forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 GOLCONDA / NIK RAJDER SPECIJAL #3 (epizode 5-6)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Golconda Posted - 10/04/2023 : 19:13:22
GOLCONDA / NIK RAJDER SPECIJAL #3 (epizode 5-6)



Dragi prijatelji.

pred nama je i NIK RAJDER SPECIJAL #3, kojim donekle zaokružujemo turu koja kasni, a u kome možete pročitati dve nove, specijalne, napete, vratolomne i žestoke avanture vašeg omiljenog inspektora njujorške policije, a u ekskluzivnim dodacima se i pobliže upoznati s Nikovim fenomenalnim kolegama Marvinom i Džimijem!

Naravno, tu su i nezaobilazni, sjajni, propratni tekstovi našeg urednika - sve u svemu, jedno izuzetno izdanje!

Šta još dodati...? Eh, da...! Jesmo li već pomenuli da jednu od epizoda crtački potpisuje maestro Korado Roi? Jedan od najznačajnih i najcenjenijih italijanskih strip umetnika se po prvi i jedini put oprobao u serijalu Nik Rajder baš u prvoj priči u ovom specijalu i, možemo slobodno reći: mi smo oduševljeni, a nestrpljivo očekujemo i vaše impresije! Svojim prepoznatljivim i neponovljivim likovnim stilom Roi je učinio ovu epizodu jedinstvenom i nezaboravnom, ne samo među specijalima, već i u celom serijalu!

GOLKONDIN NIK RAJDER SPECIJAL #3 obuhvata peti i šesti specijal po originalnom italijanskom rasporedu.

I sve to po promotivnoj ceni od 1.440 dinara za čitavih 336 strana punokrvnog krimića!

Uživajte!
Idemo dalje...
13   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Poli Posted - 23/04/2023 : 17:28:47

Samo daj sto vise pandura!


john connor Posted - 12/04/2023 : 09:07:43
Ovo ti dodje za pocket money :)
sawitch Posted - 12/04/2023 : 08:51:50
Ja se ovom obradujem. Uvek osvezenje kad naleti neki bonelli od Golkonde.. Da ne cekam samo Libellus.
john connor Posted - 12/04/2023 : 08:25:55
Da li se planira ustaljivanje serijala, na 2,3,4 meseca? Da se zna ritam.
Golconda Posted - 11/04/2023 : 22:55:44
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by zlatan bihac

Bravo..jos dvije knjige i gotova edicija sbe specijal, a uz to i if edizioni specijali su izdali.


Jedino ne znam u koju bi ediciju ovo moglo da ide https://www.fumetto-online.it/it/ricerca_editore.php?EDITORE=IF%20EDIZIONI&COLLANA=NICK%20RAIDER%20SERIE%20INEDITA&vall=1

Možda posebno.


Ma ja bih to isto u specijale ubacio, kao dvobroje, 7 i 8, mada vjerojatno izdavač drugačije razmišlja..


A možda i ne razmišlja drugačije...
zlatan bihac Posted - 11/04/2023 : 19:55:52
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by zlatan bihac

Bravo..jos dvije knjige i gotova edicija sbe specijal, a uz to i if edizioni specijali su izdali.


Jedino ne znam u koju bi ediciju ovo moglo da ide https://www.fumetto-online.it/it/ricerca_editore.php?EDITORE=IF%20EDIZIONI&COLLANA=NICK%20RAIDER%20SERIE%20INEDITA&vall=1

Možda posebno.


Ma ja bih to isto u specijale ubacio, kao dvobroje, 7 i 8, mada vjerojatno izdavač drugačije razmišlja..
delboj Posted - 11/04/2023 : 14:50:15
quote:
Originally posted by zlatan bihac

Bravo..jos dvije knjige i gotova edicija sbe specijal, a uz to i if edizioni specijali su izdali.


Jedino ne znam u koju bi ediciju ovo moglo da ide https://www.fumetto-online.it/it/ricerca_editore.php?EDITORE=IF%20EDIZIONI&COLLANA=NICK%20RAIDER%20SERIE%20INEDITA&vall=1

Možda posebno.
zlatan bihac Posted - 11/04/2023 : 14:23:57
Bravo..jos dvije knjige i gotova edicija sbe specijal, a uz to i if edizioni specijali su izdali.
wesskowaz Posted - 10/04/2023 : 21:33:54
Bravo, uzima se.
velka031 Posted - 10/04/2023 : 21:29:22
Odlično...
Dwayne_Looney Posted - 10/04/2023 : 20:19:12
Baš je zaglavilo s Nickom u zadnje vrijeme. Pa i oni Novi slučajevi, jedan broj prije 7-8 mjeseci.
delboj Posted - 10/04/2023 : 20:15:19
Pola godine od posljednje knjige Nika Rajdera, baš se dugo čekalo. Lijepo je što su ovo kod nas neobjavljene epizode.
risbozg Posted - 10/04/2023 : 19:52:01
napokon...super

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000