forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex specijal 1 - Veličanstveni Tex

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Strip-Agent Posted - 07/07/2023 : 16:27:20
Veličanstveno izbjegava metak!



Scenarij: Nizzi
Crtež: Buzzelli

Broj originala 1.

Već dostupno na https://shop.strip-agent.hr/proizvod/tex-specijal-1-velicanstveni-tex/shop.strip-agent.hr[Url]

Uskoro i na ostalim prodajnim mjestima.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Altairfan Posted - 22/11/2023 : 17:21:50
I ja sam sad provjerio svoj primjerak.Kod mene je također sve u redu.
Srebrna Kosa Posted - 22/11/2023 : 16:33:09
[url=https://postimg.cc/ykRYb48H][/url]

[url=https://postimg.cc/ykjrBWdX][/url]
Srebrna Kosa Posted - 22/11/2023 : 16:23:50
quote:
Originally posted by Ivan Liverpool

Kod mene su sve stranice na broju, sad sam provjerio.





Dobar si,valjda cu naci negdje I ja kompletan primjerak
Ivan Liverpool Posted - 22/11/2023 : 16:20:15
Kod mene su sve stranice na broju, sad sam provjerio.

Srebrna Kosa Posted - 22/11/2023 : 16:16:52
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Srebrna Kosa

33 strane fale u ovom specijalu, cak 33 stranice, od 160 do stranice 193. Bravo SA


Kako fale? U svim primjercima?



nek pogleda jos neko svoj primjerak, kod mene fali
delboj Posted - 22/11/2023 : 16:11:44
quote:
Originally posted by Srebrna Kosa

33 strane fale u ovom specijalu, cak 33 stranice, od 160 do stranice 193. Bravo SA


Kako fale? U svim primjercima?
Srebrna Kosa Posted - 22/11/2023 : 15:51:45
33 strane fale u ovom specijalu, cak 33 stranice, od 160 do stranice 193. Bravo SA
Paka01 Posted - 15/11/2023 : 10:47:26
Uz Dragonera jedino kiosk izdanje kojem se veselim
teller Posted - 15/11/2023 : 10:41:13
Super...
Kupujte pa če to cesce...
Sve zavisi od prodaje..
Ne budite i vi Broj Jedan...
Tu je valjda Giolitti crtac...meni odlican..
Ivan Liverpool Posted - 15/11/2023 : 09:15:51
Ajde napokon neki pomaci, hvala na informaciji stojsins! Btw. jucer je bilo tocno 4 mjeseca od izlaska prvog broja. Za ocekivati je onda ritam 2-3 broja godisnje, sad vidjet cemo sto ce nam sljedeca godina donijeti po tom pitanju.
Space Marine Posted - 15/11/2023 : 07:40:08
Odlično, a stavili su tamo i nove Zagor+ novele iz Darkwooda "Maska Vraga" pa bi i to moglo uskoro.
stojsins Posted - 15/11/2023 : 06:29:15
quote:
Originally posted by Ivan Liverpool

Tocno 3 mjeseca od izlaska prvog broja. A nema najava ni za Mladog Texa ni Dragonera da ne dizem sve topice gore. Kao redovni kupac svih Texovih kiosk izdanja (Lud i SA) malo je reci da sam nezadovoljan.


Evo uzvukoh iz Strip Agentove najave na socijalnim mrežama sliku specijala broj 2. Znači, stiže ubrzo

Macbeth Posted - 15/10/2023 : 17:21:04
quote:
Originally posted by Ivan Liverpool

quote:
Originally posted by Macbeth

A bezveze... doduše, nije da ću plakati za njima, ali pari mi se da ta izdanja nemaju nikakvu budućnost onda
Ja sam doslovno zaboravio što sam čitao, toliko čekati neću nažalost. Mogu uzeti Libellus (ili posuditi u knjižnici) i pročitati smislenu cjelinu... Mjesec, dva, ajde, ali 3+ mjeseca za priče koje se nastavljaju... Ne znam na koju foru bi ovo trebalo privući nove čitatelje kad je tako bolesno rascjepkano.
Ajde još nekako ovaj specijal, to je priča za sebe, pročitaš i mirna Bosna.
Mladi Tex i Dragonero - ćorak.



