forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra na 50% popusta (ili više) - preporuke

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Paka01 Posted - 31/08/2022 : 16:12:30
S obzirom da Fibra na webshopu drži dosta stripova na stalnom popustu od 50% ili više, palo mi je na pamet da bi mogli imati jednu temu di bismo se fokusirali na te naslove, odnosno možda preporučili jedni drugima neke od njih sada dok su na ovako izrazito osjetnom sniženju.

Popis takvih stripova je ovdje:
https://www.fibra.hr/popusti/

Koji su vaši favoriti?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jerki44 Posted - 30/11/2023 : 09:25:19
Poanta je da vidim da se određeni naslovi ponavljaju u prijedlozima i sad i sam naginjem prema njima :)

Texas Cowboys npr uopće nisam uzimao o obzir.

Čovjek koji je ubio Chrisa Kylea sam pokušao čitati online ali mi nije legao. Sad ću mu sigurno dati drugu šansu, pa ako krene, kupujem :)
jerki44 Posted - 30/11/2023 : 09:23:07
quote:
Originally posted by Cromwell

Jerki44: ma pusti dvije minute života, sad znamo di smo otprilike a uostalom forum je tu upravo zbog toga da se dijele svoji ukus/stavovi a čitaju i komentiraju tuđi. Narafski, kefanje i zezalice su uvijek dobrodošli bonusi. :D

Po ovome što si napisao se vidi da te zanima puno toga tako da izbor nije težak:

Rekao si da u zadnje vrijeme naginješ dramama - Čovjek koji je ubio Chrisa Kylea, Malaterre, Jedna noć u rimu, Calypso

Voliš SF/fantasy/Villeneuvea - Negalyod, Postavke sustava

Akcija/fantasy/filmski pristup: Locke and Key, Aldebaran

Ako je 44 u tvom imenu broj godina onda bi moglo biti da ti se sviđao Twin Peaks. U tom slučaju Melvile zbog ugođaja

Bonus iako tematski ne u tvom điru: Dvorska luda

Ima ih naravno još hrpetina ali i ovo je dosta



E HVALA
Ne, 44 je datum rođenja
U 35toj sam
Cromwell Posted - 29/11/2023 : 20:09:43
Jerki44: ma pusti dvije minute života, sad znamo di smo otprilike a uostalom forum je tu upravo zbog toga da se dijele svoji ukus/stavovi a čitaju i komentiraju tuđi. Narafski, kefanje i zezalice su uvijek dobrodošli bonusi. :D

Po ovome što si napisao se vidi da te zanima puno toga tako da izbor nije težak:

Rekao si da u zadnje vrijeme naginješ dramama - Čovjek koji je ubio Chrisa Kylea, Malaterre, Jedna noć u rimu, Calypso

Voliš SF/fantasy/Villeneuvea - Negalyod, Postavke sustava

Akcija/fantasy/filmski pristup: Locke and Key, Aldebaran

Ako je 44 u tvom imenu broj godina onda bi moglo biti da ti se sviđao Twin Peaks. U tom slučaju Melvile zbog ugođaja

Bonus iako tematski ne u tvom điru: Dvorska luda

Ima ih naravno još hrpetina ali i ovo je dosta
borg Posted - 29/11/2023 : 19:08:54
quote:
Originally posted by jerki44

quote:
Originally posted by borg

Postavke sustava su dobar strip. Ako ti se svideo Carbon, onda će i ovaj.
Alvin je emotivni, meni jako drag naslov.
Ako voliš malo književnosti, alegoriju, prljav crtež -Perramus.
Tyler mi je dobar, u smislu da ludo vozi dok čitaš, al te nigde ne doveze kad ga pročitaš.
Stranci u raju su sapunica. Takođe zarazan za čitanje.
Matori je pomenuo Novikontakt. Dobar je. Kratak al ima suštinu.





E super. Ovo mi treba. Neki od ovih naslova ne bi na prvu ni uzeo u obzir da gledam, ovako si me zainteresirao. Npr. Perramus nekako izbjegavam, sad si mi "uvalio bubu"



Pošto si napisao šta voliš, preskoči Perramus.
Ma, imaš zavire, uglavnom dovoljne dužine da provališ dal ti nešto leži.

