forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Željko Mitrović vs Baka Prase

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Siljak66 Posted - 18/09/2022 : 00:03:57
Kome se prikloniti?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Qwertz Posted - 12/11/2022 : 18:36:27
Ehhh, kako ćemo sada dobivati informacije o ovoj temi od iznimne važnosti za napredak čovječanstva.....?
Siljak66 Posted - 02/11/2022 : 19:04:49
Siljak66 Posted - 29/10/2022 : 16:34:54
Siljak66 Posted - 08/10/2022 : 22:05:39
Siljak66 Posted - 04/10/2022 : 21:59:15
Siljak66 Posted - 30/09/2022 : 22:53:17
Siljak66 Posted - 30/09/2022 : 22:52:33
Kerempir Posted - 28/09/2022 : 14:25:44
Baka prase je toksično smeće. Tinejdžeri ga dosta prate a ja za njega ne bih ni znao da ga nisu slučajno spomenule moja djeca. Često se kačim sa ženom drugima i što se ne kontrolira izloženost djece raznom smeću na internetu ali tu bitku stalno gubim. Ajde barem su dvije kćeri "prerasle" tog kretena, čeka me borba sa trećom kada uđe u pubertet.

Ima jedan youtuber kakolako koji je i najbolje raotkrio tog papka.

Ali mitrović i pink su još gore smeće i to treba proci deratizaciju vatrom i benzinom.

No kao da nije dovoljno apsurdno gdje se "zadrugarska tv" bori protiv nepoželjnog sadržaja na internetu a bully protiv utjecajnog kriminalnog vlasnika toksične tv, uključio se, kako čitam u članku, Savez komunističke omladine Jugoslavije.

Bilo je za očekivati da će veća riba pojesti manju.
kiky Posted - 28/09/2022 : 14:01:50
par puta sam škicnuo to prase na you tubeu da vidim o čemu se tu radi i to ponajviše zbog medijskih natpisa koji su ga svako malo pratili, posebice u negativnom kontekstu. brate, retko odvratan čovek. naprasit, ohol, podlac, lajav... praktički, cyber bully u svakome smislu. a ako ima imalo istine u ovome tekstu netom objavljenom na index.hr-u, o vezama i vezicama sa "sumnjivim" društvom i "sumnjivim" radnjama te međusobnim optužbama... e, onda je ukidanje njegova kanala božji blagoslov:

https://www.index.hr/magazin/clanak/ugasen-youtube-kanal-bake-praseta/2398676.aspx
Vlladimir Posted - 28/09/2022 : 12:24:35
Pod hitno da se otvore i teme za Mirana Rubina i Vesnu Ćurguz!
Qwertz Posted - 28/09/2022 : 11:57:47
quote:
Originally posted by zeljko

uzasiše mu kanal

buuuahahahah


Tragično, zaista.
Vid mi je još uvijek mutan od gorkih suza koje sam prolio zbog tog strahovitog događaja
zeljko Posted - 28/09/2022 : 11:12:43
uzasiše mu kanal

buuuahahahah
Qwertz Posted - 28/09/2022 : 10:12:16
Bravo Youtube. Možda i ima nade za intelektualni razvoj budućih generacija (Doduše, trebalo bi ugasiti još neke kanale :))
Šalim se, naravno. Imam dojam da nema neke nade, neovisno je li jedan kanal ugašen ili nije.
Qwertz Posted - 28/09/2022 : 10:10:04
https://www.index.hr/mobile/magazin/clanak/ugasen-youtube-kanal-bake-praseta/2398676.aspx?index_ref=naslovnica_magazin_prva_m
Siljak66 Posted - 27/09/2022 : 21:34:22
Siljak66 Posted - 27/09/2022 : 20:43:03
Siljak66 Posted - 26/09/2022 : 02:03:24
manhunter Posted - 22/09/2022 : 22:39:39
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Najblaže rečeno ovo su 2 imbecila kojima je današnji sistem vrednosti omogućio da (na žalost) imaju medijski uticaj na prostoru gde živimo.
I nisu oni krivi, već ljudi koji gledaju dotičnu televiziju i YouTube kanal (pretpostavljam da ga ovaj prase ima).
Ako ikada dođu neka bolja vremena (a sve više mislim da je ovo uzaludna nada) ova dvojica će da dele metar/dva u nekoj bajbokani...