Ja bas isto gledam da sam se mozda zeznuo s Mladim. Jer prvi broj Mladog Texa sam nabavio u NLMS izadnju i izasla je i druga prica u meduvremenu, ali nisam htio kupovati jer sam se odlucio prebaciti na SA izdanje. Ne patim za velikim formatom, vise gledam da cjenovno prodem najbolje pa mi je izgledalo isplativije, jos uz najavljeni ritam od 2 mjeseca sve okay. Ali kako i kazes, tko ce cekati 3+ mjeseca na nastavak. Ajde Mladi Tex je izasao negdje krajem 7. pa jos uvijek postoji mogucnost da unutar 3. mjeseca izade broj 2, ali sve nekako sumnjam, a ako i da, izaci ce sad i onda vjv nista do proljeca, slicno kako rade s Velikim Bonelli pricama. Steta sto jos uvijek nema nigdje Mladog Texa za skinut online za citanje, onda bi me bolila briga kad ce izlaziti.



Ma sva ostala izdanja Mladog izgledaju bolje kao komplet izdanje, čak i taj LMS koji inače ne bih uzeo ispada bolja prilika nego ovo kod SA... Još je tu i Libellus, koji jest poslovično skup, ali izgleda odlično.
Ostajem na redovnom i Klasik izdanju zasad. Kupim i Maxi kad ga ima.
Ovaj specijal još nisam čitao.
pcoro Posted - 15/10/2023 : 16:43:19
Za spdcijal je zapravo svejedno, ali Maldi Teks i Dragonero bi morali imati neki stabilni ritam. Ja sam uzeo prvog Mladog Teksa radi podrške ali uzeo sam i LMS jer mi se činilo da neće izdržat i čini se da sam bio u pravu.
Altairfan Posted - 15/10/2023 : 16:01:18
quote:
Originally posted by ReemCP

Možda su na godišnjem?
LP-a nije dosta dugo bilo, Kruger odradio hrpu najava.



Pa sad su imali godišnji svih godišnjih.

Izbacivanje stripova nije bilo problematično kroz cijelo ovo vrijeme dok Potrčka nije bilo.

Koliko sam gledao na ovim kioscima na koje odlazim nema niti jednog specijala više, niti mladog tex willera.Dragonera još ima.
Ivan Liverpool Posted - 15/10/2023 : 15:59:41
quote:
Originally posted by Macbeth

A bezveze... doduše, nije da ću plakati za njima, ali pari mi se da ta izdanja nemaju nikakvu budućnost onda
Ja sam doslovno zaboravio što sam čitao, toliko čekati neću nažalost. Mogu uzeti Libellus (ili posuditi u knjižnici) i pročitati smislenu cjelinu... Mjesec, dva, ajde, ali 3+ mjeseca za priče koje se nastavljaju... Ne znam na koju foru bi ovo trebalo privući nove čitatelje kad je tako bolesno rascjepkano.
Ajde još nekako ovaj specijal, to je priča za sebe, pročitaš i mirna Bosna.
Mladi Tex i Dragonero - ćorak.



