forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovi na kioscima

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Zagooor Posted - 05/05/2012 : 21:25:10
Koji sve serijali izlaze i za koliko novaca ? Koliko često i redovito izlaze ?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jerki44 Posted - 17/08/2023 : 14:23:04
Dragonero na kioscima.
Sad, koja je razlika, i je li je ima, od onog izdanja od Libellusa u tvrdim koricama?
jagodanbg Posted - 29/07/2023 : 17:44:26
quote:
Originally posted by jerki44

quote:

Fali mangi i Amera na kioscima.



jep! baš to.

Blade of immortal još nisam prebolio kada je prestao izlazit. To je zadnje što sam i kupio na kiosku.


Kod nas je, čini mi se, Lokomotiva krenula sa Sweet Konkrete na kioscima i odustali posle 2. broja ☹️
Golub Posted - 29/07/2023 : 17:29:26


Evo jednog komentara na temu ovoga što se povuklo na topicu — glede Bonellija — i što se uvijek zaziva na forumu.
jerki44 Posted - 27/07/2023 : 15:07:14
quote:

Fali mangi i Amera na kioscima.



jep! baš to.

Blade of immortal još nisam prebolio kada je prestao izlazit. To je zadnje što sam i kupio na kiosku.
Deers Posted - 27/07/2023 : 12:55:38
Stripoteka i Politikin Zabavnik su (bili) relativno redoviti na kioscima mada ne na svima i ne uvijek.
Golub Posted - 27/07/2023 : 12:38:08
quote:
Originally posted by Najkula

Pa evo, nismo sigurno koliko je ovo nečiji cup of tea i koliko ćemo vas obradovati, ali jeste sveže... postoje planovi da uskoro SOLO LEVELING, a ubrzo za njim i BASTARD osvanu na pojedinim prodajnim mestima Tiska u Hrvatskoj.






Fenomenalno, apsolutno podržavam i kupovat ću. Mangi i manhwi kritično nedostaje na hrvatskim kioscima, pogotovo kad se uzme u obzir da stripovi koje danas mladi većinom čitaju (i to naveliko) upravo i jesu mange. Tu se nameće problem toga da ih dosta čita na engleskom jeziku i teško im se prebaciti na hrvatski/srpski, ali i ta se publika također treba odgajati. Dobro kaže matori gore, trebat će i neke promocije da ljudi znaju da izlazi, ali jako entuzijastično dočekujem ovu vijest.

quote:
Jel skorije bilo neko srpsko strip izdanje na kioscima u Hrvatskoj?


Ha meni pada na pamet samo Stripoteka. I Alan Ford CPG ako to uopće izlazi na hrvatskim kioscima, AF ne čitam odavno.

Fali mangi i Amera na kioscima. Mislim da bi Japanci imali prihvatljivu prođu uz dobar marketing, stvarno smatram da se to može izgurati, a za Amere ne znam. Jako puno ljudi prati Marvel ili DC, ali samo filmove i serije, da nikad u životu nisu uzeli strip u ruke.

Općenito, nekako se bojim da ta publika jako teško prihvaća prijevode, da bi radije čitali na engleskom nego na materinjem jeziku. No, to nekako više sudim po ljudima u svojoj okolini nego na temelju nekih mjerljivih i čvrstih podataka.
matori paraliticar Posted - 27/07/2023 : 11:14:41
quote:
Originally posted by Najkula
postoje planovi da uskoro SOLO LEVELING, a ubrzo za njim i BASTARD osvanu na pojedinim prodajnim mestima Tiska u Hrvatskoj.


Zvuci fenomalno Najkulasi, nadamo se da cete uspeti.
Neku normalnu "malu promocijicu ovde" (samo info bla bla) i sto vise da se nekako prosiri info na drugim adekvatnim mestima.

Jel skorije bilo neko srpsko strip izdanje na kioscima u Hrvatskoj?
verab Posted - 27/07/2023 : 11:05:26
quote:
Originally posted by Najkula

Pa evo, nismo sigurno koliko je ovo nečiji cup of tea i koliko ćemo vas obradovati, ali jeste sveže... postoje planovi da uskoro SOLO LEVELING, a ubrzo za njim i BASTARD osvanu na pojedinim prodajnim mestima Tiska u Hrvatskoj.