Oni koji ovo gledaju su veći imbecili od bilo koga. Ova dvojica rade to što znaju, nisu oni krivi što ih ljudi prate.
Siljak66 Posted - 22/09/2022 : 21:46:47
DzekDenijels Posted - 22/09/2022 : 15:32:00
Najblaže rečeno ovo su 2 imbecila kojima je današnji sistem vrednosti omogućio da (na žalost) imaju medijski uticaj na prostoru gde živimo.
I nisu oni krivi, već ljudi koji gledaju dotičnu televiziju i YouTube kanal (pretpostavljam da ga ovaj prase ima).
Ako ikada dođu neka bolja vremena (a sve više mislim da je ovo uzaludna nada) ova dvojica će da dele metar/dva u nekoj bajbokani...
Qwertz Posted - 22/09/2022 : 09:30:53
quote:
Originally posted by DK24

Upravo suprotno. To što navodiš kao "iznimke" dojma sam da su česte, posebno kada se u obzir uzme youtube jer njega osobno najviše i zapravo jedino koristim. Samo je problem u tome što su ovi "loši" kanali "agresivniji", jače se nametnu i skloni su razno raznim sranjima koja se onda češće spominju i samim tim im se pridaje više pažnje. Ali na YT ima masu kvalitetnog contenta koji je edukativne naravi i koga zanima pronaći će ga. Tik tok sadržaj je kraći i vjerojatno će na njemu vidjeti budalaštine, ali neće kao što je bilo popularno prijašnjih godina upaliti nekog streamera i gledati šta on radi 5 ili više sati u komadu


Možda je i to istina. Samo je problem što većinu ljudi (pogotovo mojeg godišta, i mlađih) nije volja gledati nešto inteligentno/edukativno, jer bi (jadni) trebali malo uključiti moždane vijuge i razmišljati. Tako da više prolaze nekakvi idioti koji nešto glumataju sa skupim autima i sličnim glupostima. (Nemojte krivo shvatiti, nemam ništa protiv toga da ljudi voze skupe aute ako imaju novca, ali smatram da se ne trebaju kurčiti s njima i izigravati majmune.(žuta riječ je neprimjerena, ali ne pada mi na pamet nikakav dobar, pristojan sinonim.)
Siljak66 Posted - 22/09/2022 : 01:59:53
Siljak66 Posted - 21/09/2022 : 20:36:26
DK24 Posted - 21/09/2022 : 11:46:10
Upravo suprotno. To što navodiš kao "iznimke" dojma sam da su česte, posebno kada se u obzir uzme youtube jer njega osobno najviše i zapravo jedino koristim. Samo je problem u tome što su ovi "loši" kanali "agresivniji", jače se nametnu i skloni su razno raznim sranjima koja se onda češće spominju i samim tim im se pridaje više pažnje. Ali na YT ima masu kvalitetnog contenta koji je edukativne naravi i koga zanima pronaći će ga. Tik tok sadržaj je kraći i vjerojatno će na njemu vidjeti budalaštine, ali neće kao što je bilo popularno prijašnjih godina upaliti nekog streamera i gledati šta on radi 5 ili više sati u komadu
Qwertz Posted - 21/09/2022 : 11:10:46
quote:
Originally posted by DK24

Stvar je u tome što su njih dvojica zapravo među najjačim TVORCIMA medijskog prostora na Balkanu. Eto kako onda svako čuje za ovaj "sukob", jednostavno je nemoguće ga izbjeći. Iako u posljednje vrijeme mi se čini da svi ti youtuberi lagano gube na popularnosti što mi je iznimno drago, ali pojavljuju se s druge strane novi trendovi, ponajviše vezani uz tik tok pa ostaje za vidjeti u kojem će to smjeru ići.


Glupost je neuništiva, može promijeniti oblik, ali ne može nestati. Youtuberi, tiktokeri, influenceri, sve su to iste budalaštine (čast iznimkama, ali iznimke su rijetke, stvarno rijetke).

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000