forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Vrijeme ubojica

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Torghal Posted - 02/02/2024 : 23:19:01
Za one koji nisu na fejsu u grupi hrvatski autorski strip evo par stranica iz mog novog kratkog stripa.Nisam crta nekoliko godina ali evo uvatila me zadnjih par dana neka zelja za crtanjem,budemo vidili dokle ce me drzat.
[url=https://postimg.cc/CnHxghpC][/url]
[url=https://postimg.cc/XXB0VP47][/url]
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Torghal Posted - 06/03/2024 : 17:48:03
quote:
Originally posted by zokalav

strip je bezveze, tj sam scenario je bezveze,,,,, što nisi nacrtao strip o ljubavi, nisi crtao stripove godinama pa odmah rat, samo ti je on bio inspiracijaa, ne znam koliko imaš godina nije ni bitno ali valjda ima vedrijih tema od rata i ubijanja,
crtež je ok, možda se nađe i izdavač ali pokušaaj vedrije teme, rata je bilo i previše u zadnjih 124 godine
pozzz


Zao mi je sta ti se strip ne svidja ali boze moj, svak ima pravo na svoje misljenje. Meni je drago da si odvojia svoje vrijeme da ga procitas. Ovo i nije kako ti kazes ratni strip vec antiratni, ja kao osoba koja se uzasava rata ne bi nikad ni crta strip u kojem velicam ratovanje i ubijanje. Vec sam pocea crtat iduci strip i ako ti se ovaj nije svidia iduci ti se pogotovo nece.Opet ce se ratovat.
Torghal Posted - 06/03/2024 : 17:38:03
quote:
Originally posted by ivi skoj

Nemam ww prava za objavu pa ćeš morati riskirati sa svojim obećanjem, uostalom šta možeš izgubiti.
Ako počnem sa spikom da si mi najdraži autor, kako imaš lijepe oči, a nakon toga da mi uplatiš lovu na račun ili daš broj kartice budi oprezan.
Svakakvih prevaranata ima.



Oci mi (vise) ni supruga ne hvali, da mi ides prodat spiku da sam ti najdrazi autor zna bi da lazes, ja ipak ne crtam vjeverice.Zajebanciju na stranu, nikad ne znam sta donosi buducnost, ali trenutno je Slate u hibernaciji, izdavac, crtac i scenarista su trenutno svaki na svom nekom putu, hoce li se ti putovi ponovno ukrstiti, sumnjam ali opet nikad ne reci nikad.
zokalav Posted - 04/03/2024 : 23:42:32
Hahahaha od kad nisam čuo uzrecicu...jebate
Cromwell Posted - 04/03/2024 : 19:14:51
Jebate komentara, da me netko pita koje stripove izdaje zokalav rekao bih da ih je cca 50% vezano za rat.
Da ne govorimo je Torgal ovdje gotovo u potpunosti uspio izbjeći guranje ikakve ideologije i stvoriti čistu kritiku rata i ratovanja općenito.
Beva Posted - 04/03/2024 : 16:30:49
quote:
Originally posted by zokalav

strip je bezveze, tj sam scenario je bezveze,,,,, što nisi nacrtao strip o ljubavi, nisi crtao stripove godinama pa odmah rat, samo ti je on bio inspiracijaa, ne znam koliko imaš godina nije ni bitno ali valjda ima vedrijih tema od rata i ubijanja,
crtež je ok, možda se nađe i izdavač ali pokušaaj vedrije teme, rata je bilo i previše u zadnjih 124 godine
pozzz



Zašto onda u "Devetoj dimenziji" ne izdajete samo ljubavne stripove, kad su vam ratni bezveze?
zokalav Posted - 04/03/2024 : 13:20:04
strip je bezveze, tj sam scenario je bezveze,,,,, što nisi nacrtao strip o ljubavi, nisi crtao stripove godinama pa odmah rat, samo ti je on bio inspiracijaa, ne znam koliko imaš godina nije ni bitno ali valjda ima vedrijih tema od rata i ubijanja,
crtež je ok, možda se nađe i izdavač ali pokušaaj vedrije teme, rata je bilo i previše u zadnjih 124 godine
pozzz
ivi skoj Posted - 03/03/2024 : 23:07:28
Nemam ww prava za objavu pa ćeš morati riskirati sa svojim obećanjem, uostalom šta možeš izgubiti.
Ako počnem sa spikom da si mi najdraži autor, kako imaš lijepe oči, a nakon toga da mi uplatiš lovu na račun ili daš broj kartice budi oprezan.
Svakakvih prevaranata ima.
Torghal Posted - 03/03/2024 : 22:28:34
Nista ne priznajem bez dokaza
ivi skoj Posted - 03/03/2024 : 12:59:20
quote:
Originally posted by Torghal

