forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: KOLORKA 235 11. rujna

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 20/10/2022 : 12:58:58


Što da smo spriječili terorističke napade 11. rujna? Dvadeset godina poslije pozivamo vas da uronite u ovu alternativnu priču nadahnutu rezultatima istrage provedene nakon tragedije. Jedan je čovjek godinama upozoravao vlasti na opasnost, tragajući za onim za kojeg je s pravom vjerovao da će izvesti napad. Taj je čovjek bio agent FBI-a, a zvao se John Patrick O'Neill. On će ironijom sudbine poginuti 11. rujna 2001. u jednom od dvaju tornjeva. No njegova je sudbina mogla biti drukčija... Malo je, naime, nedostajalo da O'Neill, poznat pod nadimkom Princ Tame, odnese pobjedu nad terorizmom...

Kolorka 235 • 11. rujna • 200 stranica • Kolor • 215 x 280 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Jean-Pierre Pécau • Fred Duval • Crtež Igor Kordej • Prijevod Tony Šercer • Lektura i redaktura Aleksandar Gucunski • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 20.10.2022. • Cijena 200 Kn

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kolorka-235-11-rujna/834/
12   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
KuntaKinte Posted - 26/05/2023 : 09:53:40
Meni ovo baš prijatno iznenađenje i "zabavno" za čitanje. Pecau mi je bio nečitljiv i konfuzan u tih prvih nekoliko albuma Tajne istorije koje sam čitao, ali ovo mi je bilo baš zanimljivo i jasno napisano.
Kordej odšljakao desnom rukom, dok je levom crtao nešto drugo, ali skroz dobro.
vknez Posted - 04/03/2023 : 21:22:03
Ja sam dobio proljev kad je ta alternativna povijest prezentirana, kako je arapsko proljeće u stripu je sve cvijeće i blagostanje, a jako dobro znamo kako te zemlje sada.
izgledaju...Uglavnom glupav strip...

5/10 nije za preporuku osim posuditi u knjižnici ako ništa pametnije nemate za čitati.
Aco Posted - 17/02/2023 : 07:35:19
Da nije KOrdey crtao, sumnjam da bi Fibra ovo izdala a mi čitali. Pecaua se sjećam iz Tajne povijesti, on je izgleda specializiran za tu tematiku. Nije mi ostao u dobrom sjećanju onda, a ni nakon ovog stripa se nije ništa promijenilo. Znači blagi užas. Nekakva mješavina stvarnih i alternativnih događaja u svrhu ne znam čega. Jedva pročitao do kraja.
Crtež lošnjikav, bez inspiracije, tek puko odrađivanje posla.
Ne ostaje u kolekciji.
Peyo Posted - 29/01/2023 : 22:33:00
quote:
Originally posted by Zula
Ocjena 9/11



Zanimljiva ocjena !

Iako je izabran kao naziv trilogije "11. rujna" riječ je o trilogiji nazvanoj "Princ tame", odnosno albumima 29, 30 i 31 iz serijala Jour J koji prikazuje alternativne verzije povijesti određenih zbivanja.

Kao što piše Zula: Kome se svidi čitat će ga opet!

Ja sam negdje napola.

Kvalitetan je ovo strip s mnogo zanimljivih detalja i događaja koji se oslanjaju na stvarne događaje. Uz sjajan Kordejev crtež malo će biti razočaranih.
jaki Posted - 11/12/2022 : 02:18:20
Edi i Macan🙂
Solidan strip za ovaj žanr.
risbozg Posted - 06/11/2022 : 09:03:50
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by sawitch

Procitao sam preview i deluje mi malo dosadno. Ali uzecu pa cu videti kakav je nastavak.



+1

Kod mene vj preskok tj knjižnica.



+1
Zula Posted - 02/11/2022 : 15:57:13
11.rujna
(šbbkbb)

Moć nevinih (1 i 2) mi je izvrstan strip, 11.rujna me malo podsjeća na njega i užitak ga je bio čitati.

Baš lijepo učinjeno postupno pretakanje iz znane u željenu povijest. S dosta detalja, strip traži vrijeme i pažnju, čak i angažman izvan samog čitanja stripa. Kome se svidi čitati će ga opet.

Ocjena 9/11

p.s. podsjetio me strip na Bilo jednom u Hollywoodu, autori pokušavaju ispraviti prošlost...
DiSkAcH Posted - 21/10/2022 : 15:29:57
quote:
Originally posted by sawitch

Procitao sam preview i deluje mi malo dosadno. Ali uzecu pa cu videti kakav je nastavak.



+1

Kod mene vj preskok tj knjižnica.
sawitch Posted - 21/10/2022 : 10:53:49
Procitao sam preview i deluje mi malo dosadno. Ali uzecu pa cu videti kakav je nastavak.
Tutta Posted - 20/10/2022 : 18:12:49
+1
sawitch Posted - 20/10/2022 : 13:39:58
Ovo mi deluje bas zanimljivo. Naslovnica ubija...
Milazzo Posted - 20/10/2022 : 13:04:05
Jako zanimljivo!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000