forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 Libellus, Zagor komplet 1-101 (3100€)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
BO Posted - 26/08/2023 : 20:49:57
Tražim u odličnom stanju, plaćam 3100€
4   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
BO Posted - 29/12/2023 : 18:33:47
Brisati, kupljeno
BO Posted - 25/10/2023 : 10:42:42
quote:
Originally posted by ddeki

quote:
Originally posted by osmo

3500e i lično preuzimanje u Brčkom ;)



Trenutno imam 98 brojeva, ali cu do kraja godine imati komplet od svih 101 brojeva (3 broja su mi rezervisana). Nisam jos odlucio da ih prodam, ali sam blizu toga da ih sve prodam u kopmletu koliko ih tada bude bilo, verovatno sledeceg leta, a mozda i pre ako dobijem neku ponudu koja se ne odbija. Stripovi su svi glanc i svi su kupljeni u Darkwoodu, a preuzimanje bi bilo u Sapcu. Ponude mi mozete slati na private messages, pa cu na osnovu toga odluciti da li cu ih i kada prodavati.







U naslovu topica piše koliko plaćam komplet, zadnjih par brojeva mi nije uvjet za kupovinu.
Zahvaljujem na ponudi, ali preferiram preuzimanje u Zagrebu (ili Hrvatskoj i EU) kako bi izbjegao plaćanje carine.
ddeki Posted - 24/10/2023 : 13:39:43
quote:
Originally posted by osmo

3500e i lično preuzimanje u Brčkom ;)



Trenutno imam 98 brojeva, ali cu do kraja godine imati komplet od svih 101 brojeva (3 broja su mi rezervisana). Nisam jos odlucio da ih prodam, ali sam blizu toga da ih sve prodam u kopmletu koliko ih tada bude bilo, verovatno sledeceg leta, a mozda i pre ako dobijem neku ponudu koja se ne odbija. Stripovi su svi glanc i svi su kupljeni u Darkwoodu, a preuzimanje bi bilo u Sapcu. Ponude mi mozete slati na private messages, pa cu na osnovu toga odluciti da li cu ih i kada prodavati.


osmo Posted - 26/08/2023 : 21:22:40
3500e i lično preuzimanje u Brčkom ;)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000