forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Židovi

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tonka24 Posted - 18/02/2024 : 15:01:43
Jedan od najinteligentnijih naroda, izabrani narod,bankari ili nešto treće?

Zašto škrtave/štedljive ljude zovu židovima?

Znate li za pojam mesijanski židov?

Knjige, filmovi, serije na temu židova...

Pišite sve o ovom narodu.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Poli Posted - 11/03/2024 : 16:08:32

I nista na kraju od debate ...


lwood Posted - 06/03/2024 : 17:38:18
quote:
Originally posted by Tonka24

Dolje sekte! Živjeli Diktatori! 🤣



Kad smo kod diktatora
[url=https://postimg.cc/gwrJ8n7V][/url]
lwood Posted - 06/03/2024 : 17:31:58
Uvati se zdravijih fantazija ako vec moras.
Tonka24 Posted - 06/03/2024 : 16:34:39
Dolje sekte! Živjeli Diktatori! 🤣
lwood Posted - 06/03/2024 : 10:01:19
quote:
Originally posted by King Warrior

Tonka, ako vec trazis religiju za sebe, uzmi u razmatranje jednu od indijanskih, kao pravi stripofil.
Znas ono, klanjas se velikoj bizonovoj glavi, pusi se lula, pricas sa cetiri padeza, kao Srbi iz Leskovac. Nema vise "ba", "bre" ili "bolan", vec va-he i haug.




Ma koji ce mu to q.
Najbolje mu se maknit sta dalje od svih tih sekti.
Tonka24 Posted - 05/03/2024 : 16:40:32
Druže mnogo s pametan, morati ćemo dogovoriti sastanak da me poučiš kako doživjeti prosvjetljenje ranije. Sad bi se mogli vratiti na temu ako nemaš ništa protiv.
King Warrior Posted - 05/03/2024 : 13:28:18
Tonka, ako vec trazis religiju za sebe, uzmi u razmatranje jednu od indijanskih, kao pravi stripofil.
Znas ono, klanjas se velikoj bizonovoj glavi, pusi se lula, pricas sa cetiri padeza, kao Srbi iz Leskovac. Nema vise "ba", "bre" ili "bolan", vec va-he i haug.
lwood Posted - 04/03/2024 : 17:31:47
quote:
Originally posted by Tonka24

@Iwood
Ti si ateist ili sam krivo shvatio?



Ne bi reka,više san teški skeptik,al ono kažen agnostik čisto da zajebajen vjernike i ateiste


A Židovi su fenomen jerbo su pokupili dosta tih starih pričica s bliskog istoka i uspješno ih plasirali ostatku svita.
paro Posted - 03/03/2024 : 23:53:19
quote:
Originally posted by manhunter

Jedva čekam.





Iskreno, kad sam vidio naslov topika, prvo sam pomislio da se prozvana ekipa odmah mora javit u lokalni sabirni centar.
Ali ok, onda sam skužio da to naš Tonka opet koketira sa religijama.
Tonka24 Posted - 03/03/2024 : 17:25:25
Apsolutno, samo tema nije Bog Izraelov već židovi kao narod. Oksimoron je što ne možeš spomenuti Židova a da ne spomeneš Boga Izraelova jer je On u svakoj životnoj pori jednog Židova, a religija se protivi pravilima ovog foruma.
bvagner3 Posted - 03/03/2024 : 17:22:22
quote:
Originally posted by Tonka24

Ja sam je otvorio u smislu općenito o Žirovima. Reci mi kako odvojiti Židove i Boga Izraelova?


Teško,ko što vjevericu nemreš odvojiti od žirova.
Tonka24 Posted - 03/03/2024 : 16:15:10
Ja sam je otvorio u smislu općenito o Žirovima. Reci mi kako odvojiti Židove i Boga Izraelova?
manhunter Posted - 03/03/2024 : 13:36:39
Da li je ovaj topic otvoren o ljudima, ili religiji?
Tonka24 Posted - 03/03/2024 : 13:28:19
@Iwood
Ti si ateist ili sam krivo shvatio?
lwood Posted - 03/03/2024 : 10:40:05
[url=https://postimages.org/][/url]
lwood Posted - 03/03/2024 : 09:36:17
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by Oki

Neće nitko napisati ono…”Amerika” je kriva za većinu većih ratova u svijetu, a “Amerikom” upravljaju Židovi…? 🥴



Za nijedan veči rat nije kriva "Amerika". Ako su ti jasni uzroci i povijesne činjenice.



