forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog extra retro-ima li nade

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
cronos six Posted - 02/05/2023 : 11:28:40
Proletese godine pa bi bilo dobro da ludens pokrene od pocetka i Dylana poput Zagora extra retro?
Ujedno bila bi ispravljena hronologija za 4 broja koja su ubacena na pogresno mesto ko skocko i pik u muzickoj slagalici.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DOMI Posted - 23/05/2023 : 18:15:59
quote:
Originally posted by BiDi

Veseli...










odlično izgleda
jaki Posted - 23/05/2023 : 13:05:30
DD je u HR tek treći po broju izdanja na kiosku.Iza Zagora i Texa.
Pa ako je to pokazatelj prodaje onda baš i nema neke šanse a Ludens uvik može kad ekstra DD popuni rupu vratit se na početak.
goodpaso Posted - 23/05/2023 : 12:56:43
quote:
Originally posted by ivanl

Sve zelje koje su ovdje izrazene za kronoloski 'postrojenim' strip junacima od jedinice pa dalje, jednostavno vec postoje, to jest postojalo je. Na losem, pa boljem papiru i otisku, c/b i kolor HC i kiosk-roto izdanje tako da od nijedne zelje tu izrazene nece biti nista. Ni u primisli.
Jedino da Zagora 'izbace' 55 put a Alana Forda 33, to bi opet islo. Tipa smaragdno-briljantno izdanje pozlacenih hrbata 24 karatnim zlatom Zagora od pocetka, ili Turbo-biserno-extra-de luxe, u kozi s zlatotiskom izdanje A. Forda. Za to ne bi bilo problema na trzistu.



Jeste hronoloski ali ako ne gresim Dilan je prvi i zadnji put izlazio u Slobodnoj Dalmaciji pre 30 godina i oni sad dostizu cenu po 500din, Libellus je preskup za obicnog kupca koji hoce `obican` strip
Dnevnik ne racunam a Veseli cetvrtak knjige ne smatram za ozbiljno,prespori su,
ne vidim zasto ne bi islo 3/1 kao Ken Parker ako ne moze pojedinacno.
ivanl Posted - 10/05/2023 : 01:42:59
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by dariohead

E pa baš sam razmišljao o točno istoj stvari ovih dana. Ja bih bio oduševljen da extra vrate od prvog prvog broja i krenu od početka. Sve bi ih z guštom kupovao jer mi baš tih prvih 100 i nešto brojeva fali u kolekciji. Ma znam da se da to nabaviti ali toliko je toga da je teško i poloviti gdje je što izašlo i u kojem redoslijedu.



I ja to čekam, Bernard mi je danas reka da nema do daljnjeg novih izdanja,pita sam za Đudasa i Dilan Doga od početka.



More, Judas od prvog albuma! Svaki u kozi sa zlatotiskom. 0d Roka Rolle do Firepowera!
(Meni nije Berni nista reka o tome, moreli, ali pitat cu ga skoro...)
RAKOSI4 Posted - 09/05/2023 : 22:00:43
quote:
Originally posted by dariohead

E pa baš sam razmišljao o točno istoj stvari ovih dana. Ja bih bio oduševljen da extra vrate od prvog prvog broja i krenu od početka. Sve bi ih z guštom kupovao jer mi baš tih prvih 100 i nešto brojeva fali u kolekciji. Ma znam da se da to nabaviti ali toliko je toga da je teško i poloviti gdje je što izašlo i u kojem redoslijedu.



I ja to čekam, Bernard mi je danas reka da nema do daljnjeg novih izdanja,pita sam za Đudasa i Dilan Doga od početka.
jaki Posted - 09/05/2023 : 21:52:33
Ima popis😇
dariohead Posted - 09/05/2023 : 20:55:36
E pa baš sam razmišljao o točno istoj stvari ovih dana. Ja bih bio oduševljen da extra vrate od prvog prvog broja i krenu od početka. Sve bi ih z guštom kupovao jer mi baš tih prvih 100 i nešto brojeva fali u kolekciji. Ma znam da se da to nabaviti ali toliko je toga da je teško i poloviti gdje je što izašlo i u kojem redoslijedu.
kostard Posted - 09/05/2023 : 12:22:13
quote:
Originally posted by alexts

Da je VČ "pametan" radili bi to tako.

Takođe i Tutto Zagor, kao mesečno izdanje, klasična SC sveska je prava stvar.

MM od početka, u bilo kom obliku, samo da ide 10x češće nego kvaziobjavljivanje VČ-a.


Potpisujem!
ivanl Posted - 09/05/2023 : 09:15:23
Brindisi na naslovnici, unutra 3 puta smanjeni Villa. Kolor iznenadujuce dobar za stare radove Montanari i Grassanija i ostalih. CCa eto nema. A vec sam se ponadao, da mozda, nekako...
jaki Posted - 09/05/2023 : 01:33:14
I di su te CC naslovnice?
emirem Posted - 09/05/2023 : 01:10:12
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by emirem

Ima na yt prikaz tih ne bas minijaturnih CC naslovnica, cini se solidno.



