forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Manga
 Manga preporuke

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
GGG Posted - 03/12/2023 : 22:57:41
Tražim neku mangu za stariju kčer (21, studira informatiku)

Prošle godine sam pogodio 10/10 sa Solaninom, a veliki je ljubitelj Yotsube i Azumanga Daioh (to več sve ima). Od ostalog OK su ji bili My Hero Academia, Oishinbo i Cells at Work, dok joj Full Metal Alchemist, Genshiken i Taniguchi nisu sjeli.

Po mogućnosti nešto što se može normalno nabaviti i da nije neka preduga serija. Hvala unaprijed.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
netkotreci Posted - 29/09/2024 : 20:53:51
Istinabog. Ni muzike poslušati, ni filma pogledati, a o vansvjetskim aktivnostima bolje ne započinjati. ni da si supermen ne bi stigao proći kuglu zemaljsku kako spada :)
kreŠa Posted - 28/09/2024 : 19:53:19
Jebiga, do neke dvaespete sam i gledao, posle toga sam skontao da toliko stripa postoji da ga za života neću pročitati :D
A ne može sve :D
netkotreci Posted - 25/09/2024 : 09:37:59
Ha, šteta. Ima puno odlične animacije svih vrsta, pa čak i uratci poput bolno točno repliciranih Watchmena, panel po panel :)
kreŠa Posted - 24/09/2024 : 17:46:03
Ne volim pokretne slike i nisam gledao, ali nadam se da si u pravu jer mi ovo baš nije leglo. :(
netkotreci Posted - 24/09/2024 : 17:14:21
quote:
Originally posted by kreŠa

A moraće i jedna antipreporuka - Nichijou.

Žali Bože posečenog drveća za štampanje ovog naslova. :(
Ne znam za mangu ali animirana verzija ima odlične za*ebancije, mislim da takvom tipu humora bolje stoji animacija.
kreŠa Posted - 24/09/2024 : 16:33:45
Ponovio Jocuba i... po četvrti put i sve mračne misli su nestale!

EDIT: njegov Azumanga Daioh je još bolji!!!
kreŠa Posted - 21/09/2024 : 15:41:57
A moraće i jedna antipreporuka - Nichijou.

Žali Bože posečenog drveća za štampanje ovog naslova. :(
kreŠa Posted - 21/09/2024 : 15:39:57
Danas završio jednu toplu, romantičnu priču - Ubijanje Uhođenje.

Ko ovo izda kod nas će se opariti, ali goreti u paklu. :D

Najpotresnije je što su 90% kupaca ovog naslova kod nas kasne osnovnoškolke i srednjoškolke.
vatrena_stenica Posted - 20/09/2024 : 21:03:12
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

quote:
Originally posted by vatrena_stenica

Sneaksie, jesi li čitao njegov DRCL? Meni Innocent kul počeo, odličan crtež, ali mi priča u nekom trenutku pala, pa onda Innnocent Rouge nisam htela da čitam, a videh da ima bolje ocene. Koko no Hito mi bolje legao.

nisam jos ali sam bavio pogled na nekoliko slika



Pročitala sam sva četiri tankobona koja su do sada izašla. Mogu da ti kažem da osim crteža, nema na tim stranicama ničega dobrog. Crtež prelep, priča tanka, likovi još tanji. Što se mene tiče, ovo konzumirati samo kao slikovnicu.
Sneaksie Thiefsie Posted - 18/09/2024 : 07:17:54
quote:
Originally posted by vatrena_stenica

Sneaksie, jesi li čitao njegov DRCL? Meni Innocent kul počeo, odličan crtež, ali mi priča u nekom trenutku pala, pa onda Innnocent Rouge nisam htela da čitam, a videh da ima bolje ocene. Koko no Hito mi bolje legao.

nisam jos ali sam bavio pogled na nekoliko slika
kreŠa Posted - 17/09/2024 : 18:51:26
Mislim da je kasnije bio na Ultri, ja ga se sećam samo na Original Bosnian Networku :D
naker Posted - 17/09/2024 : 17:45:23
quote:
Originally posted by kreŠa
Shaman King (plus Flowers, bez webmange) - vratio sam se u četvrti razred i dobio sam kablovsku od Kopernikusa i hvatam OBN i uveče na teletekstu gledam šta će da se desi u Hausu i CSIju i ujutru pre škole gledam ovaj peak. Ponovio po ne znam koji put, ponoviću još toliko.



Ne znam koji kanal je bio u pitanju, ali znam da sam ustajao ujutru da bi kao ponavljao za kontrolni ali zaboravi na učenje kada gitare počnu da prže znaš da je ozbiljan fajt


kreŠa Posted - 17/09/2024 : 16:52:34
Čitalo se na odmoru :D

Quintessential Quintuplets - da, harem je; da, prelepe su; da Jocuba; da, ispoštuje svaku tropu i kliše; da Miku; da, preteruje - da. :D

Shaman King (plus Flowers, bez webmange) - vratio sam se u četvrti razred i dobio sam kablovsku od Kopernikusa i hvatam OBN i uveče na teletekstu gledam šta će da se desi u Hausu i CSIju i ujutru pre škole gledam ovaj peak.
Ponovio po ne znam koji put, ponoviću još toliko.

