forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 WC Qatar 2022

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
tex2 Posted - 08/11/2022 : 09:19:02
Topic za SP 2022
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
darkwoodaxe Posted - 29/12/2022 : 08:42:14
ronaldinho je vrh, da ga cuga, žene i općepoznato brazilsko ludilo nisu zeli gdje bi mu bio kraj. evo i klopp je za messija

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/premiership/klopp-se-otvorio-od-svih-nogometasa-koje-sam-gledao-u-svom-zivotu-on-je-definitivno-najveci-15290515
Caldera Posted - 28/12/2022 : 21:13:22
quote:
Originally posted by Tonto

...meni su osobno onih par godina ronaldinha na top nivou sasvim dovoljne da nitko od ove trojice ne moze u istu recenicu s njim.



TO! Zubo
.
.
.
Makar mi Messi nije daleko (2-gi), ako bi imao neku listu. Ali Zubo mi je NAJtop.
Tonto Posted - 28/12/2022 : 20:16:51
Meni ta kolicina trajanja ne znaci previse. Jasno mi je zasto ce vecini messi biti najveci, meni su osobno onih par godina ronaldinha na top nivou sasvim dovoljne da nitko od ove trojice ne moze u istu recenicu s njim.
King Warrior Posted - 28/12/2022 : 19:57:11
Pitanje je koliko ce Mbappe trajati. Meni ne izgleda kao lik koji ce sa 35 i dalje igrati fudbal.
Peyo Posted - 28/12/2022 : 19:48:56
Zanimljiva statistika.

Bit će zanimljivo vidjeti i razvoj odnosa Mbappe, Messi. Ne zaboravimo ni Neymara.

Da li će čudesni trio biti dovoljan za Ligu prvaka ove godine?
Tonto Posted - 28/12/2022 : 18:21:43
https://www.index.hr/sport/clanak/mbappe-je-napunio-24-godine-kakav-je-u-usporedbi-s-messijem-i-ronaldom-u-toj-dobi/2423022.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d



Evo supermark, veliki ljubitelj statistike i brojki moze imati novog najboljeg igraca svih vremena (od velikog praska pa do kraja svih svemira).
lwood Posted - 28/12/2022 : 18:08:51
https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/martinez-prati-hajduk-na-instagramu-postoji-prica-koja-ih-povezuje/2424673.aspx?index_ref=rubrika_sport_ostalo_m
dovlajoe Posted - 25/12/2022 : 18:29:30
Messi nije postao najbolji igrač svih vremena na ovom prvenstvu već mnogo ranije. Sada je samo ostavio bez ikakvih argumenata sve one koji su u to sumnjali. Shodno tome, ne morate ga voleti, ali neki minimum poštovanja bi trebali imati prema takvoj veličini, koje u osnovi podrazumeva izostavljanje prizemnnih uvreda.
supermark Posted - 25/12/2022 : 13:42:38
https://m.youtube.com/shorts/zUD8BUZwgtM
don_draper Posted - 24/12/2022 : 19:46:19
quote:
Originally posted by manhunter

Da je obrnuto, da Messi u klubu postavlja rekorde, a Halland za to vreme u klubu bude jedan od najboljih igrača, a na SP nosi reprezentaciju to trofeja, ko bi zaslužio zlatnu loptu? Pitam za prijatelja.



Mbappe svaku sezonu u PSG-u postavlja brojke slicne kakve Messi sada postavlja tamo
Ali tada je argument bio da je to farmerska liga i da neka se pokaze u jacem okruzenju

Sad kad je LM30 tamo, druga pjesma

Ne kazem da Messi nema jako dobru sezonu, ali nemam feeling da je odigrao nesto nevideno, samo je pobrao jako bitan trofej, ne bez pomoci vrhunskih izvedbi svojih suigraca (Alvarez, Mac Allister, pa i nekad Martinez)
ivanl Posted - 24/12/2022 : 18:21:18
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by ivanl

Vamos Argentina!

Ne znam zašto se patiš kod pisanja kad možeš rabit skraćenice: VARgentina

Simple as that.



E je. Baza je! Vrh!
Ma neka su, neka...samo da nisu oni sta im ime ne mogu spomenuti...






A i cuj, okej je izgubiti od svjetskih prvaka. Pa neka i ukradenog penala...
Ali, ljudski je i iznad svega posteno kazati da je Messi govno u kessi, numero uno! Cinjenica. Pa neka je i kako da kazem, celjade diskutabilnih kvaliteta. Lepi Ronaldo se makar ne pravi nesto drugo. Ovaj bogme jest, tamo kao neka dobrica, a u stvari... no, nogometas je broj 1! I neka mu naslov. Pa sta... zasluzio je za minuli rad. Neka su ga i pogurali. (Na nase spale nazalost)
ReemCP Posted - 24/12/2022 : 18:01:54
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by ivanl

Vamos Argentina!

Ne znam zašto se patiš kod pisanja kad možeš rabit skraćenice: VARgentina

Simple as that.



E je. Baza je! Vrh!
Ma neka su, neka...samo da nisu oni sta im ime ne mogu spomenuti...


ivanl Posted - 24/12/2022 : 17:32:43
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by ivanl

Vamos Argentina!

Ne znam zašto se patiš kod pisanja kad možeš rabit skraćenice: VARgentina

Simple as that.