Poli Posted - 29/11/2023 : 16:21:49

Morao sam prvo otvoriti stranicu za popustima da vidim između cega se bira te preskacem serijale ako nisu svi brojevi na voljo... pa idem redom:
- Paul 2 (ali to je subjektivno, plus fino bi bilo da vec imas jedinicu... koja je rasprodata)
- Čovjek koji je ubio Chrisa Kylea (nije sad da te strip obara s nogu, ali ako si gledao film... tu ima dosta vise, pogotovo onoga tamnog sto nije toliko za heroje i fanove)
- Ubojica (jer je odlican i kao ima sad neki film... hi hi)
- Zlato i krv (simpaticno te jer je Kolorka broj 100 hi hi)
- Tyler Cross (jer je fakat ODLIFAKINCAN! i to se NE PRESKACE!)
- Aldebaran (jer je zabavan i ovaj prvi je zapravo najbolje Leovo (ne)djelo)


Hellboy je naravno must ali tu ti je samo kraj. Onda Vam i Bezimena isto nisu losi, ali nisam siguran kako bi ti sjeli (?). Stranci u raju su super cijena.
Aha, Locke & Key su ti svi 3. djelovi tu, ali to ti je 30%... ne znam da li odgovara, ali sam strip je BOMBA! No, i 30% je vise nego max popust na recimo Interliberu. ;)
Neki od ovih ostalih me jos cekaju da ih procitam pa se ne usudim preporuciti (tipa Universal One ali mislim da je to to, citaj).
I da, Gluhe laste su zabavne i simpa Stefov crtez.
Tvrđe su ionako zakon, ali nisu ti ovdje sve.




Zula Posted - 29/11/2023 : 16:00:01
Meni su na Fibrinoj akciji ≥50% najbolji (od onih koje nisi čitao):
Tyler Cross
Serena
Texas Cowboys
Svi obavezni ko lektira 😉

A ima još izvrsnih koji se neće baš svima svidjeti kao meni:
Čovjek koji je ubio Chrisa Kylea
Ubojita uspavanka
Melville: Priča o Saulu Milleru

A tko voli A.Moorea - Top 10 knjige 1 i 2

jerki44 Posted - 29/11/2023 : 15:16:45
quote:
Originally posted by jaki

Texas cowboys
Zlato i krv
Universal war one




Zlato i krv me dosta privlače. Texas cowboys provjerim :)
Nekako vjerujem tvom izboru
jerki44 Posted - 29/11/2023 : 15:14:15
quote:
Originally posted by borg

Postavke sustava su dobar strip. Ako ti se svideo Carbon, onda će i ovaj.
Alvin je emotivni, meni jako drag naslov.
Ako voliš malo književnosti, alegoriju, prljav crtež -Perramus.
Tyler mi je dobar, u smislu da ludo vozi dok čitaš, al te nigde ne doveze kad ga pročitaš.
Stranci u raju su sapunica. Takođe zarazan za čitanje.
Matori je pomenuo Novikontakt. Dobar je. Kratak al ima suštinu.





E super. Ovo mi treba. Neki od ovih naslova ne bi na prvu ni uzeo u obzir da gledam, ovako si me zainteresirao. Npr. Perramus nekako izbjegavam, sad si mi "uvalio bubu"
jerki44 Posted - 29/11/2023 : 15:12:09
quote:
Originally posted by Cromwell

Najbolji strip ti većina neće moći definirati a čak i da mogu to bi ti vrlo malo govorilo budući da ljudi znaju obožavati stilski kranje oprečne naslove.
Budući da si novi forumaš jednostavnije bi bilo da TI napišeš par omiljenih stripova, filmova pa i glazbenih albuma pa da vidimo što bi ti možda moglo odgovarati. :) Mi ostali smo se napisali svojih favorita po cijelom forumu.

EDIT: ili barem da napišeš omiljene žanrove



Pošteno pošteno

(ovo je nakon pola sata pisanja)
OKEJ. Pola sata nakon što sam krenuo odgovarat sam shvatio da nema smisla pisat sve što mi se sviđa. Plus što znam biti jako fluidan oko izbora. Očito i ja spadam u te što vole oprečne naslove.

Žanrove koje volim su SF, akcija, misterija i drama i kombinacija istih.
Volim Casablancu i 7 samuraja, star wars,ali također i 300 i spider-man 2 (Raimi). Sve od Nolana mi je vrh kao i od Denis Villeneuve. Volim slow burn filmove.

