forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 350 - Opsjednuti

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 16/02/2023 : 20:01:43
I ponovno Zagor napada snage reda i mira... baš neki pozitivac.



Scenarij: Burattini
Crtež: Donatelli

Broj originala 343.
Broj Slobodne 8.

Već dostupno na shop.strip-agent.hr

Uskoro i na ostalim proddajnim mjestima.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 25/03/2023 : 23:03:33
quote:
Originally posted by velka031

Izašlo?



Neka smo dobili i ovu sjajnu Ferrijevu naslovnicu
murdo Posted - 25/03/2023 : 22:19:03
I Blek je došao.

[url=https://postimages.org/][/url]
murdo Posted - 25/03/2023 : 22:16:51
quote:
Originally posted by velka031

Izašlo?



Izašlo na stripovi.hr, ne znam je li na kioscima, ne vjerujem.
velka031 Posted - 25/03/2023 : 18:43:33
Izašlo?
murdo Posted - 25/03/2023 : 18:05:11
[url=https://postimages.org/][/url]
Qwertz Posted - 05/03/2023 : 21:30:19
quote:
Originally posted by kimba

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by kimba

Veliki problem 14 stranica vise ili manje.




Tuče te samo onaj forumaš iz Srbije koji je rekao da je u Demonu ludila Dnevnik izbacio "56 nebitnih stranica".
Nevjerojatno što sve ljudi mogu izjaviti. Slažem se da je Zagor manje-više nebitan, ali ako ti je već bitan, onda je izbacivanje 14 stranica masakr, a 56 nepotrebna umobolnost i uništenje stripa.



Ja bih vama da sam izdavac uvijek izbacivao 10 stranica u prvom izdanju.
Nakon 10 godina isto izdanje plus tih 10 stranica.


Ja bih prvo izdao sve parne stranice, a onda za par godina neparne
kimba Posted - 05/03/2023 : 20:26:26
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by kimba

Veliki problem 14 stranica vise ili manje.




Tuče te samo onaj forumaš iz Srbije koji je rekao da je u Demonu ludila Dnevnik izbacio "56 nebitnih stranica".
Nevjerojatno što sve ljudi mogu izjaviti. Slažem se da je Zagor manje-više nebitan, ali ako ti je već bitan, onda je izbacivanje 14 stranica masakr, a 56 nepotrebna umobolnost i uništenje stripa.



Ja bih vama da sam izdavac uvijek izbacivao 10 stranica u prvom izdanju.
Nakon 10 godina isto izdanje plus tih 10 stranica.
kimba Posted - 05/03/2023 : 20:23:34
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by kimba

Veliki problem 14 stranica vise ili manje.




Tuče te samo onaj forumaš iz Srbije koji je rekao da je u Demonu ludila Dnevnik izbacio "56 nebitnih stranica".
Nevjerojatno što sve ljudi mogu izjaviti. Slažem se da je Zagor manje-više nebitan, ali ako ti je već bitan, onda je izbacivanje 14 stranica masakr, a 56 nepotrebna umobolnost i uništenje stripa.



Ja bih da sam izdavac namjerno izbacivao po 10 stranica u prvom izdanju a onda vam nakon deset godina ponovo prodavao isto izdanje sa tih dodatnih 10 stranica.
Curunir Posted - 02/03/2023 : 20:41:36
I dalje ostajem pri tvrdnji da mi je prvi svezak ove priče baš totalni gušt.
Pogotovo sada sa svim stranicama.
Bure je sve uprskao u drugom dijelu s alkemičarevim povratkom i pretvorio je u nepodnošljivo sranje, ali ovaj je svezak posve dobar! Trebao je ubaciti nekakav virus i razviti priču u tom treš-zabavnu smjeru proširujući je na veliko područje istoka SAD-a, moglo je tu biti o-ho-ho nastavaka.
guderian Posted - 02/03/2023 : 13:52:17
quote:
Originally posted by djdjuro

quote:
Originally posted by ReemCP

Idući broj extre se isto uzima zbog te naslovnice koju ćemo napokon dobiti, nakon četiri sata čamenja čekajući.


Znači još Alkemičareva sjenka i to je to. Konačno!! Ja nakon ovoga nekako planiram prestati i s redovnim Zagorom. Skoro 700 Zagora je i više nego dovoljno. Što vi ostali kažete? Da mi je netko prije 30-35 godina, kao djetetu rekao da ću imati 700 različitih Zagora, nema šanse da bih mu povjerovao, tako da ne treba pretjerivati
Iako, priznajem da mi je primamljivo nastaviti sa Zagorom extra sve do početka Ludensa pa da svi budu istog formata, ali opet, ne da mi se...



