forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog extra 150 - Kralj muha

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 30/03/2023 : 16:14:17
Je li veš mašina Bosch ili Miele?



Scenarij: Di Gregorio
Crtež: Piccatto

Broj originala 270.

Već dostupno na shop.strip-agent.hr

Uskoro i na ostalim prodajnim mjestima.
20   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
big joco Posted - 15/04/2023 : 20:22:25
30 godina, 150 izdanih brojeva...VČ je več na akoro 200 a rade mnogo manje godina...
BullShark Posted - 15/04/2023 : 00:14:43
Uf što ne volim kad nema najave za sljedeći broj. Odmah me nervoza hvata.
ivan_micic Posted - 04/04/2023 : 07:48:28
Na kioscima
ivanl Posted - 01/04/2023 : 20:28:24
Luigi Picatto je legenda serijala Dylan Dog. Eto sad vec bio, ali bogme i ostao. Sasvim slucajno sam danas ponovo na iscitavanju jednog njegovog trobroja/maxija...
Njegov jednostavni 'brzi' stripovski crtez je obiljezio mnoge efektne DD epizode. U svakom slucaju laka mu stripovska zemlja i hvala mu na doprinosu popularizacije istrazivaca nocnih mora!
Nego, kad ce ovaj arogantni, stopostotni los komentator nas svagdasnji sveg i svaceg jezicnog, napustiti ovu vukojebinu?
ReemCP Posted - 01/04/2023 : 16:11:01
quote:
Originally posted by Curunir

... i manje seri.




quote:
Originally posted by Curunir

Za razliku od tebe, gledam i pratim stotine kako dnevno umiru na drugim mjestima, a nemam vremena debilizirati se kretenskim temama koje tebi čine život. Ne pratim, nisam znao, i iskreno, za razliku od tvojih krokodilskih suza nad potpunim strancem, nije me ni briga. Pamtit ću ga kao onoga koji mi je crtežom uništio neke od najboljih Dylanovih priča, to je sve.
Plači nad sudbinama djece u ratu i manje seri.


Što je, opet smo malo pijuckali vodu iz bunara nadmenosti, je li?
Nemoj mene uvlačit u tu priču, ovdje si jedino ti pogriješio.
I opet si ovim svojim postom totalno promašio poantu.
Nema aposlutno veze sviđao se on tebi ili ne kao autor, niti činjenica da je za tebe totalni stranac, ni da moraš roniti nekakve lažne suze i pokazivati bilo kakvu empatiju.

Činjenica je da je čovjek pokopan prije dva tjedna, nije se ni ohladio, a ti gore napišeš jedan onakav post, sramota.
Kao tom igrom slova si kao mislio ispasti cool, kao ovaj "dude" na slici gore što ga je stavio Dexter.
Pretpostavimo da nisi znao za tu vijest, ali sad je znaš, i po tom pitanju si mogao editirati onaj svoj gore post ili najbolje ga izbrisati.
Jer ovako je to ispao prilično neukusan način humora.
Znači, zaključak - mogao si se barem u ovim trenucima suzdržat jednog takvog komentara, to je sve.

quote:
Originally posted by Ted Miller

Curunir, da malo manje braniš tom žestinom svoj ego dok povrijediš nekog, bio bi bolji čovjek, eto toliko, samo dobronamjerni savjet.


Ne znam, možda ga je netko povrijedio u stvarnom životu, pa sad taj bijes i gorčinu projicira ovdje na nas.

A ja nemam ništa protiv njega, dapače, volim pročitati njegove postove kad se piše o gramatici i općenito o tim stvarima u čemu je stručno potkovan (nešto usput i naučim ili ponovim), ali nažalost, ti normalni upisi su gotovo pa rijetkost.
Bude sve OK i nešto ga najednom prebaci na tamnu stranu,
Meni osobno ne smeta, neka me vrijeđa ako se tako osjeća bolje, go for it :)
maverick Posted - 01/04/2023 : 13:49:37
Dvoličnost Curunira na visini, svaka čast.
Čak ne poštuje svoj citirani savjet od Marka Twaina u vezi rasprave.
A u stvari on je taj koji vas uvredama spušta na svoj nivo i tuče iskustvom u niskim udarcima.
On kao pati zbog smrti većeg broja ljudi (koje također većinu nije osobno poznavao)
pa onda pojedinci nisu bitni i može se pljuvati po njima.
Uzalud mu poznavanje jezika kad ga najrađe koristi u prizemne svrhe za uvrede.