Od glazbe sam odrastao na metalu i rocku, dok danas slušam širok spektar svega što spada u neke od podžanrova istoga. Manje više neki hipsterski đirevi.

Stripovi od fibre koje sam čitao i sviđaju mi se:
- Ponos vragova - nostalgija
- Akcija - Skalpirani, Urban, Katanga, učitelj mačevanja
- SF -Incal, universal war one, Shangri La,
- Fantasy - Potraga za pticom vremena, 5 zemalja
- SH - Watchman, The Long Halloween, dark victory, hush, Sud sova, čovjek bez straha, Starlight

Svagdanja borba mi je dugo vremena bila najbolji strip koji sam pročitao. Pročitao ga u vrijeme kada sam se mogao poveza sa stripom. Čitao ga ponovo prije koju godinu i bio mi je jako...patetičan?

Uz to sam volio superheroje marvel i dc, ali to me napušta lagano u ovoj fazi života i koliko vidi po sebi više ciljam na fibrine kolorke tipa nezaboravak i posvojenje i ljubavnih tematika sl.

Ne volim Zagora i Texa, preferiram Lazarusa i Nevera. Alan ford mi je "ok".


Ako ste stigli do ovdje, upravo ste potratili 2min svog života čitajući ovo
borg Posted - 29/11/2023 : 14:51:04
Postavke sustava su dobar strip. Ako ti se svideo Carbon, onda će i ovaj.
Alvin je emotivni, meni jako drag naslov.
Ako voliš malo književnosti, alegoriju, prljav crtež -Perramus.
Tyler mi je dobar, u smislu da ludo vozi dok čitaš, al te nigde ne doveze kad ga pročitaš.
Stranci u raju su sapunica. Takođe zarazan za čitanje.
Matori je pomenuo Novikontakt. Dobar je. Kratak al ima suštinu.

jerki44 Posted - 29/11/2023 : 14:31:50
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by jerki44

Ajde preporuke
Za 50€ (cca) koje bi stripove kupili na trenutnoj fibrinoj akciji?
(Molim Vas da uz spisak, ako nije problem, napišete najdraži strip u fibrinom izdanju. Čisto da procjenim ukus :) )
Hvala :)



Carbone & Silicium
Tyler Cross
Mi mrtvi
Stranci u raju
Bezimena

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=8&TOPIC_ID=46609#2389450




E hvala! Mislim da smo tu s ukusima
Carbone & Silicium i Mi mrtvi već imam. A oko ova druga tri se i ja dvojim :)
jerki44 Posted - 29/11/2023 : 14:29:59
quote:
Originally posted by naker

Žao mi je, nema pro bono preporuka za one koji pozivaju na objavljivanje Oružja Metabarona



auč

hej, svi imamo guilty pleasure
U moju obranu, samo bih ga uzeo radi crteža :D
naker Posted - 29/11/2023 : 12:57:28
Žao mi je, nema pro bono preporuka za one koji pozivaju na objavljivanje Oružja Metabarona
matori paraliticar Posted - 29/11/2023 : 11:48:50
Nek ide KOLORKA 169 #Novikontakt_
-50 %

u Srbiju..

lep, zabavan stripic
vukozec Posted - 29/11/2023 : 11:28:19
quote:
Originally posted by jerki44

Ajde preporuke
Za 50€ (cca) koje bi stripove kupili na trenutnoj fibrinoj akciji?
(Molim Vas da uz spisak, ako nije problem, napišete najdraži strip u fibrinom izdanju. Čisto da procjenim ukus :) )
Hvala :)



Carbone & Silicium
Tyler Cross
Mi mrtvi
Stranci u raju
Bezimena

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=8&TOPIC_ID=46609#2389450
Cromwell Posted - 29/11/2023 : 11:05:41
Najbolji strip ti većina neće moći definirati a čak i da mogu to bi ti vrlo malo govorilo budući da ljudi znaju obožavati stilski kranje oprečne naslove.
Budući da si novi forumaš jednostavnije bi bilo da TI napišeš par omiljenih stripova, filmova pa i glazbenih albuma pa da vidimo što bi ti možda moglo odgovarati. :) Mi ostali smo se napisali svojih favorita po cijelom forumu.

