forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Lokomotiva Dzim Katla +Torgal ml.3

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Lokomotiva Posted - 31/12/2022 : 15:09:51


Sa zakasnjenjem konacno u prodaji u strip knjizarama. U Hrvatskoj u prodaji od 10.01.2023



Sa zakasnjenjem konacno u prodaji u strip knjizarama. U Hrvatskoj u prodaji od 10.01.2023

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivanl Posted - 05/10/2023 : 22:28:19
Nije da nisi u pravu. Eno nedavno smo opet 'upirali' da izda Jeromea u, sta ja znam, 100 komada, a cijenu koliko treba. Pa nije bio bas zainteresiran, jer je to gotova prica i jednostavno se nije dobro 'primio'. Ali da, vrijedilo bi to svako malo spominjati. Jos dva integrala, sta je to...
AleksandarN Posted - 05/10/2023 : 22:10:04
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by ivanl

Eto ga, izlazi Bosonogi Gen.
Kad dode na 5, kupujem. Moram to procitati vise... (ovo mi je iznenadenje, posto je kod Fibre, imalo losu produ. Valjda nece i ovdje stati...)
Inace, vidim i Corben je tu. Svaka cast! Uzimam. A zahvalan sam i za Storma i Najamnika.



Mene dusa boli jer Marko nece da nastavi Gena. Video sam Lokomotivina SC izdanja, nije to nista lose ali naspram onih predivnih Fibri je kao kiosk izdanje VS lux izdanje.



E jbg.
Ali sto mi, (nama) drugo preostaje. Ne mogu podnjeti nezavrsene serijale, naslove, epizode...
Nista mi nikad nije bilo gore od onog; nastavice se! Pa cekaj... A kamoli ovako kao Gen. (Za Jerome K Jerome Bloche, da ne pisem vise)



Ni ja ne volim nezavrsene serijale ali nesto tipa Zagor ili sto ima 1000 epizoda, nije problem ali Jerome-a treba zavrsiti kao i Bosonogog! Mislim da treba da drobimo o tome dok se Marku ne smucimo i ne objavi ih samo da nas skine sa k....
john connor Posted - 05/10/2023 : 21:39:09
+1
Red Marquis Posted - 05/10/2023 : 19:24:03
quote:
Originally posted by anto

meni su odlični Lokomotivini Genovi - meki uvez sa klapnama,nešto veći format,papir mi je ok.


I meni. Naslovnice su im odlične.
Čak bih voleo da malo više izdanja svih izdavača ima meke uveze s klapnama, al to je nekako sad postalo passe, svi bi samo hardcover i gde treba i gde ne treba.
ivanl Posted - 05/10/2023 : 17:05:21
quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by ivanl

Eto ga, izlazi Bosonogi Gen.
Kad dode na 5, kupujem. Moram to procitati vise... (ovo mi je iznenadenje, posto je kod Fibre, imalo losu produ. Valjda nece i ovdje stati...)
Inace, vidim i Corben je tu. Svaka cast! Uzimam. A zahvalan sam i za Storma i Najamnika.



Mene dusa boli jer Marko nece da nastavi Gena. Video sam Lokomotivina SC izdanja, nije to nista lose ali naspram onih predivnih Fibri je kao kiosk izdanje VS lux izdanje.



E jbg.
Ali sto mi, (nama) drugo preostaje. Ne mogu podnjeti nezavrsene serijale, naslove, epizode...
Nista mi nikad nije bilo gore od onog; nastavice se! Pa cekaj... A kamoli ovako kao Gen. (Za Jerome K Jerome Bloche, da ne pisem vise)
anto Posted - 05/10/2023 : 15:33:18
meni su odlični Lokomotivini Genovi - meki uvez sa klapnama,nešto veći format,papir mi je ok.
AleksandarN Posted - 05/10/2023 : 14:06:19
quote:
Originally posted by ivanl

Eto ga, izlazi Bosonogi Gen.
Kad dode na 5, kupujem. Moram to procitati vise... (ovo mi je iznenadenje, posto je kod Fibre, imalo losu produ. Valjda nece i ovdje stati...)
Inace, vidim i Corben je tu. Svaka cast! Uzimam. A zahvalan sam i za Storma i Najamnika.



Mene dusa boli jer Marko nece da nastavi Gena. Video sam Lokomotivina SC izdanja, nije to nista lose ali naspram onih predivnih Fibri je kao kiosk izdanje VS lux izdanje.
Poli Posted - 05/10/2023 : 13:50:15

Heh, bas fora kako nema pojasnjena između 1. i 2. price, ono dva scenarista i svako po svome. :D Bas bi me zanimalo to pojasnjenje kraja prve price i sta se tu onda desilo sa morem i kako to...
Ali sve u svemu, simpaticno, no nisam siguran da nije Storma nagrizao zub vremena. Za teske klasicare sigurno masthevusa, ali moze se proci i mimo toga. Pecat vremena!