E je. Baza je! Vrh!
Ma neka su, neka...samo da nisu oni sta im ime ne mogu spomenuti...
manhunter Posted - 24/12/2022 : 17:24:52
https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/messi-bi-mogao-dobiti-nagradu-koja-nije-dodijeljena-32-godine/2423869.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m
Tonto Posted - 24/12/2022 : 17:10:11
Mene zanima da li bi messi dobio zlatnu loptu da njegov golman nije obranio onu loptu u 120.minuti. Argentina ne bi osvojila naslov i on vjerovatno ne bi dobio zlatnu loptu. Da li je on zbog te obrane bolji ili losiji igrac i kakvu tezinu moze imati takva glupava nagrada?
DzekDenijels Posted - 24/12/2022 : 16:46:33
Haaland bi mogao od Messija eventualno da traži autogram.
Upoređivati norveškog drvoseču sa fudbalskim genijem...
ReemCP Posted - 24/12/2022 : 16:18:15
quote:
Originally posted by ivanl

Vamos Argentina!

Ne znam zašto se patiš kod pisanja kad možeš rabit skraćenice: VARgentina

Simple as that.
Tonto Posted - 24/12/2022 : 16:14:17
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Tonto

u kojoj ima svemirske suigrace



U kojem ono klubu igra taj Haaland i koji je taj njegov klub na listi najskupljih momčadi?

https://www.transfermarkt.com/spieler-statistik/wertvollstemannschaften/marktwertetop


Skupoca ne znaci nuzno i kvalitet. Da, naravno da i on ima vrhunske suigrace, ali po meni nisu bolji od neymara i mbapea. Ono sto je bitno je da halland trpa protiv chelsea, liverpoola, arsenala, uniteda... psg se iživljava nad auxerom, troyesom...
Tonto Posted - 24/12/2022 : 16:08:50
Al cak nije problem u ovoj zl koju ce dobit kolko u onima koje su ukradene sneijederu, robbenu, riberyu, itd.
vukozec Posted - 24/12/2022 : 16:08:34
quote:
Originally posted by Tonto

u kojoj ima svemirske suigrace



U kojem ono klubu igra taj Haaland i koji po redu je taj njegov klub na listi najskupljih momčadi?

https://www.transfermarkt.com/spieler-statistik/wertvollstemannschaften/marktwertetop
Tonto Posted - 24/12/2022 : 15:59:19
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by don_draper

Iskreno mi je zao da u sezoni gdje Haaland pomice granice moguceg sa svojim zabijanjem Leo Messi uzme Zlatnu loptu na osnovu 4 zabijena penala i jednog driblinga na Josku Gvardiolu
Nije Erling kriv sto se rodio u Norveskoj koja jos nije na nivou da kolektivno izbori nastup na SP-u
Imao je Messi i drugih bisera na SP-u, ali budimo realni njemu bi jos jedna Zlatna lopta bila samo dodatni ukras na polici

Sigurno nije prva nezasluzena koju ce dobiti, bojim se samo da nije ni zadnja.





U 51 nastupu ima 30 golova i 35 asistencija, ovogodišnje trofeje nema smisla ni nabrajati
Baš moraš biti nogometni antitalent i slijepac pa reći da nije zaslužio ZL

Onda sam antitalent i slijepac. Ti nastavi pravdat svoje gluposti statistikama i suhim brojkama iz francuske lige koja je u usporedbi s ostalim ligama petice pizdarija i u kojoj ima svemirske suigrace. Na turniru zabio 4 penala od kojih su bar tri izmisljena. Prosle godine nihe bio ni u 50 najboljih igraca, ove bi realno mozda mogao uci u 20.
supermark Posted - 24/12/2022 : 15:38:29
Točan odgovor je oba
Oba bi zaslužila osvojiti ZL i za niti jednog se ne bi moglo reći da nije zaslužio
manhunter Posted - 24/12/2022 : 15:32:19
Da je obrnuto, da Messi u klubu postavlja rekorde, a Halland za to vreme u klubu bude jedan od najboljih igrača, a na SP nosi reprezentaciju to trofeja, ko bi zaslužio zlatnu loptu? Pitam za prijatelja.
supermark Posted - 24/12/2022 : 15:21:32
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by don_draper

Iskreno mi je zao da u sezoni gdje Haaland pomice granice moguceg sa svojim zabijanjem Leo Messi uzme Zlatnu loptu na osnovu 4 zabijena penala i jednog driblinga na Josku Gvardiolu
Nije Erling kriv sto se rodio u Norveskoj koja jos nije na nivou da kolektivno izbori nastup na SP-u
Imao je Messi i drugih bisera na SP-u, ali budimo realni njemu bi jos jedna Zlatna lopta bila samo dodatni ukras na polici

Sigurno nije prva nezasluzena koju ce dobiti, bojim se samo da nije ni zadnja.





U 51 nastupu ima 30 golova i 35 asistencija, ovogodišnje trofeje nema smisla ni nabrajati
Baš moraš biti nogometni antitalent i slijepac pa reći da nije zaslužio ZL
supermark Posted - 24/12/2022 : 15:18:09
quote:
Originally posted by velka031

Meni je drago zbog Messija, jer i ja ga gledam kao najvećeg svih vremena, i sad konačno ima i taj Mundijal.
Ali Argentinci su mi izrazito antipatični, ponašanje užas.




+1

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000