forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Spektakularci

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 14/06/2022 : 23:46:56


Uh... Može... Može pljesak?

Bilo da je riječ o sajamskom snagatoru, letećem čovjeku, bacaču noževa ili likantropu, članovi vesele družine Kabareta sjena svi imaju nesumnjiv dar... za trikove i iluziju.

Nažalost, u doba kad se Parižani kunu još samo u kinematografiju, njihove opsjenarske točke više nisu dovoljne da zadive publiku.

Zato, kad im neprispodobivi profesor Pegula predloži da spase svijet, oni shvate

DA JE KUCNUO ČAS DA POKAŽU DA SU ZAISTA... SPEKTAKULARNI.

Spektakularci 1 • Kabaret sjena • 56 stranica • Kolor • 235 x 312 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Régis Hautière • Crtež Arnaud Poitevin • Prijevod Petra Matić • Lektura i redaktura Tomislav Jurić • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 15.6.2022. • Cijena 100 Kn

Pokaj se, prokletnice! Kucnuo ti je smrtni čas!

PARIŽANI SU U ŠOKU!

Spektakularci su na novoj dužnosti: moraju zaštititi veliku glumicu Saru Bernhardt kojoj prijeti zločinac prerušen u bogomoljku.

Pod zaštitom svojih improviziranih tjelesnih čuvara, carica kazališta mora pobjeći iz glavnoga grada i potražiti utočište na svom imanju na Belle-Île-en-Meru kako bi pobjegla od zle Bogomoljke.

Nove pustolovne peripetije Spektakularaca vode nas u divlju i slikovitu Bretanju u koju još nisu stupili turisti i novo doba.

A RASPLET ĆE BITI...

SPEKTAKULARAN!


Spektakularci 2 • Božanstvena ljubavnica • 56 stranica • Kolor • 235 x 312 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Régis Hautière • Crtež Arnaud Poitevin • Prijevod Petra Matić • Lektura i redaktura Tomislav Jurić • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 15.6.2022. • Cijena 100 Kn

To je on! To je Malina!

PARIZ JE POD VODOM!

Vodostaj Seine porastao je do povijesnih razmjera i uzrokovao poplave cijelih četvrti glavnoga grada, a tajanstveni zločinac to koristi kako bi pljačkao banke i muzeje. Načelnik Lépine u pomoć poziva Spektakularce, ali zadaća je teža nego što su mislili.

Naime, razbojnik raspolaže arsenalom nevjerojatnih strojeva zbog kojih bi profesor Pegula mogao pozelenjeti od ljubomore. Više nego ikad, ako ne žele potonuti...

NAŠI PRIJATELJI MORAJU POKAZATI DA SU...

SPEKTAKULARNI!


Spektakularci 3 • Spektakularci do grla u vodi • 56 stranica • Kolor • 235 x 312 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Régis Hautière • Crtež Arnaud Poitevin • Prijevod Petra Matić • Lektura i redaktura Tomislav Jurić • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 15.6.2022. • Cijena 100 Kn

U pitanju je državna sigurnost.

ARSÈNE LAPIN OPET JE NAPAO!

Slavni gospodin pelivan uvukao se u predsjedničke dvore i ukrao tajne dokumente. Taj veliki šaljivac objavio je da će ih predati pobjedniku velikog relija Pariz-Berlin. Spektakularci se prijavljuju na utrku i spremni su na jurcanje kako bi došli do ukradenih dokumenata i izvukli Lapinu duge uši.

Hoće li mu vratolomni skokovi pomoći da pobjegne našim luđacima za volanom? Ako želite saznati, ukrcavanje... i vežite se!

PRIPREMA, POZOR... SPREMNI?

SAD!


Spektakularci 4 • Spektakularci prelaze granice • 56 stranica • Kolor • 235 x 312 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Régis Hautière • Crtež Arnaud Poitevin • Prijevod Petra Matić • Lektura i redaktura Tomislav Jurić • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 15.6.2022. • Cijena 100 Kn

PRIĐITE, PRIĐITE, DAME I GOSPODO!

Jedan potpuno drukčiji klaun radi cirkus po pariškim ulicama.

Pljačka, razbojstvo, ucjena, drskost, provala, tučnjava… Ovi anarhisti koji vole zafrkanciju ne prežu ni pred kojim nedjelom kako bi terorizirali pariško visoko društvo, a autoritete izvrgli ruglu. Ali evo gdje im se suprotstavljaju kraljevi kaosa, carevi kiksa, prvaci podbačaja: Spektakularci!

SMJESTA ZAUZMITE MJESTA

SPEKTAKL POČINJE!

Spektakularci 5 • Spektakularci protiv Pajacove bande • 56 stranica • Kolor • 235 x 312 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Régis Hautière • Crtež Arnaud Poitevin • Prijevod Petra Matić • Lektura i redaktura Tomislav Jurić • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 15.6.2022. • Cijena 100 Kn

