezdu, pa zato :D

Uglavnom, trebalo je da ostane. Greska kluba, po meni...
Imrahil Posted - 25/07/2024 : 18:20:10
quote:
Originally posted by Caleb

Al, u CSKA, jbt!!
Bolje u Zvezdu da je presao...




Po čemu bi bilo bolje?
Aco Posted - 25/07/2024 : 17:58:50
Ok proverio sam. A ti proveri u kom trenutku se desio faul Madara.

Domaci igrači u rosteru? Ostavio bih Aleksu, Smajlija, pa i Trifunovica i Anđušića. Priključio bi 2 juniora (na ama baš svakoj utakmici ABA lige), nema veze koje, verovatno imamo par njih koji su dobri/reprezentativci.

Doveo bi i Marinkovica i Lucica. I to bi bilo to.
vladar Posted - 25/07/2024 : 16:58:57
quote:
Originally posted by Aco

To o čemu pišeš nije direktan razlog poraza jer nije bilo u finišu utakmice. Isticati Aleksu i taj potez za propalu sezonu je smešno. Za tu utakmicu su pre svega krivi trener, Madar i Panter.

U svakom normalnom klubu, glavnina moraju da budu domaći igrači a sa strancima da se popuni ono što nemamo i samo ako su za klasu bolji u odnosu na domaće. Ovo što mi sada radimo nije dostojno naseg kluba. Legende moraju da se poštuju.

Mozda Aleksa nije kalibar za najveceg, ali moralo je da se nađe mesta za njega. I Smajlija.



U kom trenutku utakmice se desio taj Aleksin ispad? Proveri, pa javi.

Te sezone plan je bio da se povratak u EL obezbedi preko osvajanja EC. Nije bilo pominjanja mogućnosti da se dobije pozivnica i samom pukim spletom okolnosti smo ušli u EL. Da nisu izbačeni ruski klubovi, ne bismo primiraisali EL, a za to bi bio zaslužan Aleksa i poraz od Burse.
Sa obezbeđenom EL, verovatno bi se drugačije odigrala i ABA i finale sa CZ.

Ovo o domaćim igračima, kao glavnim u ekipi, je teška utopija.
Navedi ovde "svoj" roster KKP, sa domaćim igračima koje bi ti doveo u ekipu. Zamolio bih te da u ekipu staviš samo one koje je moguće dovesti, znači ne Jokića, Bogdanovića,..., pa da vidimo koliko je takvih i da prokomentarišemo koji bi rezultat ti igrači doneli.
Videćeš da više nema ni kvantiteta ni kvaliteta, što je surova realnost srpske košarke u budućnosti.

Kao što napisah, Aleksa je više odneo nego doneo KKP. Ranije sam napisao za njega da je kao krava koja da punu kofu mleka, a zatim prevrne kofu i prospe mleko.
Od Smajlija sam očekivao mnogo više. Kako je odigrao prošlu sezonu, mislio sam da će ove da pokida. A njega, na žalost, nigde nije bilo. Mnogo su ga sputale povrede i bolest i bilo je upitno da li ga više vredi čekati.
Ostali domaći igrači ni na koji način nisu opravdali eventualni ostanak u KKP i u narednoj sezoni.
Trifunović, Jaramaz, Anđušić - za zaborav. Svi zajedno nisu imali 5 dobrih utakmica.
Dr. Zistis Posted - 25/07/2024 : 16:15:30
quote:
Originally posted by Aco

To o čemu pišeš nije direktan razlog poraza jer nije bilo u finišu utakmice. Isticati Aleksu i taj potez za propalu sezonu je smešno. Za tu utakmicu su pre svega krivi trener, Madar i Panter.

U svakom normalnom klubu, glavnina moraju da budu domaći igrači a sa strancima da se popuni ono što nemamo i samo ako su za klasu bolji u odnosu na domaće. Ovo što mi sada radimo nije dostojno naseg kluba. Legende moraju da se poštuju.

Mozda Aleksa nije kalibar za najveceg, ali moralo je da se nađe mesta za njega. I Smajlija.