Najkula Posted - 27/07/2023 : 10:28:02
Pa evo, nismo sigurno koliko je ovo nečiji cup of tea i koliko ćemo vas obradovati, ali jeste sveže... postoje planovi da uskoro SOLO LEVELING, a ubrzo za njim i BASTARD osvanu na pojedinim prodajnim mestima Tiska u Hrvatskoj.


jerki44 Posted - 27/07/2023 : 08:28:13
quote:
Originally posted by ZoranM

Kakav je strip Dragonero? To dodje nesto poput Witchera za sirotinju? Ko ce ga izdavati u kiosk formatu?




Zvuči kao točan opis

Ma kakvi mrtvi Bonelli. Ne mogu to više čitat niti imam želju podržavat.

Drugim riječima, perspektiva nikakva
jaki Posted - 27/07/2023 : 07:41:50
Strip agent.
ZoranM Posted - 26/07/2023 : 23:36:43
Kakav je strip Dragonero? To dodje nesto poput Witchera za sirotinju? Ko ce ga izdavati u kiosk formatu?
RAKOSI4 Posted - 26/07/2023 : 20:20:59
Kupiću par Dragonera da vidim je li mi se sviđa .Nepoznanica mi je jer nisam pročita ni jedan ali gledajući na stranicama Sergio Bonelli Editore ima dobroga crteža.
jaki Posted - 26/07/2023 : 17:00:27
Dragonero je lošnjikav kao i sve Bonelli serije.
Nađe su tu i odličnih epizoda ali večina toga je za zaborav.
Golub Posted - 26/07/2023 : 16:37:03
quote:
Originally posted by jerki44

baš mi nedostaje nešto svježe da krene izlaziti na kiosku.

Zagora, tex i alan ford nikad nisu bili my cup of tea





Evo pa uskoro izlazi Dragonero, po mnogima najkvalitetniji i najbolje nacrtani Bonelli serijal u posljednjih 10-15 godina. To je nešto potpuno novo što se isplati podržati.

A ako želiš vidjeti nešto što nema veze s Bonellijem, bojim se da je, nažalost, tu perspektiva nikakva.
jerki44 Posted - 26/07/2023 : 15:29:20
baš mi nedostaje nešto svježe da krene izlaziti na kiosku.

Zagora, tex i alan ford nikad nisu bili my cup of tea

jaki Posted - 26/07/2023 : 13:48:54
A onda ostaje interliber
mpavin Posted - 26/07/2023 : 12:52:38
Ono kad ne kupiš odma te čekaš remitendu Bleka, Mikija, Malog rendžera pa je na kraju ne bude...
Macbeth Posted - 26/07/2023 : 12:23:22
quote:
Originally posted by jaki


U centrima ispid interspara je uvik najbolji i najveći izbor.
mall of split,cc,emezeta...



Istina, tu sam najviše skupio kompleta Kena i neke Tex klasike, sve je lijepo poslagano i uredno.
Tisak mi je zato sve veće razočaranje, izlože samo nešto sitno stripova (ako i to), za ostalo moraš gnjavit tete... čast izuzecima
jaki Posted - 26/07/2023 : 12:17:22

U centrima ispid interspara je uvik najbolji i najveći izbor.
mall of split,cc,emezeta...
RAKOSI4 Posted - 26/07/2023 : 11:59:02
Sity centar Split
jaki Posted - 26/07/2023 : 11:48:53
Ljeto nam se vratilo:
[url=https://postimg.cc/3djR8F3c]
Zagooor Posted - 06/05/2012 : 08:34:51
Znam,znam,ali nije valjda da samo to izlazi ... Nema veze,danas idem na kiosk pa ću vidjeti
King Warrior Posted - 05/05/2012 : 22:15:33
mali info: odes na sajt i odes na dno stranice. Tu imaju sva aktuelna izdanja.
Zagor12 Posted - 05/05/2012 : 22:01:27
Ajde, tek je došao...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000