forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 MIPL: AGENT STRAHA

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Ljudožder Posted - 19/12/2022 : 18:55:15


Agent Straha od danas u prodaji.
Pored naših prodajnih objekata i sajta možete ga naći i u Alan Fordu, Darkwoodu i Bulevar Booksu, a biće i u većim knjižarskim lancima.

Nase lokacije su:
Novi Sad
Josifa Runjanina 3
TC Promenada

Beograd
TC Galerija

Evo malog zavira
https://www.drustveneigre.rs/stripovi/Agent_straha_prikaz.pdf

Takodje evo i linkova do našeg sajta za pojedinačna izdanja i komplet
https://www.drustveneigre.rs/Novo/Agent-straha
https://www.drustveneigre.rs/Novo/Agent-straha-2
https://www.drustveneigre.rs/Novo/Agent-straha-3
https://www.drustveneigre.rs/Novo/Agent-straha-4
https://www.drustveneigre.rs/Novo/Agent-straha-komplet
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
matori paraliticar Posted - 24/11/2023 : 07:54:31
quote:
Originally posted by john connor

E da, dizajn sjajan, sve za 10, pogotovo pohvale za hrbat, savrseno...nekako kod vecine drugih presitno, nedimenzionirano kako treba.



Prokleto sam nezainteresovan za tematiku ali sam ipak standardno znatizeljan pa potrazih
kako ovo cudo izgleda

Ako format slika pravi problemu citljivosti ove stranice javite pa da izbrisem.



anto Posted - 23/11/2023 : 23:22:25
evo,uzimam ga na prvom sniženju;ali na sve 4 knjige - na nekom Tandara događaju su koštali 4x1800,plus tijaku za dž.
john connor Posted - 23/11/2023 : 23:20:04
Sigurno mislis na Anta, posto vec dve godine planira da ga uzme...
Rogan Posted - 23/11/2023 : 22:15:22
Taman me podseti da prijavim da je prvi Agent straha danas u sklopu "Crnog četvrtka" 1500 na MIPLovom sajtu... Pa ako je neko čekao podsticaj, ima još skoro dva sata da ga poruči!
naker Posted - 23/11/2023 : 22:09:18
Punokrvna i čistokrvna naučno-fantastična pulp spejs avantura sa obiljem akcije, eksplozija, robota, vanzemaljskih entiteta, humora, viskija, putovanja kroz vreme, neočekivanih obrta, i tužnih srceparajućih momenata, a sve ovo začinjeno sa literaturom Marka Tvejna. Agent straha je pametno napisan strip koji opušta jer je toliko zarazno zabavan, šta još tražiti od nekog stripa ovog žanra pitam ja vas..

Crtež potpisuje veći broj različitih crtača, Toni Mur je na mene ostavio najupečatljiviji utisak. Što se tiče četvrtog toma i zbirke kratkih priča, one su fifti-fifti, i cenim da je bezbolnije čitati ih između bitnih celina glavnog serijala, kao predah, intermezzo, pre nego što se pređe na sledeće poglavlje, negoli u cugu na eks spičiti sve priče u jednoj knjizi.

Pohvale za MIPL za izbor formata koji američki strip zaslužuje, kao i za poklon kutiju. Ja se stvarno, ali stvarno nadam da ovo (kao i BPRD) ne prolazi ispod radara
kasper Posted - 10/09/2023 : 09:43:35
topcina od stripa, apsolutna preporuka
john connor Posted - 10/09/2023 : 09:28:41
Stvarno sjajna cena, ja sam komplet kupio za 8400, sto je opet povoljno za 4 ovakve knjige. Preporuka.
Rogan Posted - 09/09/2023 : 16:52:51
Evo u toku je nova akcija danas i sutra, za vreme Tandare mandare, gde Agent (koliko videh) košta 1800 po komadu (a4, hc, 250 strana u koloru), plus se dobija i poklon kutija za komplet (a koja besplatno sledi i dosadašnjim kupcima kompleta):

https://www.facebook.com/groups/fantastastika/posts/695420509273545/
john connor Posted - 14/03/2023 : 08:50:23
Ko nije neka iskoristi akciju i kupi ovaj izuzetno zabavan, i sjajan strip. Vredi.

Da li ima sanse da vidimo Uncanny X Force? Takodje izuzetan serijal, zaokruzen.
john connor Posted - 07/03/2023 : 13:49:11
E da, dizajn sjajan, sve za 10, pogotovo pohvale za hrbat, savrseno...nekako kod vecine drugih presitno, nedimenzionirano kako treba.
john connor Posted - 07/03/2023 : 10:42:24
Preporuka kao kuca za ovaj strip! Stvarno bi trebalo iskoristiti akciju. Sto kaze kasper stripcina je u pitanju, sve ono sto trazimo od stripa.