Igrac koga bi najvise zeleo u ovoj KK Crvenoj Zvezdi
Aco Posted - 25/07/2024 : 15:49:12
To o čemu pišeš nije direktan razlog poraza jer nije bilo u finišu utakmice. Isticati Aleksu i taj potez za propalu sezonu je smešno. Za tu utakmicu su pre svega krivi trener, Madar i Panter.

U svakom normalnom klubu, glavnina moraju da budu domaći igrači a sa strancima da se popuni ono što nemamo i samo ako su za klasu bolji u odnosu na domaće. Ovo što mi sada radimo nije dostojno naseg kluba. Legende moraju da se poštuju.

Mozda Aleksa nije kalibar za najveceg, ali moralo je da se nađe mesta za njega. I Smajlija.
vladar Posted - 25/07/2024 : 15:42:27
quote:
Originally posted by Aco

Koliko se ja sećam, nepotreban faul je napravio Madar i zbog toga smo izgubili. I zbog forsiranja Pabtera za tri poena



Ne, izgubili smo zbog Aleksinog tripovanja da je MJ lično i pokušaja da zakuca sa slobodnog bacanja, umesto da položi loptu u koš.
To njegovo pomračenje uma i želja za ličnom promocijom, koštalo nas je pobede. Dečko, sam u kontri, zakucava loptu u prednji obruč jer se istripovao da ume da leti.
Umesto na +7 i laganog privođenja utakmice kraju, primili smo 3 i 2 i otišli u produžetak u kojem su nas pregazili.
Nikada pre toga nisam, a nadam se i da nikada više neću, prisustvovao takvom raspadu atmosfere, igre, svega.
Na tribinama muk koji nikada pre, ni posle, nisam doživeo (pretpostavljam da je tako bilo navijačima Cibone posle Kecmanove trojke).
E, za to je direktan krivac bio Avramović! Ta cela sezona je propala zbog njega.
Sledeća zbog Panterovog ispada u Parizu, a ova treća je rezultat prethodne dve.
I ako su zamenjeni svi igrači. Kada se posle 2-3 sezone prave iste greške, onda tom igraču (igračima) nije više mesto u klubu.

To što su dovedeni stranci govori tri stvari:
1. nema kvalitetnih domaćih igrača (čemu u prilog govore i rezultati mlađih kategorija; crno nam se piše)
2. završili smo, do daljnjeg, sa igranjem Čovićevih takmičenja
3. ide se na rezultat u EL u cilju dobijanja višegodišnjeg ugovora
Aco Posted - 25/07/2024 : 15:18:22
Koliko se ja sećam, nepotreban faul je napravio Madar i zbog toga smo izgubili. I zbog forsiranja Pabtera za tri poena
vladar Posted - 25/07/2024 : 14:32:46
quote:
Originally posted by Aco

Ode nam i Aleksa. Domaći igrač, borac, reprezentatitvac, projektovan za legendu kluba, idol dece itd. I umesto da mu damo kapitensku traku on prelazi u "bratski" CSKA. Ljudi moji...

Baš sam razočaran. Ovo nije smelo da se desi. Okosnica domaćih igrača mora da postoji. Ne radi se to ovako i gotovo.



Više je odneo, nego što je doneo Partizanu.
Nekonstantan, nepromišljen, nedisciplinovan, često nevidljiv na utakmicama ili veoma loš.
Nije bio potpuna štetočina, jer je imao nekoliko (ali ipak premalo) dobrih utakmica za tri sezone.
Plus što je (pre)često bio povređen.
Direktno on nas je koštao pobede u EC nad Bursom, kada smo bili favoriti da osvojimo takmičenje i tako obezbedimo EL. Da nije dobijena pozivnica za EL, još uvek bi se osećale posledice tog poraza, za koji je, da ponovim, direktno kriv Aleksa Avramović.
Srećan mu put!
Caleb Posted - 25/07/2024 : 12:50:31
Al, u CSKA, jbt!!
Bolje u Zvezdu da je presao...
Aco Posted - 25/07/2024 : 12:30:01
Ode nam i Aleksa. Domaći igrač, borac, reprezentatitvac, projektovan za legendu kluba, idol dece itd. I umesto da mu damo kapitensku traku on prelazi u "bratski" CSKA. Ljudi moji...