Posto se jos uvijek nisam taknuo Trigonaca (manjak vremena), dopustam da je Storm ipak bolje prosao od njih... no, vidjet cu kad uhvatim vremena.


Dalen Posted - 03/10/2023 : 17:15:13
Jučer mi je stigao Storm. Bravo Lokomotiva. Odlično izdanje. Jedva čekam Integral 2
anto Posted - 24/09/2023 : 16:46:10
quote:
Originally posted by Lokomotiva

Na zalost zbog povecanja stampe morali smo da korigujemo cenu. Ovo su pune knjizarske cene.
Uvek postoji mogucnost popusta direktnom komunikacijom sa nama kao izdavacem i kupovinom vise izdanja
ostvariti dodatni popust. Dimenzije Torgala su kao prethodna 2 broja.


ivanl Posted - 21/09/2023 : 22:30:41
Eto ga, izlazi Bosonogi Gen.
Kad dode na 5, kupujem. Moram to procitati vise... (ovo mi je iznenadenje, posto je kod Fibre, imalo losu produ. Valjda nece i ovdje stati...)
Inace, vidim i Corben je tu. Svaka cast! Uzimam. A zahvalan sam i za Storma i Najamnika.
jaki Posted - 05/09/2023 : 16:20:37
Storm u 30×40 slikovnicu.
Dalen Posted - 05/09/2023 : 12:58:00
quote:
Originally posted by jaki
Najbolje bi bilo jedna🙂 Kupio sam prvi integral.
Prošao je test papira😄

Jedna Pa to bi izlazilo vječno . Tko bi to dočekao/doživio . Čuo sam da je izdanje zbilja dobro. Sad, kad si i to rekao radujem se još i više tom Lokomotivnom Stormu.
john connor Posted - 05/09/2023 : 09:15:25
Meni nakon 23. ali ovo je na nivou najboljih albuma. I za Sagu samo hvale sam cuo.
jaki Posted - 04/09/2023 : 22:57:55
Dosadija mi Thorgal nakon 20 albuma.

john connor Posted - 04/09/2023 : 20:19:17
A da vidis kako je dobar papir Torgalove mladosti, bas po tvojoj meri :)

Moram tek da uzmem Torgal Sagu, pa da vidim tamo jos.
jaki Posted - 04/09/2023 : 18:44:10
Najbolje bi bilo jedna🙂
Kupio sam prvi integral.
Prošao je test papira😄
Dalen Posted - 04/09/2023 : 17:01:23
Šteta da su samo 2 epizode a ne barem 3 po integralu. 3 bi bilo super ali i ovako je to odlično ako će biti neki ritam izlaženja dobar. Npr. 2-3 integrala godišnje. Bravo za Lokomotivu.
Dalen Posted - 31/08/2023 : 21:46:42
Jbg. Ne gledam sve topice i postove . Mislio sam na njihovu, službenu objavu.
anto Posted - 31/08/2023 : 20:22:25
quote:
Originally posted by Dalen

Lokomotiva je izdala Storm Integral - 1. Za svaku pohvalu. Danas sam slučajno naletio na to. Zašto nije to tu najavljeno?


http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=12&TOPIC_ID=52894#2588153

Dalen Posted - 31/08/2023 : 18:37:26
Lokomotiva je izdala Storm Integral - 1. Za svaku pohvalu. Danas sam slučajno naletio na to. Zašto nije to tu najavljeno?
axle munshine Posted - 25/08/2023 : 19:31:19
quote:
Originally posted by Jozzinelli

quote:
Originally posted by axle munshine

Lokomotiva je uspela ono što domaći izdavači decenijama ne uspevaju, da kupi prava za Storma i Corbenova remek dela...


Zaboravio si i Najamnika, sad će biti potpuno Sveto Trojstvo, uz Svetog Duha Korbena.





Iskreno, Najamnika sam očekivao u integralima, varijanta pojedinačnih albuma je preskupa...da ne zaboravimo i Trigansko carstvo...sve u svemu polako se kompletiraju neki bitni klasici svetskog stripa, ili bar stripovi koje smo voleli...Lokomotiva je u zadnje vreme baš krenula sa hitovima...
Jozzinelli Posted - 24/08/2023 : 18:55:12
quote:
Originally posted by axle munshine

Lokomotiva je uspela ono što domaći izdavači decenijama ne uspevaju, da kupi prava za Storma i Corbenova remek dela...


Zaboravio si i Najamnika, sad će biti potpuno Sveto Trojstvo, uz Svetog Duha Korbena.


anto Posted - 19/08/2023 : 20:27:04
bogami,neki opasni kapitalci su krenuli da padaju.
ako bude i Urusave uskoro,eto ga još jedan.
Pa ako bude i Barksa u izdanju kakom mu se nadamo,sreći nikad kraja.

onda ostaju Usamljeni Vuk,Gotfredson,Rosa i još po neki nedodirljivi
anto Posted - 19/08/2023 : 17:02:41
eto,ni fibra nije savršena,i njene brljotine mora neko da ispravlja (pričam o Genu)


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000