EDIT: ili barem da napišeš omiljene žanrove
jaki Posted - 29/11/2023 : 11:01:48
Texas cowboys
Zlato i krv
Universal war one
jerki44 Posted - 29/11/2023 : 10:30:24
Ajde preporuke
Za 50€ (cca) koje bi stripove kupili na trenutnoj fibrinoj akciji?
(Molim Vas da uz spisak, ako nije problem, napišete najdraži strip u fibrinom izdanju. Čisto da procjenim ukus :) )
Hvala :)
john connor Posted - 04/09/2022 : 17:46:48
Svakome ko voli dobar strip, bih preporucio Fantomasov gnev, mene na prvu nije privukao, ali sam ga uzeo, i ostao vise nego prijatno iznenadjen. Zanimljiva prica, zasnovama na mitu o Fantomasu, obradjena na specifican nacin, ali ono sto strip cini sjajnim je vizuelni deo, crtez, kolor, na nekim trenucima me podsetio na Pedrosu, u najboljim danima...vizuelno savsrsen strip...u prici nema nedostataka, ali oni koji ocekuju klasicnu razradu jedne misterije, trilera, ostace razocarani, jer ovo nije tipican strip...
Cromwell Posted - 02/09/2022 : 09:46:53
Ti vrli kolekcionari se nisu baš iskazali na Hitmanu, Bajkama, Negru, Skalpiranima, Transmetropolitanu, nastaviti niz...

Mislim meni je isto žao par naslova ali ako ne ide- ne ide jbg. Nadam se da će oni grozni Betmeni koji idu ko alva jednog dana uspjeti generirati nekakvu financijsku injekciju za ove rubne naslove. Ali i ako se to ne dogodi potpuno razmijem da nema smisla da se tona stripova kiseli u skladištu 100dvajst godina.
karuro Posted - 02/09/2022 : 08:05:31
Slazem se sa logo111. Plus to sto za serijale bi napravio da se ne mogu kupiti odvojeno brojevi. Jer onda dolazi kao sto vidimo do toga da zbog rasprodane jedne od knjiga nitko ne zeli kupiti ostale. I onda se ti razvlaci, cak niti popusti od 50-70% ne pomazu da se proda. Vrh bogova reprint, Sin City i cini mi se sada reprint inkala. Sve u kompletu. To je formula za serijale.
logo111 Posted - 02/09/2022 : 07:33:09
quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by logo111

Za dio tih stripova koji stoje na popustu sigurno je zaslužan i stav Fibre da ne završava neke od serijala kojima prodaja ide slabije tipa Gospodin Jean, Paul, Bosonogi Gen, Rat-Man itd.

Isto tako dugo se prodavao sa svim mogućim popustima i Millazov Crveni gospodar kojeg sam eto kupio i ostao na jednom.

Jednostavno kupci (kolekcionari) ne vole krnje kolekcije.



Ti polako stvarno pocinjes da nerviras. Koliko mi je poznato, Crveni gospodar je i u originalu izasao samo taj. Niti mi je poznato, da su Jean, Gen i Paul ukinuti. To stoji jedino za Ratmana, posto je isao na kioske, sto je vec u pocetku bio suicide mission, jelte na kiosku nista osim provjerenih junaka ili jos bolje Zagora bas i ne cvijeta.

Ali valjda ce se Markos javiti pa izjasniti oko tih izdanja. Ili jos bolje, nadam se da nece, jer na njegovom mjestu nebi vise imao ni zivaca ni volje a kamoli potrebe odgovarati na ovakve postove.


Pa koliko ja znam Crveni gospodar je u najavi trebao imati 6 nastavaka. Sad možda nisu ni originalno izdani, nemam taj podatak ali uglavnom očekivanih nastavaka na tu knjigu br.1. nije bilo. Nebitno kako, zbog koga...
Nema potrebe da ti glumataš bilo kakvog odvjetnika po forumu.
Ako je Fibra nešto i ukinula zato što se nije prodavalo je razumljivo i prihvatljivo bez ikakve kritike ali to definitivno može utjecati na daljnji prodaju primjeraka iz te serije i to je svrha moga upisa.
Zato se momak smiri jer će te srce opaliti.



Glumatam odvjetnika? Da se momak smirim zbog srca?