Baš sam razočaran. Ovo nije smelo da se desi. Okosnica domaćih igrača mora da postoji. Ne radi se to ovako i gotovo.
Imrahil Posted - 24/07/2024 : 18:08:10
Cvetko Šamroje je odavno prestao da bude trener i sad jedino služi da ova govna imaju pokriće.
vladar Posted - 24/07/2024 : 14:26:22
Dobar tekst:

https://nova.rs/sport/fudbal/aleksandar-stanojevic-milos-vazura-blamaza-partizan/
Hercule Poirot Posted - 24/07/2024 : 09:56:01
https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/ukrajinci-nisu-htjeli-srbima-prevoditi-presicu-nakon-partizanove-utakmice/2585047.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m

A što tek kazati o ovome... Jadni i bijedni potezi.
wesskowaz Posted - 24/07/2024 : 05:51:03
I 10 puta ovo da se ponovi, govna neće dati ostavke.
miros Posted - 23/07/2024 : 22:43:29
Kad bi neko ko je naš bar upola branio Partizan kako je neargumentovano branio deželu na EP gde bi nam bio kraj.Kakve sudije se sad pominju, da li to opet Čeferin deželu sramno gura.I tad je nekima ovde sve bilo pošteno.
Aco Posted - 23/07/2024 : 22:30:32
Opet sudije..
Caleb Posted - 23/07/2024 : 21:15:57
Pocetak sezone obecava
sawitch Posted - 08/07/2024 : 11:50:38
Meni je partizanstina u jako malim promilima. Nema vise toga. Ja spakujem decu i 200km na protest. Na 50 stepeni. Ovo kenjanje po mrezama i neodlazak na utakmice je samo to, kenjanje. Malo je partizanstine ostalo.. Dokaz je cutanje na prethodni kriminal i onu dodeljenu titulu 46. i sada ce i ovu jer se cutalo onda. Kataklizma od vremena u kom zivimo. Jebali nas radikali koje smo doveli na vlast.
miros Posted - 07/07/2024 : 23:39:32
https://www.b92.net/sport/svi-komentari/37882

Kancer Srbije high level!!!
Traže tzv.Šajberovu titulu koju su izgubili zbog gol razlike.Poslednje kolo Partizan-Željzničar 4:0 Sarajevo-Crvena Zvezda 0:4.Šajber je poništio celo kolo IAKO NIJE PRONADJEN NIJEDAN DOKAZ ZA NAMEŠTANJE.U ponovljenom kolu Partizan je odbio da igra , druga utakmica Sarajevo-Crvena Zvezda 1:1.SUD JE KASNIJE TITULU VRATIIO TITILU PARTIZANU.Većina klubova,njih 12, je kažnjena da startuje sa -6 bodova u sledećem prvenstvu,gde su tokom prvenstva prikazivane dve tabele sa i bez oduzetih bodova,po jednoj prvak Partizan,po drugoj Vardar.Partizan je ostao bez 2 učešća u KEŠ.
Pitanja:
1.Da li je logičnije da Parizan pobedi Želju u Beogradu ili Zvezda Sarajevo u gostima istim rezultatom iako je Sarajevo u tom momentu bilo aktuelni prvak
2.Da li je regularno da budeSarajevo-Zvezda 0:4, pa nakon toga izgubi 2:1
3.Kako može traži titulu tim koji je kažnjen zbog nameštanja
4.Gde su dokazi za namwštanje,kad je bio Kalčopoli izneti su jasni dokazi
Moji Partizanovci, ako volite Partizan imalo prekinite sa rivalskom stranom svaku priču o večitima pričajte o svemu pa ako treba i o heklanju,klimatskim promenama itd,oduzmite im užitak u ovom iživljavanju.Bilo bi poželjno mada znam da je to utopija da svi bivši i sadašnji sportisti Partizana iatupe iz reprezentacija dok iživljavanje ne prodje.




wesskowaz Posted - 07/07/2024 : 15:03:29
Tamo će verovatno i Dangubić.
sawitch Posted - 07/07/2024 : 01:38:49
Jeste, Dubai

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000