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/spektakularci-1-kabaret-sjena/791/
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/spektakularci-2-bozanstvena-ljubavnica/792/
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/spektakularci-3-spektakularci-do-grla-u-vodi/793/
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/spektakularci-4-spektakularci-prelaze-granice/794/
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/spektakularci-5-spektakularci-protiv-pajacove-bande/795/
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
tex2 Posted - 21/03/2024 : 14:09:57
Spektakularci su spektakularni, domišljate priče, humoristični, sve super, jako mi se svidjeli!
don_draper Posted - 01/02/2024 : 14:15:52
Pročitao svih 5 knjiga koje je Fibra objavila i imam uglavnom pohvale za ovo.
Iako nisam ciljana publika za ovakvo štivo, ovo je bilo prilično zabavno i domišljato. Nema u Spektakularcima nešto izuzetno originalno ili novo, ali ovo je sasvim primjerena doza zabave, humora i avanture u jednom izuzetno privlačnom izdanju. Smatram kako su ovakvi stripovi idealni za nove naraštaje da se udube u ovaj fenomenalni medij. Moderno napisano, ali opet s tim starinskim štihom.
Spektakularci su definitivno zabava za cjelokupnu obitelj.
kasper Posted - 16/03/2023 : 12:01:25
ovo je lepo i prijatno/zabavno stivo za decu i odrasle. imao sam neki taj blagi smesak na licnu dok sa citao keca. valjda ce i ostali biti u tom tonu. lepo je ponovo pazariti fibru
alaniusfordius Posted - 10/03/2023 : 14:41:06
Hvala na odgovoru, vazno je da se nastavlja dalje!
Markos Posted - 10/03/2023 : 11:06:14
Neće ići ove godine, vjerojatno dogodine.
alaniusfordius Posted - 10/03/2023 : 10:16:01
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Nema više, ovo su sve epizode, ali je serijal tekući. ;)

Pozitivno je da su 2021-e izbacivali uredno po album godišnje, a sada možda imaju pauzu za topli obrok...?



Evo ga i sesti album, nadam se Markosovoj brzoj reakciji pa da cemo ga i mi citati ove godine

https://www.bedetheque.com/BD-Spectaculaires-Une-aventure-des-Tome-6-Les-Spectaculaires-font-leur-cirque-chez-Jules-Verne-467571.html
kasper Posted - 09/03/2023 : 21:25:14
quote:
Originally posted by matori paraliticar

quote:
Originally posted by alaniusfordius

kupuje se, kada stize u Alan Ford?


Svih pet delova konacno opet jasu u Srbiji!



ovo nekako nije doslo na red za kupovinu prosle godine, sad je vreme da se to koriguje
matori paraliticar Posted - 09/03/2023 : 20:48:14
quote:
Originally posted by alaniusfordius

kupuje se, kada stize u Alan Ford?


Svih pet delova konacno opet jasu u Srbiji!
ing Posted - 10/11/2022 : 10:47:32
Tako sam nešto i naslućivao - u najboljem slučaju treba čekati koju godinu na novi nastavak
Do tada mi preostaje samo Zagor, Blek i Miki
DiSkAcH Posted - 10/11/2022 : 09:39:41
Nema više, ovo su sve epizode, ali je serijal tekući. ;)

Pozitivno je da su 2021-e izbacivali uredno po album godišnje, a sada možda imaju pauzu za topli obrok...?
ing Posted - 10/11/2022 : 07:18:06
Meni je ovo odlično. Prožeto je izvrsnim humorom koji mi je iscijedio suze iz očiju od smijeha. Naročito br. 3 - "...u vodi do grla".... Davno je to bilo kada me je neki strip toliko nasmijao!? Crtež (po meni) zavrjeđuje još veći format i mat papir koji ne blješti, jer je jako dobar i pun detalja.
Nije novo klasična "Nika".
Ako postoji još koji nastavak - Markos požuri, ako ne - neka nacrtaju :) ......
corto33 Posted - 28/07/2022 : 13:13:08
Pročitao sam prva tri i odlično mi je, moderna klasika.
Veoma zabavno i duhovito štivo, nije samo za djecu.
ivke80 Posted - 12/07/2022 : 20:41:32
Za djecu super, danas došlo i već 2 puta pročitano maloj. I meni se se sviđa 😂
DiSkAcH Posted - 19/06/2022 : 10:46:36
Pa gdje bi ti vi djetetu od 10g uvalili u ruke mrcinu od 300 strana i 2,5kg?!
IMHO bolje ovako, BTW ovo je prvi put da pravdavam pojedinačna izadanja. :)
knauso Posted - 16/06/2022 : 16:50:29
Ja ovo cekam da stigne u Alan Ford. ali za mene, kakva deca...
alaniusfordius Posted - 16/06/2022 : 16:37:40
I ja preferiram integrale ali vidim da moja cerka lakse barata sa pojedinacnim albumima. Dodatni plus za pojedinacni album je sto u slucaju prihvatljive cene album da udje u razmatranje za rodjendanski poklon nekome od drugara iz razreda, pa ako se svidi rodjendancu, onda mogu sami da nastave da kupuju dalje
anto Posted - 16/06/2022 : 00:26:30
quote:
Originally posted by sawitch

Ovo meni deluje super :D Steta sto nije integralno.


+1
ivanl Posted - 15/06/2022 : 23:37:12
Ovo cu normalno, ka fol, kupit svojim sinovima...
Kerempir Posted - 15/06/2022 : 21:05:21
Popust od 20%
delboj Posted - 15/06/2022 : 20:52:22
quote:
Originally posted by ivan_micic

Uh, morat ću 400 kn kesnuti😁


Kupićeš samo 4 od 5?
ivan_micic Posted - 15/06/2022 : 15:51:10
Uh, morat ću 400 kn kesnuti, mali mi je pikira ovaj strip kad sam lista preview. Strah me da mu se svidi 😁
Mr. Bushido Posted - 15/06/2022 : 15:49:16
quote:
Originally posted by sawitch

Steta sto nije integralno.


Djeca ne mogu rukovati integralima. Za njih su bolji pojedinačni albumi.
alaniusfordius Posted - 15/06/2022 : 15:19:56
kupuje se, kada stize u Alan Ford?
kasper Posted - 15/06/2022 : 14:58:33
lepo ovo izgleda
Kerempir Posted - 15/06/2022 : 14:36:07
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Kerempir

Kako će mi dijete biti sretno :)


Dijete u tebi? (:






i to

Inače ja isto volim integralce ali primjetih da mojoj curki više pašu pojedinačni albumi

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000