forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko nas ima

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
night Posted - 21/02/2023 : 21:48:56
Hoćete li i dalje uzimati stripove od izdavača iz famoznog udruženja? Bilo bi dobro da glasaju samo ljudi iz Srbije, čisto da se vidi neki generalni stav...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivanl Posted - 01/03/2023 : 11:35:56
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by ivanl
Repetitio est mater studiorum!



Ovo je toliko puta ponovljeno da smo naučili napamet🤣🤣🤣🤣



E vis, to ti i je bit krilatice...
Renky Posted - 01/03/2023 : 10:45:46
quote:
Originally posted by ivanl
Repetitio est mater studiorum!



Ovo je toliko puta ponovljeno da smo naučili napamet🤣🤣🤣🤣
ivanl Posted - 01/03/2023 : 09:47:36
quote:
Originally posted by Paka01

Isusati, imaš 4 posta i u svakom pitaš zašto je ukinut sajt na kojem se ilegalno downloadaju stripovi?



Repetitio est mater studiorum!
jaki Posted - 28/02/2023 : 22:51:06
Mora bit da ga neko mrzi...
Paka01 Posted - 28/02/2023 : 22:18:25
Isusati, imaš 4 posta i u svakom pitaš zašto je ukinut sajt na kojem se ilegalno downloadaju stripovi?
zlatoust Posted - 28/02/2023 : 22:13:49
Jeli,da pitam ako znaš?Zašto su na BLOGERU ukinuli sajt STRIPUTOPIJA?
john connor Posted - 26/02/2023 : 00:08:19
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by john connor
I Marko se nasao uvredjen zbog formata, a realno nije trebalo tako da radi.


Meni absolute američki stripovi ne pašu ali kupci Batmana izgleda da nemaju ništa protiv.
Ovaj njegov srednji(ali isto veći) američki format je ok ali meni ne bi smetalo da je normalan američki format.
Onaj najmanji mi isto paše ali samo kad knjige nisu predebele.
Ustvari,ne volim debele(teške)knjige.
Ako već ima puno stranica onda papir mora biti tanji/lakši.


Sve se slazem, osim da se meni ovaj manji fibrin ne svidja. Normalan americki, a za neka izdanja format Spavaca i to je to.
anto Posted - 25/02/2023 : 23:41:48
ha,ha,ha,ha.....
dobra,Henri,dobra
(lepo me nasmejaste colt i ti u ove kasne sate)
henry Posted - 25/02/2023 : 23:23:11
quote:
Originally posted by DK24

quote:
Originally posted by henry

quote:
Originally posted by DK24

Glavni protagonist ove priče je tip sa filozofskog, zašto to ne čudi? Mrzim generaliziranje, ali nigdje više ojebina u životu nisam upoznao nego na filozofskom. Čisto da spomenem... I da bez uvrede kolegama sa foruma koji su ujedno pohađali isti fakultet


Ajde ne kenjaj, u životu nisi prošao pored fakulteta



Netko se pronašao uvrijeđen . Nemoj ovo shvatiti osobno i da jako bi smiješno bilo da ja tebi idem dokazivati svoje "prolaženje" pored fakulteta.


Ma zezao sam se nego sam zaboravio smajli 😀
jaki Posted - 25/02/2023 : 23:09:25
quote:
Originally posted by john connor
I Marko se nasao uvredjen zbog formata, a realno nije trebalo tako da radi.


Meni absolute američki stripovi ne pašu ali kupci Batmana izgleda da nemaju ništa protiv.
Ovaj njegov srednji(ali isto veći) američki format je ok ali meni ne bi smetalo da je normalan američki format.
Onaj najmanji mi isto paše ali samo kad knjige nisu predebele.
Ustvari,ne volim debele(teške)knjige.
Ako već ima puno stranica onda papir mora biti tanji/lakši.
matori paraliticar Posted - 25/02/2023 : 22:05:24
Uh kad se to upokojio Severni Darkwood?
Red Marquis Posted - 25/02/2023 : 22:02:41
quote:
Originally posted by manhunter

Nego, kakvo je stanje sa ostalim striparnicama u Srbiji? Južni i severni Darkwood, ova nova u Somboru, onda ona u Kragujevcu? Svi su dobili "prijateljski savet" da prekinu sa Fibrom?


Za ostale ne znam, ali BulevarBooks u Novom Sadu (bivši Sev.Darkwood) je odmah nakon sajma dobio "preporuku". S obzirom da su i Klub čitalaca Čarobne knjige i da im je najveći promet od iste, nije da su imali neku dilemu čega da se odreknu.
john connor Posted - 25/02/2023 : 21:41:11
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by john connor

Kada bi uporedio svoja izdanja amera, sa onim od Belog Puta, Dw, pa i pojedinacnih 300 Cuda, mnogo toga bi mu bilo jasnije, ali to mu je ispod nivoa.


DW ima najbolje urađene Marvele ikad u eks jugi.
To je po meni standard u kojeg se trebaju ugledati ostali izdavači.


Da, Dw marveli su savrsena izdanja. Ali i Sendmen, Grad Greha, sc odlican, i za primer svima. Ono sto bih ja pre Dw Marvela su Phoenixov i Fibrin odabir naslova, a Dw izvedbu. I Marko se nasao uvredjen zbog formata, a realno nije trebalo tako da radi.
john connor Posted - 25/02/2023 : 21:36:56
quote:
Originally posted by Colt

quote:
Originally posted by john connor

Kada bi uporedio svoja izdanja amera, sa onim od Belog Puta, Dw, pa i pojedinacnih 300 Cuda, mnogo toga bi mu bilo jasnije, ali to mu je ispod nivoa.