Picatto je solidan crtač sa svojim dobrim i lošim fazama.
Ovaj zadnji maxi mu je bio jedan od kvalitetnijih.
Ted Miller Posted - 01/04/2023 : 13:04:38
Curunir, da malo manje braniš tom žestinom svoj ego dok povrijediš nekog, bio bi bolji čovjek, eto toliko, samo dobronamjerni savjet.
Dexters Posted - 01/04/2023 : 08:38:06
quote:
Originally posted by Curunir

Za razliku od tebe, gledam i pratim stotine kako dnevno umiru na drugim mjestima, a nemam vremena debilizirati se kretenskim temama koje tebi čine život. Ne pratim, nisam znao, i iskreno, za razliku od tvojih krokodilskih suza nad potpunim strancem, nije me ni briga. Pamtit ću ga kao onoga koji mi je crtežom uništio neke od najboljih Dylanovih priča, to je sve.
Plači nad sudbinama djece u ratu i manje seri.


]
kimba Posted - 31/03/2023 : 22:07:58
quote:
Originally posted by Curunir

Za razliku od tebe, gledam i pratim stotine kako dnevno umiru na drugim mjestima, a nemam vremena debilizirati se kretenskim temama koje tebi čine život. Ne pratim, nisam znao, i iskreno, za razliku od tvojih krokodilskih suza nad potpunim strancem, nije me ni briga. Pamtit ću ga kao onoga koji mi je crtežom uništio neke od najboljih Dylanovih priča, to je sve.
Plači nad sudbinama djece u ratu i manje seri.



Na visini zadatka,jezikova juha za svakoga.



Curunir Posted - 31/03/2023 : 20:40:30
Za razliku od tebe, gledam i pratim stotine kako dnevno umiru na drugim mjestima, a nemam vremena debilizirati se kretenskim temama koje tebi čine život. Ne pratim, nisam znao, i iskreno, za razliku od tvojih krokodilskih suza nad potpunim strancem, nije me ni briga. Pamtit ću ga kao onoga koji mi je crtežom uništio neke od najboljih Dylanovih priča, to je sve.
Plači nad sudbinama djece u ratu i manje seri.
ReemCP Posted - 31/03/2023 : 20:02:31
quote:
Originally posted by Curunir

I kad vidiš ovakvu naslovnicu... a onda unutra Pičkato


Sviđao se tebi ili ne, ali bi ponekad trebalo imati određenu dozu poštovanja, i to prema čovjeku koji je ovog mjeseca preminuo!
shalilo6 Posted - 31/03/2023 : 18:29:32
quote:
Originally posted by Altairfan

Fućkaš veš mašinu.
Kaj je ono u boci?

po boji malo baca na plavi dizel. A veš mašina Končar, ona što obija pločice po WC-u kad se upali centrifuga
Calendulus Corvus Posted - 30/03/2023 : 23:02:10
S obzirom da nisam čitao ranije, uzimam iako je priča već izvikana kao loša. Simpatične su mi di Gregoriove priče a i u čast skoro pokojnog Piccata :)
emirem Posted - 30/03/2023 : 21:40:48
quote:
Originally posted by Altairfan

Fućkaš veš mašinu.
Kaj je ono u boci?


Cabernet-Sauvignon.
Anto_123 Posted - 30/03/2023 : 20:50:29
odavno sam digao ruka od Dylana a bio mi je baš super u početku pa i prvih stotinjak brojeva.Naleti i sada nešto dobro ali...
Curunir Posted - 30/03/2023 : 19:59:49
I kad vidiš ovakvu naslovnicu... a onda unutra Pičkato
Renky Posted - 30/03/2023 : 18:14:33
quote:
Originally posted by ReemCP

Nedavno smo imali recenziju, ove godine: https://www.stripovi.com/recenzije/dylan-dog-dd-vec-61-gospodar-muva/2961/

Tamo je gospodar, ovdje je kralj.
U jednom topicu se baš "lome koplja" oko toga, tih riječi.



Kralj je ispravno bez obzira što se poziva na knjigu... Najjače je što je tamo netko u recenziji napisa da je VČ stavija ispravan naslov "gospodar" ;-))))

Kao što je tamo ( na drugom topicu ) ispravno gospodar ;-)
delboj Posted - 30/03/2023 : 16:41:50
To je zbog toga što je tako prevedena Goldingova knjiga.

Zato sam po naslovu i očekivao neku veću vezu s istoimenom knjigom, ali ništa od toga. Malo mi je glupa ta priča da se u Engleskoj studenti boje da suprotstave mišljenje profesorima. Ne vjerujem u to. Crtež je nedovršen. Naslovna je zanimljiva.
ReemCP Posted - 30/03/2023 : 16:33:41
Nedavno smo imali recenziju, ove godine: https://www.stripovi.com/recenzije/dylan-dog-dd-vec-61-gospodar-muva/2961/

Tamo je gospodar, ovdje je kralj.
U jednom topicu se baš "lome koplja" oko toga, tih riječi.
Altairfan Posted - 30/03/2023 : 16:22:26
Fućkaš veš mašinu.
Kaj je ono u boci?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000