Ja bas isto gledam da sam se mozda zeznuo s Mladim. Jer prvi broj Mladog Texa sam nabavio u NLMS izadnju i izasla je i druga prica u meduvremenu, ali nisam htio kupovati jer sam se odlucio prebaciti na SA izdanje. Ne patim za velikim formatom, vise gledam da cjenovno prodem najbolje pa mi je izgledalo isplativije, jos uz najavljeni ritam od 2 mjeseca sve okay. Ali kako i kazes, tko ce cekati 3+ mjeseca na nastavak. Ajde Mladi Tex je izasao negdje krajem 7. pa jos uvijek postoji mogucnost da unutar 3. mjeseca izade broj 2, ali sve nekako sumnjam, a ako i da, izaci ce sad i onda vjv nista do proljeca, slicno kako rade s Velikim Bonelli pricama. Steta sto jos uvijek nema nigdje Mladog Texa za skinut online za citanje, onda bi me bolila briga kad ce izlaziti.
Macbeth Posted - 15/10/2023 : 15:51:35
A bezveze... doduše, nije da ću plakati za njima, ali pari mi se da ta izdanja nemaju nikakvu budućnost onda
Ja sam doslovno zaboravio što sam čitao, toliko čekati neću nažalost. Mogu uzeti Libellus (ili posuditi u knjižnici) i pročitati smislenu cjelinu... Mjesec, dva, ajde, ali 3+ mjeseca za priče koje se nastavljaju... Ne znam na koju foru bi ovo trebalo privući nove čitatelje kad je tako bolesno rascjepkano.
Ajde još nekako ovaj specijal, to je priča za sebe, pročitaš i mirna Bosna.
Mladi Tex i Dragonero - ćorak.
jaki Posted - 15/10/2023 : 15:09:30
Svako nov se za dva miseca nauči da se najava strip agenta i ludensa ne triba držat zaozbiljno.
bit će kad bude.
ReemCP Posted - 15/10/2023 : 14:58:23
Možda su na godišnjem?
LP-a nije dosta dugo bilo, Kruger odradio hrpu najava.
delboj Posted - 15/10/2023 : 14:51:57
quote:
Originally posted by Macbeth

Ček, Dragonero i mladi Tex idu u kojem ritmu onda? 3 mjeseca ili duže?


A vjerovatno u ritmu "povremeno".
Macbeth Posted - 15/10/2023 : 14:18:56
Ček, Dragonero i mladi Tex idu u kojem ritmu onda? 3 mjeseca ili duže?
dd fan Posted - 15/10/2023 : 13:33:20
quote:
Originally posted by mpavin

Niste valjda stvarno mislili da će ritam tih izdanja biti dvomjesečan?


Imaju spreman prevod i pripremu, zašto ne bi bio.
Dwayne_Looney Posted - 15/10/2023 : 10:18:20
Nedavno je na Strip-Agentovoj Facebook stranici, uz najavu nekog novog izdanja, išao pasus u kojem su napisali nešto tipa "Da unaprijed odgovorimo, nećemo pokretati Mister No, Martin Mystere ni nastavljati Dampyr specijal". Ja ih čak i razumijem što ne objavljuju kad nešto prekinu, jbg, po svemu se vidi da nitko ne voli objavljivati loše informacije odnosno neuspjehe. Momčad za koju navijaš popuši i nakon meča stavi samo trenerovu konferenciju i ušuti se dva dana, a kad pobijedi ide i ta konferencija, pa dva "flash intervjua" s igračima pa trening u dobroj atmosferi idućeg dana i tako.
A strip broji zadnje godine na kiosku, nažalost.
Ivan Liverpool Posted - 15/10/2023 : 10:06:19
Pa mogli su odmah napisati ritam tromjesecni/polugodisnji/godisnji ili kakav vec. Ovo da stave dvomjesecni i onda se ne pridrzavaju toga je krajnje neozbiljan potez. Nekorektno prema citateljima. Jos im ne mogu oprostiti ni sto nisu ponudili obasnjenje zasto ukidaju Dampyr specijal ediciju. Mislim mogu pretpostaviti da je rijec o slaboj prodaji, ali bilo bi fer od njih da su negdje stavili obavijest za vjerne citatelje koji su kupovali sve brojeve do tad i lijepo kulturno objasnili svoje razloge, a ne da ih ja moram ispitivati na fejsu hoce li biti sto od novih brojeva Dampyra.
mpavin Posted - 15/10/2023 : 09:12:36
Niste valjda stvarno mislili da će ritam tih izdanja biti dvomjesečan?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000