Kada su najavili, obradovali me izborom naslova, citao sam na skenu, imao prvi library edition, koji su sada preskupi, ili oop. Fantasticna pustolovina, sjajno pisana i crtana, jedan od najboljih Remenderovih naslova. Plus ekipa je objavila kompletan run odjednom, sto je izizetno retko, jer je izdavacima finansijski opterecujuce, ali za citaoce je jedna sigurnost, da necemo ostati na pola price, sto je bezmalo slucaj i kod polovine aktivnih izdavaca.

Cena je sjajna 8400, za komplet, uz besplatnu postarinu. Pohvalio bih izuzetan profesionalizam, od brzine narudzbe preko pakovanja izdanja, obezbedili ga za paketomat dronom, nivo Marko af.

Jedina moja zamerka je izbor stamparije, suva klasika, ma koliko se ponadao, ni pedalj se tetkice ne poboljsavaju. To sam prigovarao Komiku, pa Ck godinama unazad. Nema mi smisla, platiti prava, pa prevodioca iole krstenog, odabrati odlican papir, odabrati da se radi na velikom formatu, dati cuvenom Dekari da radi prelom, upis i sl, i onda sve bisere dati na uvez...

Sada sam podrzao izdavaca, prvo izdanje, jedan od fantasticnih naslova, ali sumnjam da cu nastaviti kupiti nesto novo, probati novi naslov, ako se radi u ovoj stampariji, jedino gde sam popustio su Bprd i Spiru, tu kartica sama kuca pin.



kasper Posted - 03/03/2023 : 12:30:22
quote:
Originally posted by Ljudožder

Samo da vas obavestim da će akcija za ceo komplet trajati do 15.3.



slobodno ljudi kupujte, stripcina je u pitanju. apsolutno je za siri krug ljudi, a stivo je suv kvalitet.
nekako sta je falilo tom americkom stripu, daj brate malo te neke avanture. ovo je zapravo najveca moguca svemirka avantura. i sad se na tu avanturu kace jos raznorazni dodatci, nesto kao i kod plasta i ocnjaka. samo ovde imamo nihilizam (marka tvena) koji je u stalnom sukovu sa suludim optimiznom, totalna razaranja i katastrofe iz koje isplivava ogromna kolicina ljudskosti. jedina zamerka na pricu koji bih imao, je da je poglavlje u sredini trece knjige, a koje povezuje prvi i drugi deo iste malo ispod nivoa. posle toga idemo ka zavrsnici koja je neMozBitBolja, uzudjenje je sve do zadnje stranice - a to bas i nije cest slicaj.
drasko razbio, covek je car

zeljno ocekujem novu objavu gospodina ljudozdera
Ljudožder Posted - 02/03/2023 : 15:41:18
Samo da vas obavestim da će akcija za ceo komplet trajati do 15.3.


jagodanbg Posted - 03/01/2023 : 15:49:54
https://povrsniprikazi.wordpress.com/2022/12/31/agent-straha-rik-remender/
knauso Posted - 02/01/2023 : 14:36:21
quote:
Originally posted by Unngenant

Ne i mene zanima ovo...knjižurine? Da je ovo izdato u jednom int. pa da i kažeš...Općenito sam protiv albumskih izdanja a naročito ako je serijal završen (ovo danas čak smatram muljanjem kupaca kada se radi jer u biti ispada tako samo skuplje), verujem i većina ali izgleda ima i drugih mišljenja...Kako je ovo Simbol...povez mi ne uliva poverenje (što ne mora ništa da znači) i ne volim izbor bilo gde ovog sjajnog papira, ali ostalo je urađeno sasvim pristojno.




Koliko sam ja video, papir je mat, zato i rekoh da je dobro.
Ili po nekoj klasifikaciji koju ja ne znam ovo nekako spada u sjajni papir?
MaddoX Posted - 29/12/2022 : 00:43:38
quote:
Originally posted by john connor

Da kod svakog hc simbola popuca plastifikacija na onom useku kod rikne, toliko sam pazljivo citao Spiru 2 i 3 pa se nije pojavila, ali na sledece citanje hoce, vec se pokazuje, videcu sada sa 4 i 5.

Neko kaze da se to pojavljuje sa prvim, svezim izdanjima kada se pojave, da kod kasnijih, koja odstoje toga nema. Ne znam koliko ima istine u tome.



Prvi put čujem za to... Ja sam najgora iskustva imao sa nekim Snajderovim Betmenima, mislim da je Epilog najgori bio. Kad sam krenuo da ga čitam, pošto je počeo prilično glupavo, odmah sam prodao drugu. Pošto se nismo videli neko vreme, završim Betmena do kraja a izdanje kao da je preko njega prešla četa vojske. Plastifikacija pukla u dve linije, pa se još neke dodatne linije prikazale. Bilo me sramota da mu prodam takav strip, a pritom sam ga baš pažljivo čitao. Slična iskustva sa Harlin, Mausom i Kentaurom od Komika itd.

