forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Uno di noi

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
vukozec Posted - 25/08/2023 : 10:37:10
Braća i sestre po stripu iz javnog i inog života.

Dodajte koga znate.


25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
alaniusfordius Posted - 28/08/2023 : 14:15:17
quote:
Originally posted by sumohrvat

Igor Rakočević je veliki kolekcionar.... Dilan Dog i Alan Ford prije svega.



I kolega mu Predrag Drobnjak
Peyo Posted - 28/08/2023 : 09:32:40
quote:
Originally posted by Kila Banana

Andrej Plenković veliki fan Alan Forda... Svojevremeno imao prvih 300 i nešto epizoda, bio neki intervju na YouTubeu.



Nisam htio regirati na Lenija i AF, ali kad se već ponavlja.

Onaj tko ima samo AF u kolekciji ili samo njega čita ili se rado sjeća po mom mišljenju nije ni strip ljubitelj/poznavalac ni strip kolekcionar.

Samo želi pokazati koliko je dobrohotan i "širokih pogleda" pa razumije što je po njegovom "skromnom" sudu maltene jedino vrijedno pažnje u toj literaturi za maloljetnike i/ili odrasle nesazrele osobe.
DiSkAcH Posted - 28/08/2023 : 09:22:22
quote:
Originally posted by Edi B







Jedini kojeg znam uživo.
Kila Banana Posted - 27/08/2023 : 23:48:18
Andrej Plenković veliki fan Alan Forda... Svojevremeno imao prvih 300 i nešto epizoda, bio neki intervju na YouTubeu.
tex2 Posted - 27/08/2023 : 10:19:56
Pokojni George Best je također čitao stripove
sumohrvat Posted - 26/08/2023 : 16:56:12
quote:
Originally posted by ivanl

Bubnjeve rasturaju oba dva. Bez obzira na kosarku mlajega. Mlaji je i dobio srednje ime Leni po Lennyu Whiteu, bubnjaru Chick Koree, i stvarno dobro svira.
Ali ne znam da imaju Fordove. Ne mogu to tvrditi, stojimo blizu, ali nisam to cuo.


Provjereno Leni skuplja Fordove.
ivanl Posted - 26/08/2023 : 14:03:46
Bubnjeve rasturaju oba dva. Bez obzira na kosarku mlajega. Mlaji je i dobio srednje ime Leni po Lennyu Whiteu, bubnjaru Chick Koree, i stvarno dobro svira.
Ali ne znam da imaju Fordove. Ne mogu to tvrditi, stojimo blizu, ali nisam to cuo.
vice Posted - 26/08/2023 : 13:48:03
Roko Ukić je u u intervjuima istica čitanje stripova ka hobi, uz sviranje bubnjeva na ćaću.
ivanl Posted - 26/08/2023 : 13:39:23
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by ivanl

Tomislav Baturina, bivsi vratar je koliko znam vlasnik dobrog kompleta Alan Forda.


Ne znam tko je Tomislav Baturina, ali Tomislav Butina je kolekcionar Alan Forda.
Na tom popisu ljubitelja Alan Forda su i bivši košarkaški reprezentativci Roko Ukić i Marijan Mance....



😄 Butina, Batina, Baturina...java ga odnija...je taj je.

Caca od Roka, bubnjar Ukic stoji u mojoj ulici, ne znam da imaju interes prema Fordovima, a ja bi to triba znat.
sumohrvat Posted - 26/08/2023 : 13:14:20
quote:
Originally posted by ivanl

Tomislav Baturina, bivsi vratar je koliko znam vlasnik dobrog kompleta Alan Forda.


