forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zagreb - tvornica kulture - parking

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Andrej Posted - 06/02/2023 : 10:11:32
U subotu sam u Zagrebu, pa kao sto naslov kaze dobro bi mi dosao prijedlog za parking naj blizi tvornici. Ne snalazim se po Zagrebu niti ga bas poznajem, pa je svaka pomoc dobro dosla(pogotovo ako imate tocnu adresu parkinga da ga mogu nac pomocu navigacije). Nije mi bitno dal je besplatan ili placen parking,vazno da bude sto blize.
15   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Paka01 Posted - 06/02/2023 : 17:30:49
Ja sam ih prestao pratiti još nakon drugog albuma, Scream Aim Fire, nekako sam izgubio interes... No kad su najavili ovaj Zagrebački koncert bacio sam malo uvo na youtube da vidim kako zvuče uživo i bome uopće nisu loši. Sad ovako kad gledam, malo mi je i žao šta nisam uzeo karte, al šta je tu je.
vice Posted - 06/02/2023 : 16:45:59
Ništa za parking, ali BFMV san gleda 2019. u Boogaloou i bija je prejeben koncert.
ivanl Posted - 06/02/2023 : 16:43:15
quote:
Originally posted by Andrej

quote:
Originally posted by ivanl

Sta nije to na Zrinjevcu, u Bocarskom domu?
Inace, oko Tvornice ima mjesta parkirati gdje god hoces. Okolo zgrada. (Naravno ako platis, inace vrebaju s kaznama non stop) ali ima i uokolo mjesta u obliznjoj Radnickoj, a kraj autobusnog kolodvora ima mjesta 100 %. A sve je to blizu, cca. 5 min. laganog hoda.


Ma ovo sto je Paka sliku stavio ce bit skroz ok parking....mada ako dodem ranije mozda malo i prozujam oko tvornice blize kao sto kazes, pa ne moram i jaknu vuc na sebi od auta do ulaza i onda razmisljat poslje kamo sa njom na 3 sata...



Bez brige...
Imaju urednu garderobu. Cak dvije. Bit ce 0,5 Eura kosta cuvanje. Preporucam drugu, blize stepenucama prema zahodu, po zavrsetku koncerta manja je guzva...
Andrej Posted - 06/02/2023 : 15:18:31
quote:
Originally posted by ivanl

Sta nije to na Zrinjevcu, u Bocarskom domu?
Inace, oko Tvornice ima mjesta parkirati gdje god hoces. Okolo zgrada. (Naravno ako platis, inace vrebaju s kaznama non stop) ali ima i uokolo mjesta u obliznjoj Radnickoj, a kraj autobusnog kolodvora ima mjesta 100 %. A sve je to blizu, cca. 5 min. laganog hoda.


Ma ovo sto je Paka sliku stavio ce bit skroz ok parking....mada ako dodem ranije mozda malo i prozujam oko tvornice blize kao sto kazes, pa ne moram i jaknu vuc na sebi od auta do ulaza i onda razmisljat poslje kamo sa njom na 3 sata...
Andrej Posted - 06/02/2023 : 15:15:29
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Andrej

quote:
Originally posted by Paka01

Jel to ideš na BFMV?


Frendica ide na BFMV a ja na Jinjer



Lijepo
Nešto sam odmjeravao bi li potegao do Zg na taj koncert, al dok sam se smislio karte su se rasprodale.


Mi smo jos razmisljali hocemo uzet karte unaprijed, jer kao nema sanse da se rasproda, kad ono
Ali taj se koncert trebao odrzati jos prosle godine pa nije zbog korone. Tako da mislim da je veci dio karata vec onda prodan.
Paka01 Posted - 06/02/2023 : 14:35:39
Tribalo je bit u Boćarskom, al je primišteno u Tvornicu.
ivanl Posted - 06/02/2023 : 14:35:07
Sta nije to na Zrinjevcu, u Bocarskom domu?
Inace, oko Tvornice ima mjesta parkirati gdje god hoces. Okolo zgrada. (Naravno ako platis, inace vrebaju s kaznama non stop) ali ima i uokolo mjesta u obliznjoj Radnickoj, a kraj autobusnog kolodvora ima mjesta 100 %. A sve je to blizu, cca. 5 min. laganog hoda.
Paka01 Posted - 06/02/2023 : 14:18:24
quote:
Originally posted by Andrej

quote:
Originally posted by Paka01

Jel to ideš na BFMV?


Frendica ide na BFMV a ja na Jinjer



Lijepo
Nešto sam odmjeravao bi li potegao do Zg na taj koncert, al dok sam se smislio karte su se rasprodale.
hrvoje23 Posted - 06/02/2023 : 13:30:17
Ili skreni u Radničku. Vidi se na karti gore. U njoj je 2.parkirna zona, a kako nije radni dan tamo bi mogao naći mjesto, a i subotom iza 15h se ne naplaćuje.
Andrej Posted - 06/02/2023 : 13:22:08
quote:
Originally posted by Paka01

Jel to ideš na BFMV?


Frendica ide na BFMV a ja na Jinjer
Paka01 Posted - 06/02/2023 : 11:19:20
Jel to ideš na BFMV?
Andrej Posted - 06/02/2023 : 10:55:25
Hvala vam, ovo ce bit skroz ok. Jedan od ovih parkinga ce valjda imat koje slobodno mjesto
ReemCP Posted - 06/02/2023 : 10:50:51
Ovaj iza autob. kolodvora (na makadamu), ako se ne varam, cijeli dan je samo 10 kn (ako nisu nešto promijenili u novije vrijeme). Ali zna bit dana kad bude sve popunjeno.

Inače, to je Strojarska (s ove Pakine karte, ova cesta što vijuga).
Paka01 Posted - 06/02/2023 : 10:30:53
Ovo zaokruženo su parkinzi di moš ostavit auto (plaćaju se), a pješke ti je stvarno blizu to kluba.

Paka01 Posted - 06/02/2023 : 10:25:11
Najbolje ti je stat na veliki parking u sklopu autobusnog kolodvora. Ostaviš ga tamo i Tvornica ti je doslovno 3 minute pješke.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000