Ništa bez linka


Grr, evo cha si zap'o.😁

https://youtu.be/nk5Lfh1KxSY

https://youtu.be/ah-vbaYIDAo

A colori della paura bi mogli kao neka buca od po deset brojeva s obzirom da su od oko 30-tak stranica.

https://youtu.be/FfGssn8xCrQ

https://www.ebay.it/itm/DYLAN-DOG-I-COLORI-DELLA-PAURA-TIZIANO-SCLAVI-ANNO-2015-2016-SERIE-COMPLETA-/313101500311







wesskowaz Posted - 08/05/2023 : 22:09:28
quote:
Originally posted by jaki

bolje bi bilo u sveščicama



Biće valjda i to, jednog dana.
mmihoci Posted - 08/05/2023 : 19:46:48
Zna Veseli Četvrtak napraviti izdanje u tvrdim koricama, možda još bolje odabrat što staviti u tvrde korice.

Što se tiče samih tehnikalija malo im treba da dođu na nivo Fibre i Libellusa.

Što se Benellija tiče u jednom takvom ruhu za mene je do sad najbolje ovo: http://www.libellus.hr/controls/imgSizerStrip.aspx?img=1033&w=0&h=0

Unutar korica kombinacija različitog papira ovisno da li je c/b ili kolor.

Za današnje vrijeme vrhunsko izdanje.
cronos six Posted - 08/05/2023 : 19:19:59
Svaka cast veselom cetvrtku sto se tice ovakvih knjiga Dilana!
Vole ljudi,kupuju,pa i nek uzivaju..
Nemam nista do Carobnog frulasa pa se ne uklapam sa raznoraznim izdanjima vise izdavaca(ne bi ni da pocnem s kupovinom istih)
Nisam miljenik Dilan Doga pa mi se zato i ne zuri sa nekim skupocenim knjigama..
Nadam se nekom retro ili trobroju poput Ken Parkera.


ivanl Posted - 08/05/2023 : 17:46:15
Krasna knjiga. Vidio sam je na Comicatoru, nekidan, jos nije ni uvezena bila. Zaista odlicno izgleda. Ali nakon Majki i oceva, nista se manje ni ne ocekuje od Dusana.
jaki Posted - 08/05/2023 : 16:02:51
BiDi Posted - 08/05/2023 : 14:31:13
Sveščiči i žućkasti papir.
jaki Posted - 08/05/2023 : 14:12:23
bolje bi bilo u sveščicama
BiDi Posted - 08/05/2023 : 13:42:40
Veseli...






jaki Posted - 08/05/2023 : 11:14:57
quote:
Originally posted by emirem

Ima na yt prikaz tih ne bas minijaturnih CC naslovnica, cini se solidno.



Ništa bez linka
emirem Posted - 08/05/2023 : 10:51:01
@ivanl

Heh😁
Trebao sam detaljnije opisati to sa copertinama.
Ima na yt prikaz tih ne bas minijaturnih CC naslovnica, cini se solidno.
Takvo izdanje bi vec moglo kod nas, kiosk, trobroj, meke korice.
ivanl Posted - 08/05/2023 : 09:10:13
Da. Zbunjuje napaceni narod.

Nisam imao prilike pogledati Repubblica izdanja Dylana. Znam za radove Brindisija, jako su mu dobri DD coveri, Villine naslovnice Dylana mi nazalost nikad nisu legle. Nevjerovatno kako je crtao veliku Dogovu glavu naspram tijela... (za razliku od izvanrednih radova na naslovnicama Texa)

A Castellini, sto reci...majstor, o njemu se sve zna.
Evo slike jedne njegove reprodukcije Villine naslovnice. Jack lo squrtatore. Izvanredna.

https://www.comicartfans.com/gallerypiece.asp?piece=703755
CZdravko Posted - 08/05/2023 : 00:11:57
Korice za Repubblicine kolor trobroje je radio Brindisi, a unutra su printane smanjene Villine korice... vjerovatno je na njih Emirem mislio, Castellini nazalost nije radio zvanicne naslovnice za serijal.
ivanl Posted - 05/05/2023 : 17:14:54
Cek... Dylani i naslovnice Castellinija... ne kuzim?
Znam da je radio reprodukciju Villine Jack rasparac, sto ima jos toga?
emirem Posted - 05/05/2023 : 15:49:09
quote:
Originally posted by jaki

bliži se ljeto...


Brrr, najezurile se dlacice na podlakticama od misteriozne najave koja daje nadu napacenim i stripova gladnim citaocima. 😁

Kao kredo najave za film "znam sta si citala proslo ljeto".

Evo gledao na yt republicine Dogove u koloru i imaju ubacene iako smanjene naslovnice od Castellinija i cini mi se solidno, ne mora niti biti preko cijelog formata.
Ludens nije nikada osim u knjigama Zagor biblioteke ubacio crno-bijele kovere, a sad bi trebalo u boji. Bumo vid'li, ne?


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000