Ne znam tko je Tomislav Baturina, ali Tomislav Butina je kolekcionar Alan Forda.
Na tom popisu ljubitelja Alan Forda su i bivši košarkaški reprezentativci Roko Ukić i Marijan Mance....
ivanl Posted - 26/08/2023 : 12:07:16
Tomislav Baturina, bivsi vratar je koliko znam vlasnik dobrog kompleta Alan Forda.
sumohrvat Posted - 25/08/2023 : 23:04:06
Igor Rakočević je veliki kolekcionar.... Dilan Dog i Alan Ford prije svega.
leshwolsh Posted - 25/08/2023 : 21:43:14
Zoran Kesić Intervju i kolekcija od pre par godina

https://stripblog.in.rs/2018/10/06/zoran-kesic/


tex2 Posted - 25/08/2023 : 19:20:35
Proslavili su se!
Paka01 Posted - 25/08/2023 : 18:45:04
quote:
Originally posted by ReemCP

Željko je jedan od ponajboljih komentatora



Željko Vela i Srećko Bogdan, kombinacija iz snova
Ko da slušaš stand-up komičare

ReemCP Posted - 25/08/2023 : 18:10:32
Ma Ivane, isprva ti je to kod mene bila nevjerica, misliš ono "ma daj, oni da čitaju stripove", ne bi čovjek uopće pomislio na recimo i Alena Vitasovića (dok nisam vidio po prvi put u onoj Voajer temi) da je fan. Nisam nikad vidio ove LL Texove, ali hrbati su jako slični Mister Noovim (biblioteci) pa i Nickovim LL.

Oni su u tom kvizu spojili se preko zooma ili čega već, gdje slika i nije najčistija bila, pa se i nije moglo dobro vidjeti, ali rekoh, bolje pitat ovdje stručnjake pa se uvjerit, sad mi baš drago da je Vukozec otvorio ovaj topic pa sam saznao te lijepe stvari o toj obitelji Vela. Željko je jedan od ponajboljih komentatora, koji te baš svojim emocijama unese u neku utakmicu, i onda kad još saznaš ove stvari, ma predivno :)
ivanl Posted - 25/08/2023 : 17:32:52
quote:
Originally posted by ReemCP

To su onda od ćaće



Meni nije jasno, kako mos pitat; sta je ono iza? Pa kako ne vidis LL Texove... ne bi to od tebe ocekiva, a ima si Zagije koje si minja za pilote. (Jel tako bilo) I znas taj dir. Ccc. ;)
tinton Posted - 25/08/2023 : 17:18:42
Evo, potvrdio mi je čovjek da se ne radi samo o paravanima nego da su zaista stripovi u pitanju.
mladjo Posted - 25/08/2023 : 16:56:59
Frizura mu je već kao kod starog :D:D
jaki Posted - 25/08/2023 : 16:36:31
A možda i sin čita...
ReemCP Posted - 25/08/2023 : 16:22:37
To su onda od ćaće
tex2 Posted - 25/08/2023 : 16:18:27
To u pozadini su Libellusovi Texovi
ReemCP Posted - 25/08/2023 : 16:14:23
Wow, hvala svima na potvrdi, da vas sad sve ne citiram

Već neko vrijeme sam mislio to staviti, pa nikako, mislio sam pitat već odavno Jakija da vidi na slici jesu li to stvarno stripovi (trebala bi biti u pozadini LL kolekcija nekog junaka) jer on ima oko za te stvari.

Radi se o Željkovom sinu, Tino Vela, koji je igrao onaj kviz na SportKlubu, Rizik ili Oprez, tako nekako. I ja sam tad zapazio u pozadini Tina da bi to mogli biti stripovi pa slikao mobom ekran (nije baš neka kvaliteta slike, ali trebalo bi se vidit).

To je bilo prošle godine početkom travnja.

Jedna slika, gdje je fokus prema toj polici iza Tina: https://i.postimg.cc/vZFXpCdT/3.jpg



drogsy Posted - 25/08/2023 : 15:37:13
Željko Vela je napisao i recenziju za sajt

https://www.stripovi.com/recenzije/tex-willer-tx-lib-14-tajna-rudnika/320/
mladjo Posted - 25/08/2023 : 15:33:33
quote:
Originally posted by tex2

Reem Željko Vela ima i Nick na forumu ovdje (ima veze s Texom), kupio nekoliko puta stripove od njega i ugodno popričali, sigurno čita i skuplja stripove



Da, nick mu je Tiger Jack!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000