Ma, trebao si se limitirati na broju 7.
Čemu još ovih 693?
Cromwell Posted - 27/02/2023 : 11:09:33
Ne znam da li sam ja to počeo ćoravit ili je naslovnica malo mutnija i blijeđa nego inače? I zamijenili su raspored cijene i pomaknuli Ferrijev potpis (BIG DEAL!)
jaki Posted - 23/02/2023 : 23:53:00
Da,Ludens trola...
murdo Posted - 23/02/2023 : 23:22:47
quote:
Originally posted by djdjuro

quote:
Originally posted by ReemCP

Idući broj extre se isto uzima zbog te naslovnice koju ćemo napokon dobiti, nakon četiri sata čamenja čekajući.


Znači još Alkemičareva sjenka i to je to.



Najavljeni naslov je Sjena alkemičara... Alkemičareva sjenka će biti naslov extra retro Zagora. Morat ćeš kupovat sve dotad.

[url=https://postimg.cc/G8pwwLQJ][/url]
Curunir Posted - 22/02/2023 : 11:51:29
quote:
Originally posted by kasper

vec je sd 13 uzasna



Nisam detaljno pratio, vjerujem ti.
No ovo što spominjem užas je nad užasima, ono, baš su prevršili svaku mjeru.
Curunir Posted - 22/02/2023 : 11:50:28
quote:
Originally posted by kimba

Veliki problem 14 stranica vise ili manje.




Tuče te samo onaj forumaš iz Srbije koji je rekao da je u Demonu ludila Dnevnik izbacio "56 nebitnih stranica".
Nevjerojatno što sve ljudi mogu izjaviti. Slažem se da je Zagor manje-više nebitan, ali ako ti je već bitan, onda je izbacivanje 14 stranica masakr, a 56 nepotrebna umobolnost i uništenje stripa.
kasper Posted - 22/02/2023 : 11:48:44
vec je sd 13 uzasna
Curunir Posted - 22/02/2023 : 11:47:25
quote:
Originally posted by BullShark

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Gru

ajmo još maloooo.....



Kako za koga
Mene od svih tih reprinata jedino zanima upravo ova priča, što zbog masakriranja stranica što zbog izbačene naslovnice.
Bit će još samo jedna iznimka zbog nepodnošljivo očajna skena, ali to je daleko.


Na koju ovo epizodu misliš?



Sjene nad Darkwoodom (Bosellijev Hellingen). Sken SD-e je užasan, doslovno fale linije i obrisi.
Poncho Posted - 21/02/2023 : 14:46:47
To je baš blesava priča, djelovalo mi je da ju je bure napravio pod utjecajem nečega pa sam i napravio i recenziju u takvom stilu. Originalna ideja je bila napraviti cilu stvar u epskom desetercu al bilo bi previše.
Deki86 Posted - 21/02/2023 : 13:54:06
Ja definitivno nastavljam. Zagora sam u SD eri nabavljao na kapaljku, nemam više skoro ni jedan broj. bit će gušt te dobre stare brojeve kupovati na kiosku kao da je 90 i neka godina.
jaki Posted - 21/02/2023 : 13:39:11
Te uzmi u remitendi barem...
Lijepo je da su svi istog formata a mislim da će u LU biti i bolji otisak/papir od SD.
djdjuro Posted - 21/02/2023 : 10:20:04
quote:
Originally posted by ReemCP

Idući broj extre se isto uzima zbog te naslovnice koju ćemo napokon dobiti, nakon četiri sata čamenja čekajući.


Znači još Alkemičareva sjenka i to je to. Konačno!! Ja nakon ovoga nekako planiram prestati i s redovnim Zagorom. Skoro 700 Zagora je i više nego dovoljno. Što vi ostali kažete? Da mi je netko prije 30-35 godina, kao djetetu rekao da ću imati 700 različitih Zagora, nema šanse da bih mu povjerovao, tako da ne treba pretjerivati
Iako, priznajem da mi je primamljivo nastaviti sa Zagorom extra sve do početka Ludensa pa da svi budu istog formata, ali opet, ne da mi se...
mpavin Posted - 21/02/2023 : 08:28:56
Koliko je tih izbačenih stranica u ovom broju, neka netko usporedi...
Hercule Poirot Posted - 21/02/2023 : 08:15:31
quote:
Originally posted by gogs.321

Na kioscima.



gogs.321 Posted - 21/02/2023 : 07:15:35
Na kioscima.
BullShark Posted - 18/02/2023 : 00:28:26
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Gru

ajmo još maloooo.....



Kako za koga
Mene od svih tih reprinata jedino zanima upravo ova priča, što zbog masakriranja stranica što zbog izbačene naslovnice.
Bit će još samo jedna iznimka zbog nepodnošljivo očajna skena, ali to je daleko.


Na koju ovo epizodu misliš?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000