forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 House of the Dragon

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
naker Posted - 22/08/2022 : 22:51:14
Odgledah prvu epizodu i već mi deluje da će ovo biti za tri koplja bolje od svih aktuelnih fantasy serija i mislim da ovo zaslužuje svoju temu:


25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Caleb Posted - 27/08/2024 : 21:31:06
quote:
Originally posted by sawitch

Zato sto su dijalozi vecinom potpuno prazni. Naivni. Seti se Varisa, Maloprstica, Tiriona, Tajvina itd. Svaka scena nesto dobro. A ovo je teror..

House sam zavrsio pre par dana i tog istog dana sam krenuo GoT, po treci put, Odmah sam se navukao, ko mlad majmun :D
Pocinjem drugu sezonu... stvarno je dobra serija. Prvo sto ima milion zanimljivih likova i milion kuca, gradova, skace se iz mesta u mesto... dijalozi, slozenost i dubina serija je najveci kvalitet.. i gluma.. Tiriona obozavam...
manhunter Posted - 27/08/2024 : 12:37:36
Dobra je serija, ali naravno da je mnogo lošija od GoT. Ali i kao takva je mnogo bolja od sličnih serija koje se daju ovih godina.
sawitch Posted - 27/08/2024 : 12:34:50
Zato sto su dijalozi vecinom potpuno prazni. Naivni. Seti se Varisa, Maloprstica, Tiriona, Tajvina itd. Svaka scena nesto dobro. A ovo je teror..
Caleb Posted - 26/08/2024 : 17:46:11
Slazem se, ali i pored toga je trebalo malo konkretnije.

Ali, zadovoljan sam, jer mi je prva sezona bila klasicna latinoamericka sapunica :D
sawitch Posted - 26/08/2024 : 12:51:01
Pa priprema im je tanka. Kasting je u sustini los.
Caleb Posted - 25/08/2024 : 18:18:16
Premalo akcije u drugoj sezoni.
I premalo Starkova.

Razumem da pripremaju pricu i teren za veliko sranje, ali moglo je malo biti zustrije.
Inace, mnogo bolja druga sezona.
sawitch Posted - 25/08/2024 : 15:27:52
Realno najgora epizoda do sada. Ocekivao sam vise. Sinoc tek stigao da odgledam. Ovih dana gledam neke kratke klipove iz GOT i kontam kako je ta serija svetlosnu godinu iznad ove. Kastingom, kvalitetom kostima, dijalozima, svim.
naker Posted - 07/08/2024 : 22:13:01
Poslednja epizoda sezone, a oni smaraju sa smotanim Lannisterom kako se rve u blatu sa lezbo piratom.. Mislim stvarno.. Dosta slaba poslednja epizoda, možda i najlošija u celoj sezoni. Najprijatnije iznenađenje mi je lik Helaene Targaryen i poveznica sa Game of Thrones. Po meni neočekivano, ali sasvim korektno odrađeno, a da ne bude jeftin fan service. Ali OK, već smo navikli od ove ekipe da je pretposlednja epizoda sezone ona udarna. Znalo se još od ranije da je prva sezona upoznavanje, druga naoružavanje, a treća totalni rat.
zveles Posted - 07/08/2024 : 09:05:08
Nakon uglavnom solidne i narativno dosta eksperimentalne sezone, meni je ovo bilo jedno od najgorih finala ikada. Mjehur od sapunice koji se na kraju tiho raspao.
manhunter Posted - 05/08/2024 : 21:44:21
Bio na odmoru, evo danas sam odgledao tri poslednje epizode. Šesta i sedma: savršenstvo, u rangu najboljih GoT epizoda. Osma baš slaba, ali drži napetost i služi radnji, i obećava dobar početak treće sezone. Do sada se baš dosta drže knjige, to me iznenađuje. Baš da vidimo da li će tako nastaviti i u sledeću sezoni. Za sada sam baš zadovoljan.
naker Posted - 30/07/2024 : 08:56:31
Trebalo bi četiri ili pet.
sawitch Posted - 30/07/2024 : 08:10:25
Nadam se da cu veceras pogledati. Koliko sezona je planirano?
naker Posted - 29/07/2024 : 22:33:34
Odlična sedma. Još samo jedna epizoda do kraja sezone :(
sawitch Posted - 28/07/2024 : 07:38:42
Kad je u senci stavis ga u senku a ne satres seriju sa ludilom koji se provlaci kroz 5 epizoda.
naker Posted - 27/07/2024 : 07:30:18
Večito u senci brata kralja, kada je Viseris preminuo nije uzet u razmatranje za tron iako je brat kralja, sada u senci Renire gde "mora" da podrži njeno pravo na krunu.. A kakva bi bila istorija Vesterosa da je kralj bio Demon? Odlično su odrađena ta unutrašnja previranja i njegov psihološki rat gde mora da raščisti sam sa sobom o propuštenim prilika i žaljenjem što nije postao kralj.
sawitch Posted - 26/07/2024 : 11:51:30
To ludilo sa Demonom i Harenhalom je spustilo seriju za 20%. Minimum. Katastrofa..
naker Posted - 23/07/2024 : 22:08:13
Demonov rat sa psihom i odnos sa rečnom vešticom nastavlja da bude highlight ove sezone. Ali počinje da zamara ceo taj narativ "narod će se probuditi ako nema leba za jesti", a i moglo se bez one lezbo scene na kraju.. Slabije poslednje dve epizode nakon sjajne četvrte. Očekujem da uzbuđenja neće manjkati u poslednje dve epizode
manhunter Posted - 09/07/2024 : 17:55:41
Da, baš je bila dobra ova epizoda.
Zlix Posted - 09/07/2024 : 14:19:59
Jbg, tako pisalo u scenariju.
naker Posted - 09/07/2024 : 10:27:19
Ostarila je Rhaenys, ne vidi dobro pa je morala da se približi :)
Wolfman Posted - 09/07/2024 : 09:28:04
Jako, jako glupa smrt Rhaenys. Ono krme ogromno od Vhagara, veliko kao planina, se njoj sakrila i ščepala ju iznenada. Koji klinac je letjela tako nisko, ako ga nije vidjela. Osnove leta na zmajevima, ako trebaš bolji pregled bojnog polja, poleti više u zrak
Zlix Posted - 09/07/2024 : 00:46:28
Da, baš dobra epizoda.
naker Posted - 08/07/2024 : 23:55:33
Demon nastavlja da tone u ludilo, povratak male Renire, povratak korišćenja visoko-valirijskog jezika, bitka i vojna taktika, i zmajevi, Game of Thrones nikada nije imao ovakve bitke ZMAJEVA.

Četvrta epizoda The Red Dragon and the Gold lagano ulazi u top 10 epizoda uključujući i GoT. Odličan posao se radi sa ovom serijom
naker Posted - 02/07/2024 : 22:08:33
Treća malo slabija od prve dve. Više volim kada se prikaže bitka, umesto jeftinog scenarističkog trika gde samo poslažu leševe jedne pored drugih nakon bitke koju treba da zamislimo kako se odigrala.. Vidi se da grade priču za kasnije događaje pa treba biti strpljiv. Demon najharizmatičniji lik, odličan je bio za trpezom
naker Posted - 24/06/2024 : 21:45:15
Zmajevi se vataju za gušu, braća se vataju za gušu, a ser Oto nastavlja da objašnjava neke stvari. Za sada stari kralj i stari Hajtauer nose seriju na svojim plećima u prve dve sezone, odlična gluma.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000