forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 I. Jukić Pranjić: Dnevnik snivanja i filozofiranja

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Manabo Posted - 25/03/2021 : 18:28:30
Budući da nitko nije objavio, a očito su Saša, Marko i drugi predstavnici izdavača za koje znam da zalaze na forum zaspali, onda ću ja prenijeti što je Irena Jukić Pranjić objavila na Facebooku vezano za prošlotjedni izlazak njene nove knjige.


Dnevnik snivanja i filozofiranja izašao je iz tiska i izgleda odlično! U njemu je 140 stranica kvalitetno otisnutih crteža koje u cjelovito djelo povezuje niz kratkih, poetičnih rečenica. Kao što sam naslov govori, u njemu je riječ o snovima i drugim paralelnim svjetovima.

Knjiga je izašla u izdanju Udruge Hrvatski autorski strip a njen je nastanak potpomognut od strane Bjelovarsko-bilogorske županije, Ministarstva kulture Republike Hrvatske i crowdfunding kampanje u kojoj su sudjelovali i mnogi od vas - hvala vam!

Želite li imati svoj primjerak Dnevnika snivanja i filozofiranja iako niste sudjelovali u crowdfundingu, evo što trebate učiniti: trebate mi se javiti na e-mail adresu irena.jukicpranjic@gmail.com i naručiti svoj primjerak. Možete ih naručiti i više, ukoliko ih poklanjate i sebi i drugima.

Ako živite u Bjelovaru ili Zagrebu, knjigu vam mogu donijeti na vaš kućni prag i možete mi je platiti na licu mjesta. U Bjelovaru knjige dostavljam svaki dan a po Zagrebu ih dostavljam nedjeljom između 11 i 14 sati.

Knjigu vam mogu poslati i poštom ako na moj tekući račun, koji ću vam poslati u e-mailu, uplatite 150 kn plus još 10 kn za poštarinu i kovertu. Ova se opcija odnosi na one koji žive u Hrvatskoj - poštarina za inozemstvo puno je skuplja.



7   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
andjusticeforall Posted - 22/04/2023 : 16:12:51
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by ivanl

Stvarno lijepo izgleda dizajn dnevnika.


Crvene korice bez naslova?



Replika je originala...
andjusticeforall Posted - 22/04/2023 : 16:10:21
Isprike na propustu te hvala na postu, dostupne količine su pri kraju, ima u Torpedu sigurno, lani smo za Irenin album, tj. Irena je dobila glavnu nagradu na Supertoonu.


Nisam ni ovo stavio na forum, ali u nedostatku vremena, danas je promocija Gačićeva albuma u Booksi:

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/2023/04/promocija-strip-albuma-trilogija-od.html?m=1

matori paraliticar Posted - 20/04/2023 : 18:39:16
Ivan Veljkovic je napisao
intresantan osvrt na ovo delo
http://www.pokazivac.com/neumorna-pletisanko-sto-pletivo-pletes-tanko/?fbclid=IwAR0-fZoLZYj-jlB-mhl5h0XBL0g6WeUpqA8adRYFCK6bpihpByLVtpo8b60
delboj Posted - 20/04/2023 : 18:20:37
quote:
Originally posted by ivanl

Stvarno lijepo izgleda dizajn dnevnika.


Crvene korice bez naslova?
ing Posted - 01/04/2021 : 15:57:33
Lijepo i vrlo posebno izdanje po mnogo čemu. Evo još malo o Dnevniku na linku...

http://irenajukicpranjic.blogspot.com/2021/03/otisnut-dnevnik-snivanja-i-filozofiranja.html

ivanl Posted - 26/03/2021 : 13:19:38
Stvarno lijepo izgleda dizajn dnevnika.
Deers Posted - 26/03/2021 : 09:04:08
Odlično izgleda!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000