Shigurui - Shigurui > Lone Wolf & Cub

Captain Momo's Secret Base - Tsuruta, volim te Tsuruta :D

vatrena_stenica Posted - 17/09/2024 : 11:27:51
Sneaksie, jesi li čitao njegov DRCL? Meni Innocent kul počeo, odličan crtež, ali mi priča u nekom trenutku pala, pa onda Innnocent Rouge nisam htela da čitam, a videh da ima bolje ocene. Koko no Hito mi bolje legao.
netkotreci Posted - 16/09/2024 : 09:14:50
quote:
Originally posted by izivko

Tek nedavno otkrio sam ovaj strip. Gon od Masashi Tanaka
Gon! Dodatno ga je proslavilo pojavljivanje u Tekkenu 3, igri za PSX. Završni video mu je skroz u duhu sa stripom :D
Tekken 3 je prva igra koju sam dobio uz PSX tog sudbonosnog popodneva kao osnovnoškolac i dan-danas mi ostaje među najdražima.

Soundtrack je divlje unikatan spoj elektronike i električne gitare. Vincent Moretto ima odličan cover/mashup za one koji čitaju a možda su fanovi.
Namco Sound Team je u tim danima žario i palio. Neponovljiv period za muziku, poglavito elektronsku.


No nazad na temu.

Ping-Pong (i pripadajuća anime adaptacija) su meni jedan od boljih sportsko-životnih uradaka. Nažalost puno ljudi odustane čim čuju naziv a isti skriva jako ljudsku priču o prijateljstvu, rivalstvu, odrastanju. Anime je odlično napravljen.

Steins;Gate (također adaptiran) jako dobro balansira humor i ozbilju. Vrlo zanimljiva priča i likovi.

Great teacher Onizuka je prvotno komedija ali također ima par ozbiljnih nota.

Sayonara, Zetsubou-Sensei kao slice-of-life okreće temu depresije na glavu pa tako nastavnika svaka najmanja sitnica izbaci iz takta.
Sneaksie Thiefsie Posted - 14/09/2024 : 09:00:40
Kokō no Hito


Inosan
kreŠa Posted - 21/08/2024 : 19:17:59
Mrzi me da čukam detaljne preporuke, tako da ću samo nabrajati serijale koje sam pročitao tokom leta a da mi se sviđaju :D

Kučići
Moja lutka za oblačenje
Krv na šinama
Srcoprema
Zadovoljstvo i korupcija (Jagodina)
Pesnica severnjače
Dnevnici Pavla Zelića

Bilo je još dobrih stvari, ali ovo mi je leglo :D
kreŠa Posted - 11/06/2024 : 18:11:41
Ponukani VIZom i Kodanšom, krenuo je talas najava za naredni period, gde me najviše raduje Moto Hagio i kod Denpe i kod Fante :D
Očekuje nas i još mnogo Cugea, Tezuke (i dalje bez Feniksa), Jazave ali i ekskluzive na englesom - avanture Čokole i Vanile, samo 16 godina nakon Hrvata :D
kreŠa Posted - 01/06/2024 : 15:48:04
U ponedeljak VIZu odmah da rezervišem količine :D
Heisenberg Posted - 01/06/2024 : 15:35:01
Videh, ludilo itekako, čak su najavili i Minecraft mangu🤯
kreŠa Posted - 01/06/2024 : 14:59:40
Ne znam da li je neko ispratio VIZ najave od juče, ali odavno nije bilo ovako jake ture - Vagabond deluks, Climber, restock svih Inouea, Mujina...
Biće vrelo proleće 2025. :D
kreŠa Posted - 31/05/2024 : 21:03:15
quote:
Originally posted by vatrena_stenica

quote:
Originally posted by kreŠa
Aaaaaa, imenjak WWE rvača :D
Nisam čitao, ali Innocent i #DRCL se prodaju neverovatno dobro kod nas, više nego mnogo poznatiji (gledam u tebe Kubo-sensei) :D

Inače, preporuka sad za Goodbye, Eri, iako mi se na prvu nije dopao ni malo!



Poznato mi je da se ekstra prodaju. Zbog crteža ga i dalje čuvam na računaru, jer je stvarno dobar. Za #DRCL sam isto videla/čula lepe komentare. Tu mi je na listi, ali posle Climbera. Ovaj maj mi je takav da ništa ne stižem, a lista za čitanje kilometarska i samo raste.

WWE ne pratim, pratim ponekad One Championship i to sve osim teške katergorije (teška mi je čisto vaćarenje i prepipavanje). 😆



Retko priznajem greške kada naručujem strance, ali on me je baš iznenadio - dvocifrena količina njegovih radova koju sam poručio se prodala za nekoliko dana :D

Pravo je vreme da se uključiš u WWE sada :D
izivko Posted - 31/05/2024 : 15:52:37
quote:
Originally posted by vatrena_stenica

Ovaj Gon mi deluje kao neki mali drkadžija. Već mi se sviđa! 😂


Ma ko veliki.

Maltretira jake a štiti slabe.
vatrena_stenica Posted - 31/05/2024 : 14:59:56
quote:
Originally posted by kreŠa
Aaaaaa, imenjak WWE rvača :D
Nisam čitao, ali Innocent i #DRCL se prodaju neverovatno dobro kod nas, više nego mnogo poznatiji (gledam u tebe Kubo-sensei) :D

Inače, preporuka sad za Goodbye, Eri, iako mi se na prvu nije dopao ni malo!



Poznato mi je da se ekstra prodaju. Zbog crteža ga i dalje čuvam na računaru, jer je stvarno dobar. Za #DRCL sam isto videla/čula lepe komentare. Tu mi je na listi, ali posle Climbera. Ovaj maj mi je takav da ništa ne stižem, a lista za čitanje kilometarska i samo raste.

WWE ne pratim, pratim ponekad One Championship i to sve osim teške katergorije (teška mi je čisto vaćarenje i prepipavanje). 😆
kreŠa Posted - 31/05/2024 : 14:53:28
Ja sam ga listao samo, zaista je grafički prelep, šteta što ga ne reprintuju češće na engleskom :(

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000