Ali da ne zagađujemo ovu lepu temu glupostima, puno sreće MIPL-u u daljem radu i da nas obraduju još nekim lepim naslovima. Ja ću ovaj projekat podržati svakako, jer je prvenac, samo da se ostvare finansijski uslovi.
john connor Posted - 28/12/2022 : 13:47:51
quote:
Originally posted by Unngenant

Imam ih kući ali sam permutovao u glavi u vezi vrste papira sa nečim drugim što sam kupio u isto vreme xD...

Nisam mislio za MIPL oko integrala nego nekih drugih izdavača koji to ne znam zašto rade...msm mogu da zamislim da ne mogu odjednom da objave ili ta kvazi priča o tome kako će neko lakše pljunuti manju cifru...a u suštini tom istom kupcu u konačnici bi ispalo jeftinije int. rešenje.

Jedini problem sa čitanjem...i to više zbog pažnje da se ne zezne stip je bilo sa debuljucama Fibre Špageti ili Šabute Omnibus...za položaj čitanja ću se snaći...


Za to jesi u pravu, evo Duh Tokija ce nas izaci 3200, a moglo je sve u jednu knjigu, pa trejdovi od 300 cuda isto su 1500,1600...kada tako pogledam Bprd, i Hellboy omniji jos superpovoljni.

Ali da ide ta prica da u Srb lakse ljudi kupe strip kada je 1000,1500, nego kada je preko 2k, neki psiholoski momenat koji nema racionalnog objasnjenja.
john connor Posted - 28/12/2022 : 13:45:41
Da kod svakog hc simbola popuca plastifikacija na onom useku kod rikne, toliko sam pazljivo citao Spiru 2 i 3 pa se nije pojavila, ali na sledece citanje hoce, vec se pokazuje, videcu sada sa 4 i 5.

Neko kaze da se to pojavljuje sa prvim, svezim izdanjima kada se pojave, da kod kasnijih, koja odstoje toga nema. Ne znam koliko ima istine u tome.
MaddoX Posted - 28/12/2022 : 12:05:47
Juče sam ih prelistao u AFu i knjige odlično izgledaju. Nemam nikakvih zamerki. Jedino što ne znam kako će se plastifikacija na usecima kod rikne ponašati, kod ČK i Komika mi se i prilikom listanja pojave one odvratne pukotine. Mislim na izdanja iz Simbola
Unngenant Posted - 28/12/2022 : 10:58:58
Imam ih kući ali sam permutovao u glavi u vezi vrste papira sa nečim drugim što sam kupio u isto vreme xD...

Nisam mislio za MIPL oko integrala nego nekih drugih izdavača koji to ne znam zašto rade...msm mogu da zamislim da ne mogu odjednom da objave ili ta kvazi priča o tome kako će neko lakše pljunuti manju cifru...a u suštini tom istom kupcu u konačnici bi ispalo jeftinije int. rešenje.

Jedini problem sa čitanjem...i to više zbog pažnje da se ne zezne stip je bilo sa debuljucama Fibre Špageti ili Šabute Omnibus...za položaj čitanja ću se snaći...
john connor Posted - 28/12/2022 : 10:43:47
Za hc simbol se slazem, ne uliva poverenje, knjige mi jos nisu stigle pa da se uverim licno.

Kakve integrale Unngenant spominje nije mi jasno, pa ovo i jesu integrali, svaka knjiga ima po 250-260strana. Ne razumem ni primedbu oko sjajnog papira, kada je covek iz Mipla rekao da je mat papir.

Ta primedba moze stajati kod Duha Tokija, Gideona, Royala, Nindza Kornjaca, ali ovde ne.

Ali najjaca je opaska da je tesko citati a4 strip sa 250 str, sta onda reci za Fibrine Batmana sa jos vecim, punim a4, na 400str, ili Topijeve a4 knjige sa 400,500str...kako da ne...
Unngenant Posted - 28/12/2022 : 10:34:10
Ne i mene zanima ovo...knjižurine? Da je ovo izdato u jednom int. pa da i kažeš...Općenito sam protiv albumskih izdanja a naročito ako je serijal završen (ovo danas čak smatram muljanjem kupaca kada se radi jer u biti ispada tako samo skuplje), verujem i većina ali izgleda ima i drugih mišljenja...Kako je ovo Simbol...povez mi ne uliva poverenje (što ne mora ništa da znači) i ne volim izbor bilo gde ovog sjajnog papira, ali ostalo je urađeno sasvim pristojno.
jagodanbg Posted - 28/12/2022 : 00:19:32
Chief Warhead ti li si?! 😆
john connor Posted - 27/12/2022 : 18:38:00
Ne mozes da citas stripove na a4?!? Majkumujebem, da bese si ti onaj sto samo cita borine isprdke...
jagodanbg Posted - 27/12/2022 : 16:00:23
Prelistao ih i ja u DW.
Mene tema zanima, ali ne mogu da citam ovolike knjizurine, zato cu preskociti.
Ali da izgledaju mocno i kvalitetno, tu nema zbora!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000