Sa svoje strane prekidam ovu komediju koju si zapoceo sa svojim postom. Nek ti je sretno.


Moš' misliti drame. Sretno i tebi.
mike Posted - 02/09/2022 : 06:59:28
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by logo111

Za dio tih stripova koji stoje na popustu sigurno je zaslužan i stav Fibre da ne završava neke od serijala kojima prodaja ide slabije tipa Gospodin Jean, Paul, Bosonogi Gen, Rat-Man itd.

Isto tako dugo se prodavao sa svim mogućim popustima i Millazov Crveni gospodar kojeg sam eto kupio i ostao na jednom.

Jednostavno kupci (kolekcionari) ne vole krnje kolekcije.



Ti polako stvarno pocinjes da nerviras. Koliko mi je poznato, Crveni gospodar je i u originalu izasao samo taj. Niti mi je poznato, da su Jean, Gen i Paul ukinuti. To stoji jedino za Ratmana, posto je isao na kioske, sto je vec u pocetku bio suicide mission, jelte na kiosku nista osim provjerenih junaka ili jos bolje Zagora bas i ne cvijeta.

Ali valjda ce se Markos javiti pa izjasniti oko tih izdanja. Ili jos bolje, nadam se da nece, jer na njegovom mjestu nebi vise imao ni zivaca ni volje a kamoli potrebe odgovarati na ovakve postove.


Pa koliko ja znam Crveni gospodar je u najavi trebao imati 6 nastavaka. Sad možda nisu ni originalno izdani, nemam taj podatak ali uglavnom očekivanih nastavaka na tu knjigu br.1. nije bilo. Nebitno kako, zbog koga...
Nema potrebe da ti glumataš bilo kakvog odvjetnika po forumu.
Ako je Fibra nešto i ukinula zato što se nije prodavalo je razumljivo i prihvatljivo bez ikakve kritike ali to definitivno može utjecati na daljnji prodaju primjeraka iz te serije i to je svrha moga upisa.
Zato se momak smiri jer će te srce opaliti.



Glumatam odvjetnika? Da se momak smirim zbog srca?

Sa svoje strane prekidam ovu komediju koju si zapoceo sa svojim postom. Nek ti je sretno.
john connor Posted - 01/09/2022 : 22:52:42
Gospodin Jean je sjajan strip, mozda uz LjiR najpotcenjenija Fibra, oba naslova su izasla "malo prerano", a Jean je trebalo staviti u kolorku, i danas bi imali i preostale albume...
logo111 Posted - 01/09/2022 : 22:32:59
quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by logo111

Za dio tih stripova koji stoje na popustu sigurno je zaslužan i stav Fibre da ne završava neke od serijala kojima prodaja ide slabije tipa Gospodin Jean, Paul, Bosonogi Gen, Rat-Man itd.

Isto tako dugo se prodavao sa svim mogućim popustima i Millazov Crveni gospodar kojeg sam eto kupio i ostao na jednom.

Jednostavno kupci (kolekcionari) ne vole krnje kolekcije.



Ti polako stvarno pocinjes da nerviras. Koliko mi je poznato, Crveni gospodar je i u originalu izasao samo taj. Niti mi je poznato, da su Jean, Gen i Paul ukinuti. To stoji jedino za Ratmana, posto je isao na kioske, sto je vec u pocetku bio suicide mission, jelte na kiosku nista osim provjerenih junaka ili jos bolje Zagora bas i ne cvijeta.

Ali valjda ce se Markos javiti pa izjasniti oko tih izdanja. Ili jos bolje, nadam se da nece, jer na njegovom mjestu nebi vise imao ni zivaca ni volje a kamoli potrebe odgovarati na ovakve postove.


Pa koliko ja znam Crveni gospodar je u najavi trebao imati 6 nastavaka. Sad možda nisu ni originalno izdani, nemam taj podatak ali uglavnom očekivanih nastavaka na tu knjigu br.1. nije bilo. Nebitno kako, zbog koga...
Nema potrebe da ti glumataš bilo kakvog odvjetnika po forumu.
Ako je Fibra nešto i ukinula zato što se nije prodavalo je razumljivo i prihvatljivo bez ikakve kritike ali to definitivno može utjecati na daljnji prodaju primjeraka iz te serije i to je svrha moga upisa.
Zato se momak smiri jer će te srce opaliti.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000