forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Ode kraljica

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
lwood Posted - 08/09/2022 : 20:10:45
https://www.index.hr/mobile
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Hercule Poirot Posted - 19/09/2022 : 19:26:44
Ja nekako volim da je sve to skupa konačno završilo.
emirem Posted - 19/09/2022 : 18:19:03
Sprovod zavrsio.
Gledao sam skoro cijelu ceremoniju.
Kanon koji se izvodio "The day thou gavest, Lord, is ended" ima lijep sadrzaj i smisao.

I sam zivim u parlamentarnoj monarhiji, ali britanska je ona koja je svjetski najvise napravila za napredak civilizacije bez obzira sto rekli antimonarhisti.
emirem Posted - 19/09/2022 : 11:09:18
Bas gledam prijenos sprovoda.

Dostojan kraljice.
NESVRSTANI Posted - 16/09/2022 : 22:19:53
Neznan dokad će Britanci trpit taj teror.
xilrion Posted - 16/09/2022 : 21:19:09
https://www.index.hr/magazin/clanak/ogorceni-britanac-napao-charlesa-jedva-grijemo-domove-a-moramo-placati-tvoju-paradu/2395847.aspx?index_ref=naslovnica_magazin_prva_d
emirem Posted - 16/09/2022 : 18:04:49
Pa ni Skoti nece van zajednice zbog love.
Planiram posjetiti Wales jednom na proljece nakon Salisburyja.
RAKOSI4 Posted - 16/09/2022 : 15:19:22
A baš , ka ptica koja je dugo bila u krletku , kad otvoriš širom vrata krletke ona i dalje ostaje
djukak Posted - 16/09/2022 : 14:00:40
quote:
Originally posted by RAKOSI4

PRINC OD WALESA
Dio Velšana protivi se princu Williamu: ‘Bilo je dosta toga, to je vrlo provokativna titula‘
Gotovo 25 tisuća ljudi potpisalo je peticiju da se titula odbaci jer je smatraju ‘uvredom Walesu i simbolom povijesnog ugnjetavanja‘



Peticiju potpisalo ukupno 0,86% ukupnog broja stanovnika Velsa.
Baš puno
RAKOSI4 Posted - 16/09/2022 : 13:35:22
PRINC OD WALESA
Dio Velšana protivi se princu Williamu: ‘Bilo je dosta toga, to je vrlo provokativna titula‘
Gotovo 25 tisuća ljudi potpisalo je peticiju da se titula odbaci jer je smatraju ‘uvredom Walesu i simbolom povijesnog ugnjetavanja‘
xilrion Posted - 14/09/2022 : 17:02:58
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by xilrion

Očekivao sam da ćete sve krivo shvatit. Nema veze. Ne radi se ovdje o problemu sa autoritetom ili neshvaćanju staležne pripadnosti, svjetske politike ili nekakvom utopijskom "romantiziranom" razmišljanju, nego se radi o mom neshvaćanju ljudi koji žale za jebenom kraljicom. Vrlo jednostavno. A oni koji žale za njom su upravo ti koji žele živjet u carskoj rusiji i koji zele bit pod nekim. I koji plaču jer je otišla ruka koja ih vodi (ali ne hrani)
Ne shvaćam mentalitet krda. Ne posjedujem ga. Ne shvaćam ljude koji plaču za diktatorima, kraljevima... Sjeverna koreja style.
Rekao sam da je to moje razmišljanje. Ako nekom smeta jebi ga. Ako i razmišljam romantizirano i utopijski, zašto ne? Žalim ljude koji tako ne razmišljaju.




Ti si povijesno totalno nepismen.
Uspoređivanjen Sjeverne koreje i Kim dinastije sa kraljicon koja je skoro obična pop ikona si se samoisključio iz ozbiljne rasprave.



pa nema tu nikakve rasprave. upravo to i tvrdim da je kraljica nebitna i nije vrijedna nikakve pažnje, a da je ljudi prikazuju važnijom nego što jest. pročitaj nekoliko puta što sam napisao i jako se potrudi to shvatiti, možda uspiješ.
DzekDenijels Posted - 14/09/2022 : 10:52:28
quote:
Originally posted by King Warrior
Nego, sto se tice kraljice, iskreno jebe mi se za nju da li je ziva ili mrtva, ali mi smeta ovo odlaganje utakmica u PL.