Usa se u sve petlja i kad triba i kad ne triba.
Za itekako puno sranja su krivi.
Al ovde nisu tema.
BeaGea Posted - 03/03/2024 : 08:49:08
quote:
Originally posted by Oki

Neće nitko napisati ono…”Amerika” je kriva za većinu većih ratova u svijetu, a “Amerikom” upravljaju Židovi…? 🥴



Za nijedan veči rat nije kriva "Amerika". Ako su ti jasni uzroci i povijesne činjenice.
lwood Posted - 03/03/2024 : 08:19:34
Kada su u pitanju psihološke strukture ličnosti, dinamička psihologija i psihopatologija dijeli osobe na narcisoidno shizoidnu, depresivnu, opsesivnu ili prinudnu i histeričnu strukturu. Svaka od spomenutih ličnosti na svoj način doživljava Boga i kao takva sklona je određenoj vjerskoj sljedbi.

Wikicitati »Za razliku od prinudnih neurotičara, koji su skloni strogim protestantskim kršćanskim sektama (kao što su jehovini svjedoci), narcisoidno-shizoidni tip vjernika radije odlazi u neku grupu koja njeguje neku od istočnjačkih formi filozofije i religije, kojima u osnovi leži svijet kao privid, što sasvim odgovara prividnom življenju ovakvih osoba, nikad odvoljno inkarniranih u ovu zemlju i njenu realnost.
Odnos depresivne osobe prema religiji obilježen jevelikim osjećajem krivnje zbog slabe vjere, mlake ljubavi i skoro nikakve nade.

Wikicitati »Ako još ima sačuvane snage za intelektualnu radoznalost, dešava se da se depresivni čovjek okrene od kršćanstva budizmu, čija mu filozofija pesimizma odgovara.

Histeričnu strukturu ličnosti karakterizira pojačana samosvijest, površnost, erotično-seksualna uzbudljivost, sklonost tjelesnim senzacijama koje su izraz burnih duševnih zbivanja te pretjerana srdačnost i neumorni naivni optimizam. Odlikuje se naglim oduševljenjem i brzim popuštanjem. Histerične strukture ličnosti sklone su onim sektama u kojima ima puno ezoterije, okultizma, antropozofije, magije i sotonističkih elemenata.
Oki Posted - 23/02/2024 : 14:37:36
quote:
Originally posted by DK24

Koliko nepotrebna tema...


Slažem se...ključ? 🫣
DK24 Posted - 23/02/2024 : 14:32:29
Koliko nepotrebna tema...
manhunter Posted - 23/02/2024 : 14:30:48
quote:
Originally posted by manhunter

Jedva čekam.

Oki Posted - 23/02/2024 : 14:00:14
Neće nitko napisati ono…”Amerika” je kriva za većinu većih ratova u svijetu, a “Amerikom” upravljaju Židovi…? 🥴
lwood Posted - 23/02/2024 : 12:09:36
quote:
Originally posted by Tonka24

Molio bi te samo da ispoštuješ zahtjev za trajnim banom, da ne dolazim u napsat da ooet nešto pišem. Hvala ti.



Daj ne drami. Dobra je tema,nastavimo je.
manhunter Posted - 20/02/2024 : 17:21:39
Hvala!
panzer Posted - 20/02/2024 : 16:55:11
quote:
Originally posted by manhunter

Ko te je i gde nazvao klaunom i redikulom?



quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by Tonka24

Ja bi volio ako ti nije problem da pojasniš zašto takav potpis? To sam još vidio jednom, mislim kod forumaša GB, kojem sam ja bio na tapeti, ili čak možda si ti bio. Ne moraš, ali zanima me, može i u PM ako ti je lakše, zanima me poanta



Nisam nikad nista imao u potpisu sto ikog vrijedja. Tebe samo smatram redikulom i to je to. Kakvoj tapeti? Ono za termin u dvorani i viteski obracun mi je nesto najsmijesnije na ovom forumu, pa sam se toga par puta dotakao vise iz sale.


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000