Prvo svima jos jednom hvala na podrsci, da ne zahvaljujem svakom ponaosob. Drugo, sta se tice Neretve tu mi je savjest cista, svasta sam kra iz filmova u mojim stripovima ali u ovom slucaju to je ispala samo slucajnost jer se ne mogu niti sitit jesan li taj film gleda. Zadnjih trideset godina sigurno nisam. I trece ivi skoj dobit ces nastavak Slatea cim culture vulture zavrsi vjeverice. Posteno?



Evo cv mi poslao na mejl kompletne vjeverice, kad tebe očekujem?
Torghal Posted - 24/02/2024 : 16:54:32
Malo san se igra kako bi izgledala naslovnica stripa, cisto iz zabave.
[url=https://postimg.cc/vx87Z3FC][/url]
Torghal Posted - 24/02/2024 : 16:45:40
Prvo svima jos jednom hvala na podrsci, da ne zahvaljujem svakom ponaosob. Drugo, sta se tice Neretve tu mi je savjest cista, svasta sam kra iz filmova u mojim stripovima ali u ovom slucaju to je ispala samo slucajnost jer se ne mogu niti sitit jesan li taj film gleda. Zadnjih trideset godina sigurno nisam. I trece ivi skoj dobit ces nastavak Slatea cim culture vulture zavrsi vjeverice. Posteno?
Cromwell Posted - 24/02/2024 : 14:28:39
Moram priznati da nisam gledao cijeli film ali znam tu scenu, stvarno vuče malo da.
Ali da, nema veze, udara di treba i to žestoko. Zadnji kvadratić s tekstom i ova glava... uff..
tinton Posted - 24/02/2024 : 13:30:40
Nisi crtao nekoliko godina??
Meni ovo izgleda, ne kao da nikada nisi prestao, nego da si još dodatno napredovao od zadnji puta kada smo te vidjeli.
Svaka čast, Torghale.
NESVRSTANI Posted - 24/02/2024 : 13:05:16
quote:
Originally posted by Cromwell

Na sedmoj tabli sam pomalo strahovao da ne sklizneš u patetiku ali srećom nisi.
Odličan kraj! Za naježit se.


Ukra je kraj od Neretve kad Boris Dvornik krene iz osvete šarat po zarobljenin četnicima, al koga briga.
Cromwell Posted - 24/02/2024 : 12:26:55
Na sedmoj tabli sam pomalo strahovao da ne sklizneš u patetiku ali srećom nisi.
Odličan kraj! Za naježit se.
ivi skoj Posted - 24/02/2024 : 09:58:38
Daklem svadbas i prinova rješenj, počelo se opet stripariti, kritični još ima našiljene olovke u pernici, američki izdavač spreman.
Ko zna čiji bi nastavak mogao procuriti?
NESVRSTANI Posted - 24/02/2024 : 07:53:40
Bravo Davore.
Baš mi je drago da si opet u sedlu.
Shaner Posted - 23/02/2024 : 19:15:25
I nama je drago.

Torghal Posted - 23/02/2024 : 15:49:19
Hvala svima. Drago mi je da vam se strip sviđa .Da mi je netko prije par mjeseci reka da cu ikad vise nacrtat strip reka bi mu da je lud, stvarno sam mislia da nemam to više u sebi, ispričat priču u slikama, ali eto drago mi je da sam bia u krivu.
Oki Posted - 23/02/2024 : 12:58:26
Davore, uvijek si najbolji u ovim stripovima/pričama koje prikazuju (možebitne) stvarne događaje...još jedan maestralan uradak. Bravo!
Tornadomaster Posted - 23/02/2024 : 07:20:44
Top. Jebo ga rat i onaj ko ga izmisli.
Deers Posted - 22/02/2024 : 20:36:41
Dobar! Kao da nikad nisi otišao!

Tonto Posted - 22/02/2024 : 20:30:09
Bravo.
Torghal Posted - 22/02/2024 : 20:01:58
[url=https://postimg.cc/nCQTyLBg][/url]
[url=https://postimg.cc/ZvmckT5x][/url]
Torghal Posted - 21/02/2024 : 18:56:43
[url=https://postimg.cc/9w4m0c8x][/url]

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000