Znači savršeno.
Raspravljanje o nekoj raspaloj babuskeri koja je imala 90 i kusur leta, pa makar bila i kraljica...
Macon Posted - 14/09/2022 : 09:25:19




U razvijenijim dijelovima Jugoslavija muškarci su više željeli inženirsko obrazovanje a to je bilo bitno jer se radila osnovna infrastruktura i industrializacija. Manje razvijeni dijelovi su više željeli uniforme (vojska i policija) a uniforme su čisti trošak društva. E sad razvijaj zemlju sa nepismenim stanovništvom. U tom vidu su komunisti posle drugog svjetskog rata uradili pomak naprijed.

NESVRSTANI Posted - 13/09/2022 : 23:58:10
quote:
Originally posted by xilrion

Očekivao sam da ćete sve krivo shvatit. Nema veze. Ne radi se ovdje o problemu sa autoritetom ili neshvaćanju staležne pripadnosti, svjetske politike ili nekakvom utopijskom "romantiziranom" razmišljanju, nego se radi o mom neshvaćanju ljudi koji žale za jebenom kraljicom. Vrlo jednostavno. A oni koji žale za njom su upravo ti koji žele živjet u carskoj rusiji i koji zele bit pod nekim. I koji plaču jer je otišla ruka koja ih vodi (ali ne hrani)
Ne shvaćam mentalitet krda. Ne posjedujem ga. Ne shvaćam ljude koji plaču za diktatorima, kraljevima... Sjeverna koreja style.
Rekao sam da je to moje razmišljanje. Ako nekom smeta jebi ga. Ako i razmišljam romantizirano i utopijski, zašto ne? Žalim ljude koji tako ne razmišljaju.




Ti si povijesno totalno nepismen.
Uspoređivanjen Sjeverne koreje i Kim dinastije sa kraljicon koja je skoro obična pop ikona si se samoisključio iz ozbiljne rasprave.
jaki Posted - 13/09/2022 : 22:06:22
Zato što im je tamo kralj/ica samo postalo materijal za red carpet..
Ono tračevi i bljestavilo.
Ništa oni ne odlučuju ta razliku od diktatora..
xilrion Posted - 13/09/2022 : 21:58:49
Očekivao sam da ćete sve krivo shvatit. Nema veze. Ne radi se ovdje o problemu sa autoritetom ili neshvaćanju staležne pripadnosti, svjetske politike ili nekakvom utopijskom "romantiziranom" razmišljanju, nego se radi o mom neshvaćanju ljudi koji žale za jebenom kraljicom. Vrlo jednostavno. A oni koji žale za njom su upravo ti koji žele živjet u carskoj rusiji i koji zele bit pod nekim. I koji plaču jer je otišla ruka koja ih vodi (ali ne hrani)
Ne shvaćam mentalitet krda. Ne posjedujem ga. Ne shvaćam ljude koji plaču za diktatorima, kraljevima... Sjeverna koreja style.
Rekao sam da je to moje razmišljanje. Ako nekom smeta jebi ga. Ako i razmišljam romantizirano i utopijski, zašto ne? Žalim ljude koji tako ne razmišljaju.

emirem Posted - 13/09/2022 : 21:43:10
Ja imam za sutra kartu "Uriah Heep" koncert valjda nece otkazati.
RAKOSI4 Posted - 13/09/2022 : 21:25:45
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by RAKOSI4

velšani više i ne govore ništa .jer su demografski nadjačni .
Pa zar se nisu u Sjevernoj Americi indijanska plemena nemilosrdno ubijali i prije dolaska bijelaca .
Zar toga nije bilo i u carstvo Inka, da su porobljavali i ubijali druga plemena i sad bi moga nabrajat do prekosutra primjere .