Zbog formata?


Iako ni ne pitas ozbiljno, iako se vredjas i primas licno, kao i vecina izdavaca, sto ni ne treba zameriti uzimajuci u obzir trud koji kao izdavaci ulazete u izdanja, naravno i tu ima izuzetaka.

Sto se novih Phoenih amera tice, da, samo format mi smeta, ostalo je sve odlicno. Mogu reci i da je izbor amera najbolji, tako da stagod neko bude izabrao nece pogresiti. Ja sam uprkos formatu, uzeo sve Loeb/Sale uratke jer su odlicni, pogotovo Spajdermen Plavo, koji je jedan od najboljih marvela izdatih u nas godinama unazad.

Nedavno si mi prigovorio da su Gotika i Ubistveni vic bili u originalnom formatu. Mozda, i ne secam se vise nakon svih godina, resio sam ih se odavno, los, krut povez, lose korice, i papir, ne mogu da se setim i da li mi je prevod nesto smetao (kod novih izdanja je odlican). I tada se moglo ugledati na Beli Put.

Ako se tada pogresilo, sta reci za danas, i npr izdanje Duh Tokija, koje me podsetilo na ta dva stara Phoenix izdanja, a ono je jos gore. Sigurno najgore Golcondino izdanje do sada, los, krut povez, a font ne daj boze, lupa je potrebna za ono.
Giuda Ballerino Posted - 25/02/2023 : 21:04:48
Tko je ta baraba Vuk?

Nisam nikad kupovao nista ni Vukovo ni od gazde, vise ni ne citam gazdin opus ni na francuskom, ali samo postojanje nekog strip kabahadije fascinira.
Renky Posted - 25/02/2023 : 20:54:02
Istina.
jaki Posted - 25/02/2023 : 20:51:11
quote:
Originally posted by john connor

Kada bi uporedio svoja izdanja amera, sa onim od Belog Puta, Dw, pa i pojedinacnih 300 Cuda, mnogo toga bi mu bilo jasnije, ali to mu je ispod nivoa.


DW ima najbolje urađene Marvele ikad u eks jugi.
To je po meni standard u kojeg se trebaju ugledati ostali izdavači.
Colt Posted - 25/02/2023 : 20:09:19
quote:
Originally posted by john connor

Kada bi uporedio svoja izdanja amera, sa onim od Belog Puta, Dw, pa i pojedinacnih 300 Cuda, mnogo toga bi mu bilo jasnije, ali to mu je ispod nivoa.



Zbog formata?
alexts Posted - 25/02/2023 : 19:59:44
(Poslednji Tor. Poslednji dani Midgarda.)
john connor Posted - 25/02/2023 : 19:55:46
Kada bi uporedio svoja izdanja amera, sa onim od Belog Puta, Dw, pa i pojedinacnih 300 Cuda, mnogo toga bi mu bilo jasnije, ali to mu je ispod nivoa.
alexts Posted - 25/02/2023 : 19:51:30
quote:
Originally posted by Colt

Ako je suditi po reakcijama na netu, nisam siguran da srpski izdavači mogu niže da padnu po pitanju kvaliteta. Otprilike 1% Fibrinog kvaliteta, sve bofl, ošljarenje, bez ikakvog vidljivog truda... verovatno su i kupci nečim ucenjeni da kupuju domaće izdavačke proizvode.



U Toru su mi boje pretamne u odnosu na original - kakve bi trebale biti. Možeš li učiniti nešto povodom toga?

(Za nijansicu.)
manhunter Posted - 25/02/2023 : 19:50:45
Nego, kakvo je stanje sa ostalim striparnicama u Srbiji? Južni i severni Darkwood, ova nova u Somboru, onda ona u Kragujevcu? Svi su dobili "prijateljski savet" da prekinu sa Fibrom?
manhunter Posted - 25/02/2023 : 19:38:03
quote:
Originally posted by Colt

Ako je suditi po reakcijama na netu, nisam siguran da srpski izdavači mogu niže da padnu po pitanju kvaliteta. Otprilike 1% Fibrinog kvaliteta, sve bofl, ošljarenje, bez ikakvog vidljivog truda... verovatno su i kupci nečim ucenjeni da kupuju domaće izdavačke proizvode.



Tvoj defetizam i sarkazam su ponekad čak i simpatični, ali ovde si promašio čitav fudbal, jbg. Znaš i ti sam da niko ne misli nešto poput ovog što si napisao.
Beva Posted - 25/02/2023 : 19:26:04
quote:
Originally posted by Colt

Ako je suditi po reakcijama na netu, nisam siguran da srpski izdavači mogu niže da padnu po pitanju kvaliteta. Otprilike 1% Fibrinog kvaliteta, sve bofl, ošljarenje, bez ikakvog vidljivog truda... verovatno su i kupci nečim ucenjeni da kupuju domaće izdavačke proizvode.



Isto kao i s Jimmijem, ne treba se pronalaziti u onome što tebi nije namijenjeno. Nisu srpski izdavači homogeno tkivo.

Većina koja se žali na kvalitetu spominje mahom ČK.
matori paraliticar Posted - 25/02/2023 : 18:50:40
quote:
Originally posted by Colt

Ako je suditi po reakcijama na netu, nisam siguran da srpski izdavači mogu niže da padnu po pitanju kvaliteta. Otprilike 1% Fibrinog kvaliteta, sve bofl, ošljarenje, bez ikakvog vidljivog truda... verovatno su i kupci nečim ucenjeni da kupuju domaće izdavačke proizvode.


Kad vas sve u saci drze tete iz Petrovaradina!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000