forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 ZA WEBMASTERA-MARKOSA

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
A.Hodzic Posted - 16/05/2004 : 15:27:57
Predlazem da ako imas nekoga u BIH,(ja sam iz Tuzle)ko bi mi pomogao da skeniram ili slikam digitalnim aparatom Politikine zabavnike od 1-2100,da ih postavimo na najbolji sajt na svijetu:www.stripovi.com.
Mozda je ovo ogroman posao pa nebi mogao sam da ga odradim za vrlo dug period,pa prema tome trazim od tbe pomoc!
Ujedno te pitam:Da li je bolje skenirati Pol.zabavnike ili ih je bolje slikati digitalnim aparatom i kojim aparatom(koje rezolucije)?
Unaprijed hvala...
5   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
A.Hodzic Posted - 16/05/2004 : 20:17:43
Momci hvala vam velika na drugarskim savjetima...
zveles Posted - 16/05/2004 : 19:40:25
sa digitalcem to ide puno brze i jednostavnije, ali slike ispadnu tek onako informativne kvalitete. goran i ja smo slikali kekece samo zato sto su bili uvezani, pa se nisu dali skenirati.
inace, da... svima nam treba jedan veci skener! :)
barem a3 formata da se mogu skenirati i politikini zabavnici i plavi vjesnici i sve one edicije koje su izlazile u novinskom formatu (spunk novosti, takodjer...)

THERE, THERE
seinfeld Posted - 16/05/2004 : 18:12:28
Kupi mustek DV4000,vrlo cool i vrlo povoljna cijena...

"They say this one has a surprise ending."
A.Hodzic Posted - 16/05/2004 : 17:21:57
Znas zasto sam pitao za digitalac.Zato sto se radi o stripovima koji su A 3 format,a velika vecina(prvih 800 i nesto brojeva)je i veca od A 3 formata-nesto kao novinsko izdanje,pa cak i vece.
Posto skener A 3 formata kosta malo bogatstvo,sta mislis opet o digitalcu sa 4-5 MEGAPIKSELA ?
Markos Posted - 16/05/2004 : 16:28:51
bolje ih je skenirati, naravno, ali je i duze i teze. Lakse ih je slikati digitalcem, kao sto je to napravio zveles i jgoran sa Kekecom npr. Nazalost, ja ti nemam nikoga u BiH tko bi ti mogao pomoci....

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000