I čemu likovat za nečiju smrt , i ja sam neutralan u svezi navedenoga.



Gluposti ,Velšani su najviše i očuvali svoj jezik.
I opet svako carstvo je nastalo osvajanjem to je jednostavno ljudski. Neko je bija usješniji u tome a neko nije.




malo više prati i čitaj o Velsu ,sigurno si samo čujo o princu od Velsa .

Evo ti iz Wikipedije :

U Velsu živi 2.903.085 stanovnika. 60% odraslih stanovnika Velsa izjašnjavaju se kao Velšani.
Službeni su jezici engleski i velški. Engleski govore svi stanovnici Velsa i to je dominantan jezik. Samo 20% stanovnika zna velški.


Demografski su nadjačani kako sam već reka , šta znači da ni jedan referendum o samostalnosti ne može proći dok kod Škotske i može jer u velika većina stanovnika Škotske su Škoti .






Malo više ti čitaj.
https://en.wikipedia.org/wiki/Languages_of_Scotland#Pictish_language

Kako su demografski nadjacani, kada se 60% stanovnika izjasnjava kao Velsani?
Pogresno sam citirao, pitanje je za Rakosia.




Pa na primjer kod referenduma za neovisnost , sigurno ne bi proša .
Pa kod ,,Običnih,, pitanja imali bi problema , npr. da Velški bude obavezan u škole .
King Warrior Posted - 13/09/2022 : 20:51:29
quote:
Originally posted by xilrion

ovo je moje razmišljanje, nikoga ne prozivam:
znači netko tko se predstavlja da je iznad nekoga drugoga automatski po meni ne vrijedi ništa. nazivao se on kralj, predsjednik, zvijezda i kako već. jedino od njih su gori oni koji im to dopuštaju i puše ih.



Malo mi cuudno sto si ovo napisao, ne znam da li si bas dosta mlad i ne znas kako svijet funkcionise ili imas neki bas romantiziran pogled na svijet. Bez uvrede, nemam losu namjeru.

Svijet se dijeli na staleze, svi smo mi svjesno ili nesvjesno dio tog sistema. Kod kuce imamo glavu porodice. Na poslu imas sefa. Gdje god maknes, sta god da radis, neko je tu da nesto odlucuje, jer se uvijek neko za nesto pita.
Ja sam isto dugo vremena odbijao titule na poslu, onda mi je jednog dana osoba sa narcistickim poremecajem licnosti postala sef. Nije mi bilo druge vec da mu jebem mater i postanem vodja tima. Ali i onda sam bio dio sistema, imao sam i dalje sefa nad sobom, koji je takodje imao jednog iznad sebe. I tako kocka na kocku dodje se do...pa boga pitaj, vjerovatno kraja nema. Svi smo mi sluge sistema, sve drugo ja zabluda.

Nego, sto se tice kraljice, iskreno jebe mi se za nju da li je ziva ili mrtva, ali mi smeta ovo odlaganje utakmica u PL.
NESVRSTANI Posted - 13/09/2022 : 20:36:39
quote:
Originally posted by xilrion

ovo je moje razmišljanje, nikoga ne prozivam:
znači netko tko se predstavlja da je iznad nekoga drugoga automatski po meni ne vrijedi ništa. nazivao se on kralj, predsjednik, zvijezda i kako već. jedino od njih su gori oni koji im to dopuštaju i puše ih.
i nije mi jasno zašto je nekome uopće stalo do bilo kakvog kralja ili kraljice i sličnih gluposti... znači automatski priznaješ da si spreman bit podanik nekome tko isto sere i prdi ko i ti, a nema pojma da postojiš i boli ih neka stvar za tebe. i onda se čudimo zašto nam je tako kako je.


Ovo je živa istina.
Ali u Rusiji početkon 20. stoljeća.
Slabo si razmislio.
Caleb Posted - 13/09/2022 : 19:42:54
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by RAKOSI4

velšani više i ne govore ništa .jer su demografski nadjačni .
Pa zar se nisu u Sjevernoj Americi indijanska plemena nemilosrdno ubijali i prije dolaska bijelaca .
Zar toga nije bilo i u carstvo Inka, da su porobljavali i ubijali druga plemena i sad bi moga nabrajat do prekosutra primjere .

I čemu likovat za nečiju smrt , i ja sam neutralan u svezi navedenoga.



Gluposti ,Velšani su najviše i očuvali svoj jezik.
I opet svako carstvo je nastalo osvajanjem to je jednostavno ljudski. Neko je bija usješniji u tome a neko nije.




malo više prati i čitaj o Velsu ,sigurno si samo čujo o princu od Velsa .

Evo ti iz Wikipedije :

U Velsu živi 2.903.085 stanovnika. 60% odraslih stanovnika Velsa izjašnjavaju se kao Velšani.
Službeni su jezici engleski i velški. Engleski govore svi stanovnici Velsa i to je dominantan jezik. Samo 20% stanovnika zna velški.


Demografski su nadjačani kako sam već reka , šta znači da ni jedan referendum o samostalnosti ne može proći dok kod Škotske i može jer u velika većina stanovnika Škotske su Škoti .






Malo više ti čitaj.
https://en.wikipedia.org/wiki/Languages_of_Scotland#Pictish_language

Kako su demografski nadjacani, kada se 60% stanovnika izjasnjava kao Velsani?
Pogresno sam citirao, pitanje je za Rakosia.
xilrion Posted - 13/09/2022 : 18:38:23
ovo je moje razmišljanje, nikoga ne prozivam:
znači netko tko se predstavlja da je iznad nekoga drugoga automatski po meni ne vrijedi ništa. nazivao se on kralj, predsjednik, zvijezda i kako već. jedino od njih su gori oni koji im to dopuštaju i puše ih.
i nije mi jasno zašto je nekome uopće stalo do bilo kakvog kralja ili kraljice i sličnih gluposti... znači automatski priznaješ da si spreman bit podanik nekome tko isto sere i prdi ko i ti, a nema pojma da postojiš i boli ih neka stvar za tebe. i onda se čudimo zašto nam je tako kako je.
lwood Posted - 12/09/2022 : 17:39:40
Jel citas sta pisen? Koliko ih govori jezik?
RAKOSI4 Posted - 12/09/2022 : 17:30:15
Stanovnici su Škoti (84,0%; 2011), ostali Britanci (7,9%; Englezi i dr.), Poljaci (1,2%), Irci (1,0%), Pakistanci (0,9%) i dr.


lwood Posted - 12/09/2022 : 17:22:56
Pari da Irci govore irski ,nacionalni osjećaj ne mora pratit lingvističke dileme.
lwood Posted - 12/09/2022 : 17:21:47
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by RAKOSI4

velšani više i ne govore ništa .jer su demografski nadjačni .
Pa zar se nisu u Sjevernoj Americi indijanska plemena nemilosrdno ubijali i prije dolaska bijelaca .
Zar toga nije bilo i u carstvo Inka, da su porobljavali i ubijali druga plemena i sad bi moga nabrajat do prekosutra primjere .

I čemu likovat za nečiju smrt , i ja sam neutralan u svezi navedenoga.



Gluposti ,Velšani su najviše i očuvali svoj jezik.
I opet svako carstvo je nastalo osvajanjem to je jednostavno ljudski. Neko je bija usješniji u tome a neko nije.




malo više prati i čitaj o Velsu ,sigurno si samo čujo o princu od Velsa .

Evo ti iz Wikipedije :

U Velsu živi 2.903.085 stanovnika. 60% odraslih stanovnika Velsa izjašnjavaju se kao Velšani.
Službeni su jezici engleski i velški. Engleski govore svi stanovnici Velsa i to je dominantan jezik. Samo 20% stanovnika zna velški.


Demografski su nadjačani kako sam već reka , šta znači da ni jedan referendum o samostalnosti ne može proći dok kod Škotske i može jer u velika većina stanovnika Škotske su Škoti .






Malo više ti čitaj.
https://en.wikipedia.org/wiki/Languages_of_Scotland#Pictish_language

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000